seriál : serie logo

Plzeňská MTB 50 Kooperativy

MTB
DÁTUM :19.9.2020 MIESTO :Plzeň
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, a.s.

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
STOŠEK Martin
Future Cycling Northwave
CZE 1:47:32.0 0:00:00.0
2.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:48:01.5 0:00:29.4
3.
HYNEK Kristián
Future Cycling Northwave
CZE 1:48:01.5 0:00:29.5
4.
VIŠŇOVSKÝ Tomáš
Česká spořitelna - Accolade
SVK 1:48:12.3 0:00:40.2
5.
STROŽ Jan
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 1:51:10.0 0:03:37.9
6.
RAUCHFUSS Marek
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 1:53:12.0 0:05:39.9
7.
RAJCHART Jan
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 1:53:12.2 0:05:40.2
8.
BARTŮNĚK Marek
EthicSport Cycling team
CZE 1:53:12.7 0:05:40.6
9.
ZEMENE Jakub
EthicSport Cycling team
CZE 1:54:08.7 0:06:36.6
10.
ZEITHAMMER Martin
PETR ČECH SPORT MTB TEAM
CZE 1:54:10.5 0:06:38.4
11.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade
CZE 1:54:11.0 0:06:38.9
12.
KOZÁK Matouš
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 1:54:12.2 0:06:40.1
13.
LUDVÍK Vojtěch
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM
CZE 1:54:15.5 0:06:43.4
14.
PITEL Lukáš
BIG SHOCK TEAM
CZE 1:56:09.2 0:08:37.1
15.
DVOŘÁK Michal
KOME klub Kraslice
CZE 1:56:14.4 0:08:42.4
16.
RYDVAL Filip
Česká spořitelna Accolade
CZE 1:58:56.7 0:11:24.6
17.
BUKSA Dominik
Future Cycling Northwave
CZE 1:58:56.9 0:11:24.9
18.
PRUDEK Dominik
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 1:59:25.2 0:11:53.1
19.
SWÁROVSKÝ Michal
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 1:59:25.9 0:11:53.8
20.
STYBLÍK Adam
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:59:26.2 0:11:54.1
21.
MORGENSTEIN Libor
MS Bike Academy Racing
CZE 1:59:26.4 0:11:54.3
22.
DOBRÝ Petr
Future Cycling Northwave
CZE 1:59:32.4 0:12:00.3
23.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 2:00:41.9 0:13:09.8
24.
KANTNER Michal
MS Bike Academy Racing
CZE 2:00:43.1 0:13:11.1
25.
MATĚJ Houška
Nikl Cycling Team
CZE 2:01:09.9 0:13:37.8
26.
BERAN Vojtěch
alltraining.cz
CZE 2:01:20.1 0:13:48.1
27.
KUBÍN Michael
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 2:03:25.4 0:15:53.3
28.
STRÁNSKÝ Jiří
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM
CZE 2:03:30.4 0:15:58.3
29.
ČAPEK Jan
AUTHOR MASTERS
CZE 2:03:30.9 0:15:58.8
30.
NÝČ Michal
MONDRAKER racing team
CZE 2:03:31.4 0:15:59.3
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
NEUMANOVÁ Tereza
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:07:50.6 0:00:00.0
2.
HOLUBOVÁ Adéla
KOLA-BBM.CZ
CZE 2:11:36.1 0:03:45.4
3.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 2:12:15.0 0:04:24.4
4.
KUBÍNOVÁ Veronika
MS Bike Academy Racing
CZE 2:18:52.0 0:11:01.4
5.
VAVERKOVÁ Kateřina
copr přeštice
CZE 2:23:58.2 0:16:07.5
6.
GÁVELOVÁ Petra
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:27:22.9 0:19:32.3
7.
HASELBERGEROVÁ Eva
Born In Šumava
CZE 2:28:19.9 0:20:29.3
8.
JEŽKOVÁ Kateřina
CZE 2:29:45.6 0:21:55.0
9.
HOVORKOVA Aneta
-
CZE 2:31:15.4 0:23:24.7
10.
FILIPOVÁ Klára
Prodoli Racing Team
CZE 2:33:49.8 0:25:59.2
11.
KRISTKOVÁ Helena
CZE 2:38:30.5 0:30:39.9
12.
PEZOVÁ Hana
Adama CZ
CZE 2:39:12.0 0:31:21.4
13.
POLÍVKOVÁ Markéta
Bike puzzle team
CZE 2:39:51.0 0:32:00.4
14.
ELIŠKOVÁ Kristýna
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 2:44:43.0 0:36:52.4
15.
POKORNÁ Iveta
ČS Bike team
CZE 2:58:30.9 0:50:40.2
16.
MATUCHOVÁ Šárka
Cyklo Atom cycling team
CZE 3:02:05.8 0:54:15.2
17.
ŠVELCHOVÁ Marta
CZE 3:08:28.0 1:00:37.4
18.
PLATILOVÁ Hana
CZE 3:08:40.5 1:00:49.9
19.
HRABAŇOVÁ Hana
bajker.eu
CZE 3:22:52.4 1:15:01.7
20.
TREJBALOVÁ Markéta
CZE 3:48:09.3 1:40:18.7

Kontaktujte časomíru