seriál :
Ralsko MTB Tour České spořitelny
DATUM : | 3.10.2020 | MÍSTO : | Ralsko |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiální výsledky
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | STROŽ Jan |
ETHIC SPORT CYCLING TEAM |
CZE | 1:42:58.5 | 0:00:00.0 |
2. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:44:09.2 | 0:01:10.6 |
3. | HYNEK Kristián |
Future Cycling Northwave |
CZE | 1:44:09.7 | 0:01:11.1 |
4. | BUKSA Dominik |
Future Cycling Northwave |
CZE | 1:47:34.9 | 0:04:36.4 |
5. | ZEITHAMMER Martin |
PETR ČECH SPORT MTB TEAM |
CZE | 1:47:35.9 | 0:04:37.4 |
6. | ZEMENE Jakub |
EthicSport Cycling team |
CZE | 1:47:40.8 | 0:04:42.2 |
7. | RAUCHFUSS Marek |
ETHIC SPORT CYCLING TEAM |
CZE | 1:47:41.2 | 0:04:42.6 |
8. | LUDVÍK Vojtěch |
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM |
CZE | 1:47:42.0 | 0:04:43.4 |
9. | RAJCHART Jan |
ETHIC SPORT CYCLING TEAM |
CZE | 1:47:53.2 | 0:04:54.6 |
10. | RYDVAL Filip |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 1:47:54.7 | 0:04:56.1 |
11. | VIŠŇOVSKÝ Tomáš |
Česká spořitelna - Accolade |
SVK | 1:50:13.2 | 0:07:14.6 |
12. | STRNKA Tomáš |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:50:13.3 | 0:07:14.7 |
13. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 1:50:13.3 | 0:07:14.7 |
14. | BUCHÁČEK Tomáš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:51:55.8 | 0:08:57.2 |
15. | KOZÁK Matouš |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 1:52:07.9 | 0:09:09.3 |
16. | BARTŮNĚK Marek |
EthicSport Cycling team |
CZE | 1:52:25.2 | 0:09:26.6 |
17. | ŠLAJCHRT Filip |
CK KOLOKRÁM |
CZE | 1:53:34.1 | 0:10:35.6 |
18. | SLAVÍK Vojtěch |
CZE | 1:53:41.6 | 0:10:43.1 | |
19. | NERADIL Vojtěch |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:54:07.4 | 0:11:08.8 |
20. | TATÍČEK Petr |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 1:54:09.2 | 0:11:10.6 |
21. | RŮŽIČKA Zbyněk |
Ski Paudera Staré Splavy |
CZE | 1:54:09.9 | 0:11:11.3 |
22. | BERAN Vojtěch |
alltraining.cz |
CZE | 1:54:12.9 | 0:11:14.3 |
23. | SWÁROVSKÝ Michal |
ZPcyklo PROOFY Corratec team |
CZE | 1:54:13.6 | 0:11:15.1 |
24. | ČAPEK Jan |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 1:54:14.6 | 0:11:16.1 |
25. | KUBÍN Michael |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 1:54:16.4 | 0:11:17.8 |
26. | CHOVANEC Filip |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:54:18.4 | 0:11:19.8 |
27. | TOMAN Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 1:54:18.9 | 0:11:20.3 |
28. | ŠTĚRBÁK Adam |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:54:26.4 | 0:11:27.8 |
29. | MIKOLÁŠEK Jan |
Velosport Valenta Scott Team |
CZE | 1:56:29.4 | 0:13:30.8 |
30. | PRUDEK Dominik |
ETHIC SPORT CYCLING TEAM |
CZE | 1:57:02.4 | 0:14:03.8 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
KC Kooperativa Jablonec n. N. |
CZE | 2:01:53.6 | 0:00:00.0 |
2. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 2:10:04.8 | 0:08:11.2 |
3. | LOUBKOVÁ Ivana |
TT CYKLORENOVA CVIKOV |
CZE | 2:14:01.5 | 0:12:07.9 |
4. | PODRACKÁ Hana |
CZE | 2:17:39.0 | 0:15:45.4 | |
5. | HASELBERGEROVÁ Eva |
Born In Šumava |
CZE | 2:24:05.5 | 0:22:11.8 |
6. | RUDOLFOVÁ Tereza |
LAWI Team |
CZE | 2:25:03.5 | 0:23:09.8 |
7. | BISOVÁ Štěpánka |
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM |
CZE | 2:26:57.2 | 0:25:03.5 |
8. | NÁBĚLKOVÁ Kateřina |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:33:00.5 | 0:31:06.8 |
9. | BRUNCLÍKOVÁ Andrea |
CZE | 2:33:54.7 | 0:32:01.0 | |
10. | POLÍVKOVÁ Markéta |
BIKE puzzle team |
CZE | 2:35:25.7 | 0:33:32.0 |
11. | PEZOVÁ Hana |
Adama CZ |
CZE | 2:36:40.9 | 0:34:47.3 |
12. | TOMÁŠOVÁ Lenka |
AC Gomango Hogner |
CZE | 2:37:46.1 | 0:35:52.5 |
13. | PRASKÁ Vendulka |
WeTriDa |
CZE | 2:38:48.0 | 0:36:54.4 |
14. | MÜLLEROVÁ IVANA |
LAWI Stars |
CZE | 2:40:05.1 | 0:38:11.5 |
15. | IPPOLDTOVÁ Zdeňka |
CZE | 2:42:30.1 | 0:40:36.4 | |
16. | PEJCHOVÁ Eva |
CZE | 2:43:55.1 | 0:42:01.5 | |
17. | NÁBĚLKOVÁ Adéla |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:44:19.4 | 0:42:25.7 |
18. | TRTÍKOVÁ Kateřina |
KTMK |
CZE | 2:46:01.2 | 0:44:07.6 |
19. | MAŘÍKOVÁ Kamila |
Born In Šumava |
CZE | 2:47:30.8 | 0:45:37.2 |
20. | DYMEŠOVÁ Pavlína |
Biketeam Špindlerův Mlýn |
CZE | 2:47:39.8 | 0:45:46.2 |
21. | PIRZKALLOVÁ Zuzana |
RAJEC Allivictus |
CZE | 2:49:57.6 | 0:48:03.9 |
22. | DURAJOVÁ Zuzana |
Poprvé na kole |
CZE | 2:50:14.1 | 0:48:20.4 |
23. | KRÁLOVÁ Iveta |
CZE | 2:55:04.3 | 0:53:10.7 | |
24. | PŘENOSILOVÁ Alena |
Bicykl Team Ústí nad Labem |
CZE | 2:58:09.5 | 0:56:15.9 |
25. | HRABAŇOVÁ Hana |
bajker.eu |
CZE | 3:04:04.0 | 1:02:10.3 |
26. | JŮZOVÁ Kateřina |
CZE | 3:09:05.7 | 1:07:12.1 | |
27. | KRÁMOVÁ Dagmar |
CZE | 3:11:30.2 | 1:09:36.5 | |
28. | VEJVODOVÁ Veronika |
CZE | 3:16:10.7 | 1:14:17.0 | |
29. | PROVÁZKOVÁ Věra |
SURVIVAL |
CZE | 3:17:17.9 | 1:15:24.3 |
30. | ZIMOVÁ Simona |
CZE | 3:17:20.4 | 1:15:26.8 |
Závody seriálu
- Rouvy Virtuální závod
- Praha - Karlštej Tour - zrušeno
- Orlík Tour Kooperativy
- Bikemaraton Drásal České Spořitelny
- Bikemaraton Beroun České spořitelny
- Trans Brdy s 211
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO
- Vysočina Arena Tour České spořitelny
- Manitou Železné hory Cardion
- Znojmo Burčák Tour České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Oderská Mlýnice Lesy ČR
- KPŽ - Vrchlabí - Špindl Tour