Znojmo Burčák Tour České spořitelny

MTB
DATUM :5.9.2020 MÍSTO :Znojmo

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo # 5.Kolo # 6.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo # 5.Kolo # 6.kolo #
1 6636 detail závodníka BLAŽEK Aleš CZE 2007 JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM 1. /  Žáci 12-13 let 0:21:41.7 0:00:00.0 03:35.1 [2] 2 03:43.4 [2] 1 03:32.7 [2] 2 03:45.7 [1] 1 03:30.9 [1] 1 03:33.6 [1] 1
2 6596 detail závodníka HALÁS Václav CZE 2007 CYKLO TEAM KOLARNA Olomouc 2. /  Žáci 12-13 let 0:21:59.4 0:00:17.7 03:38.4 [4] 4 03:40.9 [1] 3 03:31.4 [1] 1 03:46.7 [2] 2 03:36.4 [2] 2 03:45.3 [2] 2
3 6632 detail závodníka KRÁTKÁ Zuzka CZE 2008 BIKE FREAKS HOLICE 1. /  Žákyně 12-13 let 0:22:34.0 0:00:52.3 03:36.4 [3] 3 03:43.7 [3] 4 03:38.9 [3] 3 03:52.2 [3] 3 03:56.2 [4] 3 03:46.4 [3] 3
4 6642 detail závodníka NEUMANOVÁ Kristýna CZE 2007 SK TOUR SPORT Třebíč 2. /  Žákyně 12-13 let 0:23:07.2 0:01:25.4 03:43.1 [5] 5 03:52.4 [5] 5 03:53.1 [5] 5 03:57.8 [4] 5 03:52.9 [3] 4 03:47.6 [4] 4
5 6605 detail závodníka NOVÁK Vojtěch CZE 2007 BIKE FREAKS HOLICE 3. /  Žáci 12-13 let 0:23:28.3 0:01:46.6 03:34.4 [1] 1 03:44.7 [4] 2 03:54.4 [6] 4 04:05.9 [7] 4 04:00.4 [6] 5 04:08.2 [8] 5
6 6653 detail závodníka NEJEDLÝ Lukáš CZE 2008 Vokolek_Cycling_Team 4. /  Žáci 12-13 let 0:23:32.4 0:01:50.7 03:58.9 [8] 8 03:55.4 [6] 8 03:47.2 [4] 6 03:59.2 [5] 6 03:58.7 [5] 6 03:52.8 [5] 6
7 6617 detail závodníka PAVELKOVÁ Barbora CZE 2007 SupGirls 3. /  Žákyně 12-13 let 0:23:57.8 0:02:16.1 03:51.7 [7] 7 03:57.9 [8] 7 03:56.9 [7] 8 03:59.9 [6] 7 04:07.2 [7] 7 04:03.9 [6] 7
8 6618 detail závodníka LUBAS Jan CZE 2007 Lawi Sport Team 5. /  Žáci 12-13 let 0:24:18.5 0:02:36.8 03:47.4 [6] 6 03:55.7 [7] 6 04:00.2 [8] 7 04:11.7 [9] 8 04:12.7 [9] 8 04:10.7 [11] 8
9 6662 detail závodníka KOUTKOVÁ Aneta CZE 2008 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 4. /  Žákyně 12-13 let 0:24:39.0 0:02:57.3 04:01.6 [10] 10 04:02.9 [10] 9 04:06.4 [10] 9 04:07.4 [8] 9 04:11.2 [8] 9 04:09.2 [10] 9
10 6647 detail závodníka VOBORNÍK FILIP CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 6. /  Žáci 12-13 let 0:25:07.3 0:03:25.5 04:07.1 [11] 11 04:01.8 [9] 10 04:15.5 [12] 10 04:17.2 [11] 10 04:17.2 [11] 10 04:08.2 [8] 10
11 6687 detail závodníka HORÁČEK jakub CZE 2007 --- 7. /  Žáci 12-13 let 0:25:26.0 0:03:44.3 04:13.9 [12] 12 04:08.2 [11] 12 04:13.9 [11] 12 04:11.7 [10] 11 04:21.2 [16] 11 04:16.9 [13] 11
12 6830 detail závodníka GROŠEK Matěj CZE 2008 --- 8. /  Žáci 12-13 let 0:25:34.5 0:03:52.8 04:18.1 [16] 16 04:13.7 [13] 13 04:05.7 [9] 13 04:18.1 [12] 12 04:20.9 [15] 12 04:17.7 [14] 12
13 6660 detail závodníka LANDSMAN Oliver CZE 2007 POCTA - BikeGallery 9. /  Žáci 12-13 let 0:25:49.9 0:04:08.2 04:17.1 [13] 13 04:17.9 [16] 14 04:21.7 [15] 14 04:26.2 [14] 15 04:18.7 [12] 14 04:08.0 [7] 13
14 6598 detail závodníka KAVALÍR Martin CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 10. /  Žáci 12-13 let 0:25:56.5 0:04:14.8 04:18.0 [15] 15 04:17.0 [14] 14 04:21.9 [16] 15 04:25.3 [13] 14 04:20.3 [14] 15 04:13.7 [12] 14
15 6620 detail závodníka KŘUPALOVÁ Kristýna CZE 2008 KOLOKROUŽEK Zlín 5. /  Žákyně 12-13 let 0:26:10.3 0:04:28.5 03:59.9 [9] 9 04:10.2 [12] 11 04:18.4 [13] 11 04:30.4 [17] 13 04:30.9 [20] 13 04:40.2 [16] 15
16 6656 detail závodníka LANG Robert CZE 2008 MLADÁ BOLESLAV 11. /  Žáci 12-13 let 0:26:17.3 0:04:35.5 04:17.6 [14] 14 04:18.4 [17] 16 04:21.4 [14] 16 04:26.2 [14] 16 04:18.9 [13] 15 04:34.4 [15] 16
17 6639 detail závodníka KOŽELUH David CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 12. /  Žáci 12-13 let 0:21:56.4 - 1 Lap(s) 04:21.1 [17] 17 04:17.7 [15] 17 04:29.2 [18] 17 04:31.4 [18] 17 04:16.8 [10] 17 --- ---
18 6666 detail závodníka KROUPA Ondřej CZE 2008 --- 13. /  Žáci 12-13 let 0:22:23.5 - 1 Lap(s) 04:30.9 [20] 20 04:31.4 [20] 20 04:28.7 [17] 19 04:29.6 [16] 19 04:22.8 [17] 18 --- ---
19 6825 detail závodníka DOLEŽAL Marek CZE 2008 --- 14. /  Žáci 12-13 let 0:22:30.5 - 1 Lap(s) 04:21.6 [18] 18 04:27.9 [18] 18 04:32.9 [19] 18 04:37.2 [21] 18 04:30.7 [19] 19 --- ---
20 6599 detail závodníka KOČOVÁ Barbora CZE 2007 INT CZ 6. /  Žákyně 12-13 let 0:22:38.3 - 1 Lap(s) 04:31.4 [21] 21 04:29.9 [19] 19 04:36.2 [21] 20 04:32.6 [19] 20 04:28.1 [18] 20 --- ---
21 6766 detail závodníka MAREK Jiří CZE 2007 KC Kutná Hora 15. /  Žáci 12-13 let 0:23:23.9 - 1 Lap(s) 04:49.8 [23] 23 04:53.8 [23] 23 04:34.7 [20] 22 04:34.4 [20] 21 04:31.0 [21] 21 --- ---
22 6833 detail závodníka ČERNÝ Dominik CZE 2007 --- 16. /  Žáci 12-13 let 0:24:26.9 - 1 Lap(s) 04:29.4 [19] 19 04:47.9 [22] 21 04:58.9 [23] 21 05:11.5 [22] 22 04:59.0 [23] 22 --- ---
23 6683 detail závodníka HORÁČEK adam CZE 2008 --- 17. /  Žáci 12-13 let 0:24:48.3 - 1 Lap(s) 04:41.4 [22] 22 04:46.4 [21] 22 04:53.4 [22] 23 05:19.0 [23] 23 05:07.9 [24] 23 --- ---
24 6809 detail závodníka POPIOLKOVÁ Gabriela CZE 2007 --- 7. /  Žákyně 12-13 let 0:26:11.0 - 1 Lap(s) 04:50.1 [24] 24 05:06.9 [24] 24 05:40.2 [24] 24 05:53.9 [24] 24 04:39.7 [22] 24 --- ---
25 6749 detail závodníka VASKO Matěj CZE 2008 --- 18. /  Žáci 12-13 let 0:23:00.5 - 2 Lap(s) 05:44.9 [27] 27 05:31.9 [25] 26 05:46.9 [25] 25 05:56.7 [25] 25 --- --- --- ---
26 6735 detail závodníka NOVÁK Filip CZE 2008 Vápovka Dačice 19. /  Žáci 12-13 let 0:23:33.3 - 2 Lap(s) 05:22.9 [25] 25 05:49.6 [26] 25 06:15.5 [26] 26 06:05.2 [26] 26 --- --- --- ---
27 6698 detail závodníka KATOLICKÝ Jan CZE 2007 --- 20. /  Žáci 12-13 let 0:24:05.0 - 2 Lap(s) 05:32.8 [26] 26 05:57.8 [27] 27 06:20.3 [27] 27 06:14.0 [27] 27 --- --- --- ---
--- 6671 detail závodníka GALUŠKOVÁ Adéla CZE 2008 KOLOKROUŽEK Zlín . /  Žákyně 12-13 let DNF --- 04:56.6 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6797 detail závodníka DESPIČOVÁ Ina CZE 2008 --- . /  Žákyně 12-13 let DNF --- 04:31.9 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6829 detail závodníka STRÁNSKÁ Barbora CZE 2007 ViDaKa MTB and gravel . /  Žákyně 12-13 let DNF --- 05:47.1 [-] --- 12:17.8 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6590 detail závodníka DRHOVÁ Eva CZE 2008 Bike Team Špindlerův Mlýn . /  Žákyně 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6624 detail závodníka HENDRICH Daniel Maximus CZE 2008 BIKE FREAKS HOLICE . /  Žáci 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6629 detail závodníka ČERNÝ Antonín CZE 2008 BSK Cyklo-Market juniors . /  Žáci 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6648 detail závodníka KOUDELKOVÁ Lucie CZE 2008 Elite sport Boskovice . /  Žákyně 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6657 detail závodníka TRLLOVÁ Šárka CZE 2007 BAKAKO Nová Paka . /  Žákyně 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6734 detail závodníka LIŠKOVÁ Bára CZE 2007 --- . /  Žákyně 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6782 detail závodníka KOUDELOVÁ Viktorie CZE 2007 PREMIUM HOTEL . /  Žákyně 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru