Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2015

Orlík Tour Kooperativy

MTB
DATUM :20.6.2015 MÍSTO :Orlík - Vystrkov

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:08:34.9 0:00:00.0
2.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:08:42.6 0:00:07.7
3.
STROŽ Jan
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM
CZE 2:09:26.1 0:00:51.2
4.
FOJTÍK Jan
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:13:09.2 0:04:34.3
5.
ANDRLE David
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 2:15:35.0 0:07:00.1
6.
ŠŤASTNÝ Petr
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 2:16:44.4 0:08:09.5
7.
PAUR Ondřej
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM
CZE 2:17:02.0 0:08:27.1
8.
ČEPIČKA Matěj
Megabike Kolin
CZE 2:17:34.6 0:08:59.7
9.
TATÍČEK Petr
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 2:18:02.4 0:09:27.5
10.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:18:26.4 0:09:51.5
11.
ŽÁK Pavel
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 2:18:31.9 0:09:57.0
12.
PIRUCH Martin
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:19:34.6 0:10:59.7
13.
MOKRÝ Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:19:43.4 0:11:08.5
14.
PÍNA Ondřej
Vella Cycling
CZE 2:21:28.3 0:12:53.4
15.
DOLEŽAL Václav
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 2:22:54.3 0:14:19.4
16.
VÁŇA Pavel
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 2:22:57.4 0:14:22.5
17.
MINKA Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:24:39.3 0:16:04.4
18.
TVRDÍK Tomáš
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:25:27.4 0:16:52.5
19.
JÍLEK Zdeněk
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 2:26:25.6 0:17:50.7
20.
KULHAVÝ Jan
Česká spořitelna -Accolade cycling team
CZE 2:26:49.9 0:18:15.0
21.
PLÁŠEK Tomáš
Alltraining.cz - Lawi
CZE 2:27:10.6 0:18:35.7
22.
PLESNÍK Michal
AGROFERT cyklo tým - SOKOLOVNA PRŮHONICE
CZE 2:27:20.9 0:18:46.0
23.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 2:27:33.7 0:18:58.8
24.
JENŠÍK Jan
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:28:40.3 0:20:05.4
25.
MÁKA Daniel
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 2:28:43.6 0:20:08.7
26.
STRAKA Michal
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
SVK 2:29:42.1 0:21:07.2
27.
BARTÁK Radim
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 2:29:44.6 0:21:09.7
28.
ŠÍPAL Ivan
Alltraining Lawi
CZE 2:30:07.6 0:21:32.7
29.
CHALUPA Martin
AMENITY - EXTREM SPORT TEAM
CZE 2:30:43.7 0:22:08.8
30.
BLAŽEK Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:31:33.9 0:22:59.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠMÍDOVÁ Anna
Nilfisk ALTO pro cycling team
CZE 2:45:05.1 0:00:00.0
2.
STODŮLKOVÁ Denisa
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 2:50:33.7 0:05:28.6
3.
PICHLÍKOVÁ Jana
Sport bike
CZE 2:52:18.6 0:07:13.5
4.
BEDNAŘÍKOVÁ Jana
AMENITY – EXTREM SPORT TEAM
CZE 2:57:02.4 0:11:57.3
5.
ZADÁKOVÁ Klára
CZE 3:11:07.9 0:26:02.8
6.
FALCOVÁ Hana
alltraining.cz
CZE 3:12:17.9 0:27:12.8
7.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:15:32.9 0:30:27.8
8.
PEZOVÁ Hana
Cykloservis Peza
CZE 3:17:28.7 0:32:23.6
9.
TRČKOVÁ Daniela
SCM Kovo Praha
CZE 3:19:36.7 0:34:31.6
10.
ČUPOVÁ Jana
NOVATOP GHOST
CZE 3:20:32.6 0:35:27.5
11.
SYROVÁTKOVÁ Irena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:21:22.1 0:36:17.0
12.
BUŠKOVÁ Leona
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 3:24:28.9 0:39:23.8
13.
SLOVÁKOVÁ Zuzana
FOR BIKES cycling team
CZE 3:31:03.4 0:45:58.3
14.
KADLECOVÁ Hana
Metrostav
CZE 3:38:12.9 0:53:07.8
15.
POUROVÁ Alžběta
Česká Spořitelna MTB Hobby A
CZE 3:42:34.1 0:57:29.0
16.
KOUŘIMSKÁ Zdeňka
CZE 3:43:54.1 0:58:49.0
17.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 3:48:19.6 1:03:14.5
18.
ŠIMKOVÁ Šárka
Synerga Bike Team
CZE 3:48:51.1 1:03:46.0
19.
KLÍCHOVÁ Radka
CZE 3:56:28.1 1:11:23.0
20.
INDROVÁ Klára
BRCYKL
CZE 3:59:32.1 1:14:27.0
21.
BRTNOVÁ Michaela
CZE 4:12:03.4 1:26:58.3
22.
HUDOSOVÁ Petra
CZE 4:35:52.6 1:50:47.5
23.
SKUHROVCOVÁ Martina
CZE 4:41:15.4 1:56:10.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PAPEŽ Vít
Symbio+cycling
CZE 1:20:19.3 0:00:00.0
2.
SEDLÁČEK Vojtěch
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:22:22.1 0:02:02.8
3.
SÝKORA Karel
ČS SPECIALIZED MTB Team
CZE 1:28:11.4 0:07:52.1
4.
SOVA Ondřej
MK servis Lčovice
CZE 1:28:13.6 0:07:54.3
5.
MALÍŘ Jan
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:29:21.8 0:09:02.5
6.
TRUHLÁŘ Josef
Cyklo Klub Kučera Znojmo
CZE 1:29:43.6 0:09:24.3
7.
STROPEK Miroslav
CYKLO POWER TEAM
CZE 1:29:44.1 0:09:24.8
8.
KLEIN Martin
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 1:30:13.9 0:09:54.6
9.
BLAŽEK Jakub
VelosportHB Jihlava
CZE 1:30:26.6 0:10:07.3
10.
BOČEK Jiří
Dieselpower
CZE 1:30:41.6 0:10:22.3
11.
HRUŠKA Petr
SK Žamberk Tessuti team
CZE 1:31:01.6 0:10:42.3
12.
ALBRECHT Matyáš
ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized Junior MTB Team
CZE 1:31:39.6 0:11:20.3
13.
HENDRYCH Jirka
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:34:02.1 0:13:42.8
14.
BAUER Václav
Kokosi na Kleti bike team
CZE 1:34:05.1 0:13:45.8
15.
TROJAN Aleš
Strojírenství Trojan
CZE 1:34:31.1 0:14:11.8
16.
HANZEL René
CZE 1:34:32.6 0:14:13.3
17.
BĚLOHLÁVEK Milan
SILVINI CYCLING TEAM
CZE 1:34:35.6 0:14:16.3
18.
VÁGNER Daniel
Factor Bike Team
CZE 1:34:44.8 0:14:25.5
19.
PODOLA Lukáš
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:34:59.7 0:14:40.4
20.
JANOUŠEK Filip
CZE 1:36:12.1 0:15:52.8
21.
REC Vlastík
Sunny Bike
CZE 1:36:12.7 0:15:53.4
22.
ŽIŽKA David
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 1:37:00.8 0:16:41.5
23.
VESELÝ Jan
Cyklo Atom
CZE 1:37:04.1 0:16:44.8
24.
HANDL Petr
CZE 1:37:49.2 0:17:29.9
25.
VITVAR Martin
CZE 1:37:50.8 0:17:31.5
26.
SVOBODA Petr
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:39:01.8 0:18:42.5
27.
GODYN Richard
CZE 1:39:05.5 0:18:46.2
28.
MARTINEK Lukáš
CZE 1:39:16.5 0:18:57.2
29.
ČERNOHORSKÝ David
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:39:21.3 0:19:02.0
30.
ZÁSTAVA Karel
AISIN Písek
CZE 1:39:26.1 0:19:06.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ČEJKOVÁ Šárka
CK Kněžice
CZE 1:52:22.3 0:00:00.0
2.
TOMIŠOVÁ Alena
Dúm Barev Český Krumlov
CZE 1:54:42.6 0:02:20.3
3.
MATULKOVA Jana
CT Weber
CZE 1:55:19.5 0:02:57.2
4.
ŽÍDEKOVÁ Jana
CZE 2:00:37.1 0:08:14.8
5.
KAVALÍROVÁ Marie
Acomodo team
CZE 2:02:28.1 0:10:05.8
6.
KRYŠTOFOVÁ Jana
ZZN HP Žďár nad Sázavou
CZE 2:03:29.7 0:11:07.4
7.
HRUBÁ Hana
TOYOTA Dolák
CZE 2:04:52.5 0:12:30.2
8.
SVOBODOVÁ Kateřina
Ladiesoutdoor.cz
CZE 2:05:09.3 0:12:47.0
9.
ŠLECHTOVÁ Lenka
Cyklo Ski J. Žitník
CZE 2:05:50.9 0:13:28.6
10.
SEDLÁČKOVÁ Kateřina
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:06:11.8 0:13:49.5
11.
SOUČKOVÁ Tereza
TJ Kovo Praha
CZE 2:08:20.4 0:15:58.1
12.
DOLÁKOVÁ Táňa
Toyota Dolák Příbram
CZE 2:08:34.2 0:16:11.9
13.
PETÁKOVÁ Veronika
Bike Team Vodňany
CZE 2:09:47.6 0:17:25.3
14.
MATEJSKOVÁ Barbora
CZE 2:12:32.0 0:20:09.7
15.
OLŠOVSKÁ Lucie
CZE 2:12:38.8 0:20:16.5
16.
PEJŠOVÁ Kristýna
Superior Rubena Team
CZE 2:15:17.5 0:22:55.2
17.
NÁBĚLKOVÁ Adéla
Kmotr Masna Kroměříž
CZE 2:16:13.6 0:23:51.3
18.
ŠTEFANOVÁ Anna
CZE 2:19:29.2 0:27:06.9
19.
MALÍŘOVÁ Věra
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:20:00.0 0:27:37.7
20.
HŮZLOVÁ Zdena
AGROFERT cyklo tým - SaJ team
CZE 2:22:30.8 0:30:08.5
21.
KLIMEŠOVÁ Marcela
CZE 2:23:20.4 0:30:58.1
22.
PAZDERKOVÁ Petra
CZE 2:24:20.8 0:31:58.5
23.
HAŠKOVÁ Renata
CZE 2:24:38.3 0:32:16.0
24.
FUKSOVÁ Adéla
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 2:26:47.5 0:34:25.2
25.
PANUŠOVÁ Petra
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:28:12.4 0:35:50.1
26.
HLINOVÁ Jindřiška
AGROFERT cyklo tým - SaJ team
CZE 2:29:10.6 0:36:48.3
27.
FURCHOVÁ Lucie
MTB FURCH TEAM
CZE 2:29:41.9 0:37:19.6
28.
KOFROŇOVÁ Karolína
CT SAUNABAR HORNÍ CEREKEV
CZE 2:30:29.3 0:38:07.0
29.
JORDÁNOVÁ Vendula
CZE 2:32:13.3 0:39:51.0
30.
LIDICKÁ Eva
Slavie Karlovy Vary
CZE 2:38:09.9 0:45:47.6