seriál :
Vysočina Arena Tour České spořitelny
DATUM : | 15 - 16.8.2020 | MÍSTO : | Vysočina Arena – Nové Město na Moravě |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiální výsledky
- UCI Maraton - 85km
- Trasa A absolutně
- Trasa A po kategorích
- Trasa B absolutně
- Trasa B po kategorích
- Trasa C absolutně
- Trasa C po kategorích
- Gravel a MTB Rallye absolutně
- Trasa JTM absolutně
- Trasa JTM po kategorích
- Děti 12-13 let po kategorích
- Děti 12-13 let - mistrovství
- Děti 10-11 let po kategorích
- Děti 8-9 let po kategorích
- Děti 6-7 let po kategorích
- Dětský JT downhill
- Děti 10-11 let - mistrovství
- Děti 8-9 let - mistrovství
- Děti 6-7 let - mistrovství
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ADEL Filip |
Superior Velsbike Team |
CZE | 3:00:04.3 | 0:00:00.0 |
2. | BUKSA Dominik |
Future Cycling Northwave |
CZE | 3:00:04.8 | 0:00:00.4 |
3. | RAUCHFUSS Marek |
ETHIC SPORT CYCLING TEAM |
CZE | 3:00:05.5 | 0:00:01.2 |
4. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 3:00:06.5 | 0:00:02.2 |
5. | RYDVAL Filip |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 3:02:50.8 | 0:02:46.4 |
6. | BUBÍLEK Michal |
KROSS Bikeranch Team |
CZE | 3:05:46.5 | 0:05:42.2 |
7. | JOBÁNEK Jan |
Superior Velsbike Team |
CZE | 3:05:48.5 | 0:05:44.2 |
8. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 3:12:59.2 | 0:12:54.9 |
9. | KOZÁK Matouš |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 3:13:00.5 | 0:12:56.1 |
10. | HULA Robert |
Expres CZ - Tufo Team Kolín |
CZE | 3:13:10.4 | 0:13:06.1 |
11. | ZEITHAMMER Martin |
PETR ČECH SPORT MTB TEAM |
CZE | 3:13:17.7 | 0:13:13.4 |
12. | DVOŘÁK David |
MONDRAKER racing team |
CZE | 3:15:36.9 | 0:15:32.6 |
13. | PITACH Maciej |
CST 7R MTB TEAM |
POL | 3:15:37.9 | 0:15:33.6 |
14. | HLŮŽEK Radim |
MONDRAKER racing team |
CZE | 3:15:42.9 | 0:15:38.6 |
15. | HELCEL Martin |
cyklo tým Horní Bludovice |
CZE | 3:16:20.9 | 0:16:16.6 |
16. | KUBELKA Petr |
MONDRAKER racing team |
CZE | 3:18:11.4 | 0:18:07.1 |
17. | SWÁROVSKÝ Michal |
ZPcyklo PROOFY Corratec team |
CZE | 3:18:49.8 | 0:18:45.5 |
18. | SÖLTER Marcus |
Focus RAPIRO Racing |
GER | 3:22:19.4 | 0:22:15.0 |
19. | ČAPEK Jan |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 3:22:39.0 | 0:22:34.7 |
20. | FLEIŠMAN Miroslav |
Česká Spořitelna MTB Hobby A |
CZE | 3:22:39.3 | 0:22:34.9 |
21. | KUCEWICZ Michał |
CST 7R MTB TEAM |
POL | 3:22:43.5 | 0:22:39.2 |
22. | SAKAŘ Radek |
CZE | 3:25:28.6 | 0:25:24.3 | |
23. | ZIMA Ota |
Fly4Sport |
CZE | 3:25:46.9 | 0:25:42.5 |
24. | ČAPLA Jakub |
KILPI racing team |
CZE | 3:26:07.6 | 0:26:03.3 |
25. | LANDSMAN Robert |
Gepard Finance Cycling Team |
CZE | 3:26:19.4 | 0:26:15.0 |
26. | KUNÁŠEK Josef |
CZE | 3:26:19.9 | 0:26:15.5 | |
27. | KUBÍČEK Martin |
CZE | 3:27:45.1 | 0:27:40.8 | |
28. | MATĚJ Houška |
Nikl Cycling Team |
CZE | 3:28:46.1 | 0:28:41.8 |
29. | ZEDNIK Pavel |
Cykloklub Dalečín |
CZE | 3:30:09.3 | 0:30:05.0 |
30. | LIBRA Mirek |
NOVATOP BIKE TEAM |
CZE | 3:30:09.3 | 0:30:05.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Kross Bike Ranch team |
CZE | 3:26:26.4 | 0:00:00.0 |
2. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 3:34:31.7 | 0:08:05.3 |
3. | DRHOVÁ Kateřina |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 3:50:53.9 | 0:24:27.5 |
4. | KUČEROVÁ Božena |
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team |
CZE | 3:57:08.1 | 0:30:41.7 |
5. | MAŤHOVÁ Andrea |
GHOST Team |
CZE | 4:07:04.6 | 0:40:38.2 |
6. | PEZOVÁ Hana |
Adama CZ |
CZE | 4:27:20.9 | 1:00:54.5 |
7. | KOTENOVÁ Síma |
MST Jihlava |
CZE | 4:28:32.7 | 1:02:06.3 |
8. | ČUPOVÁ Jana |
NOVATOP BIKE TEAM |
CZE | 4:29:22.4 | 1:02:56.0 |
9. | PEJCHOVÁ Eva |
CZE | 4:50:17.0 | 1:23:50.6 | |
10. | TRTÍKOVÁ Kateřina |
KTMK |
CZE | 4:50:31.0 | 1:24:04.6 |
11. | OSTRČILOVÁ Dája |
copr přeštice |
CZE | 4:50:59.5 | 1:24:33.1 |
12. | VESELÁ Kateřina |
Křižák Team |
CZE | 5:10:01.4 | 1:43:34.9 |
13. | ZAVŘEL FAMFULÍKOVÁ Mirka |
CZE | 5:45:29.6 | 2:19:03.2 |
Závody seriálu
- Rouvy Virtuální závod
- Praha - Karlštej Tour - zrušeno
- Orlík Tour Kooperativy
- Bikemaraton Drásal České Spořitelny
- Bikemaraton Beroun České spořitelny
- Trans Brdy s 211
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO
- Manitou Železné hory Cardion
- Znojmo Burčák Tour České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Oderská Mlýnice Lesy ČR
- Ralsko MTB Tour České spořitelny
- KPŽ - Vrchlabí - Špindl Tour