serie : serie logo

Bikemaraton Drásal České Spořitelny

MTB
DATE :4.7.2020 PLACE  :Holešov

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
VIŠŇOVSKÝ Tomáš
Česká spořitelna - Accolade
SVK 7:46:57.6 0:00:00.0
2.
BUBÍLEK Michal
Kross Bikeranch team
CZE 7:55:54.8 0:08:57.2
3.
JOBÁNEK Jan
Superior Velsbike Team
CZE 8:08:18.0 0:21:20.3
4.
PILČÍK Adam
Maloja - Rocky Mountain Team
CZE 8:13:12.4 0:26:14.8
5.
HARTL Karel
STARBIKE.SK
CZE 8:21:31.6 0:34:34.0
6.
ŠÍBL Radoslav
4EVER Cyklobulis Bystřice pod Hostýnem
CZE 8:54:08.8 1:07:11.2
7.
MAREK Jaroslav
cykloOP
CZE 9:01:24.0 1:14:26.4
8.
DITTRICH Jiří
F-BIKE KLUB SÁDEK
CZE 9:08:37.4 1:21:39.8
9.
DVOŘÁK David
MONDRAKER racing team
CZE 9:16:22.4 1:29:24.7
10.
ŠROLL Marek
Alset Racing Team
CZE 9:17:33.1 1:30:35.5
11.
VÁCLAVEK Lukáš
Cykloop.cz-BT Morkovice
CZE 9:23:45.5 1:36:47.9
12.
KOZÁK Tomáš
CykloATOM
CZE 9:23:47.1 1:36:49.4
13.
JURÁK Václav
JUVACYKLO - BLACK PANTHERS TEAM
CZE 9:23:48.6 1:36:50.9
14.
KECHRT Tomáš
PRIME sport expert
CZE 9:26:50.0 1:39:52.4
15.
VUKELIČ Jakub
CZE 9:32:25.7 1:45:28.1
16.
JANDA Tomáš
CykloATOM
CZE 9:35:21.7 1:48:24.1
17.
KALITA Tomáš
Head Pro Team Opava
CZE 9:36:06.5 1:49:08.8
18.
HRUŠKA Petr
MONDRAKER racing team
CZE 9:39:13.4 1:52:15.8
19.
MATĚJ Houška
Nikl Cycling Team
CZE 10:00:01.0 2:13:03.4
20.
BARTÁK Radim
Kolovna KM - BT Morkovice
CZE 10:09:04.9 2:22:07.3
21.
ONDROUŠEK Stanislav
Force Fojtik Wilier Team
CZE 10:13:05.4 2:26:07.8
22.
KRATINA Tomáš
BUSINESS LOGIC S.R.O.
CZE 10:21:32.1 2:34:34.5
23.
CHORVAT Stano
ebike racing
CZE 10:22:50.6 2:35:52.9
24.
ŠTURM Pavel
CykloATOM
CZE 10:28:28.5 2:41:30.9
25.
AUGUSTA Matouš
Nikl Cycling Team
CZE 10:28:45.5 2:41:47.9
26.
KŘEPELKA Marek
CZE 10:30:58.0 2:44:00.4
27.
KOTEN Adam
MST Jihlava
CZE 10:30:58.0 2:44:00.4
28.
BALOČKO Rastislav
SVK 10:33:54.0 2:46:56.3
29.
TOMÁŠEK Tomáš
CZE 10:36:00.2 2:49:02.6
30.
GREMLICA Jakub
Rohálov bike team
CZE 10:39:18.3 2:52:20.7
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
FLAŠAROVÁ Nikol
BIKE HERO www.bikehero.cz
CZE 10:58:49.8 0:00:00.0
2.
UHLÍKOVÁ Hana
CZE 11:24:14.5 0:25:24.7
3.
SLADKOVSKÁ Dagmar
Česká spořitelna Accolade
CZE 11:36:26.2 0:37:36.4
4.
STAŇKOVÁ Štěpánka
Moolbike Team
CZE 12:06:23.2 1:07:33.4
5.
NENADÁLOVÁ Hana
MTB R2 Team
CZE 12:16:04.8 1:17:15.0
6.
KUČNÁ Svatava
4EVER Cyklo Bulis
CZE 12:40:14.6 1:41:24.8
7.
KOTENOVÁ Síma
MST Jihlava
CZE 13:00:02.7 2:01:12.9
8.
HOLLÁ Kateřina
KILPI racing team
CZE 13:23:49.5 2:24:59.7
9.
MAŤHOVÁ Tereza
Kola BSP Planá nad Lužnicí
CZE 13:57:39.2 2:58:49.4
10.
SICHÁLKOVÁ Natálie
Business Logic
CZE 14:27:22.5 3:28:32.7

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.