Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
DATE : | 30.4.2016 | PLACE : | Hustopeče |
---|
ORGANIZER : | Petr Čech Sport, a.s. | WEBPAGES : | kolopro.cz/ |
---|
RESULTS RESULT + DIPLOMS
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:42:16.4 | 0:00:00.0 |
2. | ADEL Filip |
superior mtb team |
CZE | 1:46:03.9 | 0:03:47.5 |
3. | KAMLER Josef |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:46:06.5 | 0:03:50.1 |
4. | ŠŤASTNÝ Petr |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:46:07.7 | 0:03:51.3 |
5. | JOBÁNEK Jan |
superior mtb team |
CZE | 1:46:57.8 | 0:04:41.4 |
6. | MINKA Jakub |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:47:12.4 | 0:04:56.0 |
7. | DOLEŽAL Václav |
ERSTE Premier Petr Čech Sport MTB team |
CZE | 1:49:15.7 | 0:06:59.3 |
8. | ANDRLE David |
SYMBIO+CANNONDALE |
CZE | 1:49:18.2 | 0:07:01.8 |
9. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:49:18.2 | 0:07:01.8 |
10. | VÁŇA Pavel |
Biketriatlon Morkovice Mtb team |
CZE | 1:49:33.2 | 0:07:16.8 |
11. | PÍSAŘ Jan |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:49:46.1 | 0:07:29.7 |
12. | PILČÍK Adam |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:49:46.3 | 0:07:29.9 |
13. | TATÍČEK Petr |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:50:21.5 | 0:08:05.1 |
14. | HOLUB Josef |
CZE | 1:50:57.8 | 0:08:41.4 | |
15. | STROŽ Jan |
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM |
CZE | 1:51:13.7 | 0:08:57.3 |
16. | DANĚK Jiří |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:52:22.8 | 0:10:06.4 |
17. | PITEL Lukáš |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:53:20.9 | 0:11:04.5 |
18. | PLESNÍK Michal |
AGROFERT cyklo tým - SOKOLOVNA PR?HONICE |
CZE | 1:53:36.9 | 0:11:20.5 |
19. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:53:38.4 | 0:11:22.0 |
20. | PAPEŽ Vít |
Symbio+cycling |
CZE | 1:53:38.6 | 0:11:22.2 |
21. | SOUKUP David |
SYMBIO RACE TEAM |
CZE | 1:53:38.7 | 0:11:22.3 |
22. | HORÁČEK Jan |
POC Bike Team |
CZE | 1:53:38.9 | 0:11:22.5 |
23. | JIRKŮ Jakub |
CZE | 1:53:40.3 | 0:11:23.9 | |
24. | JANKŮ Lukáš |
Pepe Bike |
CZE | 1:53:41.4 | 0:11:25.0 |
25. | LIEBICH Petr |
BMC CZ Racing team |
CZE | 1:53:45.4 | 0:11:29.0 |
26. | MIKOLÁŠEK Jan |
Velosport Valenta Scott Team |
CZE | 1:54:19.2 | 0:12:02.8 |
27. | KLAP David |
Rajec Allivictus team |
CZE | 1:55:09.5 | 0:12:53.1 |
28. | HRUŠKA Petr |
BMC CZ Racing team |
CZE | 1:56:42.7 | 0:14:26.3 |
29. | BLAŽEK Lukáš |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:56:43.2 | 0:14:26.8 |
30. | BOUBÍN Jan |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:56:57.7 | 0:14:41.3 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:08:11.5 | 0:00:00.0 |
2. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:13:36.8 | 0:05:25.3 |
3. | ČUPOVÁ Jana |
NOVATOP GHOST |
CZE | 2:23:33.3 | 0:15:21.8 |
4. | SLADKOVSKÁ Dagmar |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 2:27:32.2 | 0:19:20.7 |
5. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:33:14.7 | 0:25:03.2 |
6. | NÁBĚLKOVÁ Kateřina |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:34:02.5 | 0:25:51.0 |
7. | SYROVÁTKOVÁ Irena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:35:55.8 | 0:27:44.3 |
8. | SOMMEROVÁ Jana |
CZE | 2:42:54.3 | 0:34:42.8 | |
9. | ŠIMKOVÁ Šárka |
Synerga Bike Team |
CZE | 2:44:24.1 | 0:36:12.6 |
10. | BÍLKOVÁ Eliška |
CK Slovan Moravská Třebová |
CZE | 2:44:55.3 | 0:36:43.8 |
11. | DOBRÁ Ludmila |
RAJEC Allivictus |
CZE | 2:49:37.3 | 0:41:25.8 |
12. | KADLECOVÁ Hana |
Metrostav |
CZE | 2:50:10.8 | 0:41:59.3 |
13. | HANUŠOVÁ Natálie |
GIANT Pítrs bikes |
CZE | 3:04:26.3 | 0:56:14.8 |
14. | SLOVÁKOVÁ Zuzana |
FOR BIKES cycling team |
CZE | 3:07:09.5 | 0:58:58.0 |
15. | POLÁKOVÁ Dagmar |
Synerga Bike Team |
CZE | 3:09:10.5 | 1:00:59.0 |
16. | HAŠKOVÁ Renata |
CZE | 3:09:59.8 | 1:01:48.3 | |
17. | DONATOVA Ivana |
CZE | 3:40:21.8 | 1:32:10.3 | |
18. | PLACÁKOVÁ Pavla |
CZE | 3:46:25.1 | 1:38:13.6 | |
19. | HRUDOVÁ Hana |
CZE | 3:52:47.8 | 1:44:36.3 | |
20. | PÁTÍKOVÁ Monika |
AGROFERT cyklo tým - KMOTR |
CZE | 3:54:19.1 | 1:46:07.6 |
21. | SCHLEGELOVÁ Milena |
CZE | 3:57:22.8 | 1:49:11.3 | |
22. | FRANTIŠKOVÁ Mirka |
Klub bikerů TETA |
CZE | 4:05:04.9 | 1:56:53.4 |
23. | BAMBUCHOVÁ Magda |
AGROFERT cyklo tým - DEZA Bike Team |
CZE | 4:51:54.0 | 2:43:42.5 |
Races in series
- Trans Brdy České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Ještěd Tour Kooperativy
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Birell Plzeňská MTB 50
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny