Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
DATUM : | 25.7.2015 | MÍSTO : | Praha |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. | WEBOVÉ STRÁNKY : | www.kolopro.cz/zav/praha-karlstejntour |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiální výsledky
- B - 53 km absolutně
- B - 53 km po kategorích
- C - 37 km absolutně
- C - 37 km po kategorích
- D - 19 km - soutěž týmů
- D - 19 km absolutně
- Děti 12-13 let po kategorích
- Děti 10-11 let po kategorích
- Děti 8-9 let po kategorích
- Děti 6-7 let po kategorích
- Děti do 5 let po kategorích
- Odstrkovadla - pouze seznam účastníků
- B - 53 km - koeficient tratě
- C - 37 km - koeficient tratě
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | STRÁNSKÝ Matěj |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:11:04.7 | 0:00:00.0 |
2. | ŠINDELÁŘ Jan |
Craft Author Bike Team |
CZE | 0:11:11.1 | 0:00:06.4 |
3. | NOVÁK Ondřej |
Remerx Merida team Kolín |
CZE | 0:11:17.7 | 0:00:13.0 |
4. | ČEKAL Josef |
KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou |
CZE | 0:11:23.9 | 0:00:19.2 |
5. | MAROUL Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:12:00.2 | 0:00:55.5 |
6. | PŮLPÁN Matěj |
www.scottmtb.cz |
CZE | 0:12:44.7 | 0:01:40.0 |
7. | ČERVÍČEK David |
TEAM-LOUNY |
CZE | 0:12:59.9 | 0:01:55.2 |
8. | VRABEC Jiří |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 0:13:25.9 | 0:02:21.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | HEJHALOVÁ Dagmar |
Dukla Praha |
CZE | 0:11:59.7 | 0:00:00.0 |
2. | HENDRYCHOVÁ Lucka |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 0:13:44.4 | 0:01:44.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ROZSYPAL Štěpán |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:08:38.9 | 0:00:00.0 |
2. | SAMEC Filip |
Bikeclinic Junior Team |
CZE | 0:08:49.5 | 0:00:10.6 |
3. | KUNČÍK Matěj |
www.skisport-horka.cz |
CZE | 0:08:56.9 | 0:00:18.0 |
4. | MRÁZ Daniel |
TJ cyklistika Uničov |
CZE | 0:09:02.3 | 0:00:23.4 |
5. | JEŽEK Venda |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:09:20.3 | 0:00:41.4 |
6. | SEIDL Jan |
Thrill Protivín |
CZE | 0:09:52.1 | 0:01:13.2 |
7. | KOBR Richard |
CZE | 0:09:54.5 | 0:01:15.6 | |
8. | ŠILHAVÝ Daniel |
SP KOLO SPECIALIZED |
CZE | 0:10:05.5 | 0:01:26.6 |
9. | KOBR Robert |
CZE | 0:10:06.9 | 0:01:28.0 | |
10. | JANKOVSKÝ Tomáš |
BIKE3000 Junior Team |
CZE | 0:10:16.0 | 0:01:37.1 |
11. | ŠIMEK Marek Emanuel |
Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn |
CZE | 0:10:22.0 | 0:01:43.1 |
12. | CHLOUPEK Josef |
IVAR CS AUTHOR TEAM |
CZE | 0:10:42.9 | 0:02:04.0 |
13. | TABARA Šimon |
Agrofert Junior Team |
CZE | 0:11:06.0 | 0:02:27.1 |
14. | BĚLKA Lukáš |
MAGICVETERANS |
CZE | 0:11:12.3 | 0:02:33.4 |
15. | CIMRMAN Adam |
TEAM-LOUNY |
CZE | 0:11:21.5 | 0:02:42.6 |
16. | KUCHAŘ Matěj |
CZE | 0:11:30.0 | 0:02:51.1 | |
17. | PAVLAS Ondřej |
SYMBIO+ CANNONDALE CYCLING TEAM |
CZE | 0:11:31.0 | 0:02:52.1 |
18. | RUBEŠ Daniel |
AGROFERT cyklo tým - Agrofert Junior Team |
CZE | 0:11:40.3 | 0:03:01.4 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KYSELOVÁ Adéla |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:09:29.2 | 0:00:00.0 |
2. | ŠINDELÁŘOVÁ Hana |
Craft Author Bike Team |
CZE | 0:10:18.1 | 0:00:48.9 |
3. | NÁROVCOVÁ Monika |
ČS Specialized junior MTB Team Vimperk |
CZE | 0:10:32.9 | 0:01:03.6 |
4. | GLAISTER Mia |
Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn |
CZE | 0:10:35.4 | 0:01:06.1 |
5. | JAROLIMOVÁ Nicole |
CZE | 0:11:00.9 | 0:01:31.6 | |
6. | NAROVCOVÁ Beata |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:12:12.1 | 0:02:42.9 |
7. | BĚLOVÁ Aneta |
TJ COPR Přeštice |
CZE | 0:12:23.1 | 0:02:53.9 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | PURNOCH Matyáš |
Bikeclinic Junior Team |
CZE | 0:06:53.1 | 0:00:00.0 |
2. | HENDRYCH Vojta |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 0:07:14.6 | 0:00:21.5 |
3. | BRUCKNER Filip |
Bikeclinic Junior Team |
CZE | 0:07:18.6 | 0:00:25.5 |
4. | BLAŽEK Aleš |
Nasavrky Bikers |
CZE | 0:07:28.1 | 0:00:35.0 |
5. | FRENCL Dominik |
GIANTPITRSBIKE |
CZE | 0:07:36.1 | 0:00:43.0 |
6. | KNIHA Petr |
CK KOLOKRAM Junior tým |
CZE | 0:07:41.1 | 0:00:48.0 |
7. | DUŠEK Jakub |
Horní Hanychov |
CZE | 0:08:09.1 | 0:01:16.0 |
8. | TABULKA Štěpán |
CZE | 0:08:09.8 | 0:01:16.7 | |
9. | HÁJEK Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:08:35.8 | 0:01:42.7 |
10. | PAVLAS Marek |
SYMBIO+ CANNONDALE CYCLING TEAM |
CZE | 0:08:42.8 | 0:01:49.7 |
11. | NĚMEC František |
CZE | 0:08:50.6 | 0:01:57.5 | |
12. | NOVÁK Vojtěch |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 0:08:51.1 | 0:01:58.0 |
13. | KRASILOV Jiří |
MTB Sokol Sobotka |
CZE | 0:08:59.1 | 0:02:06.0 |
14. | NETÍK Tomáš |
CZE | 0:09:06.1 | 0:02:13.0 | |
15. | GLASAR Martin |
CZE | 0:09:12.1 | 0:02:19.0 | |
16. | HOLLIDAY Boris |
CZE | 0:09:32.1 | 0:02:39.0 | |
17. | BLOUDEK Rudolf |
CZE | 0:09:42.2 | 0:02:49.0 | |
18. | CHVOJKA Filip |
Nilfisk ALTO junior team |
CZE | 0:09:43.2 | 0:02:50.0 |
19. | OKROUHLICKÝ Tomáš |
CZE | 0:09:44.1 | 0:02:51.0 | |
20. | KUCHAŘ Ondřej |
CZE | 0:09:57.2 | 0:03:04.1 | |
21. | ČERVENKA Vojta |
CZE | 0:09:58.6 | 0:03:05.5 | |
22. | KUBÍN Václav |
CZE | 0:09:59.1 | 0:03:06.0 | |
23. | KORBEL Daniel |
Six Monkeys |
CZE | 0:10:09.8 | 0:03:16.7 |
24. | KAKOS Karel |
CZE | 0:10:13.1 | 0:03:20.0 | |
25. | RAJS Josef |
Ck loko Rakovnik |
CZE | 0:10:15.1 | 0:03:22.0 |
26. | ČERNÝ Bartoloměj |
CZE | 0:10:19.6 | 0:03:26.5 | |
27. | ČEJKA Jan |
CZE | 0:10:29.1 | 0:03:36.0 | |
28. | VOLÁK Matěj |
CZE | 0:10:40.8 | 0:03:47.7 | |
29. | BERÁNEK Daniel |
CCC - Cycling Club Chomutov |
CZE | 0:11:03.2 | 0:04:10.1 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ROZSYPALOVÁ Adéla |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:07:34.2 | 0:00:00.0 |
2. | DUBCOVÁ Štěpánka |
FORMAN CINELLI Kids |
CZE | 0:07:57.7 | 0:00:23.4 |
3. | DUŠKOVÁ Kateřina |
Horní Hanychov |
CZE | 0:08:03.2 | 0:00:28.9 |
4. | NOVÁKOVÁ Daniela |
BMX Řepy |
CZE | 0:08:25.4 | 0:00:51.2 |
5. | KRAMEŠOVÁ Marie |
CZE | 0:08:26.7 | 0:00:52.4 | |
6. | VAŠKOVSKÁ Michaela |
MAGIC Bike Team |
CZE | 0:08:27.4 | 0:00:53.2 |
7. | VOLEJNÍKOVÁ Natálie |
CZE | 0:08:35.2 | 0:01:00.9 | |
8. | KLUCHOVÁ Anežka |
MAGIC BIKETEAM |
CZE | 0:08:35.7 | 0:01:01.4 |
9. | JANKOVSKÁ Ema |
BIKE3000 Junior Team |
CZE | 0:08:37.4 | 0:01:03.2 |
10. | PECHÁČKOVÁ Denisa |
CZE | 0:08:38.2 | 0:01:03.9 | |
11. | ČAPKOVÁ Claudie |
IVAR CS AUTHOR TEAM |
CZE | 0:09:04.2 | 0:01:29.9 |
12. | VOLEJNÍKOVÁ Nikola |
CZE | 0:09:05.7 | 0:01:31.4 | |
13. | JAROLÍMOVÁ Yasmina |
CZE | 0:09:08.2 | 0:01:33.9 | |
14. | KUNČÍKOVÁ Ella |
www.ehorka.cz |
CZE | 0:09:19.2 | 0:01:44.9 |
15. | GALANDROVÁ Tereza |
Team 3M |
CZE | 0:09:40.4 | 0:02:06.2 |
16. | KOTKOVÁ Eliška |
CZE | 0:09:57.7 | 0:02:23.4 | |
17. | STRAKATÁ Vendulka |
Dexter BSK Racing Team |
CZE | 0:09:59.4 | 0:02:25.2 |
18. | PETSCHOVÁ Kristýna |
vebrovyboudy.com |
CZE | 0:10:00.2 | 0:02:25.9 |
19. | BERANOVÁ Jana |
IVAR CS AUTHOR TEAM |
CZE | 0:10:00.6 | 0:02:26.3 |
20. | KOHOUTKOVÁ Amelie |
AGROTEC |
CZE | 0:10:12.4 | 0:02:38.2 |
21. | KOVÁŘOVÁ Nikola |
CZE | 0:10:21.2 | 0:02:46.9 | |
22. | KIMMELOVÁ Anna |
CZE | 0:10:26.0 | 0:02:51.7 | |
23. | NOVOTNÁ Adéla |
CZE | 0:10:37.4 | 0:03:03.2 | |
24. | HEJNOVÁ Elena |
CZE | 0:11:11.4 | 0:03:37.1 | |
25. | MÁROVÁ Kateřina |
CZE | 0:11:17.7 | 0:03:43.4 | |
26. | JÍLKOVÁ Sabina |
CZE | 0:11:24.2 | 0:03:49.9 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | FRENCL Patrik |
GIANTPITRSBIKE |
CZE | 0:05:00.4 | 0:00:00.0 |
2. | PEŠEK Tomáš |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:05:17.2 | 0:00:16.7 |
3. | KOVÁŘ Melichar |
CZE | 0:05:22.4 | 0:00:22.0 | |
4. | DUBEC Martin |
TEAM FORMAN CINELLI Kids |
CZE | 0:05:22.9 | 0:00:22.5 |
5. | VAŠINA Timotej |
Craft Author Bike Team |
CZE | 0:05:40.4 | 0:00:40.0 |
6. | BENEŠ Marek |
FIBEKO |
CZE | 0:05:44.4 | 0:00:44.0 |
7. | KINDL Petr |
CZE | 0:05:51.9 | 0:00:51.5 | |
8. | ŠPERL Václav |
CZE | 0:06:05.6 | 0:01:05.2 | |
9. | TOMS Matěj |
TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ |
CZE | 0:06:10.1 | 0:01:09.7 |
10. | PETRÁČEK Milan |
P.J.P.T. junior team |
CZE | 0:06:15.4 | 0:01:15.0 |
11. | BEDĚRKA Matyáš |
BMX Pardubice |
CZE | 0:06:28.1 | 0:01:27.7 |
12. | OKROUHLICKÝ Vojta |
CZE | 0:06:28.6 | 0:01:28.2 | |
13. | ŠRŮTEK Bruno |
Turbosnails |
CZE | 0:06:30.6 | 0:01:30.2 |
14. | LOUKOTKA Patrik |
SAC BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
CZE | 0:06:43.4 | 0:01:43.0 |
15. | TVRZ Jan |
MTBike |
CZE | 0:06:51.1 | 0:01:50.7 |
16. | DVORSKÝ Adam |
CZE | 0:06:54.6 | 0:01:54.2 | |
17. | SIMON Štěpán |
CZE | 0:06:57.9 | 0:01:57.5 | |
18. | KOHOUTEK Tomáš |
AGROTEC |
CZE | 0:06:58.6 | 0:01:58.2 |
19. | POLÁK Jáchym |
CZE | 0:06:59.6 | 0:01:59.2 | |
20. | LOUDA Marek |
WWW.COREX.CZ |
CZE | 0:07:01.1 | 0:02:00.7 |
21. | KOLESNIKOV Matěj |
CZE | 0:07:01.9 | 0:02:01.5 | |
22. | ČERNÝ Tadeáš |
CZE | 0:07:02.4 | 0:02:02.0 | |
23. | KUBA Matyáš |
Dveře, Zbraně Vrchlabí Němcová |
CZE | 0:07:05.1 | 0:02:04.7 |
24. | VESELY Markus |
CZE | 0:07:06.6 | 0:02:06.2 | |
25. | KANIŠČAR Alexandr |
CZE | 0:07:10.4 | 0:02:10.0 | |
26. | KOŠÁR Karel |
cyklo team Kolárna |
CZE | 0:07:14.9 | 0:02:14.5 |
27. | HRACH Tony |
CZE | 0:07:17.1 | 0:02:16.7 | |
28. | HEZEŠ Ondřej |
CZE | 0:07:23.9 | 0:02:23.5 | |
29. | FLAŠKA Pavel |
CZE | 0:07:31.4 | 0:02:31.0 | |
30. | KORBEL Dominik |
Six Monkeys |
CZE | 0:07:35.4 | 0:02:35.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | PETRÁČKOVÁ Anna |
P.J.P.T. junior team |
CZE | 0:05:04.0 | 0:00:00.0 |
2. | KRÁTKÁ Zuzka |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 0:05:04.3 | 0:00:00.2 |
3. | DUBCOVÁ Anna |
TEAM FORMAN CINELLI Kids |
CZE | 0:05:23.2 | 0:00:19.1 |
4. | KYSELOVÁ Aneta |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:05:26.0 | 0:00:22.0 |
5. | SCHÄFEROVÁ Magdaléna |
ČKL Harrachov |
CZE | 0:05:37.8 | 0:00:33.7 |
6. | STRÁNSKÁ Adéla |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:05:55.3 | 0:00:51.2 |
7. | CHRDIMSKA Victoria |
CZE | 0:06:22.8 | 0:01:18.7 | |
8. | NĚMCOVÁ Rozálie |
CZE | 0:06:55.1 | 0:01:51.0 | |
9. | ŠERÁKOVÁ Anežka |
CZE | 0:07:03.3 | 0:01:59.2 | |
10. | TABULKOVÁ Barbora |
CZE | 0:07:09.0 | 0:02:05.0 | |
11. | BENEDIKTOVÁ Nikola |
copr přeštice |
CZE | 0:07:19.3 | 0:02:15.2 |
12. | ONDROUŠKOVÁ Adéla |
CZE | 0:07:22.0 | 0:02:18.0 | |
13. | ŘEPOVÁ Eliška Csilla |
SK DNF |
CZE | 0:07:25.0 | 0:02:21.0 |
14. | ČEJKOVÁ Magdaléna |
CZE | 0:07:27.8 | 0:02:23.7 | |
15. | TRUHLÁŘOVÁ Natálie |
AGROFERT cyklo tým |
CZE | 0:07:38.0 | 0:02:34.0 |
16. | VÝDOVÁ Thea |
CZE | 0:07:49.3 | 0:02:45.2 | |
17. | FLIEGEROVÁ Ivana |
CZE | 0:07:54.8 | 0:02:50.7 | |
18. | ŠTĚPÁNKOVÁ Agáta |
CZE | 0:07:56.0 | 0:02:52.0 | |
19. | ČERVÍČKOVÁ Linda |
TEAM-LOUNY |
CZE | 0:09:07.3 | 0:04:03.2 |
20. | VLČKOVÁ Adéla |
CZE | 0:09:22.1 | 0:04:18.0 | |
21. | HENDRYCHOVÁ Daniela |
CZE | 0:09:23.3 | 0:04:19.2 | |
22. | JANDOVÁ Tereza |
CZE | 0:09:29.1 | 0:04:25.0 | |
23. | BADINSKÁ Nela |
CZE | 0:09:59.8 | 0:04:55.7 | |
24. | JANOUŠOVÁ Tereza |
CZE | 0:10:17.3 | 0:05:13.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠIMŮNEK Adam |
KC Kooperativa SG Jablonec n.N |
CZE | 1:18:53.7 | 0:00:00.0 |
2. | SIRŮČEK Václav |
KC Kooperativa SG |
CZE | 1:19:31.5 | 0:00:37.8 |
3. | SEDLÁČEK Vojtěch |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:20:49.1 | 0:01:55.4 |
4. | PAPEŽ Vít |
Symbio+cycling |
CZE | 1:20:54.7 | 0:02:01.0 |
5. | DOLEŽAL Vladislav |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:21:12.7 | 0:02:19.0 |
6. | CÍSAŘ Vojtěch |
SK VELO PRAHA |
CZE | 1:22:38.1 | 0:03:44.4 |
7. | BLAŽEK Lukáš |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:23:07.9 | 0:04:14.2 |
8. | SUCHÝ Milan |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:23:15.3 | 0:04:21.6 |
9. | DŘEVOJÁNEK Jan |
SKP VSETÍN - VALMEZBIKE |
CZE | 1:24:04.2 | 0:05:10.5 |
10. | SWÁROVSKÝ Michal |
ZP cykloservis STEVENS cycling team |
CZE | 1:25:18.9 | 0:06:25.2 |
11. | VÍCH Michal |
SUPERIOR CYKLOFIT LIBEREC |
CZE | 1:25:25.3 | 0:06:31.6 |
12. | ŠŇUPÁVEK Václav |
CZE | 1:26:25.1 | 0:07:31.4 | |
13. | BLAŽEK Jakub |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:26:34.9 | 0:07:41.2 |
14. | ČEKAL Pavel |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:26:37.3 | 0:07:43.6 |
15. | KOMÁREK Miloslav |
CZE | 1:26:45.2 | 0:07:51.5 | |
16. | SEDLÁČEK Jiří |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:26:59.9 | 0:08:06.2 |
17. | BENEŠ Radek |
Cyklo VAPE |
CZE | 1:28:06.7 | 0:09:13.0 |
18. | HRUBÝ Jakub |
KC Kooperativa SG Jablonec n. N. |
CZE | 1:28:29.2 | 0:09:35.5 |
19. | ZÁPOTOCKÝ Michal |
Scott Scania Kolín |
CZE | 1:28:29.6 | 0:09:35.9 |
20. | KRYŠTOF František |
CZE | 1:28:50.7 | 0:09:57.0 | |
21. | ELIÁŠ Ondřej |
Nilfisk ALTO pro cycling team |
CZE | 1:28:55.2 | 0:10:01.5 |
22. | ARNOLD Zdeněk |
BOMBARNIE |
CZE | 1:29:00.9 | 0:10:07.2 |
23. | FILIP Martin |
la degustation chefs team |
CZE | 1:29:23.2 | 0:10:29.5 |
24. | SWÁROVSKÝ Pavel |
ZP cykloservis STEVENS cycling team |
CZE | 1:30:18.7 | 0:11:25.0 |
25. | VÁGNER Daniel |
Factor Bike Team |
CZE | 1:31:44.9 | 0:12:51.2 |
26. | SEDLÁČEK Jiří |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:32:34.9 | 0:13:41.2 |
27. | HANZEL René |
Cyklo- Market.cz |
CZE | 1:32:51.9 | 0:13:58.2 |
28. | ZÍBR Roman |
CZE | 1:32:57.2 | 0:14:03.5 | |
29. | PAPOUŠEK Jan |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 1:33:27.7 | 0:14:34.0 |
30. | ČERNOHORSKÝ David |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:33:38.1 | 0:14:44.4 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | NOSKOVÁ Nikola |
KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou |
CZE | 1:31:06.5 | 0:00:00.0 |
2. | VIDROVÁ Kristýna |
ETRIATLON TEAM |
CZE | 1:42:56.9 | 0:11:50.4 |
3. | BŘEZINOVÁ Daniela |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:46:32.0 | 0:15:25.5 |
4. | PODSKALSKÁ Anna |
Česká spořitelna Specialized MTB Junior TEAM |
CZE | 1:47:47.7 | 0:16:41.2 |
5. | ŠTEFANOVÁ Kateřina |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 1:47:49.2 | 0:16:42.7 |
6. | MUFOVÁ Hanka |
CZE | 1:47:55.8 | 0:16:49.3 | |
7. | CHVÁTALOVÁ Markéta |
SDH Dolní Jircany |
CZE | 1:50:26.2 | 0:19:19.7 |
8. | ELIÁŠOVÁ Edita |
Nilfisk ALTO pro cycling team |
CZE | 1:50:57.6 | 0:19:51.1 |
9. | BUBLÍKOVÁ Petra |
CZE | 1:51:08.3 | 0:20:01.8 | |
10. | MARVANOVÁ Markéta |
GASSO Jablonec |
CZE | 1:51:15.5 | 0:20:09.0 |
11. | ŠERTLEROVÁ Klára |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:54:01.5 | 0:22:55.0 |
12. | POPELKOVÁ Daniela |
REDFROG |
CZE | 1:54:03.1 | 0:22:56.6 |
13. | KAŠPAROVÁ Natálie |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 1:55:23.1 | 0:24:16.6 |
14. | KUŘÍKOVÁ Petra |
CZE | 1:55:54.6 | 0:24:48.1 | |
15. | SVOBODOVÁ Kateřina |
Summit leader MTB team |
CZE | 1:57:32.7 | 0:26:26.2 |
16. | VOSIČKOVÁ Dana |
Koloshop |
CZE | 1:58:42.9 | 0:27:36.4 |
17. | ŠLECHTOVÁ Lenka |
Cyklo Ski J. Žitník |
CZE | 1:59:42.7 | 0:28:36.2 |
18. | MATEJSKOVÁ Barbora |
CZE | 2:01:16.6 | 0:30:10.1 | |
19. | KACÍŘOVÁ Tereza |
CZE | 2:01:26.7 | 0:30:20.2 | |
20. | NEDOROSTOVÁ Tereza |
CZE | 2:02:00.7 | 0:30:54.2 | |
21. | PEJŠOVÁ Kristýna |
Superior Rubena Team |
CZE | 2:02:02.2 | 0:30:55.7 |
22. | ŠMÍDKOVÁ Aneta |
CZE | 2:02:20.9 | 0:31:14.4 | |
23. | ALTMANOVÁ Dana |
TAXI PRAHA |
CZE | 2:04:07.9 | 0:33:01.4 |
24. | KOHOUTOVÁ Andrea |
CZE | 2:04:52.9 | 0:33:46.4 | |
25. | PODANÁ Jana |
AC Sparta Praha Cycling |
CZE | 2:04:57.9 | 0:33:51.4 |
26. | GLAISTER Lucie |
CZE | 2:08:06.7 | 0:37:00.2 | |
27. | VAŠINOVÁ Renata |
Craft Author Bike Team |
CZE | 2:08:28.4 | 0:37:21.9 |
28. | DOLÁKOVÁ Táňa |
Toyota Dolák Příbram |
CZE | 2:09:00.0 | 0:37:53.5 |
29. | GROSSMANOVÁ Gabriela |
Terri Team |
CZE | 2:10:02.0 | 0:38:55.5 |
30. | VACKOVÁ Pavla |
CZE | 2:14:35.0 | 0:43:28.5 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:50:01.1 | 0:00:00.0 |
2. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:51:42.3 | 0:01:41.2 |
3. | STROŽ Jan |
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM |
CZE | 1:52:18.5 | 0:02:17.4 |
4. | FOJTÍK Jan |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:52:45.3 | 0:02:44.2 |
5. | KAMLER Josef |
CZE | 1:56:01.9 | 0:06:00.8 | |
6. | JOBÁNEK Jan |
superior mtb team |
CZE | 1:56:04.4 | 0:06:03.3 |
7. | ŠŤASTNÝ Petr |
Petr Čech SPORT MTB TEAM |
CZE | 1:57:46.9 | 0:07:45.8 |
8. | ŽÁK Pavel |
BIKE TRIATLON MORKOVICE |
CZE | 1:58:38.1 | 0:08:37.0 |
9. | DAMEK Milan |
caffenannini.cz CyclingMTBteam |
CZE | 1:58:52.1 | 0:08:51.0 |
10. | ŠŤASTNÝ Jan |
Alset Racing Team |
CZE | 1:58:54.1 | 0:08:53.0 |
11. | LAVIČKA Adam |
UNIQA Jihlava |
CZE | 1:58:54.9 | 0:08:53.8 |
12. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:58:55.8 | 0:08:54.7 |
13. | DOLEŽAL Václav |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:59:18.7 | 0:09:17.6 |
14. | ANDRLE David |
SYMBIO+CANNONDALE |
CZE | 1:59:18.9 | 0:09:17.8 |
15. | MINKA Jakub |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:59:19.1 | 0:09:18.0 |
16. | KOBES Lukáš |
AC Sparta Praha Cycling |
CZE | 1:59:19.1 | 0:09:18.0 |
17. | SPLÍTEK Martin |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 2:00:32.8 | 0:10:31.7 |
18. | ČEPIČKA Matěj |
Megabike Kolin |
CZE | 2:01:24.7 | 0:11:23.6 |
19. | PETŘÍČEK Tomáš |
BIKE TRIATLON MORKOVICE |
CZE | 2:01:57.8 | 0:11:56.7 |
20. | PIRUCH Martin |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:02:40.1 | 0:12:39.0 |
21. | JIRÁNEK Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:02:49.1 | 0:12:48.0 |
22. | TATÍČEK Petr |
ELEVEN MERCEDES MITAS |
CZE | 2:03:02.1 | 0:13:01.0 |
23. | PAUR Ondřej |
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM |
CZE | 2:03:31.0 | 0:13:29.9 |
24. | SEDLÁČEK Adam |
Cyklotrénink.com |
CZE | 2:03:32.1 | 0:13:31.0 |
25. | JANDA David |
REDFROG |
CZE | 2:04:47.1 | 0:14:46.0 |
26. | PANGRÁC Marek |
superior mtb team |
CZE | 2:04:49.3 | 0:14:48.2 |
27. | MIKULE Ondřej |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:04:50.4 | 0:14:49.3 |
28. | MOKRÝ Jakub |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:05:07.1 | 0:15:06.0 |
29. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:06:01.9 | 0:16:00.8 |
30. | PITEL Lukáš |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:06:01.9 | 0:16:00.8 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
KC Kooperativa SG Jablonec n. N. |
CZE | 2:19:44.4 | 0:00:00.0 |
2. | LOUBKOVÁ Ivana |
ELEVEN MERCEDES MITAS |
CZE | 2:21:44.8 | 0:02:00.4 |
3. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Sport bike |
CZE | 2:28:21.1 | 0:08:36.7 |
4. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Petr Čech SPORT MTB TEAM |
CZE | 2:32:13.4 | 0:12:29.0 |
5. | ŠIMÁNKOVÁ Jana |
Alset Racing Team |
CZE | 2:32:50.4 | 0:13:06.0 |
6. | GERRIE Jeanette |
NZL | 2:34:18.1 | 0:14:33.7 | |
7. | VANÍČKOVÁ Elena |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 2:37:00.9 | 0:17:16.5 |
8. | RUDOLFOVÁ Tereza |
VELOCENTRUM SPECIALIZED |
CZE | 2:38:06.8 | 0:18:22.4 |
9. | FALCOVÁ Hana |
alltraining.cz |
CZE | 2:40:55.7 | 0:21:11.3 |
10. | OTÁHALOVÁ Lucie |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 2:44:47.4 | 0:25:03.0 |
11. | PEZOVÁ Hana |
Cykloservis Peza |
CZE | 2:48:41.9 | 0:28:57.5 |
12. | SYROVÁTKOVÁ Irena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:49:34.1 | 0:29:49.7 |
13. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:54:56.1 | 0:35:11.7 |
14. | JÁČOVÁ Pavla |
Sprintující pasiáns |
CZE | 2:57:31.0 | 0:37:46.6 |
15. | KADLECOVÁ Hana |
Metrostav |
CZE | 2:57:43.9 | 0:37:59.5 |
16. | BLAŽKOVÁ Vendula |
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 |
CZE | 3:01:32.9 | 0:41:48.5 |
17. | NÁBĚLKOVÁ Kateřina |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 3:06:02.3 | 0:46:17.9 |
18. | KOVÁŘOVÁ Petra |
SYMBIO+CANNONDALE |
CZE | 3:07:46.3 | 0:48:01.9 |
19. | DLABOVÁ Zuzana |
SK VELO PRAHA |
CZE | 3:10:52.9 | 0:51:08.5 |
20. | MAREŠOVÁ Iveta |
ČS Stavební spořitelna |
CZE | 3:14:19.8 | 0:54:35.4 |
21. | SMĚJOVÁ Magdaléna |
MUDRACI.CZ |
CZE | 3:14:38.9 | 0:54:54.5 |
22. | BÍLKOVÁ Andrea |
CODEQ Bikes Tábor |
CZE | 3:16:25.2 | 0:56:40.8 |
23. | HLIŇÁKOVÁ Petra |
CZE | 3:17:08.1 | 0:57:23.7 | |
24. | SEDLÁČKOVÁ Kateřina |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 3:19:17.5 | 0:59:33.1 |
25. | KLÍCHOVÁ Radka |
CZE | 3:21:17.1 | 1:01:32.7 | |
26. | ŠTENGLOVÁ Denisa |
CZE | 3:23:40.0 | 1:03:55.6 | |
27. | VIDOVÁ Eva |
CZE | 3:25:36.5 | 1:05:52.1 | |
28. | ETRYCH GOLDSCHEIDOVÁ Jana |
ACCOlade |
CZE | 3:26:07.8 | 1:06:23.4 |
29. | HŮZLOVÁ Zdena |
AGROFERT cyklo tým - SaJ team |
CZE | 3:29:10.9 | 1:09:26.5 |
30. | KONEČNÁ Alena |
Team Lipex SK Blíževedly |
CZE | 3:30:09.8 | 1:10:25.4 |
Závody seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Hustopeče Agro Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Jestřebí hory České spořitelny
- Ještěd Tour Kooperativy
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Plzeňská padesátka
- Oderská mlýnice České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny