serie : serie logo

Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO

MTB
DATE :12.9.2020 PLACE  :Mladá Boleslav

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:37:40.3 0:00:00.0
2.
VIŠŇOVSKÝ Tomáš
Česká spořitelna - Accolade
SVK 1:37:40.5 0:00:00.2
3.
RAJCHART Jan
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 1:41:33.5 0:03:53.2
4.
STROŽ Jan
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 1:41:34.0 0:03:53.7
5.
STRNKA Tomáš
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:43:27.2 0:05:46.9
6.
LUDVÍK Vojtěch
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM
CZE 1:43:28.3 0:05:48.0
7.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade
CZE 1:43:28.5 0:05:48.2
8.
ZEITHAMMER Martin
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 1:43:28.7 0:05:48.4
9.
BARTŮNĚK Marek
EthicSport Cycling team
CZE 1:43:29.4 0:05:49.1
10.
ZEMENE Jakub
EthicSport Cycling team
CZE 1:45:25.9 0:07:45.6
11.
ELČKNER Lukáš
CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA
CZE 1:45:26.1 0:07:45.7
12.
NERADIL Vojtěch
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:45:26.2 0:07:45.9
13.
SWÁROVSKÝ Michal
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 1:45:26.7 0:07:46.4
14.
PRUDEK Dominik
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 1:46:01.4 0:08:21.1
15.
ŠORF Pavel
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:46:43.3 0:09:03.0
16.
TRNKA Dominik
ENDEKA BASSTA team
CZE 1:46:43.4 0:09:03.1
17.
KOZÁK Matouš
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 1:46:45.7 0:09:05.4
18.
TATÍČEK Petr
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 1:46:50.9 0:09:10.6
19.
JELÍNEK Josef
CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA
CZE 1:47:06.4 0:09:26.1
20.
HRUŠKA Jan
GHOST Team
CZE 1:47:18.2 0:09:37.8
21.
KUBÍN Michael
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 1:47:47.2 0:10:06.9
22.
MOKRÝ Jakub
MONDRAKER racing team
CZE 1:48:17.9 0:10:37.6
23.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 1:50:14.7 0:12:34.3
24.
RŮŽIČKA Zbyněk
Ski Paudera Staré Splavy
CZE 1:50:15.4 0:12:35.1
25.
CHOVANEC Filip
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:50:15.7 0:12:35.4
26.
SLAVÍK Vojtěch
CZE 1:50:17.8 0:12:37.4
27.
KUČERA Vladimír
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:50:19.4 0:12:39.1
28.
ŠTĚRBÁK Adam
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:50:19.7 0:12:39.3
29.
MALÍŘ Jan
GHOST Team
CZE 1:51:14.5 0:13:34.1
30.
VOPÁLENSKÝ Martin
JH Cycling
CZE 1:51:14.9 0:13:34.6
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
PAVELKOVÁ Klárka
SUP GIRLS
CZE 1:59:35.6 0:00:00.0
2.
DRHOVÁ Kateřina
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:01:37.7 0:02:02.1
3.
ŽÍDEKOVÁ Jana
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:07:09.8 0:07:34.2
4.
HOVORKOVA Aneta
-
CZE 2:08:10.9 0:08:35.2
5.
VANKOVÁ Jana
Team CykloTrener
CZE 2:09:49.0 0:10:13.4
6.
JAKUBIČKOVÁ Hana
ŘLP
CZE 2:13:20.3 0:13:44.6
7.
HASELBERGEROVÁ Eva
Born In Šumava
CZE 2:14:38.2 0:15:02.6
8.
PROCHÁZKOVÁ Michaela
www.utribratru.cz
CZE 2:15:08.5 0:15:32.9
9.
VORLÍČKOVÁ Jana
2BWINNER TEAM
CZE 2:15:59.1 0:16:23.4
10.
MUSILOVA Vendula
Cyklopoint Jičín
CZE 2:16:09.5 0:16:33.9
11.
PAVLÍKOVÁ Ivana
Bike-Life Brno
CZE 2:16:11.0 0:16:35.4
12.
POLÍVKOVÁ Markéta
BIKE puzzle team
CZE 2:19:47.2 0:20:11.6
13.
ELIŠKOVÁ Kristýna
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 2:23:37.0 0:24:01.4
14.
PEZOVÁ Hana
Adama CZ
CZE 2:24:13.5 0:24:37.8
15.
BRUNCLÍKOVÁ Andrea
CZE 2:24:47.7 0:25:12.0
16.
NÁBĚLKOVÁ Adéla
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:34:05.1 0:34:29.5
17.
HENDRYCHOVÁ Anežka
CZE 2:34:21.7 0:34:46.0
18.
VAVŘÍKOVÁ Klára Franc
CZE 2:36:37.9 0:37:02.3
19.
POKORNÁ Iveta
ČS Bike team
CZE 2:40:06.6 0:40:31.0
20.
KOKTOVÁ Michaela
CZE 2:41:22.2 0:41:46.5
21.
MAŘÍKOVÁ Kamila
Born In Šumava
CZE 2:42:09.0 0:42:33.4
22.
KAUFMANOVÁ Ivana
CZE 3:00:13.5 1:00:37.9
23.
JUREČKOVÁ Nikol
CZE 3:11:24.4 1:11:48.8
24.
HRUŠKOVÁ Jana
Buřinka
CZE 3:15:17.6 1:15:42.0
25.
KOCHÁNKOVÁ Hana
CZE 3:24:04.8 1:24:29.2
26.
SLAVÍKOVÁ Veronika
CZE 3:50:36.4 1:51:00.8

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.