Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2015

Znojmo Burčák Tour Kooperativy

MTB
DATUM :5.9.2015 MÍSTO :Znojmo

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BERKOVÁ Irena
Amenity-Extrem Sport Team
CZE 1:48:04.2 0:00:00.0
2.
ŠMÍDOVÁ Anna
Nilfisk ALTO pro cycling team
CZE 1:48:12.7 0:00:08.5
3.
PICHLÍKOVÁ Jana
Sport bike Strakonice
CZE 1:48:24.9 0:00:20.7
4.
STODŮLKOVÁ Denisa
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 1:53:06.2 0:05:02.0
5.
ŠIMÁNKOVÁ Jana
Alset Racing Team
CZE 1:54:12.2 0:06:08.0
6.
TRČKOVÁ Daniela
TJ Kovo Praha
CZE 1:57:42.4 0:09:38.2
7.
SYROVÁTKOVÁ Irena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:59:35.7 0:11:31.5
8.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:59:45.7 0:11:41.5
9.
PEZOVÁ Hana
Cykloservis Peza
CZE 2:02:04.5 0:14:00.3
10.
FALCOVÁ Hana
alltraining.cz
CZE 2:02:40.4 0:14:36.2
11.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:05:51.7 0:17:47.5
12.
VALENTOVÁ Tereza
SINTESI PRIMA - DONNA
CZE 2:05:53.5 0:17:49.3
13.
ČUPOVÁ Jana
NOVATOP GHOST
CZE 2:06:21.0 0:18:16.8
14.
KADLECOVÁ Hana
Metrostav
CZE 2:09:23.7 0:21:19.5
15.
ČÁSTKOVÁ Veronika
CZE 2:10:22.0 0:22:17.8
16.
KOUŘIMSKÁ Zdeňka
CZE 2:11:11.5 0:23:07.3
17.
SCHIFFER Andrea
bike-horner.at
AUT 2:13:00.0 0:24:55.8
18.
MEDKOVÁ Michaela
ROCKMACHINE-CYKLOMAX
CZE 2:13:20.2 0:25:16.0
19.
BLAŽKOVÁ Vendula
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5
CZE 2:13:40.0 0:25:35.8
20.
ŠIMKOVÁ Šárka
Synerga Bike Team
CZE 2:15:22.2 0:27:18.0
21.
SLAVÍČKOVÁ Jarmila
CZE 2:17:41.5 0:29:37.3
22.
SOMMEROVÁ Jana
Cyklo VAPE
CZE 2:18:20.7 0:30:16.5
23.
DANKOVÁ Michaela
CZE 2:20:00.5 0:31:56.3
24.
ZALABOVÁ Martina
CZE 2:22:02.2 0:33:58.0
25.
POLÁKOVÁ Dagmar
Synerga Bike Team
CZE 2:23:36.2 0:35:32.0
26.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:25:14.5 0:37:10.3
27.
ZERÁKOVÁ Helena
Tišnov bikers
CZE 2:26:51.7 0:38:47.5
28.
ETRYCH GOLDSCHEIDOVÁ Jana
ACCOlade
CZE 2:26:54.5 0:38:50.3
29.
PULCOVÁ Miroslava
Mažoretky Premium Vimperk
CZE 2:28:30.5 0:40:26.3
30.
HOLEŠOVSKÁ Marcela
Brno
CZE 2:28:37.0 0:40:32.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:36:09.7 0:00:00.0
2.
STROŽ Jan
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM
CZE 1:36:33.1 0:00:23.4
3.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:39:38.2 0:03:28.5
4.
DOLEŽAL Václav
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 1:39:39.2 0:03:29.5
5.
RAJCHART Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:39:39.9 0:03:30.2
6.
RAUCHFUSS Marek
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 1:39:40.4 0:03:30.7
7.
ŠŤASTNÝ Petr
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 1:39:42.4 0:03:32.7
8.
BUKSA Dominik
Future Cycling Team
CZE 1:39:43.7 0:03:34.0
9.
PAPRSTKA Tomáš
Remerx-Merida-Silvini Team Kolín
CZE 1:39:45.2 0:03:35.5
10.
NOVÁK Jiří
Betch.NL-superior
CZE 1:39:45.9 0:03:36.2
11.
SPLÍTEK Martin
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:39:46.4 0:03:36.7
12.
ANDRLE David
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 1:39:46.7 0:03:37.0
13.
MINKA Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:39:46.9 0:03:37.2
14.
KUBÁNEK Marek
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:39:48.9 0:03:39.2
15.
EBERL Filip
SILVINI CYCLING TEAM
CZE 1:39:49.9 0:03:40.2
16.
HUDEČEK Jiří
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:40:02.2 0:03:52.5
17.
PIRUCH Martin
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:40:26.9 0:04:17.2
18.
DANĚK Jiří
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:42:01.9 0:05:52.2
19.
ŽÁK Pavel
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 1:42:03.4 0:05:53.7
20.
MÁKA Daniel
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 1:42:53.7 0:06:44.0
21.
ROHEL Břetislav
KC HLINSKO
CZE 1:42:56.2 0:06:46.5
22.
HRUŠKA Jan
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:42:59.9 0:06:50.2
23.
HOLUB Josef
CZE 1:43:00.9 0:06:51.2
24.
ŠÍPAL Ivan
Alltraining Lawi
CZE 1:43:01.9 0:06:52.2
25.
BERAN Vojtěch
alltraining.cz
CZE 1:43:03.2 0:06:53.5
26.
PITEL Lukáš
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:43:03.7 0:06:54.0
27.
HOLAN Pavel
CT Weber
CZE 1:43:04.4 0:06:54.7
28.
PÍNA Ondřej
Vella Cycling
CZE 1:43:05.4 0:06:55.7
29.
JENŠÍK Jan
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:43:06.9 0:06:57.2
30.
BORÁK Martin
IN-LIFE Cycling team
CZE 1:43:07.9 0:06:58.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DOLEŽAL Vladislav
ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized Junior MTB Team
CZE 1:00:23.8 0:00:00.0
2.
PAPEŽ Vít
Symbio+cycling
CZE 1:00:27.3 0:00:03.5
3.
SEDLÁČEK Vojtěch
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:00:31.6 0:00:07.8
4.
SÝKORA Karel
ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized Junior MTB Team
CZE 1:01:16.4 0:00:52.6
5.
ZÁPOTOCKÝ Michal
Scott Scania Kolín
CZE 1:01:18.1 0:00:54.3
6.
SUCHÝ Milan
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:01:21.6 0:00:57.8
7.
BLAŽEK Lukáš
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:01:37.3 0:01:13.5
8.
JIRÁNEK Lukáš
ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized Junior MTB Team
CZE 1:02:43.6 0:02:19.8
9.
NAVRKAL Michal
DIMOsport
CZE 1:03:43.3 0:03:19.5
10.
ČEKAL Pavel
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:03:44.4 0:03:20.6
11.
PFEIFER Jiří
AC Sparta Praha Cycling
CZE 1:03:46.4 0:03:22.6
12.
BÁRTA Tomáš
SKC Tufo Prostějov
CZE 1:03:47.1 0:03:23.3
13.
BOČEK Jiří
Dieselpower
CZE 1:03:47.4 0:03:23.6
14.
BLAŽEK Jakub
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:03:47.6 0:03:23.8
15.
FILIP Martin
la degustation chefs team
CZE 1:03:48.8 0:03:25.0
16.
VOBORNÍK Miloslav
ALPINE PRO-AUTHOR TEAM
CZE 1:04:11.1 0:03:47.3
17.
SEMERÁD Pavel
SK PERMONÍK
CZE 1:04:40.4 0:04:16.6
18.
VYTLAČIL Štěpán
ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized Junior MTB Team
CZE 1:04:47.7 0:04:23.9
19.
KLEIN Martin
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 1:05:24.1 0:05:00.3
20.
HOLUB Jan
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:05:30.9 0:05:07.1
21.
KUBR Lubomír
Huntovice Flyers
CZE 1:05:37.1 0:05:13.3
22.
