seriál : serie logo

Šumavský MTB maraton České spořitelny

MTB
DÁTUM :1.8.2020 MIESTO :Zadov - Churáňov
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, a.s.

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
STOŠEK Martin
Future Cycling Northwave
CZE 1:53:13.4 0:00:00.0
2.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:53:53.4 0:00:39.9
3.
ŠKARNITZL Jan
CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA
CZE 1:55:05.1 0:01:51.6
4.
RYDVAL Filip
Česká spořitelna Accolade
CZE 1:55:19.1 0:02:05.6
5.
KOBES Lukáš
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:55:37.9 0:02:24.4
6.
RAUCHFUSS Marek
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 1:58:09.1 0:04:55.6
7.
BUKSA Dominik
Future Cycling Northwave
CZE 1:59:43.7 0:06:30.2
8.
SKÁLA Jaromír
Rouvy Specialized Cycling Team
CZE 1:59:44.3 0:06:30.9
9.
STRNKA Tomáš
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:59:47.3 0:06:33.9
10.
BUBÍLEK Michal
Kross Bikeranch team
CZE 1:59:48.8 0:06:35.4
11.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade
CZE 1:59:56.3 0:06:42.9
12.
PAPRSTKA Tomáš
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 2:00:48.8 0:07:35.4
13.
ZEITHAMMER Martin
PETR ČECH SPORT MTB TEAM
CZE 2:03:12.1 0:09:58.6
14.
PÍSAŘ Jan
Cycle Experts
CZE 2:03:16.2 0:10:02.7
15.
REEH Jiří
STYLE ACTIVITY
CZE 2:03:24.3 0:10:10.8
16.
ZEMENE Jakub
EthicSport Cycling team
CZE 2:03:29.3 0:10:15.9
17.
TATÍČEK Petr
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:03:36.3 0:10:22.9
18.
PITEL Lukáš
BIG SHOCK TEAM
CZE 2:03:40.6 0:10:27.1
19.
JIROUŠ Samuel
CZECH REPUBLIC XCO National Team
CZE 2:03:46.6 0:10:33.1
20.
SMOLA Lukáš
GALAXY CYKLOŠVEC
CZE 2:04:09.6 0:10:56.1
21.
VOLTR Martin
Dukla Praha
CZE 2:05:15.9 0:12:02.5
22.
JELÍNEK Josef
CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA
CZE 2:05:27.3 0:12:13.9
23.
KADLEC Jakub
Velosport Valenta Scott Team
CZE 2:07:09.8 0:13:56.4
24.
HLŮŽEK Radim
MONDRAKER racing team
CZE 2:08:39.9 0:15:26.5
25.
CHOVANEC Filip
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:08:43.3 0:15:29.9
26.
PRUDEK Dominik
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 2:08:51.6 0:15:38.2
27.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 2:08:59.8 0:15:46.4
28.
TOMAN Petr
Velosport Domažlice
CZE 2:09:03.8 0:15:50.4
29.
LÁVIČKA Adam
Kross Bike Ranch team
CZE 2:09:46.8 0:16:33.3
30.
SWÁROVSKÝ Michal
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 2:10:56.1 0:17:42.6
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
NEUMANOVÁ Tereza
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:17:26.4 0:00:00.0
2.
PICHLÍKOVÁ Jana
Kross Bike Ranch team
CZE 2:20:26.9 0:03:00.5
3.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 2:23:50.0 0:06:23.6
4.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC Kooperativa Jablonec n. N.
CZE 2:27:52.7 0:10:26.3
5.
KUČEROVÁ Božena
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 2:35:52.6 0:18:26.2
6.
PEJŠOVÁ Kristýna
GHOST Team
CZE 2:38:41.2 0:21:14.8
7.
HASELBERGEROVÁ Eva
Born In Šumava
CZE 2:43:16.4 0:25:50.0
8.
MONDLOVÁ Kateřina
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 2:43:31.2 0:26:04.7
9.
JAKUBIČKOVÁ Hana
ŘLP
CZE 2:47:04.9 0:29:38.5
10.
HOVORKOVA Aneta
-
CZE 2:48:29.5 0:31:03.1
11.
PAVLÍKOVÁ Ivana
Bike-Life Brno
CZE 2:49:38.7 0:32:12.3
12.
RIPPELOVA Hana
CZE 2:49:51.7 0:32:25.3
13.
MAŤHOVÁ Andrea
GHOST Team
CZE 2:51:04.2 0:33:37.8
14.
POLÍVKOVÁ Markéta
Bike puzzle team
CZE 2:52:40.0 0:35:13.6
15.
NOVÁKOVÁ Veronika
Prodoli Racing Team
CZE 2:55:15.9 0:37:49.5
16.
KRISTKOVÁ Helena
CZE 2:57:42.7 0:40:16.3
17.
VALDMANOVÁ Lenka
Ski nordic Mariánské Lázně
CZE 2:59:06.4 0:41:40.0
18.
HEGNEROVÁ Jana
PUNK. PLEASURE and PAIN
CZE 3:01:58.9 0:44:32.5
19.
PEZOVÁ Hana
Adama CZ
CZE 3:02:16.0 0:44:49.6
20.
NÁBĚLKOVÁ Adéla
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 3:09:05.5 0:51:39.1
21.
OSTRČILOVÁ Dája
copr přeštice
CZE 3:16:15.5 0:58:49.1
22.
DINGOVÁ Michaela
BSK racing
CZE 3:45:02.3 1:27:35.9
23.
REZKOVÁ Renáta
Cobram team
CZE 4:22:58.6 2:05:32.2
24.
KNOBOVÁ Veronika
Valeo
CZE 4:37:54.2 2:20:27.8

Kontaktujte časomíru