serie :
Cyklomaratónska MTB séria 2012
serie :
Župný pohár Na bicykli deťom 2012
Kaktus Bike Svätojurský maratón
DATE : | 28.4.2012 | PLACE : | Svätý Jur |
---|
RESULTS RESULT
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | BARÉNYI Milan |
Trek KCK Oslany |
SVK | 3:02:00.8 | 0:00:00.0 |
2. | FAJT Milan |
Eurofoam Sport Team |
CZE | 3:02:03.0 | 0:00:02.2 |
3. | JEŽ Peter |
Climberg T-Šport |
SVK | 3:02:10.9 | 0:00:10.1 |
4. | KATUŠA Michal |
Kaktus Bike Team Bratislava |
SVK | 3:07:31.9 | 0:05:31.1 |
5. | VRTIŠ Peter |
Športservis Team BA |
SVK | 3:14:22.5 | 0:12:21.7 |
6. | BELÁS Martin |
Bike Team Bratislava |
SVK | 3:17:04.7 | 0:15:03.9 |
7. | GRÉSER Tomáš |
Merida Biking Team 2 |
SVK | 3:17:08.2 | 0:15:07.4 |
8. | MACKOVIČ Roman |
ProCycling Team Bratislava |
SVK | 3:20:29.2 | 0:18:28.4 |
9. | KOVÁČIK Miroslav |
CK UNICOM ZVOLEN |
SVK | 3:22:37.4 | 0:20:36.6 |
10. | HARCEG Peter |
TJ Sokol Topoľčany |
SVK | 3:23:07.2 | 0:21:06.4 |
11. | TERIFAJ Radek |
Vokolek cycling team |
SVK | 3:23:38.2 | 0:21:37.4 |
12. | MALČICKÝ Vlastimil |
lizards KPPZ |
SVK | 3:24:26.0 | 0:22:25.2 |
13. | BAJANA Otto |
Bratislava |
SVK | 3:24:26.4 | 0:22:25.6 |
14. | JÁNOŠÍK Milan |
KNAC Ružomberok |
SVK | 3:25:39.8 | 0:23:39.0 |
15. | HAUSER Tomáš |
SK CAPRICORN - SCOTT Powerbar |
SVK | 3:26:00.1 | 0:23:59.3 |
16. | HALENKOVIČ Štefan |
Svätý Jur |
SVK | 3:27:03.6 | 0:25:02.8 |
17. | RUSKO Igor |
LIGR bike team BB |
SVK | 3:27:38.5 | 0:25:37.7 |
18. | BEREC Patrik |
www.cykloshopa.sk |
SVK | 3:28:17.4 | 0:26:16.6 |
19. | HARCEG Ivan |
TJ Sokol Topoľčany |
SVK | 3:28:32.7 | 0:26:31.9 |
20. | MACHYNIAK Pavel |
CK Falange Bratislava |
SVK | 3:28:40.1 | 0:26:39.3 |
21. | ŠUKALA Branislav |
Financne centrum team |
SVK | 3:29:36.3 | 0:27:35.5 |
22. | DEDINSKÝ Tomáš |
Bratislava |
SVK | 3:30:10.0 | 0:28:09.2 |
23. | ŠČASNÁR Martin |
Bratislava |
SVK | 3:30:33.9 | 0:28:33.1 |
24. | VAVRO Tomas |
ani obuvakom.. |
SVK | 3:32:12.4 | 0:30:11.6 |
25. | ČEJKA Petr |
Mapei Cyklo Kaňkovský |
CZE | 3:33:49.6 | 0:31:48.8 |
26. | ŠIPOŠ Dušan |
CK Svätý Jur |
SVK | 3:33:50.8 | 0:31:50.0 |
27. | KOVÁČIK Martin |
ProCycling Team Bratislava |
SVK | 3:34:13.1 | 0:32:12.3 |