HENDRYCH Jirka
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:05:40.3 0:05:16.5
23.
NĚMEC Patrik
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 1:05:41.3 0:05:17.5
24.
PODOLA Lukáš
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:05:52.6 0:05:28.8
25.
GODYN Richard
CZE 1:07:07.4 0:06:43.6
26.
JANEČEK Michal
ELDACO
CZE 1:07:14.9 0:06:51.1
27.
PANTŮČEK Jiří
CZE 1:07:15.5 0:06:51.7
28.
PRADÁČ Michal
CK MTB MARATON HLINSKO
CZE 1:08:16.9 0:07:53.1
29.
PŘIKRYL Vladimír
CGM Sportovní klub
CZE 1:08:19.6 0:07:55.8
30.
IRA Tomáš
KOLA Bakus cycling team
CZE 1:08:26.4 0:08:02.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MIKULOVÁ Alžběta
TJ Kovo Praha
CZE 1:12:29.4 0:00:00.0
2.
PODSKALSKÁ Anna
Česká spořitelna Specialized MTB Junior TEAM
CZE 1:12:55.1 0:00:25.7
3.
NAVRKALOVÁ Michaela
CKK Znojmo
CZE 1:14:05.4 0:01:36.0
4.
NEZVEDOVÁ Věra
CZE 1:14:42.4 0:02:13.0
5.
PAVELKOVÁ Klára
BSs Opava
CZE 1:15:27.1 0:02:57.7
6.
SKALICKÁ Zuzana
Kellys bike-ranch team
CZE 1:16:43.9 0:04:14.5
7.
ŠMÍDKOVÁ Aneta
CZE 1:16:55.4 0:04:26.0
8.
MATULKOVÁ Jana
CT Weber
CZE 1:17:50.1 0:05:20.7
9.
BYRTUSOVÁ Pavlína
CZE 1:17:52.4 0:05:23.0
10.
ŠTEFANOVÁ Kateřina
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:18:02.4 0:05:33.0
11.
PAVLÍKOVÁ Ivana
CZE 1:19:00.5 0:06:31.1
12.
NÁDVORNÍKOVÁ Eva
CZE 1:19:06.1 0:06:36.7
13.
KLVAČOVÁ Kamila
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:19:26.6 0:06:57.2
14.
KAŠPAROVÁ Natálie
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:19:30.1 0:07:00.7
15.
PODANÁ Jana
AC Sparta Praha Cycling
CZE 1:19:57.4 0:07:28.0
16.
ŘÍHOVÁ Lucie
SK Sazička Rosice
CZE 1:20:31.6 0:08:02.2
17.
MATEJSKOVÁ Barbora
CZE 1:20:47.6 0:08:18.2
18.
ŠTĚPÁNOVÁ Petra
DEXTER CYCLING
CZE 1:22:04.7 0:09:35.3
19.
FUKSOVÁ Adéla
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 1:22:44.6 0:10:15.2
20.
PEJŠOVÁ Kristýna
Superior Rubena Team
CZE 1:23:24.6 0:10:55.2
21.
POPELKOVÁ Daniela
REDFROG
CZE 1:24:47.9 0:12:18.5
22.
JAHELKOVÁ Renata
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:25:10.6 0:12:41.2
23.
BOUKALOVÁ Petra
CZE 1:25:34.6 0:13:05.2
24.
SOLANSKÁ Michaela
MTB Rysová
CZE 1:25:59.6 0:13:30.2
25.
NÁBĚLKOVÁ Adéla
KMOTR - CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:26:33.6 0:14:04.2
26.
BEZPALCOVÁ Karolína
CZE 1:27:05.4 0:14:36.0
27.
VRBOVÁ Veronika
CZE 1:27:38.3 0:15:08.9
28.
NAVRKALOVÁ Nikola
CKK Znojmo
CZE 1:28:27.3 0:15:57.9
29.
WITTNEROVÁ Bronislava
CZE 1:28:37.6 0:16:08.2
30.
