Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2015

Vysočina Arena Tour České spořitelny

MTB
DATUM :3.10.2015 MÍSTO :Nové Město na Moravě

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZADÁK David
CYKLOTEAM OSTROV
CZE 1:11:38.2 0:00:00.0
2.
DOLEŽAL Vladislav
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:11:48.2 0:00:10.0
3.
SEDLÁČEK Vojtěch
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:11:51.3 0:00:13.1
4.
BLAŽEK Lukáš
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:13:07.9 0:01:29.7
5.
SWÁROVSKÝ Michal
ZP cykloservis STEVENS cycling team
CZE 1:15:24.1 0:03:45.9
6.
LUŇÁČEK Jakub
UNIQA Jihlava
CZE 1:15:25.7 0:03:47.5
7.
STARÝ Dominik
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:15:32.0 0:03:53.8
8.
SUCHÝ Milan
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:15:34.6 0:03:56.4
9.
DŘEVOJÁNEK Jan
SKP VSETÍN - VALMEZBIKE
CZE 1:15:36.2 0:03:58.0
10.
NETÍK Ivo
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:15:37.1 0:03:58.9
11.
ŠTĚPANÍK Jiří
JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM
CZE 1:16:22.4 0:04:44.2
12.
MALÍŘ Jan
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:16:22.5 0:04:44.3
13.
SMRČKA Jan
Eurofoam Sport Team
CZE 1:16:24.1 0:04:45.9
14.
NĚMEC Patrik
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 1:16:30.9 0:04:52.7
15.
SWÁROVSKÝ Pavel
ZP cykloservis STEVENS cycling team
CZE 1:16:50.0 0:05:11.8
16.
BOČEK Jiří
Dieselpower
CZE 1:17:01.2 0:05:23.0
17.
FILO Matej
Finančné centrum Team
SVK 1:17:27.9 0:05:49.7
18.
FILIP Martin
la degustation chefs team
CZE 1:18:16.7 0:06:38.5
19.
PAPOUŠEK Jan
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:18:46.4 0:07:08.2
20.
SEDLÁČEK Jiří
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:18:48.6 0:07:10.4
21.
ČEKAL Pavel
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:19:00.6 0:07:22.4
22.
JIRÁNEK Lukáš
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:19:23.2 0:07:45.0
23.
VYTLAČIL Štěpán
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:19:55.1 0:08:16.9
24.
NEUGEBAUER Jiří
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:20:08.7 0:08:30.5
25.
VOPAŘIL Josef
CZE 1:20:31.6 0:08:53.4
26.
BENEŠ Radek
Cyklo VAPE
CZE 1:20:34.5 0:08:56.3
27.
HONĚK Šimon
Cyklocentrum Košárek Bílovec
CZE 1:20:43.2 0:09:05.0
28.
LUTOVSKÝ Ondřej
Česká spořitelna Specialized SG Vimperk
CZE 1:21:37.4 0:09:59.2
29.
HAMÁK Petr
Ski team Herálec
CZE 1:21:38.9 0:10:00.7
30.
BLAŽEK Jakub
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:22:16.7 0:10:38.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PODSKALSKÁ Anna
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:34:02.0 0:00:00.0
2.
MATULKOVÁ Jana
CT Weber
CZE 1:36:37.0 0:02:35.0
3.
PAVELKOVÁ Klára
BIKE SPORT SERVIS OPAVA
CZE 1:38:12.0 0:04:10.0
4.
CHVÁTALOVÁ Markéta
SDH Dolní Jircany
CZE 1:38:19.9 0:04:17.9
5.
HAASOVÁ Kristýna
ACT leraK Blansko
CZE 1:38:32.0 0:04:30.0
6.
MACHÁČOVÁ Martina
Bikecentrum Olomouc
CZE 1:38:56.4 0:04:54.4
7.
PŮLPÁNOVÁ Bohdana
www.scottmtb.cz
CZE 1:38:58.4 0:04:56.4
8.
VOSIČKOVÁ Dana
Koloshop
CZE 1:39:00.7 0:04:58.7
9.
KAŠPAROVÁ Natálie
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:40:03.9 0:06:01.9
10.
BUBLÍKOVÁ Petra
CZE 1:42:10.7 0:08:08.7
11.
TRÁVNÍČKOVÁ Aneta
SK Nové Město na Moravě
CZE 1:42:29.4 0:08:27.4
12.
VAŇOVÁ Gabriela
MM AUTO - MTB Team
CZE 1:42:34.5 0:08:32.5
13.
KŘIŽOVIČOVÁ Iva
CZE 1:43:07.8 0:09:05.8
14.
PODANÁ Jana
AC Sparta Praha Cycling
CZE 1:43:33.4 0:09:31.4
15.
ŘÍHOVÁ Lucie
Sazička a Žemlička Rosice
CZE 1:43:49.5 0:09:47.5
16.
ŠTEFANOVÁ Kateřina
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:43:53.5 0:09:51.5
17.
KRYŠTOFOVÁ Jana
ZZN HP Žďár nad Sázavou
CZE 1:44:19.4 0:10:17.4
18.
HUŘÍKOVÁ Tereza
ČESKÁ SPOŘITELNA MTB
CZE 1:44:38.9 0:10:36.9
19.
BUZKOVÁ Kateřina
SURVIVAL
CZE 1:44:58.4 0:10:56.4
20.
KOHUTOVÁ Andrea
CZE 1:45:41.8 0:11:39.8
21.
HARTLOVÁ Ivana
Sokol Římov
CZE 1:46:08.2 0:12:06.2
22.
ALTMANOVÁ Dana
TAXI PRAHA
CZE 1:46:58.4 0:12:56.4
23.
PEJŠOVÁ Kristýna
Superior Rubena Team
CZE 1:47:25.0 0:13:23.0
24.
HVORECKÁ Dominika
Zhor Team
CZE 1:47:40.2 0:13:38.2
25.
LORENC Linda
VELOCENTRUM SPECIALIZED
CZE 1:49:08.0 0:15:06.0
26.
KOUTNÁ Kateřina
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:49:26.6 0:15:24.6
27.
SMETANOVÁ Lucie
CZE 1:49:46.5 0:15:44.5
28.
OSTŘEJŠOVÁ Vendula
SK Nové Město na Moravě
CZE 1:49:46.9 0:15:44.9
29.
NÁBĚLKOVÁ Adéla
KMOTR - CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:51:01.5 0:16:59.5
30.
LUKEŠKOVÁ Tereza
SK Nové Město na Moravě
CZE 1:51:02.6 0:17:00.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:40:08.7 0:00:00.0
2.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:40:09.5 0:00:00.8
3.
HUDEČEK Jiří
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:40:45.7 0:00:37.0
4.
ADEL Filip
superior mtb team
CZE 1:42:34.6 0:02:25.9
5.
BUBÍLEK Michal
Kellys BIKE RANCH
CZE 1:42:35.3 0:02:26.6
6.
RAJCHART Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:42:35.5 0:02:26.8
7.
JOBÁNEK Jan
superior mtb team
CZE 1:42:38.6 0:02:29.9
8.
STROŽ Jan
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM
CZE 1:42:39.5 0:02:30.8
9.
CINK Ondřej
Multivan Merida Biking Team
CZE 1:42:45.3 0:02:36.6
10.
HRADIL Jiří
FORCE KCK Zlín
CZE 1:42:47.7 0:02:39.0
11.
ŽÁK Pavel
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 1:42:55.3 0:02:46.6
12.
MINKA Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:43:24.7 0:03:16.0
13.
DOLEŽAL Václav
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 1:44:32.7 0:04:24.0
14.
SPLÍTEK Martin
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:44:34.5 0:04:25.8
15.
PAUR Ondřej
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM
CZE 1:45:03.7 0:04:55.0
16.
VALÁŠEK Daniel
VO2max-cyklotrenink
CZE 1:45:04.2 0:04:55.5
17.
SKÁLA Jaromír
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:45:28.8 0:05:20.1
18.
PIRUCH Martin
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:45:38.6 0:05:29.9
19.
ANDRLE David
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 1:45:47.3 0:05:38.6
20.
KOSTELNIČÁK Martin
Greenbike Team
SVK 1:46:07.9 0:05:59.2
21.
ŠŤASTNÝ Petr
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 1:46:40.0 0:06:31.3
22.
NOVÁK Michal
VELOCENTRUM SPECIALIZED
CZE 1:46:40.2 0:06:31.5
23.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:47:22.1 0:07:13.4
24.
MOKRÝ Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:47:39.7 0:07:31.0
25.
PITEL Lukáš
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:47:40.8 0:07:32.1
26.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:47:41.1 0:07:32.4
27.
BERAN Vojtěch
alltraining.cz
CZE 1:47:41.3 0:07:32.6
28.
NOVOTA Jan
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:47:41.5 0:07:32.8
29.
HRUŠKA Jan
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:48:27.3 0:08:18.6
30.
HOLUB Josef
CZE 1:48:57.1 0:08:48.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠMÍDOVÁ Anna
Nilfisk ALTO pro cycling team
CZE 1:59:52.4 0:00:00.0
2.
PICHLÍKOVÁ Jana
Sport bike Strakonice
CZE 2:02:36.8 0:02:44.4
3.
PRSKAVCOVÁ Marcela
Six Monkeys
CZE 2:10:49.2 0:10:56.8
4.
NENADÁLOVÁ Hana
Cyklo extra Cannondale
CZE 2:12:11.0 0:12:18.6
5.
FRIDRICHOVÁ Lenka
Superior Cyklofit Highfive
CZE 2:15:19.4 0:15:27.0
6.
FALCOVÁ Hana
alltraining.cz
CZE 2:15:50.6 0:15:58.2
7.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:17:14.9 0:17:22.5
8.
KARAFIÁTOVÁ Svatava
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:18:07.2 0:18:14.8
9.
VOKATÁ Martina
TJ SOKOL NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ
CZE 2:23:40.8 0:23:48.4
10.
BLAŽKOVÁ Vendula
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5
CZE 2:23:47.2 0:23:54.8
11.
SYROVÁTKOVÁ Irena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:25:48.4 0:25:56.0
12.
KOUŘIMSKÁ Zdeňka
CZE 2:26:05.8 0:26:13.4
13.
POUROVÁ Alžběta
Česká Spořitelna MTB Hobby A
CZE 2:28:10.9 0:28:18.5
14.
BUŠKOVÁ Leona
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:30:30.5 0:30:38.1
15.
ČUPOVÁ Jana
NOVATOP GHOST
CZE 2:31:19.9 0:31:27.5
16.
KADLECOVÁ Hana
Metrostav
CZE 2:33:20.8 0:33:28.4
17.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:35:28.4 0:35:36.0
18.
ŠIMKOVÁ Šárka
Synerga Bike Team
CZE 2:35:31.1 0:35:38.7
19.
KLÍCHOVÁ Radka
CZE 2:36:47.7 0:36:55.3
20.
CHROUSTOVSKÁ Veronika
CZE 2:36:51.6 0:36:59.2
21.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:39:27.1 0:39:34.7
22.
ŽIŽKOVÁ Hana
CZE 2:39:31.2 0:39:38.8
23.
SCHIFFER Andrea
bike-horner.at
AUT 2:44:04.5 0:44:12.1
24.
SMOLKOVÁ Ivona
CZE 2:44:47.1 0:44:54.7
25.
BRODÍKOVÁ Petra
Metrostav
CZE 2:45:25.4 0:45:33.0
26.
ČERVENÁ Petra
KLATOVY
CZE 2:53:26.8 0:53:34.4
27.
MAŤHOVÁ Tereza
CZE 2:53:33.5 0:53:41.1
28.
BUREŠOVÁ Lenka
CZE 3:02:06.5 1:02:14.1
29.
RADKOVSKÁ Monika
CZE 3:07:11.4 1:07:19.0
30.
VOLNÁ Vladimíra
PBV MTB Brno
CZE 3:10:12.4 1:10:20.0