seriál : serie logo

Bikemaraton Beroun České spořitelny

MTB
DATUM :18.7.2020 MÍSTO :Beroun

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STOŠEK Martin
Future Cycling Northwave
CZE 1:51:30.4 0:00:00.0
2.
STROŽ Jan
Ethic Sport cycling team
CZE 1:51:49.1 0:00:18.7
3.
CINK Ondřej
CZE 1:51:50.4 0:00:19.9
4.
HYNEK Kristián
Future Cycling Northwave
CZE 1:52:41.4 0:01:10.9
5.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:52:42.9 0:01:12.4
6.
ŠKARNITZL Jan
CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA
CZE 1:53:35.5 0:02:05.1
7.
PRŮDEK Matěj
Multicraft Mtb Team
CZE 1:53:35.6 0:02:05.2
8.
KOBES Lukáš
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:53:38.1 0:02:07.7
9.
RAUCHFUSS Marek
Ethic Sport cycling team
CZE 1:54:42.1 0:03:11.7
10.
PAPRSTKA Tomáš
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:54:42.3 0:03:11.9
11.
KANĚRA Michal
GHOST Team
CZE 1:58:12.6 0:06:42.1
12.
LUDVÍK Vojtěch
ACTIVE TOUR TEAM
CZE 1:58:39.1 0:07:08.6
13.
JEŽEK Petr
SUPERIOR RIDERS
CZE 1:58:50.8 0:07:20.4
14.
KOZÁK Matouš
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 1:58:51.6 0:07:21.1
15.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade
CZE 1:58:52.8 0:07:22.4
16.
BARTŮNĚK Marek
EthicSport Cycling team
CZE 1:58:55.3 0:07:24.9
17.
RYDVAL Filip
Česká spořitelna Accolade
CZE 2:00:27.1 0:08:56.6
18.
BUKSA Dominik
Future Cycling Northwave
CZE 2:00:27.3 0:08:56.9
19.
HULA Robert
Expres CZ - Tufo Team Kolín
CZE 2:01:05.6 0:09:35.1
20.
HELCEL Martin
cyklo tým Horní Bludovice
CZE 2:01:06.6 0:09:36.1
21.
HOJDIK Vladimír
Finančné centrum Team
SVK 2:01:09.1 0:09:38.6
22.
TATÍČEK Petr
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:01:12.6 0:09:42.1
23.
ŠORF Pavel
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 2:03:15.0 0:11:44.6
24.
ELČKNER Lukáš
Cyklos Trek Mercedes-Benz Praha
CZE 2:03:25.1 0:11:54.6
25.
NERADIL Vojtěch
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:03:31.0 0:12:00.6
26.
ZEITHAMMER Martin
PETR ČECH SPORT MTB TEAM
CZE 2:03:33.7 0:12:03.3
27.
SPILKA Tomáš
Redfrog Bikeinvest
CZE 2:04:27.6 0:12:57.1
28.
SKÁLA Jaromír
Rouvy Specialized Cycling Team
CZE 2:04:40.5 0:13:10.1
29.
KADLEC Jakub
Velosport Valenta Scott Team
CZE 2:04:47.8 0:13:17.3
30.
PRUDEK Dominik
Ethic Sport cycling team
CZE 2:04:49.0 0:13:18.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CZECZINKAROVÁ Jana
Liv Mistral Cycling
CZE 2:11:47.5 0:00:00.0
2.
ČÁBELICKÁ Jitka
GAPP System - Cabtech MTB racing team
CZE 2:13:08.5 0:01:20.9
3.
PICHLÍKOVÁ Jana
Kross Bike Ranch team
CZE 2:16:26.4 0:04:38.9
4.
NEUMANOVÁ Tereza
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:18:02.4 0:06:14.9
5.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 2:22:12.1 0:10:24.6
6.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC Kooperativa Jablonec n. N.
CZE 2:24:39.6 0:12:52.1
7.
KUČEROVÁ Božena
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 2:28:29.1 0:16:41.5
8.
FILIPOVÁ Klára
Prodoli Racing Team
CZE 2:32:42.3 0:20:54.8
9.
PEJŠOVÁ Kristýna
GHOST Team
CZE 2:32:57.5 0:21:10.0
10.
RADOVÁ Danča
STEVENS Cykloklub Benešov
CZE 2:33:01.5 0:21:14.0
11.
HASELBERGEROVÁ Eva
Born In Šumava
CZE 2:41:14.9 0:29:27.4
12.
NAVRÁTILOVÁ Vendula
GHOST Team
CZE 2:42:02.4 0:30:14.9
13.
VANKOVÁ Jana
CykloTrener.com
CZE 2:43:44.7 0:31:57.2
14.
GÁVELOVÁ Petra
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:45:32.2 0:33:44.6
15.
JAKUBIČKOVÁ Hana
CZE 2:49:21.4 0:37:33.8
16.
MAŤHOVÁ Andrea
GHOST Team
CZE 2:51:54.8 0:40:07.3
17.
VALDMANOVÁ Lenka
Ski nordic Mariánské Lázně
CZE 2:53:26.6 0:41:39.1
18.
ODLOVÁ Hana
KOME klub Kraslice
CZE 2:54:26.0 0:42:38.4
19.
PAVLÍKOVÁ Ivana
Bike-Life Brno
CZE 2:55:05.8 0:43:18.3
20.
VOKATÁ Martina
HOVRCH
CZE 2:55:38.8 0:43:51.3
21.
KRISTKOVÁ Helena
CZE 3:02:58.0 0:51:10.5
22.
BOUKALOVÁ Blanka
CZE 3:06:54.2 0:55:06.7
23.
PEJCHOVÁ Eva
CZE 3:08:38.2 0:56:50.7
24.
PUNČOCHÁŘOVÁ Dita
HISPORT Team
CZE 3:08:46.2 0:56:58.7
25.
OSTRČILOVÁ Dája
copr přeštice
CZE 3:10:31.2 0:58:43.7
26.
LANDOVÁ Lenka
CZE 3:19:22.6 1:07:35.1
27.
ELIŠKOVÁ Kristýna
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 3:20:51.1 1:09:03.6
28.
ZAJÍCOVÁ Lucie
STS Chvojkovice - Brod
CZE 3:22:30.3 1:10:42.8
29.
KORDÍKOVÁ Ivana
CZE 3:30:05.2 1:18:17.7
30.
HRABAŇOVÁ Hana
bajker.eu
CZE 3:48:54.8 1:37:07.3

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru