serie :
Cyklomaratónska MTB séria 2012
HORAL MTB maratón
DATE : | 10 - 12.8.2012 | PLACE : | Svit |
---|
RESULTS RESULT
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | FOJTÍK Ondřej |
Toyota Dolak MTB |
CZE | 1:56:27.6 | 0:00:00.0 |
2. | BLAZSÓ Márton |
Szegedi KSC |
HUN | 1:58:17.9 | 0:01:50.3 |
3. | PILCIK Adam |
Bikestyle.cz |
CZE | 1:58:45.9 | 0:02:18.3 |
4. | FAJT Milan |
Eurofoam Team |
CZE | 1:58:48.6 | 0:02:21.0 |
5. | VRTIŠ Peter |
Športservis Team BA |
SVK | 1:59:58.3 | 0:03:30.7 |
6. | GAŽÚR Vladimír |
Športservis Team BA |
SVK | 2:05:49.0 | 0:09:21.4 |
7. | KUČERA Jan |
www.Inkospor-Team.cz |
CZE | 2:07:09.9 | 0:10:42.3 |
8. | DAMEK Milan |
Caffe Nannini |
CZE | 2:07:40.0 | 0:11:12.4 |
9. | SEDLÁŘ Jakub |
Novatop-Lapierre |
CZE | 2:07:41.1 | 0:11:13.5 |
10. | RUBIČ Daniel |
GT bicycles opportunity |
CZE | 2:07:41.2 | 0:11:13.6 |
11. | KOVÁČIK Miroslav |
CK UNICOM ZVOLEN |
SVK | 2:09:14.9 | 0:12:47.3 |
12. | SALAJKA Robert |
Dolní Bojanovice |
CZE | 2:09:37.1 | 0:13:09.5 |
13. | BUCHTÍK Jaroslav |
Športservis Team BA |
SVK | 2:12:20.0 | 0:15:52.4 |
14. | MATUSEK Robert |
SPORTOGRAF |
AUT | 2:12:41.1 | 0:16:13.5 |
15. | KOBERA Alexander |
SVK | 2:13:00.2 | 0:16:32.6 | |
16. | GRÉSER Tomáš |
Merida Biking Team 2 |
SVK | 2:14:14.8 | 0:17:47.2 |
17. | TRNOVEC Matúš |
ŠK VAZKA Bratislava |
SVK | 2:14:14.8 | 0:17:47.2 |
18. | DOUBEK Tomáš |
BIKE - TEAM Bratislava |
SVK | 2:15:11.6 | 0:18:44.0 |
19. | MACKOVIČ Roman |
ProCycling Team Bratislava |
SVK | 2:16:36.8 | 0:20:09.2 |
20. | JASENOVEC Peter |
Bratislava |
SVK | 2:16:40.8 | 0:20:13.2 |
21. | IMRICH Martin |
Cyklomag team |
SVK | 2:16:43.5 | 0:20:15.9 |
22. | HERYÁN Lukáš |
VSK Vsetín |
CZE | 2:17:02.5 | 0:20:34.9 |
23. | CIRJÁK Michal |
UNIJUNIOR BIKE TEAM POPRAD |
SVK | 2:18:33.1 | 0:22:05.5 |
24. | MACHÁLEK Juraj |
Dema Racing Team |
SVK | 2:20:47.3 | 0:24:19.7 |
25. | HORNYCH Véna |
sportchallenge timing |
CZE | 2:22:06.1 | 0:25:38.5 |
26. | CULLY Jan andrej |
SK VAZKA Bratislava |
SVK | 2:25:18.2 | 0:28:50.6 |
27. | GALDA Zdeněk |
VSK Vsetín |
CZE | 2:25:18.4 | 0:28:50.8 |
28. | BŘEZINA Jiří |
Acer Bike Team |
CZE | 2:26:13.9 | 0:29:46.3 |
29. | LELEK Josef |
Hronov |
CZE | 2:29:58.3 | 0:33:30.7 |
30. | KOKOŠEK Oldřich |
Novatop Lapierre |
SVK | 2:30:03.1 | 0:33:35.5 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | MACÍKOVÁ Lucie |
GHOST- MOJE KOLO |
CZE | 2:37:31.3 | 0:00:00.0 |
2. | TRNOVCOVÁ Daniela |
SK VAZKA Bratislava |
SVK | 2:40:39.6 | 0:03:08.3 |
3. | FAJTOVÁ Stanislava |
SK VAZKA Bratislava |
SVK | 2:43:27.7 | 0:05:56.4 |
4. | JENČEKOVÁ Veronika |
Eurofoam Team |
CZE | 2:47:32.4 | 0:10:01.1 |
5. | LORENCOVÁ Judita |
Ghost moje kolo |
SVK | 2:56:57.7 | 0:19:26.4 |
6. | KRATOCHVÍLOVÁ Eva |
Alpine Pro Author Team |
CZE | 2:58:29.7 | 0:20:58.4 |
7. | DAMKOVÁ Ludmila |
GEAX LAS SPORTIQUE |
CZE | 3:07:23.5 | 0:29:52.2 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | FOJTÍK Ondřej |
Toyota Dolak MTB |
CZE | 5:02:40.5 | 0:00:00.0 |
2. | LAMI Michal |
JUMP SPORT KLUB Košice |
SVK | 5:06:10.2 | 0:03:29.7 |
3. | BLAZSÓ Márton |
Szegedi KSC |
HUN | 5:27:12.1 | 0:24:31.6 |
4. | PILCIK Adam |
Bikestyle.cz |
CZE | 5:31:34.1 | 0:28:53.6 |
5. | STUNA Tomáš |
Merida Biking Team |
CZE | 5:40:54.4 | 0:38:13.9 |
6. | KUČERA Jan |
www.Inkospor-Team.cz |
CZE | 5:45:27.4 | 0:42:46.9 |
7. | VRTIŠ Peter |
Športservis Team BA |
SVK | 5:48:18.3 | 0:45:37.8 |
8. | RUBIČ Daniel |
GT bicycles opportunity |
CZE | 5:50:58.6 | 0:48:18.1 |
9. | MATUSEK Robert |
SPORTOGRAF |
AUT | 5:51:43.6 | 0:49:03.1 |
10. | GAŽÚR Vladimír |
Športservis Team BA |
SVK | 5:52:44.5 | 0:50:04.0 |
11. | SEDLÁŘ Jakub |
Novatop-Lapierre |
CZE | 5:55:11.2 | 0:52:30.7 |
12. | KOVÁČIK Miroslav |
CK UNICOM ZVOLEN |
SVK | 5:57:25.0 | 0:54:44.5 |
13. | BENKO Peter |
CK Energia Svit |
SVK | 6:03:14.9 | 1:00:34.4 |
14. | KONČITÝ Dušan |
Dema Racing Team |
SVK | 6:06:15.4 | 1:03:34.9 |
15. | HORNYCH Véna |
sportchallenge timing |
CZE | 6:07:55.6 | 1:05:15.1 |
16. | GRÉSER Tomáš |
Merida Biking Team 2 |
SVK | 6:08:57.0 | 1:06:16.5 |
17. | BUCHTÍK Jaroslav |
Športservis Team BA |
SVK | 6:10:22.7 | 1:07:42.2 |
18. | DEDINSKÝ Tomáš |
Bratislava |
SVK | 6:11:03.7 | 1:08:23.2 |
19. | LIPECKÝ Ladislav |
Zamarovce |
SVK | 6:14:11.4 | 1:11:30.9 |
20. | ŠMELKO František |
Dobšiná |
SVK | 6:36:32.3 | 1:33:51.8 |
21. | MALY Jiri |
Planet Toys Cycling |
CZE | 6:37:53.4 | 1:35:12.9 |
22. | IMRICH Martin |
Cyklomag team |
SVK | 6:39:25.1 | 1:36:44.6 |
23. | CIRJÁK Michal |
UNIJUNIOR BIKE TEAM POPRAD |
SVK | 6:40:01.2 | 1:37:20.7 |
24. | BRÁZ Ladislav |
Medzibrod |
SVK | 6:44:13.5 | 1:41:33.0 |
25. | LELEK Josef |
Hronov |
CZE | 6:44:19.2 | 1:41:38.7 |
26. | RUSKO Igor |
LIGR bike team BB |
SVK | 6:45:43.3 | 1:43:02.8 |
27. | JÁNOŠÍK Milan |
KNAC Ružomberok |
SVK | 6:47:53.8 | 1:45:13.3 |
28. | KOVÁČ Miroslav |
Športservis Team BA |
SVK | 6:54:03.9 | 1:51:23.4 |
29. | TULÁK Slavomír |
Dema Racing Team |
SVK | 6:56:15.9 | 1:53:35.4 |
30. | HORVÁTH Ladislav |
ISAKO šport- Košice |
SVK | 6:59:19.6 | 1:56:39.1 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | JUHÁSOVÁ Andrea |
CK Svätý Jur |
SVK | 7:12:59.7 | 0:00:00.0 |
2. | JENČEKOVÁ Veronika |
Eurofoam Team |
CZE | 7:33:22.8 | 0:20:23.1 |
3. | MACÍKOVÁ Lucie |
GHOST- MOJE KOLO |
CZE | 7:47:15.1 | 0:34:15.4 |
4. | KONOPINSKÁ Jana |
ALL Sports Academy |
SVK | 9:49:44.6 | 2:36:44.9 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | BARÉNYI Milan |
Trek KCK Oslany |
SVK | 3:14:09.0 | 0:00:00.0 |
2. | LAMI František |
JUMP SPORT KLUB Košice |
SVK | 3:22:45.3 | 0:08:36.3 |
3. | DAMEK Milan |
Caffe Nannini |
CZE | 3:24:10.5 | 0:10:01.5 |
4. | KURIL Patrik |
Sportakus Cycling Team |
SVK | 3:27:53.0 | 0:13:44.0 |
5. | CONTER Marco |
Vienna |
AUT | 3:29:41.3 | 0:15:32.3 |
6. | GUTLEBET Ferents |
Banzaj-RA |
UKR | 3:32:01.9 | 0:17:52.9 |
7. | BÍROŠ Radovan |
bikepoint.sk |
SVK | 3:34:57.9 | 0:20:48.9 |
8. | TRNOVEC Matúš |
ŠK VAZKA Bratislava |
SVK | 3:44:32.2 | 0:30:23.2 |
9. | MARTIŠKA Jozef |
Černová |
SVK | 3:47:09.3 | 0:33:00.3 |
10. | ONDRUŠ Ľubomír |
HC - VEDORA - VREDESTEIN |
SVK | 3:48:13.5 | 0:34:04.5 |
11. | DOUBEK Tomáš |
BIKE - TEAM Bratislava |
SVK | 3:48:22.4 | 0:34:13.4 |
12. | HALASKA Roman |
Velosvet |
SVK | 3:51:52.3 | 0:37:43.3 |
13. | MACHÁLEK Juraj |
Dema Racing Team |
SVK | 3:52:36.3 | 0:38:27.3 |
14. | ŠOFRANKO Peter |
Spišská Nová Ves |
SVK | 3:54:57.0 | 0:40:48.0 |
15. | HULKA Roman |
Športservis Team BA |
SVK | 3:55:26.8 | 0:41:17.8 |
16. | BUREŠ Václav |
Dema Racing Team |
SVK | 3:57:14.3 | 0:43:05.3 |
17. | HERYÁN Lukáš |
VSK Vsetín |
CZE | 3:58:36.0 | 0:44:27.0 |
18. | GALDA Zdeněk |
VSK Vsetín |
CZE | 3:59:38.5 | 0:45:29.5 |
19. | KOSTOLNÍK Peter |
CK Energia Svit |
SVK | 4:02:45.3 | 0:48:36.3 |
20. | KOZEL Dusan |
ŠK Klokan |
SVK | 4:03:34.9 | 0:49:25.9 |
21. | ÚREK Ján |
MT Biker Hodruša-Hámre |
SVK | 4:05:02.2 | 0:50:53.2 |
22. | MYNÁŘ Jiří |
MTB Ondřejník |
CZE | 4:05:09.9 | 0:51:00.9 |
23. | KOČERGIN Juraj |
Ceming Team Kosice |
SVK | 4:06:19.9 | 0:52:10.9 |
24. | TRIZNA Lukáš |
SPORTAKUS CYKLING TEAM |
SVK | 4:06:20.1 | 0:52:11.1 |
25. | KOKOŠEK Oldřich |
Novatop Lapierre |
SVK | 4:06:20.5 | 0:52:11.5 |
26. | BENKO Tomáš |
Velosvet |
SVK | 4:07:05.1 | 0:52:56.1 |
27. | OLEJÁR Vladimír |
poprad |
SVK | 4:07:20.4 | 0:53:11.4 |
28. | CHVÁLA Jakub |
ŠK EDITH |
SVK | 4:12:09.8 | 0:58:00.8 |
29. | ŠTEPANOVSKÝ Igor |
Dema Racing Team |
SVK | 4:12:39.3 | 0:58:30.3 |
30. | VICEN Erik |
KŠN Košecké Podhradie |
SVK | 4:16:10.5 | 1:02:01.5 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | TRNOVCOVÁ Daniela |
SK VAZKA Bratislava |
SVK | 4:23:36.9 | 0:00:00.0 |
2. | JUHÁSOVÁ Zuzana |
CK Svätý Jur |
SVK | 4:24:11.7 | 0:00:34.8 |
3. | HAVLASOVÁ Alžběta |
Merida Biking Team |
CZE | 4:25:47.2 | 0:02:10.3 |
4. | MIKELOVÁ Anna |
Krompachy |
SVK | 4:36:21.3 | 0:12:44.4 |
5. | LORENCOVÁ Judita |
Ghost moje kolo |
SVK | 4:52:06.9 | 0:28:30.0 |
6. | FAJTOVÁ Stanislava |
SK VAZKA Bratislava |
SVK | 4:55:30.4 | 0:31:53.5 |
7. | BELKOVÁ Miroslava |
OŠK MTB Team Uhorské |
SVK | 5:01:45.3 | 0:38:08.4 |
8. | ŠARKANYOVÁ Jana |
Martin |
SVK | 5:08:52.0 | 0:45:15.1 |
9. | DAMKOVÁ Ludmila |
GEAX LAS SPORTIQUE |
CZE | 5:10:43.2 | 0:47:06.3 |
10. | ŠKANDÍKOVÁ Barbara |
Bratislava |
SVK | 5:22:42.1 | 0:59:05.2 |
11. | SCHUTZ Margit |
Vienne |
AUT | 5:33:35.9 | 1:09:59.0 |
12. | PETKOVÁ Adriana |
Kanianka |
SVK | 5:33:49.8 | 1:10:12.9 |
13. | DUJČÁKOVÁ Zuzana |
CK Witzenmann Vlkanová |
SVK | 5:46:09.6 | 1:22:32.7 |
14. | BEŇOVÁ Helen |
Vino Beňo :) |
SVK | 5:54:46.5 | 1:31:09.6 |
15. | STANOVIČOVÁ Mária |
Honeywell Partizánske |
SVK | 5:56:07.4 | 1:32:30.5 |
16. | LAPŠANSKÁ Alžbeta |
KBLT |
SVK | 6:01:21.2 | 1:37:44.3 |
17. | RAFANIDESOVÁ Izabela |
JAKI bike4u.sk |
SVK | 6:02:08.8 | 1:38:31.9 |
18. | FLOREKOVÁ Slávka |
Alfi - Klub Prešov |
SVK | 7:14:54.1 | 2:51:17.2 |
19. | HUPKOVÁ Darina |
CK Svätý Jur |
SVK | 7:52:16.8 | 3:28:39.9 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ZEMAN Zdeno |
Ck Dubnica |
SVK | 1:57:51.0 | 0:00:00.0 |
2. | GLAJZA Ondrej |
Finančné Centrum Považska Bystrica |
SVK | 2:01:13.0 | 0:03:22.0 |
3. | ŠTVRTECKÝ Jaroslav |
Dema Racing Team |
SVK | 2:01:28.2 | 0:03:37.2 |
4. | SZABO Adam |
Kaktus Bike Team Bratislava |
SVK | 2:02:34.1 | 0:04:43.1 |
5. | DOBIAŠ Pavol |
Dema Racing Team Senica |
SVK | 2:04:34.5 | 0:06:43.5 |
6. | BACHRATÝ Tomáš |
NORWIT - CykloMAX Poprad |
SVK | 2:06:43.3 | 0:08:52.3 |
7. | KOBERA Alexander |
Bratislava |
SVK | 2:08:04.1 | 0:10:13.1 |
8. | CULLY Jan andrej |
SK VAZKA Bratislava |
SVK | 2:08:47.6 | 0:10:56.6 |
9. | FARKAŠ Miroslav |
ŠK Pegas Košice |
SVK | 2:12:16.5 | 0:14:25.5 |
10. | BACHRATÝ Štefan |
Cyklomax Poprad |
SVK | 2:14:40.1 | 0:16:49.1 |
11. | GANDŽALA Cyril |
CK Svätý Jur |
SVK | 2:14:41.9 | 0:16:50.9 |
12. | ADAMCZYK Bartosz |
MTB Klimek Team |
POL | 2:15:56.3 | 0:18:05.3 |
13. | LUDVIK Filip |
Peksport Specialized |
CZE | 2:16:26.6 | 0:18:35.6 |
14. | DORČÁK Branislav |
SCK - Magnyit Jelšava |
SVK | 2:16:49.3 | 0:18:58.3 |
15. | SKLENARIK Filip |
Enjoy the ride |
SVK | 2:17:20.0 | 0:19:29.0 |
16. | GEŠO Adam |
Muránska Dlhá Luka |
SVK | 2:17:58.9 | 0:20:07.9 |
17. | VÍT Josef |
Merida Stropkov |
SVK | 2:20:26.0 | 0:22:35.0 |
18. | ZEMAN Alex |
Dubnica nad Váhom |
SVK | 2:20:29.3 | 0:22:38.3 |
19. | KURTY Jakub |
ISAKO šport Košice |
SVK | 2:23:58.4 | 0:26:07.4 |
20. | PORUBČAN Matúš |
ŠK Pegas |
SVK | 2:25:34.3 | 0:27:43.3 |
21. | KŘIVOHLÁVEK David |
Ghost Mojekolo |
CZE | 2:26:01.6 | 0:28:10.6 |
22. | ČEMAN Lukáš |
P+K racing team |
SVK | 2:26:57.2 | 0:29:06.2 |
23. | GOLOVATSKYI Iurii |
Velokiev Group |
UKR | 2:27:06.3 | 0:29:15.3 |
24. | DOLINAY David |
CK Energia Svit |
SVK | 2:28:39.9 | 0:30:48.9 |
25. | PUŠKÁŠ Pavol |
P2Sport |
SVK | 2:30:31.6 | 0:32:40.6 |
26. | PODOLÁK Martin |
Nitra |
SVK | 2:31:53.2 | 0:34:02.2 |
27. | GARDE Jean-claude |
Pelussin |
FRA | 2:33:00.9 | 0:35:09.9 |
28. | TABAČKO Šimon |
JUMPSPORT Klub Košice |
SVK | 2:33:50.2 | 0:35:59.2 |
29. | MALACHOVSKY Jan |
CK Banska Bystrica |
SVK | 2:36:58.7 | 0:39:07.7 |
30. | CHACHAĽÁK Ján |
poprad |
SVK | 2:37:17.8 | 0:39:26.8 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | VOJTASOVA Zuzana |
CK Banská Bystrica |
SVK | 2:29:53.9 | 0:00:00.0 |
2. | HANESOVÁ Lívia |
CK Banská Bystrica |
SVK | 2:29:54.0 | 0:00:00.1 |
3. | GARDE Hana |
ŠK VAZKA Bratislava |
SVK | 2:32:58.6 | 0:03:04.7 |
4. | KRATOCHVÍLOVÁ Eva |
Alpine Pro Author Team |
CZE | 2:38:20.0 | 0:08:26.1 |
5. | LUDVÍKOVÁ Katarína |
Peksport-Specialized |
CZE | 2:40:53.6 | 0:10:59.7 |
6. | SCHRAMMOVÁ Veronika |
Sväty Jur |
SVK | 2:51:28.4 | 0:21:34.5 |
7. | PAŇKOVÁ Lenka |
PREŠOV |
SVK | 3:12:21.3 | 0:42:27.4 |
8. | REPKOVÁ Andrea |
05 BK Furča- Košice |
SVK | 3:13:25.2 | 0:43:31.3 |
9. | SALLINGOVA Daniela |
Svit |
SVK | 3:15:35.0 | 0:45:41.1 |
10. | JANOŠKOVÁ Katarína |
Žilina |
SVK | 3:18:37.3 | 0:48:43.4 |
11. | JENDRICHOVSKÁ Danka |
TOPAS |
SVK | 3:25:08.4 | 0:55:14.5 |
12. | GARAFOVÁ Katarina |
CK Svaty Jur |
SVK | 3:31:20.0 | 1:01:26.1 |
13. | TURZOVÁ Martina |
KŠN Košecké Podhradie |
SVK | 3:33:54.9 | 1:04:01.0 |
14. | PAULENOVÁ Nina |
Dunajská Lužná |
SVK | 3:35:28.2 | 1:05:34.3 |
15. | KARABOVÁ Martina |
Brezno |
SVK | 3:35:37.5 | 1:05:43.6 |
16. | TOMEČKOVÁ Zuzana |
Košice |
SVK | 3:36:59.9 | 1:07:06.0 |
17. | DRATVOVÁ Tatiana |
poprad |
SVK | 3:41:27.8 | 1:11:33.9 |
18. | DRATVOVÁ Silvia |
poprad |
SVK | 3:41:40.2 | 1:11:46.3 |
19. | VAVROŠEKOVÁ Stanislava |
Kežmarok |
SVK | 3:45:07.0 | 1:15:13.1 |
20. | ALŽBETKINOVÁ Mária |
Spišské Bystré |
SVK | 3:52:06.6 | 1:22:12.7 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | FOJTÍK Ondřej |
Toyota Dolak MTB |
CZE | 1:49:30.3 | 0:00:00.0 |
2. | FAJT Milan |
Eurofoam Team |
CZE | 1:52:07.4 | 0:02:37.1 |
3. | BLAZSÓ Márton |
Szegedi KSC |
HUN | 1:52:49.1 | 0:03:18.8 |
4. | PILCIK Adam |
Bikestyle.cz |
CZE | 1:54:47.1 | 0:05:16.8 |
5. | KUČERA Jan |
www.Inkospor-Team.cz |
CZE | 1:54:58.3 | 0:05:28.0 |
6. | RUBIČ Daniel |
GT bicycles opportunity |
CZE | 1:56:52.8 | 0:07:22.5 |
7. | SEDLÁŘ Jakub |
Novatop-Lapierre |
CZE | 1:57:28.1 | 0:07:57.8 |
8. | VRTIŠ Peter |
Športservis Team BA |
SVK | 2:00:24.3 | 0:10:54.0 |
9. | DAMEK Milan |
Caffe Nannini |
CZE | 2:02:03.0 | 0:12:32.7 |
10. | DOUBEK Tomáš |
BIKE - TEAM Bratislava |
SVK | 2:04:27.4 | 0:14:57.1 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | TAHOTNÝ Jozef |
Dukla Bratislava |
SVK | 1:56:56.3 | 0:00:00.0 |
2. | LINEK Petr |
ELEVEN TEST TEAM |
CZE | 1:57:22.2 | 0:00:25.9 |
3. | BOREČEK Tomáš |
Novatop Lapierre |
CZE | 2:01:05.3 | 0:04:09.0 |
4. | JANKOVIČ Ivan |
MERIDA BIKE Lipt.Mikuláš |
SVK | 2:10:20.3 | 0:13:24.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | TRNOVCOVÁ Daniela |
SK VAZKA Bratislava |
SVK | 1:51:54.2 | 0:00:00.0 |
2. | MACÍKOVÁ Lucie |
GHOST- MOJE KOLO |
CZE | 1:55:38.3 | 0:03:44.1 |
3. | LORENCOVÁ Judita |
Ghost moje kolo |
SVK | 1:58:32.1 | 0:06:37.9 |
4. | JENČEKOVÁ Veronika |
Eurofoam Team |
CZE | 2:01:45.3 | 0:09:51.1 |
5. | FAJTOVÁ Stanislava |
SK VAZKA Bratislava |
SVK | 2:02:42.9 | 0:10:48.7 |
Statistics
Number of registered | 681 |
---|---|
Registered - Men | 610 |
Registered - Women | 71 |
Started | 605 |
Finished | 559 |
Races in series
- Maratón Medzihorím
- Kaktus Bike Svätojurský maratón
- BBB Vlko – Hron cyklomaratón
- Fatranský maratón
- Oravský cyklomaratón
- 1. Košický bikemaratón
- Hornohradský MERIDA MTB maratón
- Merida – Zelená stopa SNP
- Královský MTB maratón
- DAVORIN XCM Slovak Paradise
- MTB TOUR Kremnica -Skalka
- JAKI KELLY´S Biketour Brezno