seriál : serie logo

Vysočina Arena Tour České spořitelny

MTB
DATUM :15 - 16.8.2020 MÍSTO :Vysočina Arena – Nové Město na Moravě

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ADEL Filip
Superior Velsbike Team
CZE 3:00:04.3 0:00:00.0
2.
BUKSA Dominik
Future Cycling Northwave
CZE 3:00:04.8 0:00:00.4
3.
RAUCHFUSS Marek
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 3:00:05.5 0:00:01.2
4.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 3:00:06.5 0:00:02.2
5.
RYDVAL Filip
Česká spořitelna Accolade
CZE 3:02:50.8 0:02:46.4
6.
BUBÍLEK Michal
KROSS Bikeranch Team
CZE 3:05:46.5 0:05:42.2
7.
JOBÁNEK Jan
Superior Velsbike Team
CZE 3:05:48.5 0:05:44.2
8.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade
CZE 3:12:59.2 0:12:54.9
9.
KOZÁK Matouš
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 3:13:00.5 0:12:56.1
10.
HULA Robert
Expres CZ - Tufo Team Kolín
CZE 3:13:10.4 0:13:06.1
11.
ZEITHAMMER Martin
PETR ČECH SPORT MTB TEAM
CZE 3:13:17.7 0:13:13.4
12.
DVOŘÁK David
MONDRAKER racing team
CZE 3:15:36.9 0:15:32.6
13.
PITACH Maciej
CST 7R MTB TEAM
POL 3:15:37.9 0:15:33.6
14.
HLŮŽEK Radim
MONDRAKER racing team
CZE 3:15:42.9 0:15:38.6
15.
HELCEL Martin
cyklo tým Horní Bludovice
CZE 3:16:20.9 0:16:16.6
16.
KUBELKA Petr
MONDRAKER racing team
CZE 3:18:11.4 0:18:07.1
17.
SWÁROVSKÝ Michal
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 3:18:49.8 0:18:45.5
18.
SÖLTER Marcus
Focus RAPIRO Racing
GER 3:22:19.4 0:22:15.0
19.
ČAPEK Jan
AUTHOR MASTERS
CZE 3:22:39.0 0:22:34.7
20.
FLEIŠMAN Miroslav
Česká Spořitelna MTB Hobby A
CZE 3:22:39.3 0:22:34.9
21.
KUCEWICZ Michał
CST 7R MTB TEAM
POL 3:22:43.5 0:22:39.2
22.
SAKAŘ Radek
CZE 3:25:28.6 0:25:24.3
23.
ZIMA Ota
Fly4Sport
CZE 3:25:46.9 0:25:42.5
24.
ČAPLA Jakub
KILPI racing team
CZE 3:26:07.6 0:26:03.3
25.
LANDSMAN Robert
Gepard Finance Cycling Team
CZE 3:26:19.4 0:26:15.0
26.
KUNÁŠEK Josef
CZE 3:26:19.9 0:26:15.5
27.
KUBÍČEK Martin
CZE 3:27:45.1 0:27:40.8
28.
MATĚJ Houška
Nikl Cycling Team
CZE 3:28:46.1 0:28:41.8
29.
ZEDNIK Pavel
Cykloklub Dalečín
CZE 3:30:09.3 0:30:05.0
30.
LIBRA Mirek
NOVATOP BIKE TEAM
CZE 3:30:09.3 0:30:05.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PICHLÍKOVÁ Jana
Kross Bike Ranch team
CZE 3:26:26.4 0:00:00.0
2.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 3:34:31.7 0:08:05.3
3.
DRHOVÁ Kateřina
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 3:50:53.9 0:24:27.5
4.
KUČEROVÁ Božena
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 3:57:08.1 0:30:41.7
5.
MAŤHOVÁ Andrea
GHOST Team
CZE 4:07:04.6 0:40:38.2
6.
PEZOVÁ Hana
Adama CZ
CZE 4:27:20.9 1:00:54.5
7.
KOTENOVÁ Síma
MST Jihlava
CZE 4:28:32.7 1:02:06.3
8.
ČUPOVÁ Jana
NOVATOP BIKE TEAM
CZE 4:29:22.4 1:02:56.0
9.
PEJCHOVÁ Eva
CZE 4:50:17.0 1:23:50.6
10.
TRTÍKOVÁ Kateřina
KTMK
CZE 4:50:31.0 1:24:04.6
11.
OSTRČILOVÁ Dája
copr přeštice
CZE 4:50:59.5 1:24:33.1
12.
VESELÁ Kateřina
Křižák Team
CZE 5:10:01.4 1:43:34.9
13.
ZAVŘEL FAMFULÍKOVÁ Mirka
CZE 5:45:29.6 2:19:03.2

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru