seriál : serie logo

Manitou Železné hory Cardion

MTB
DATUM :22.8.2020 MÍSTO :Chrudim

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RAUCHFUSS Marek
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 2:31:54.7 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZL Jan
CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA
CZE 2:32:01.4 0:00:06.7
3.
RAJCHART Jan
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 2:38:56.8 0:07:02.1
4.
LUDVÍK Vojtěch
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM
CZE 2:39:00.9 0:07:06.1
5.
BARTŮNĚK Marek
EthicSport Cycling team
CZE 2:44:07.8 0:12:13.1
6.
ZEMENE Jakub
EthicSport Cycling team
CZE 2:44:34.1 0:12:39.4
7.
PRUDEK Dominik
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 2:44:38.9 0:12:44.2
8.
VOPAT Milan
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:44:45.8 0:12:51.1
9.
KOZÁK Matouš
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 2:44:48.9 0:12:54.1
10.
TRNKA Dominik
ENDEKA BASSTA team
CZE 2:45:04.9 0:13:10.1
11.
CHOVANEC Filip
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:48:56.4 0:17:01.6
12.
NERADIL Vojtěch
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:48:56.4 0:17:01.7
13.
SWÁROVSKÝ Michal
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 2:52:40.5 0:20:45.8
14.
STRNKA Tomáš
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:52:45.3 0:20:50.6
15.
MORAVEC Karel
Velosport Valenta Scott Team
CZE 2:52:51.0 0:20:56.3
16.
HOFMAN Lukáš
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:53:01.2 0:21:06.5
17.
KUČERA Vladimír
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:53:09.7 0:21:15.0
18.
FLEIŠMAN Miroslav
Česká Spořitelna MTB Hobby A
CZE 2:53:12.0 0:21:17.2
19.
HORÁČEK Radim
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:54:21.5 0:22:26.7
20.
ŠÍPAL Ivan
AUTHOR MASTERS
CZE 2:56:08.0 0:24:13.2
21.
SAKAŘ Radek
CZE 2:58:44.7 0:26:50.0
22.
MOKRÝ Jakub
MONDRAKER racing team
CZE 2:58:48.8 0:26:54.1
23.
FEDAK Ruslan
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:58:51.9 0:26:57.2
24.
NÝČ Michal
MONDRAKER racing team
CZE 2:59:17.7 0:27:22.9
25.
VOPÁLENSKÝ Martin
JH Cycling
CZE 3:00:36.5 0:28:41.8
26.
POLÁK Kamil
AUTHOR MASTERS
CZE 3:01:25.1 0:29:30.4
27.
IZDNÝ Zdeněk
UNIQA Jihlava
CZE 3:02:27.7 0:30:32.9
28.
HONS Michal
CZE 3:02:40.9 0:30:46.2
29.
SOPOUŠEK Vojtěch
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 3:03:01.3 0:31:06.5
30.
ISTENČIN Lukáš
PETR ČECH SPORT MTB TEAM
CZE 3:03:27.6 0:31:32.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC Kooperativa Jablonec n. N.
CZE 3:10:22.3 0:00:00.0
2.
DRHOVÁ Kateřina
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 3:21:22.2 0:10:59.8
3.
PODRACKÁ Hana
CZE 3:29:48.9 0:19:26.5
4.
PAVLÍKOVÁ Ivana
Bike-Life Brno
CZE 3:40:31.7 0:30:09.3
5.
NENADÁLOVÁ Hana
MTB R2 Team
CZE 3:41:40.5 0:31:18.2
6.
NAVRÁTILOVÁ Vendula
GHOST Team
CZE 3:43:34.7 0:33:12.4
7.
POLÍVKOVÁ Markéta
BIKE puzzle team
CZE 3:47:56.7 0:37:34.3
8.
PEZOVÁ Hana
Adama CZ
CZE 3:56:59.9 0:46:37.5
9.
MAŤHOVÁ Andrea
GHOST Team
CZE 4:02:23.9 0:52:01.5
10.
PEJCHOVÁ Eva
CZE 4:15:58.8 1:05:36.4
11.
PIECHOVÁ Petra
Loko Apache Trutnov
CZE 4:15:59.1 1:05:36.7
12.
KARCHŇÁKOVÁ Kateřina
KAR sport
CZE 4:23:26.9 1:13:04.5
13.
BLANÁROVÁ Natália
SVK 4:33:49.0 1:23:26.6
14.
PŘENOSILOVÁ Karolína
CZE 4:39:18.7 1:28:56.3
15.
ŠKODOVÁ Radka
Swiss Nik Cycling Team
CZE 4:43:00.2 1:32:37.8

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru