Bikemaraton Drásal ČS
ORGANIZER : | Kolo pro život | WEBPAGES : | kolopro.cz |
---|
RESULTS RESULT + DIPLOMS
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | DLASK Petr |
Rubena Birell Specialized |
CZE | 2:08:17.2 | 0:00:00.0 |
2. | CINK Ondřej |
CZE | 2:10:04.4 | 0:01:47.2 | |
3. | SÁBLÍK Lukáš |
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou |
CZE | 2:16:57.0 | 0:08:39.8 |
4. | KNÍŽE David |
NISSAN DOLÁK |
CZE | 2:17:16.2 | 0:08:59.0 |
5. | PLESNÍK Michal |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:19:00.7 | 0:10:43.5 |
6. | ŠUSTEK Milan |
NISSAN Dolák |
CZE | 2:20:07.7 | 0:11:50.5 |
7. | KLOUČEK František |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:20:33.9 | 0:12:16.7 |
8. | KAMLER Josef |
ČS Specialized junior MTB TEAM |
CZE | 2:23:48.7 | 0:15:31.5 |
9. | SVORADA Jan |
Merida Biking Team |
CZE | 2:25:17.3 | 0:17:00.1 |
10. | SMAZAL Václav |
Nissan Dolak |
CZE | 2:25:19.9 | 0:17:02.7 |
11. | DOLEŽAL Jan |
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou |
CZE | 2:27:17.2 | 0:19:00.0 |
12. | HRABAL Jakub |
4ever-cyklo bulis |
CZE | 2:27:37.6 | 0:19:20.4 |
13. | KUNČICKÝ Radim |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:28:01.0 | 0:19:43.8 |
14. | ČÍŽEK Jan |
axitdoldy |
CZE | 2:28:02.5 | 0:19:45.3 |
15. | KUČERA Vladimír |
NISSAN DOLÁK |
CZE | 2:28:58.9 | 0:20:41.7 |
16. | SVAČINA Jaromír |
KCK Zlín |
CZE | 2:29:42.2 | 0:21:25.0 |
17. | STIEBER Zdeněk |
NISSAN Dolák |
CZE | 2:30:44.5 | 0:22:27.3 |
18. | ADÁMEK Petr |
LOKO TRUTNOV |
CZE | 2:30:44.6 | 0:22:27.4 |
19. | SOUSEDÍK Marek |
FORCE KCK Cykloteam Zlín |
CZE | 2:31:04.5 | 0:22:47.3 |
20. | TURNER Martin |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:31:05.4 | 0:22:48.2 |
21. | KUCHAŘÍK Milan |
Golds Gym-Cyklopoint Brno |
CZE | 2:31:07.9 | 0:22:50.7 |
22. | MACHULKA Kamil |
4Ever - Cyklo Bulis |
CZE | 2:32:49.8 | 0:24:32.6 |
23. | KEC Jan |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 2:33:05.9 | 0:24:48.7 |
24. | ORSÁG Ondřej |
Česká spořitelna Specialized MTB Team B |
CZE | 2:34:22.5 | 0:26:05.3 |
25. | VÍT Pavel |
axitdoldy |
CZE | 2:34:29.5 | 0:26:12.3 |
26. | VOJTA Aleš |
KC KOOPERATIVA SG |
CZE | 2:35:27.1 | 0:27:09.9 |
27. | JENŠÍK Jan |
CodeQ MiRaSport Team |
CZE | 2:35:38.5 | 0:27:21.3 |
28. | KAVAN Ondřej |
Novatop Lapierre |
CZE | 2:35:47.4 | 0:27:30.2 |
29. | TOMÁŠEK Martin |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:35:47.8 | 0:27:30.6 |
30. | KANĚRA Pavel |
axitdoldy |
CZE | 2:35:58.0 | 0:27:40.8 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | HRUŠKA Jan |
NISSAN DOLÁK |
CZE | 4:48:09.1 | 0:00:00.0 |
2. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 4:50:48.4 | 0:02:39.3 |
3. | HYNEK Kristián |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 4:50:50.8 | 0:02:41.7 |
4. | JOBÁNEK Jan |
Merida Biking Team |
CZE | 4:56:29.8 | 0:08:20.7 |
5. | JEŽEK Václav |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 4:57:45.3 | 0:09:36.2 |
6. | FOJTÍK Ondřej |
Nissan Dolak |
CZE | 5:02:19.9 | 0:14:10.8 |
7. | RYBAŘÍK Ivan |
Merida Biking Team |
CZE | 5:05:18.6 | 0:17:09.5 |
8. | HAMAN Martin |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 5:10:30.4 | 0:22:21.3 |
9. | ŠÍBL Radoslav |
4Ever - Cyklo Bulis |
CZE | 5:14:12.5 | 0:26:03.4 |
10. | ŠŤASTNÝ Petr |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 5:15:24.1 | 0:27:15.0 |
11. | ŠŤASTNÝ Jan |
Sodafresh Cannondale |
CZE | 5:18:45.9 | 0:30:36.8 |
12. | KOBLIHA Ondřej |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 5:20:43.3 | 0:32:34.2 |
13. | HARTL Karel |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 5:20:49.2 | 0:32:40.1 |
14. | JANEČKA Svatopluk |
NISSAN DOLÁK |
CZE | 5:30:05.4 | 0:41:56.3 |
15. | SEDLÁŘ Jakub |
Novatop-Lapierre |
CZE | 5:32:01.5 | 0:43:52.4 |
16. | PILČÍK Adam |
Bikestyle.cz |
CZE | 5:34:31.9 | 0:46:22.8 |
17. | BENEŠ Jiří |
Cyklotrenink |
CZE | 5:38:42.3 | 0:50:33.2 |
18. | ČERNÝ Jan |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 5:39:37.8 | 0:51:28.7 |
19. | HORNYCH Vena |
Sportchallenge timing |
CZE | 5:41:59.9 | 0:53:50.8 |
20. | SLÁDEK Marcel |
GHOST-MOJEKOLO.cz |
CZE | 5:42:19.8 | 0:54:10.7 |
21. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 5:45:12.1 | 0:57:03.0 |
22. | KECHRT Tomáš |
PELLS TEAM |
CZE | 5:45:54.2 | 0:57:45.1 |
23. | PROKŮPEK David |
kominicikolin.cz |
CZE | 5:48:40.9 | 1:00:31.8 |
24. | BALTUS Jan |
Pell s Team |
CZE | 5:49:43.0 | 1:01:33.9 |
25. | BARTÁK Radim |
TROB |
CZE | 5:51:52.5 | 1:03:43.4 |
26. | GOLD Zdeněk |
Gold´s gym - Cyklopoint Brno |
CZE | 5:52:41.7 | 1:04:32.6 |
27. | KOBLASA Martin |
Golds Gym-Cyklopoint Brno |
CZE | 5:52:42.4 | 1:04:33.3 |
28. | BŘEZINA Petr |
AVELI z.s. |
CZE | 5:53:11.8 | 1:05:02.7 |
29. | BERAN Vojtěch |
Alltraining.cz |
CZE | 5:58:39.1 | 1:10:30.0 |
30. | BORÁK Jiří |
No Limit Bike Team |
CZE | 6:00:59.1 | 1:12:50.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOTTOVÁ Petra |
NISSAN Dolák |
CZE | 6:31:17.3 | 0:00:00.0 |
2. | BLÁHOVÁ Veronika |
Drásal TEAM Holešov |
CZE | 6:48:51.0 | 0:17:33.7 |
3. | ČERNÁ Pavlína |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 6:55:52.4 | 0:24:35.1 |
4. | MATLAŠKOVÁ Jana |
GALAXY CYKLOŠVEC PÍSEK |
CZE | 7:21:24.5 | 0:50:07.2 |
5. | JAVOROVÁ Lucie |
CT Hvozdná |
CZE | 7:38:06.3 | 1:06:49.0 |
6. | HARTLOVÁ Lenka |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 7:42:27.9 | 1:11:10.6 |
7. | PREISLEROVÁ Ivana |
Author Team Stupno |
CZE | 7:47:06.5 | 1:15:49.2 |
8. | SOLIZ RUDON Veronika |
OCELOVí LETCI |
CZE | 7:58:39.6 | 1:27:22.3 |
9. | VAŇKOVÁ Tereza |
DIMP-GIANT CYCLING TEAM |
CZE | 8:02:35.0 | 1:31:17.7 |
10. | BUŠKOVÁ Leona |
NISSAN DOLÁK |
CZE | 8:06:39.3 | 1:35:22.0 |
11. | NENADÁLOVÁ Hana |
Pelhřimov |
CZE | 8:10:17.4 | 1:39:00.1 |
12. | PAJEROVÁ Zuzka |
Wide Bike |
CZE | 8:31:28.7 | 2:00:11.4 |
13. | HENČLOVÁ Kamila |
Drásal TEAM Holešov |
CZE | 8:34:20.8 | 2:03:03.5 |
14. | NOVOTNÁ Martina |
Praha 5 |
CZE | 8:51:58.4 | 2:20:41.1 |
15. | PEZOVÁ Hana |
Autodoprava Jan Peza |
CZE | 9:06:46.7 | 2:35:29.4 |
16. | VIDROVÁ Kristýna |
Česká spořitelna Specialized MTB Hobby 1 |
CZE | 9:07:41.9 | 2:36:24.6 |
17. | HOLČÁKOVÁ Dagmar |
KHS Zlín |
CZE | 9:16:48.4 | 2:45:31.1 |
18. | STANKOVA Ludmila |
CZE | 9:28:46.6 | 2:57:29.3 | |
19. | MAZANCOVÁ Jana |
Jabkoty Kdyně |
CZE | 9:39:51.8 | 3:08:34.5 |
20. | JANČÍKOVÁ Martina |
Bike Team Sazovice |
CZE | 9:41:13.7 | 3:09:56.4 |
21. | STACHOŇOVÁ Barbara |
SBK |
CZE | 9:47:58.5 | 3:16:41.2 |
22. | RAŠKOVÁ Martina |
CZE | 10:08:11.3 | 3:36:54.0 |
Races in series
- Trans Brdy České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour Škoda Auto
- Olomoucká padesátka České spořitelny
- Jestřebí hory Škoda auto
- Orlík Tour Kooperativy
- Lipno Tour České Spořitelny
- Vrchlabí - Špindl Tour
- Praha-Karlštejn Tour ČS
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Ještěd Tour Kooperativy
- Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto
- Manitou Železné hory ČS
- Priessnitzova padesátka ČS
- Valtické cyklobranní Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny
- Finálová hra Kola pro život