seriál : serie logo

Znojmo Burčák Tour České spořitelny

MTB
DATUM :5.9.2020 MÍSTO :Znojmo

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:41:29.6 0:00:00.0
2.
SKÁLA Jaromír
Rouvy Specialized Cycling Team
CZE 1:41:29.8 0:00:00.1
3.
RAUCHFUSS Marek
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 1:41:30.3 0:00:00.7
4.
STRNKA Tomáš
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:41:49.8 0:00:20.2
5.
STROŽ Jan
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 1:41:55.3 0:00:25.7
6.
BARTŮNĚK Marek
EthicSport Cycling team
CZE 1:43:16.0 0:01:46.3
7.
NERADIL Vojtěch
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:45:18.8 0:03:49.2
8.
ZEMENE Jakub
EthicSport Cycling team
CZE 1:47:12.8 0:05:43.2
9.
VIŠŇOVSKÝ Tomáš
Česká spořitelna - Accolade
SVK 1:47:22.8 0:05:53.2
10.
RYDVAL Filip
Česká spořitelna Accolade
CZE 1:47:23.5 0:05:53.9
11.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade
CZE 1:48:27.3 0:06:57.7
12.
TRNKA Dominik
ENDEKA BASSTA team
CZE 1:48:28.3 0:06:58.7
13.
PÍSAŘ Jan
Cycle Experts
CZE 1:48:33.0 0:07:03.4
14.
ŠORF Pavel
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:48:37.0 0:07:07.3
15.
BERAN Vojtěch
alltraining.cz
CZE 1:48:39.8 0:07:10.2
16.
RAJCHART Jan
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 1:48:44.8 0:07:15.2
17.
HRUŠKA Jan
GHOST Team
CZE 1:48:46.0 0:07:16.4
18.
KUČERA Vladimír
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:48:46.8 0:07:17.2
19.
TRTEK František
GAPP System - Cabtech
CZE 1:48:50.6 0:07:21.0
20.
CHOVANEC Filip
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:48:51.8 0:07:22.1
21.
VOPÁLENSKÝ Martin
JH Cycling
CZE 1:48:54.1 0:07:24.4
22.
TRUHLÁŘ Josef
PREMIUM HOTEL Znojmo
CZE 1:48:57.3 0:07:27.6
23.
FEDAK Ruslan
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:48:57.6 0:07:27.9
24.
HORÁČEK Radim
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:48:58.3 0:07:28.7
25.
ŠÍPAL Ivan
AUTHOR MASTERS
CZE 1:49:02.3 0:07:32.7
26.
ISTENČIN Lukáš
PETR ČECH SPORT MTB TEAM
CZE 1:49:13.1 0:07:43.4
27.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 1:49:51.3 0:08:21.7
28.
ŠTĚRBÁK Adam
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:50:17.3 0:08:47.7
29.
HOVORKA Daniel
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 1:50:31.1 0:09:01.4
30.
MATULKA Lukáš
MONDRAKER racing team
CZE 1:50:50.2 0:09:20.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NEUMANOVÁ Tereza
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:51:22.6 0:00:00.0
2.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 1:55:03.4 0:03:40.8
3.
NAVRKALOVÁ Michaela
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 2:01:25.2 0:10:02.6
4.
SKALICKÁ Zuzana
Kolarna - Abus
CZE 2:03:05.2 0:11:42.6
5.
HOVORKOVA Aneta
-
CZE 2:06:27.5 0:15:04.9
6.
MAŤHOVÁ Andrea
GHOST Team
CZE 2:07:25.2 0:16:02.6
7.
HASELBERGEROVÁ Eva
Born In Šumava
CZE 2:08:03.7 0:16:41.1
8.
PAVLÍKOVÁ Ivana
Bike-Life Brno
CZE 2:09:17.2 0:17:54.6
9.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:12:15.4 0:20:52.8
10.
PEZOVÁ Hana
Adama CZ
CZE 2:14:29.3 0:23:06.7
11.
MATYSÍK Kateřina
CZE 2:14:39.4 0:23:16.8
12.
BOUKALOVÁ Blanka
CZE 2:20:03.1 0:28:40.5
13.
ŠKODOVÁ Radka
Swiss Nik Cycling Team
CZE 2:23:35.2 0:32:12.6
14.
SCHMIDTOVÁ Tereza
GHOST Team
CZE 2:23:35.6 0:32:13.0
15.
BERANOVÁ Romana
CZE 2:25:53.4 0:34:30.8
16.
KRÁLOVÁ Iveta
CZE 2:26:16.6 0:34:54.0
17.
NÁBĚLKOVÁ Adéla
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:27:23.8 0:36:01.2
18.
KREJČÍKOVÁ Helena
CZE 2:27:26.6 0:36:04.0
19.
RABINOVÁ Lucie
CZE 2:28:16.1 0:36:53.5
20.
BLAHOVA Karolína
CZE 2:32:02.1 0:40:39.5
21.
MAŘÍKOVÁ Kamila
Born In Šumava
CZE 2:32:21.5 0:40:58.9
22.
PETERKOVÁ Kateřina
Cyklo Faltýnek
CZE 2:33:09.5 0:41:46.9
23.
KRČMÁŘOVÁ Lenka
CZE 2:41:06.4 0:49:43.8
24.
SVOBODOVÁ Jarmila
PREMIUM HOTEL Znojmo
CZE 2:43:37.7 0:52:15.1
25.
SMOLKOVÁ Romana
CZE 2:44:55.0 0:53:32.4
26.
KLÍMOVÁ Hana
CZE 2:49:39.4 0:58:16.8
27.
ČERNÁ Simona
CZE 2:51:08.9 0:59:46.3
28.
MAČUDOVÁ Miroslava
CZE 2:54:22.6 1:03:00.0
29.
DOLANOVÁ Lenka
CZE 2:54:23.6 1:03:01.0
30.
HESSOVÁ Karolína
CZE 2:57:01.9 1:05:39.3

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru