serie : serie logo

Enduro Race Morávka

MTB
DATE :23.8.2020 PLACE  :Malá Morávka

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ŁUKASIK Sławomir
NS Bikes/ FroPro
POL 0:15:13.3 0:00:00.0
2.
SEHNAL Stanislav
Kellys Factory team
CZE 0:15:46.4 0:00:33.0
3.
PROKOP Michal
Rock Machine
CZE 0:16:02.0 0:00:48.7
4.
ŘÍHA Jakub
N1 TEAM
CZE 0:16:14.6 0:01:01.3
5.
MYŠÍK Milan
NORCO KUR ENDURO
CZE 0:16:16.1 0:01:02.8
6.
BLÁHA Vojtěch
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:16:16.2 0:01:02.9
7.
NEVRKLA Mikuláš
Cycology - North Bike Club
CZE 0:16:21.7 0:01:08.4
8.
TEJCHMAN Přemek
Qayron Factory Team
CZE 0:16:27.0 0:01:13.7
9.
BÁRTA Ondřej
CZE 0:16:32.6 0:01:19.3
10.
HARTL Štěpán
Snowboard Zezula
CZE 0:16:40.7 0:01:27.3
11.
VANER Jan
NORCO KUR ENDURO
CZE 0:16:46.3 0:01:33.0
12.
MORÁVEK Petr
Shibak
CZE 0:16:49.2 0:01:35.8
13.
FRENK Petr
Protocycles
CZE 0:16:52.2 0:01:38.9
14.
SILOVSKÝ Matouš
CZE 0:16:55.9 0:01:42.6
15.
ŽILÁK František
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:17:03.5 0:01:50.2
16.
LETÁK Petr
Whyte racing team
CZE 0:17:07.7 0:01:54.4
17.
KLOKOČKA Vojtěch
Bikestrike
CZE 0:17:08.7 0:01:55.4
18.
BARTŮNĚK Ota
KRAB CYCLES
CZE 0:17:10.7 0:01:57.3
19.
HYNČICA Vlastimil
Specialized CZ
CZE 0:17:18.9 0:02:05.6
20.
FÖRSTER Eric
Görlitz post sv
GER 0:17:21.8 0:02:08.5
21.
ČUNEK ČUŇAS David
Bike Pro Racing
CZE 0:17:27.2 0:02:13.9
22.
KULHAVÝ Radek
dressler.cz
CZE 0:17:29.6 0:02:16.3
23.
ADAMI Maxim
Norco Bicycles CZ
CZE 0:17:30.0 0:02:16.7
24.
HŘEBÍČEK Radek
Cycology Bike Culture
CZE 0:17:36.1 0:02:22.8
25.
MOŠKO Martin
Commencal FDF Team
CZE 0:17:40.1 0:02:26.8
26.
ŠPALEK Michal
Sportservis Bratislava
SVK 0:17:43.3 0:02:30.0
27.
ŠVÁN Vojtěch
EVIL Bikes Czech
CZE 0:17:45.4 0:02:32.0
28.
JÁNSKÝ Oldřich
CZE 0:17:55.2 0:02:41.9
29.
HYNČICA Petr
Specialized.cz
CZE 0:17:59.5 0:02:46.2
30.
KUTIN Tomáš
ROCKMACHINE-CYKLOMAX
CZE 0:18:01.4 0:02:48.0
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
HAVLICKÁ Kristýna
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:18:46.1 0:00:00.0
2.
NESTLEROVA Fejola Stepanka
CZE 0:18:53.1 0:00:06.9
3.
KUCHYNKOVÁ Simona
EVIL Bikes Czech
SVK 0:19:59.0 0:01:12.9
4.
RICHTEROVÁ Jana
COPR TJ Přeštice
CZE 0:20:09.4 0:01:23.2
5.
BALÍKOVÁ Pavla
CZE 0:20:41.3 0:01:55.2
6.
OLIVOVÁ Alexandra
Sportovní Kurzy.cz
CZE 0:22:45.1 0:03:59.0
7.
ABELOVÁ Romana
Commencal FDF Team
CZE 0:29:01.2 0:10:15.1

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.