HRDINOVÁ Simona
CZE 1:29:10.3 0:16:40.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STRÁNSKÝ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:14:42.7 0:00:00.0
2.
ČEKAL Josef
KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou
CZE 0:14:48.7 0:00:06.0
3.
ŠINDELÁŘ Jan
Craft Author Bike Team
CZE 0:15:37.5 0:00:54.8
4.
ŠIROKÝ Štěpán
CZE 0:16:26.2 0:01:43.5
5.
LOLACHER Tomáš
CZE 0:16:27.5 0:01:44.8
6.
VAŠINA Samuel
Craft Author Bike Team
CZE 0:17:44.2 0:03:01.5
7.
ŠTULA Daniel
CZE 0:18:27.7 0:03:45.0
8.
LUDVA Michal
CZE 4:17:01.1 4:02:18.3
9.
MĚSTKA Oldřich
CZE 5:10:00.2 4:55:17.5
10.
ELIÁŠ Vojtěch
CZE 5:49:26.4 5:34:43.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HOJKOVÁ Štěpánka
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:16:16.2 0:00:00.0
2.
BÁRTOVÁ Gabriela
SKC Tufo Prostějov
CZE 0:17:01.5 0:00:45.3
3.
HENDRYCHOVÁ Lucka
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:17:09.2 0:00:53.0
4.
KNIHOVÁ Kateřina
CK KOLOKRAM Junior tým
CZE 0:17:45.0 0:01:28.7
5.
NĚMCOVÁ Michaela
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:18:00.0 0:01:43.7
6.
FILIPOVA Eva
CZE 0:18:01.2 0:01:45.0
7.
HOLÁŠKOVÁ Justýna
SKI Klub Kopřivnice
CZE 0:18:09.0 0:01:52.7
8.
MICHALOVÁ Anna
CZE 5:01:51.3 4:45:35.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KUNČÍK Matěj
www.skisport-horka.cz
CZE 0:12:09.9 0:00:00.0
2.
MRÁZ Daniel
TJ cyklistika Uničov
CZE 0:12:17.9 0:00:08.0
3.
HOJKA František
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:12:43.4 0:00:33.5
4.
NĚMEC Erik
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:12:46.8 0:00:36.8
5.
TABARA Šimon
Agrofert Junior Team
CZE 0:13:16.4 0:01:06.5
6.
CHOVANEC Tomáš
CYKLO MXM HULÍN
CZE 0:13:32.1 0:01:22.2
7.
DRÁBEK Martin
CZE 0:13:40.4 0:01:30.5
8.
RUBAČ Tomáš
Head-bikes team
CZE 0:13:47.6 0:01:37.7
9.
RUBEŠ Daniel
AGROFERT cyklo tým - Agrofert Junior Team
CZE 0:13:54.7 0:01:44.7
10.
DRÁBEK Marek
CZE 0:14:32.9 0:02:23.0
11.
KUBA Libor
CZE 0:15:10.1 0:03:00.2
12.
JANDA Lukáš
CZE 0:15:30.9 0:03:21.0
13.
VALEŠ Michal
CZE 0:15:44.1 0:03:34.2
14.
HANEK Matyáš
CZE 0:15:53.1 0:03:43.2
15.
PRAŽÁK Albert
PRAHA
CZE 0:16:00.4 0:03:50.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠINDELÁŘOVÁ Hana
Craft Author Bike Team
CZE 0:14:00.2 0:00:00.0
2.
HOLÁŠKOVÁ Amálie
SKI Klub Kopřivnice
CZE 0:15:12.7 0:01:12.5
3.
PRŮŠOVÁ Elena
CZE 0:15:42.2 0:01:42.0
4.
NAGYOVÁ Kateřina
Sokol Skuhrov
CZE 0:16:27.2 0:02:27.0
5.
NEČADOVÁ Veronika
CZE 0:16:36.2 0:02:36.0
6.
BĚLOBRADIČOVÁ Bára
NOTalent ZNOJMO
CZE 0:17:02.9 0:03:02.7
7.
NESNÍDALOVÁ Natálie
CZE 0:18:07.7 0:04:07.5