Bikemaraton Drásal České spořitelny
DATE : | 25.6.2016 | PLACE : | Holešov |
---|
ORGANIZER : | Petr Čech Sport, a.s. | WEBPAGES : | kolopro.cz/zavody/detail/456 |
---|
RESULTS RESULT + DIPLOMS
Official results
- Trasa OBR overall
- Trasa OBR by category
- OBR - Tandem overall
- Trasa A overall
- Trasa A by category
- Trasa A - Tandem overall
- Trasa B overall
- Trasa B by category
- Trasa C overall
- Trasa C by category
- Trasa D overall
- Trasa D týmy
- Děti 12-13 let by category
- Děti 10-11 let by category
- Děti 8-9 let by category
- Děti 6-7 let by category
- Děti do 5 let by category
- Odstrkovadla by category
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | JOBÁNEK Jan |
superior mtb team |
CZE | 7:52:48.3 | 0:00:00.0 |
2. | FOJTÍK Jan |
Cannondale |
CZE | 7:53:24.6 | 0:00:36.3 |
3. | ŠŤASTNÝ Petr |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 7:55:54.3 | 0:03:06.0 |
4. | ADEL Filip |
superior mtb team |
CZE | 8:19:25.1 | 0:26:36.8 |
5. | ŠÍBL Radoslav |
4EVER Cyklobulis Bystřice pod Hostýnem |
CZE | 8:25:30.3 | 0:32:42.0 |
6. | ŠROLL Marek |
STRATOS AUTO |
CZE | 8:37:28.6 | 0:44:40.3 |
7. | JUAREZ David Tinker |
Cannondale |
CZE | 8:39:39.3 | 0:46:51.0 |
8. | SEDLÁŘ Jakub |
Novatop-Lapierre |
CZE | 8:42:16.8 | 0:49:28.5 |
9. | HANYK Milan |
BMC CZ Racing team |
CZE | 8:54:42.1 | 1:01:53.8 |
10. | KUČERA Tomáš |
BMC CZ Racing team |
CZE | 8:58:09.8 | 1:05:21.5 |
11. | LÁNÍK Michal |
CZE | 9:00:47.6 | 1:07:59.3 | |
12. | KLOFANDA Martin |
RAJEC Allivictus |
CZE | 9:06:49.6 | 1:14:01.3 |
13. | KALITA Tomáš |
MikeBike Cycling Team |
CZE | 9:07:41.3 | 1:14:53.0 |
14. | KOZÁK Tomáš |
MTB Hepos |
CZE | 9:07:43.6 | 1:14:55.3 |
15. | IZDNÝ Zdeněk |
UNIQA Jihlava |
CZE | 9:21:06.6 | 1:28:18.3 |
16. | PATÁK Kamil |
Bike Team Sazovice |
CZE | 9:21:15.3 | 1:28:27.0 |
17. | JURÁK Václav |
JUVACYKLOTEAM |
CZE | 9:28:35.3 | 1:35:47.0 |
18. | ISTENČIN Lukáš |
Erste Premier Petr Čech MTB Team B |
CZE | 9:38:53.8 | 1:46:05.5 |
19. | SVACINA David |
CZE | 9:39:33.6 | 1:46:45.3 | |
20. | NEVORAL Jiří |
I.Kamenická |
CZE | 9:39:36.1 | 1:46:47.8 |
21. | DITTRICH Jiří |
F-BIKE KLUB SÁDEK |
CZE | 9:43:25.3 | 1:50:37.0 |
22. | HOLUB Milan |
MICHELIN |
CZE | 9:48:38.8 | 1:55:50.5 |
23. | ŠNOBEL Zdenek |
CZE | 9:51:58.8 | 1:59:10.5 | |
24. | BARTÁK Radim |
BIKE TRIATLON MORKOVICE |
CZE | 9:57:36.1 | 2:04:47.8 |
25. | VÁVRA Aleš |
ANAG Olomouc |
CZE | 9:58:05.1 | 2:05:16.8 |
26. | VOJTEK Libor |
ScottSport Brno |
CZE | 10:01:41.6 | 2:08:53.3 |
27. | KUBIŠTA Michal |
RCR bike team Česká Třebová |
CZE | 10:09:48.4 | 2:17:00.1 |
28. | KREJČÍK Ondřej |
Beespee.cz |
CZE | 10:10:20.6 | 2:17:32.3 |
29. | VÁLEK Jiří |
MikeBike Cycling Team |
CZE | 10:10:35.1 | 2:17:46.8 |
30. | MANČÍK Stanislav |
Juvacyklo Team |
CZE | 10:13:49.6 | 2:21:01.3 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | NENADÁLOVÁ Hana |
Maraton.cz |
CZE | 12:03:15.1 | 0:00:00.0 |
2. | PEZOVÁ Hana |
Bottecchia - CZ Cyklo |
CZE | 12:14:56.5 | 0:11:41.4 |
3. | CHLÍBKOVÁ Daniela |
Redpoint Pearl Izumi |
CZE | 12:29:30.9 | 0:26:15.8 |
4. | KOUTNÁ Renáta |
V.I.K. MOULPRO ZLÍN TEAM TREK |
CZE | 12:59:39.3 | 0:56:24.2 |
5. | KOSCOVÁ Kristina |
Dema Racing Team |
CZE | 13:32:01.2 | 1:28:46.1 |
6. | RYZNEROVÁ Alena |
Sk Srch |
CZE | 13:48:18.7 | 1:45:03.6 |
Races in series
- Trans Brdy České spořitelny
- Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Ještěd Tour Kooperativy
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Birell Plzeňská MTB 50
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny