Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2015

Manitou Železné hory České spořitelny

MTB
DATUM :22.8.2015 MÍSTO :Chrudim

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:28:37.0 0:00:00.0
2.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:28:39.0 0:00:02.0
3.
STROŽ Jan
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM
CZE 2:29:22.0 0:00:45.0
4.
HUDEČEK Jiří
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:30:34.0 0:01:57.0
5.
BUBÍLEK Michal
Kellys BIKE RANCH
CZE 2:35:54.0 0:07:17.0
6.
ŠILAR Jakub
Bikeclinic Cannondale
CZE 2:36:00.0 0:07:23.0
7.
ADEL Filip
superior mtb team
CZE 2:36:40.0 0:08:03.0
8.
MINKA Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:36:46.0 0:08:09.0
9.
RAUCHFUSS Marek
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 2:37:16.0 0:08:39.0
10.
ŠŤASTNÝ Petr
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 2:38:04.0 0:09:27.0
11.
PAUR Ondřej
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM
CZE 2:38:15.0 0:09:38.0
12.
ŽÁK Pavel
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 2:38:28.0 0:09:51.0
13.
DOLEŽAL Václav
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:38:57.0 0:10:20.0
14.
ANDRLE David
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 2:38:59.0 0:10:22.0
15.
FOJTÍK Jan
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:40:15.0 0:11:38.0
16.
SPLÍTEK Martin
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:40:15.0 0:11:38.0
17.
PIRUCH Martin
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:41:07.0 0:12:30.0
18.
MOKRÝ Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:42:51.0 0:14:14.0
19.
ŠŤASTNÝ Jan
Alset Racing Team
CZE 2:43:20.0 0:14:43.0
20.
SLÁDEK Tomáš
BAKAKO Nová Paka
CZE 2:43:32.0 0:14:55.0
21.
PITEL Lukáš
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:44:03.0 0:15:26.0
22.
LAVIČKA Adam
UNIQA Jihlava
CZE 2:44:25.0 0:15:48.0
23.
JÍLEK Zdeněk
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:44:52.0 0:16:15.0
24.
KUBELKA Petr
Sk Žamberk Tessuti sport
CZE 2:44:53.0 0:16:16.0
25.
KADLEC Jakub
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:44:55.0 0:16:18.0
26.
KOBLIHA Ondřej
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:44:58.0 0:16:21.0
27.
MORÁVEK Zdeněk
Alltraining - Lawi
CZE 2:45:08.0 0:16:31.0
28.
HOLUB Josef
CZE 2:45:11.0 0:16:34.0
29.
NOVÁK Michal
VELOCENTRUM SPECIALIZED
CZE 2:45:22.0 0:16:45.0
30.
KAVALÍR Jakub
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 2:45:37.0 0:17:00.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠMÍDOVÁ Anna
Nilfisk ALTO pro cycling team
CZE 2:56:13.0 0:00:00.0
2.
BERKOVÁ Irena
Amenity-Extrem Sport Team
CZE 2:58:37.0 0:02:24.0
3.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC Kooperativa SG Jablonec n. N.
CZE 3:02:41.0 0:06:28.0
4.
STODŮLKOVÁ Denisa
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 3:12:38.0 0:16:25.0
5.
ŠIMÁNKOVÁ Jana
Alset Racing Team
CZE 3:15:53.0 0:19:40.0
6.
BEDNAŘÍKOVÁ Jana
AMENITY – EXTREM SPORT TEAM
CZE 3:19:14.0 0:23:01.0
7.
HŘEBÍČKOVÁ Sylva
TJ Favorit Brno
CZE 3:28:50.0 0:32:37.0
8.
VIDLAK Veronika
VIVA
CZE 3:31:42.0 0:35:29.0
9.
SYROVÁTKOVÁ Irena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:33:19.0 0:37:06.0
10.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:33:40.0 0:37:27.0
11.
KARAFIÁTOVÁ Svatava
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 3:36:00.0 0:39:47.0
12.
ČUPOVÁ Jana
NOVATOP GHOST
CZE 3:42:48.0 0:46:35.0
13.
VOKATÁ Martina
TJ SOKOL NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ
CZE 3:43:56.0 0:47:43.0
14.
CHARVÁTOVÁ Kateřina
AC Sparta Praha Cycling
CZE 3:44:24.0 0:48:11.0
15.
PEZOVÁ Hana
Cykloservis Peza
CZE 3:45:50.0 0:49:37.0
16.
BUŠKOVÁ Leona
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 3:48:29.0 0:52:16.0
17.
KADLECOVÁ Hana
Metrostav
CZE 3:54:33.0 0:58:20.0
18.
KOUŘIMSKÁ Zdeňka
CZE 3:54:37.0 0:58:24.0
19.
BLAŽKOVÁ Vendula
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5
CZE 3:55:45.0 0:59:32.0
20.
SLOVÁKOVÁ Zuzana
FOR BIKES cycling team
CZE 3:58:07.0 1:01:54.0
21.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 3:58:21.0 1:02:08.0
22.
POUROVÁ Alžběta
Česká Spořitelna MTB Hobby A
CZE 4:02:58.0 1:06:45.0
23.
BUZKOVÁ Kateřina
SURVIVAL
CZE 4:09:16.0 1:13:03.0
24.
VLADIMÍROVÁ Veronika
CZE 4:15:01.0 1:18:48.0
25.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 4:17:22.0 1:21:09.0
26.
BRODÍKOVÁ Petra
Metrostav
CZE 4:29:42.0 1:33:29.0
27.
HEŘMANOVÁ Olga
Flexi team
CZE 5:00:37.0 2:04:24.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JONÁŠOVÁ Andrea
CZE 1:43:14.0 0:00:00.0
2.
VIDROVÁ Kristýna
ETRIATLON TEAM
CZE 1:46:13.0 0:02:59.0
3.
JEHLIČKOVÁ Monika
CZE 1:46:57.0 0:03:43.0
4.
VOGELOVÁ Dagmar
CZE 1:47:31.0 0:04:17.0
5.
MERTENOVÁ Kateřina
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 1:48:11.0 0:04:57.0
6.
PŮLPÁNOVÁ Bohdana
www.scottmtb.cz
CZE 1:49:29.0 0:06:15.0
7.
MARTINCOVÁ Andrea
SK Cyklo Chlubna
CZE 1:50:23.0 0:07:09.0
8.
ELIÁŠOVÁ Edita
Nilfisk ALTO pro cycling team
CZE 1:51:05.0 0:07:51.0
9.
STRATÍLKOVÁ Zuzana
Flexi team
CZE 1:51:45.0 0:08:31.0
10.
PALICULIN MAŠLAŇOVÁ Martina
CZE 1:51:53.0 0:08:39.0
11.
PODSKALSKÁ Anna
Česká spořitelna Specialized MTB Junior TEAM
CZE 1:51:55.0 0:08:41.0
12.
KAŠPAROVÁ Natálie
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:52:33.0 0:09:19.0
13.
SEDLÁČKOVÁ Kateřina
CYKLOTRENINK.com
CZE 1:52:36.0 0:09:22.0
14.
CHVÁTALOVÁ Markéta
SDH Dolní Jircany
CZE 1:52:41.0 0:09:27.0
15.
RYZNEROVÁ Alena
Sk Srch
CZE 1:52:43.0 0:09:29.0
16.
RYŠAVÁ Žaneta
BIKESTARS VRCHLABÍ
CZE 1:53:52.0 0:10:38.0
17.
HERTLOVÁ Lucie
SK Moravské přístroje
CZE 1:54:36.0 0:11:22.0
18.
MRŠTÍKOVÁ Zuzana
More Than Bikers
CZE 1:55:44.0 0:12:30.0
19.
PEJŠOVÁ Kristýna
Superior Rubena Team
CZE 1:57:44.0 0:14:30.0
20.
ŠMÍDKOVÁ Aneta
CZE 1:57:53.0 0:14:39.0
21.
SCHIFFER Andrea
bike-horner.at
AUT 1:58:18.0 0:15:04.0
22.
JEŽKOVÁ Magdalena
CZE 1:58:56.0 0:15:42.0
23.
ŠLECHTOVÁ Lenka
Cyklo Ski J. Žitník
CZE 2:01:02.0 0:17:48.0
24.
PŘÍHODOVÁ Kateřina
ČVK Pardubice
CZE 2:01:13.0 0:17:59.0
25.
SOUČKOVÁ Tereza
TJ Kovo Praha
CZE 2:03:38.0 0:20:24.0
26.
GRACÍKOVÁ Gabriela
CZE 2:04:05.0 0:20:51.0
27.
TROJANOVÁ Šárka
Focus
CZE 2:04:09.0 0:20:55.0
28.
MATEJSKOVÁ Barbora
CZE 2:05:48.0 0:22:34.0
29.
KUBANOVÁ Kateřina
MTBO Chrast
CZE 2:06:40.0 0:23:26.0
30.
HEŘMANOVÁ Irena
CZE 2:07:23.0 0:24:09.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SIRŮČEK Václav
KC Kooperativa SG
CZE 1:23:58.0 0:00:00.0
2.
STARÝ Dominik
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:24:00.0 0:00:02.0
3.
ŠIMŮNEK Adam
KC Kooperativa SG Jablonec n.N
CZE 1:24:02.0 0:00:04.0
4.
DOLEŽAL Vladislav
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:25:13.0 0:01:15.0
5.
SEDLÁČEK Vojtěch
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:25:18.0 0:01:20.0
6.
BLAŽEK Lukáš
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:25:19.0 0:01:21.0
7.
SÝKORA Karel
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:28:47.0 0:04:49.0
8.
CHALUPA Daniel
Veslaři Bohemians
CZE 1:28:55.0 0:04:57.0
9.
ČEKAL Pavel
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:29:10.0 0:05:12.0
10.
BENEŠ Radek
Cyklo VAPE
CZE 1:30:13.0 0:06:15.0
11.
MEDUNA Jakub
MTB Chrudim
CZE 1:30:23.0 0:06:25.0
12.
NĚMEC Patrik
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 1:30:41.0 0:06:43.0
13.
SLAVÍČEK Ondřej
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:30:56.0 0:06:58.0
14.
BLAŽEK Jakub
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:32:09.0 0:08:11.0
15.
MAREČEK Jan
VELOCENTRUM SPECIALIZED
CZE 1:32:16.0 0:08:18.0
16.
HOLUB Jan
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:32:39.0 0:08:41.0
17.
ELIÁŠ Ondřej
Nilfisk ALTO pro cycling team
CZE 1:32:48.0 0:08:50.0
18.
IRA Tomáš
KOLA Bakus cycling team
CZE 1:32:52.0 0:08:54.0
19.
PENJAK Adam
VELOCENTRUM SPECIALIZED
CZE 1:32:53.0 0:08:55.0
20.
KOSIČKA Lubor
Rapid Plzeň
CZE 1:33:06.0 0:09:08.0
21.
KUBR Lubomír
Huntovice Flyers
CZE 1:33:13.0 0:09:15.0
22.
KLEIN Martin
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 1:33:20.0 0:09:22.0
23.
DRAŽAN Tomáš
TRI CLUB Dobruška
CZE 1:33:38.0 0:09:40.0
24.
PANTŮČEK Jiří
CZE 1:34:37.0 0:10:39.0
25.
DYTRICH David
Autocombi team Kutna Hora
CZE 1:34:45.0 0:10:47.0
26.
ČERNÝ Marek
Papír a výtvarky Smíchov
CZE 1:34:49.0 0:10:51.0
27.
PAPOUŠEK Jan
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:34:59.0 0:11:01.0
28.
HELUS Martin
CZE 1:35:02.0 0:11:04.0
29.
POSPÍŠIL Drahomír
TJ Spartak Třebíč
CZE 1:35:03.0 0:11:05.0
30.
SEDLÁČEK Jiří
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:35:22.0 0:11:24.0