28. | KANDERA Ladislav |
KNAC RUŹOMBEROK |
SVK | 3:34:39.4 | 0:32:38.6 |
29. | HULEJ Miroslav |
KNAC Ružomberok |
SVK | 3:34:39.4 | 0:32:38.6 |
30. | SÝKORA Michal |
CK UNICOM ZVOLEN |
SVK | 3:35:32.8 | 0:33:32.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | JUHÁSOVÁ Andrea |
CK Svätý Jur |
SVK | 3:56:34.7 | 0:00:00.0 |
2. | JENČEKOVÁ Veronika |
Eurofoam Sport Team |
CZE | 4:02:09.8 | 0:05:35.1 |
3. | ONDÁŠOVÁ Elena |
Outsitzer NOVATEC |
SVK | 4:12:36.1 | 0:16:01.4 |
4. | KRÁLOVÁ - FAJTOVÁ Megi |
ŠK Fit Style |
SVK | 4:30:29.3 | 0:33:54.6 |
5. | MADARÁSZOVÁ Jana |
MTB Kolečko |
SVK | 4:34:48.7 | 0:38:14.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | MOSNÝ Peter ml. |
Kaktus Bike Team Bratislava |
SVK | 1:40:28.8 | 0:00:00.0 |
2. | GALLIK Ján |
KHC Kaktus Bike Bratislava |
SVK | 1:41:08.2 | 0:00:39.4 |
3. | ŠKOPEK Martin |
Kaktus Bike Team Bratislava |
SVK | 1:43:47.0 | 0:03:18.2 |
4. | KOZEL Dusan |
SK LOKAN |
SVK | 1:43:53.3 | 0:03:24.5 |
5. | ONDRUŠ Ľubomír |
HC - VEDORA - VREDESTEIN |
SVK | 1:43:57.4 | 0:03:28.6 |
6. | ZEMAK Zdeno |
CK-Dubnica |
SVK | 1:44:13.9 | 0:03:45.1 |
7. | KACINA Branislav |
Financne centrum team |
SVK | 1:45:42.8 | 0:05:14.0 |
8. | BÍROŠ Radovan |
CYKLOPOZITÍV Klub Žilina |
SVK | 1:47:32.3 | 0:07:03.5 |
9. | SZABO Adam |
Kaktus Bike Team Bratislava |
SVK | 1:48:24.1 | 0:07:55.3 |
10. | MICHÁLEK Miroslav |
CK Bikesport Nová Dubnica |
SVK | 1:48:31.3 | 0:08:02.5 |
11. | HERTL ML. Peter |
Kompava H-triathlon team |
SVK | 1:48:35.5 | 0:08:06.7 |
12. | MALEK Martin |
CK Bradlobike |
SVK | 1:48:39.4 | 0:08:10.6 |
13. | VIŠŇOVSKÝ Tomaš |
Ck Epic Dohňany |
SVK | 1:49:54.7 | 0:09:25.9 |
14. | BAĎURA Karol |
Dohňany |
SVK | 1:50:12.4 | 0:09:43.6 |
15. | ĎURIŠKA Ivan |
Športservis Team BA |
SVK | 1:50:23.4 | 0:09:54.6 |
16. | DOUBEK Tomáš |
KAKTUS BIKE - team Bratislava |
SVK | 1:50:29.1 | 0:10:00.3 |
17. | HULKA Roman |
Športservis Team BA |
SVK | 1:51:00.9 | 0:10:32.1 |
18. | ŠMÝKAL Igor |
Bratislava |
SVK | 1:53:08.5 | 0:12:39.7 |
19. | OTEPKA Igor |
CK Dolný Kubín |
SVK | 1:54:10.2 | 0:13:41.4 |
20. | VANČO Jakub |
CK aluplast team |
SVK | 1:54:15.2 | 0:13:46.4 |
21. | KRUŽIC Ján |
Rudník |
SVK | 1:54:25.1 | 0:13:56.3 |
22. | KAMRLA Tomáš |
Bratislava |
SVK | 1:55:04.9 | 0:14:36.1 |
23. | MALEK Ján |
CK Bradlobike |
SVK | 1:55:13.0 | 0:14:44.2 |
24. | HUPIAN Marian |
TIKO šport Zvolen |
SVK | 1:55:39.6 | 0:15:10.8 |
25. | KADLEČÍK Pavol |
LAMA Bike Team |
SVK | 1:55:47.6 | 0:15:18.8 |
26. | TROCHTA Daniel |
Pezinok |
SVK | 1:55:55.9 | 0:15:27.1 |
27. | KOBERA Alexander |
Bratislava |
SVK | 1:56:14.6 | 0:15:45.8 |
28. | BALCIAR Filip |
CK UNICOM ZVOLEN |
SVK | 1:57:00.9 | 0:16:32.1 |
29. | VONDRÁČEK Martin |
CK Bánovce nad Bebravou |
SVK | 1:57:03.0 | 0:16:34.2 |
30. | VANKO Michal |
VG Bike Team |
SVK | 1:57:07.1 | 0:16:38.3 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | JUHÁSOVÁ Zuzana |
CK Svätý Jur |
SVK | 2:11:13.5 | 0:00:00.0 |
2. | KÁTLOVSKÁ Zora |
TJ Rapid Bratislava |
SVK | 2:24:25.9 | 0:13:12.4 |
3. | SCHRAMMOVÁ Veronika |
Sväty Jur |
SVK | 2:30:07.0 | 0:18:53.5 |
4. | ŠARKANYOVÁ Jana |
Martin |
SVK | 2:31:24.0 | 0:20:10.5 |
5. | STANOVIČOVÁ Mária |
Partizánske |
SVK | 2:32:48.2 | 0:21:34.7 |
6. | MILOTOVÁ Pavlína |
Dema Racing Team |
SVK | 2:34:03.6 | 0:22:50.1 |
7. | DÍREROVÁ Andrea |
Martin |
SVK | 2:36:09.0 | 0:24:55.5 |
8. | BELZÁROVÁ Katarína |
MTB KOLECKO |
SVK | 2:38:29.0 | 0:27:15.5 |
9. | TEŠOVIČOVÁ Diana |
ŠKP Triax |
SVK | 2:38:48.9 | 0:27:35.4 |
10. | PETKOVÁ Adriana |
Kanianka |
SVK | 2:39:57.1 | 0:28:43.6 |
11. | MILOTOVA Adriana |
Dema Racing Team |
SVK | 2:40:49.2 | 0:29:35.7 |
12. | JANICOVA Mariana |
Banska Bystrica |
SVK | 2:41:17.1 | 0:30:03.6 |
13. | VANČOVÁ Tatiana |
CK Vlkanová Witzenmann |
SVK | 2:46:51.5 | 0:35:38.0 |
14. | VANČOVÁ Tatiana |
CK Vlkanová Witzenmann |
SVK | 2:46:52.1 | 0:35:38.6 |
15. | BEŇOVÁ Helen |
Vino Beňo :) |
SVK | 2:48:01.5 | 0:36:48.0 |
16. | CABUKOVA Martina |
CYKLOPOZITIV KLUB ŽILINA |
SVK | 2:49:16.3 | 0:38:02.8 |
17. | TABATCHEK Andreja |
Kujóni |
SVK | 2:49:16.3 | 0:38:02.8 |
18. | REPKOVÁ Andrea |
05 BK Furča- Košice |
SVK | 2:49:19.4 | 0:38:05.9 |
19. | KOLEČÁROVÁ Evka |
OŠK MTB Team Uhorské |
SVK | 2:52:00.4 | 0:40:46.9 |
20. | DEDINSKÁ Lucia |
Bike Team Bratislava |
SVK | 2:53:25.8 | 0:42:12.3 |
21. | ČERNAYOVÁ Martina |
CK AB Sereď |
SVK | 2:53:26.5 | 0:42:13.0 |
22. | RAFANIDESOVÁ Izabela |
Banská Bystrica |
SVK | 2:55:17.2 | 0:44:03.7 |
23. | BUDAJOVÁ Ivana |
Športservis Team BA |
SVK | 2:55:23.4 | 0:44:09.9 |
24. | LAČOKOVÁ Terézia |
Pezinok |
SVK | 2:59:35.0 | 0:48:21.5 |
25. | POLÁČIKOVÁ Jana |
IRONMAN TEAM LEVICE |
SVK | 2:59:38.3 | 0:48:24.8 |
26. | ŠKORVÁNKOVÁ Petra |
DL Girls |
SVK | 3:01:27.0 | 0:50:13.5 |
27. | PÁLOVÁ Zuzana |
Bratislava |
SVK | 3:01:52.7 | 0:50:39.2 |
28. | ZIMOVÁ Karolína |
CK Svätý Jur |
SVK | 3:04:23.6 | 0:53:10.1 |
29. | DUJČÁKOVÁ Zuzana |
CK Witzenmann Vlkanová |
SVK | 3:06:17.7 | 0:55:04.2 |
30. | PEŠKOVÁ Lucia |
Part of Heart |
SVK | 3:06:55.8 | 0:55:42.3 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | KLÚČIK Daniel |
Modra |
SVK | 0:49:13.2 | 0:00:00.0 |
2. | ŠMÝKAL Martin |
GREENBIKE REALIZ racing team |
SVK | 0:52:08.4 | 0:02:55.2 |
3. | MIKLOVIČ Luboš |
Horná Streda |
SVK | 0:52:52.1 | 0:03:38.9 |
4. | KOČIK Miroslav |
Cykloklub Jaklovce |
SVK | 0:53:07.5 | 0:03:54.3 |
5. | JANÍK Radomír |
Klub športových nadšencov Košecké Podhra |
SVK | 0:53:43.4 | 0:04:30.2 |
6. | ŠRAMKO Michal |
Zvolen |
SVK | 0:54:05.9 | 0:04:52.7 |
7. | DRHA Tomáš |
CK Bikesport Nova Dubnica |
SVK | 0:58:49.5 | 0:09:36.3 |
8. | DRHA Ivan |
CK Bikesport Nova Dubnica |
SVK | 0:58:51.1 | 0:09:37.9 |
9. | FEKETE Michal |
Bratislava |
SVK | 0:59:46.0 | 0:10:32.8 |
10. | VYHONSKÝ Martin |
Cykloklub IRIS Prešov |
SVK | 1:00:04.9 | 0:10:51.7 |
11. | ČERNÝ Jiří |
Brno |
CZE | 1:01:48.9 | 0:12:35.7 |
12. | ORAVEC Dušan |
Nitra |
SVK | 1:03:00.3 | 0:13:47.1 |
13. | CENTÁR Majki |
VinCent Dubnica |
SVK | 1:03:07.4 | 0:13:54.2 |
14. | DAUBNER Milan |
Dami Sport Donovaly |
SVK | 1:03:09.9 | 0:13:56.7 |
15. | SEEWALD Maroš |
stupava |
SVK | 1:04:35.9 | 0:15:22.7 |
16. | RIMAN Peter |
Pezinok |
SVK | 1:05:58.9 | 0:16:45.7 |
17. | ALLINA Jan |
YarekBike Team Brezova |
SVK | 1:06:31.4 | 0:17:18.2 |
18. | KIRDAJ Karol |
www.haTRIck.sk |
SVK | 1:06:51.0 | 0:17:37.8 |
19. | PAUER Marco |
Košice |
SVK | 1:08:08.4 | 0:18:55.2 |
20. | MELIŠ Peter |
Hlohovec |
SVK | 1:08:11.5 | 0:18:58.3 |
21. | BEDNÁR Marian |
CK Svätý Jur |
SVK | 1:09:33.1 | 0:20:19.9 |
22. | ONDRIAŠ Peter |
Bratislava |
SVK | 1:09:43.1 | 0:20:29.9 |
23. | JURČÍK Cyril |
MK Svätý Jur |
SVK | 1:09:49.6 | 0:20:36.4 |
24. | BLAHÁČEK Luděk |
Šumperk |
SVK | 1:10:15.7 | 0:21:02.5 |
25. | BENDA Andrej |
HNTN |
SVK | 1:11:03.4 | 0:21:50.2 |
26. | VOLF Vladimír |
Ladomerská Vieska |
SVK | 1:11:57.9 | 0:22:44.7 |
27. | KOREŇ Matúš jakub |
Kaktus Bike team |
SVK | 1:12:22.8 | 0:23:09.6 |
28. | VAVRINEC Milan |
OFIR |
SVK | 1:12:50.5 | 0:23:37.3 |
29. | ZÁVODNÝ Viliam |
Bratislava |
SVK | 1:13:01.4 | 0:23:48.2 |
30. | PETRÁŇ Rastislav |
Koválov |
SVK | 1:13:02.6 | 0:23:49.4 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOVÁROVÁ Nikola |
KHC TJ Spartak Myjava |
SVK | 1:06:13.4 | 0:00:00.0 |
2. | INDROVÁ Vladimíra |
Hliník nad Hronom |
SVK | 1:07:33.9 | 0:01:20.5 |
3. | SIVÁKOVÁ Lucia |
Púchov |
SVK | 1:10:02.8 | 0:03:49.4 |
4. | KOLOZSVÁRYOVÁ Jana |
HNTN |
SVK | 1:11:24.9 | 0:05:11.5 |
5. | LETNICKÁ Alena |
Pezinok |
SVK | 1:14:13.8 | 0:08:00.4 |
6. | VÉGHOVÁ Silvia |
Bratislava |
SVK | 1:15:42.0 | 0:09:28.6 |
7. | KARABOVÁ Martina |
Brezno |
SVK | 1:15:43.8 | 0:09:30.4 |
8. | NAGYOVA Vlaďka |
Bratislava |
SVK | 1:19:12.9 | 0:12:59.5 |
9. | KOREŇOVÁ Tereza rebeka |
Bratislava 48 |
SVK | 1:19:41.8 | 0:13:28.4 |
10. | ŠMOTLÁKOVÁ Jana |
Bratislava |
SVK | 1:20:19.2 | 0:14:05.8 |
11. | RÁCZOVÁ Milana |
Brno |
CZE | 1:21:40.2 | 0:15:26.8 |
12. | SOKOLOVA Andrea |
TJ Dynamo |
SVK | 1:21:55.1 | 0:15:41.7 |
13. | OLLÉOVÁ Marta |
CK Svätý Jur |
SVK | 1:24:24.2 | 0:18:10.8 |
14. | KOPČÁKOVÁ Barbara |
Bratislava |
SVK | 1:24:24.7 | 0:18:11.3 |
15. | KACIKOVA Barbora |
Puchov |
SVK | 1:27:20.0 | 0:21:06.6 |
16. | SÁGHYOVÁ Mária |
Svätý Jur |
SVK | 1:27:29.8 | 0:21:16.4 |
17. | MALKOVA Zuzana |
BradloBike Brezova |
SVK | 1:29:40.1 | 0:23:26.7 |
18. | FIAMOVÁ Mariana |
Svätý Jur |
SVK | 1:29:58.5 | 0:23:45.1 |
19. | SAMEKOVA Simona |
YarekBike Team Brezova |
SVK | 1:31:39.1 | 0:25:25.7 |
20. | ĎUGELOVÁ Natália |
poprad |
SVK | 1:32:16.1 | 0:26:02.7 |
21. | PROKOPOVÁ Nikola |
Kuchyňa |
SVK | 1:33:09.3 | 0:26:55.9 |
22. | MASARYKOVÁ Simona |
VinCent Dubnica |
SVK | 1:33:15.1 | 0:27:01.7 |
23. | BALÁŽOVÁ Jana |
Lazany |
SVK | 1:33:16.0 | 0:27:02.6 |
24. | HÁLKOVÁ Júlia |
Brezno |
SVK | 1:33:26.9 | 0:27:13.5 |
25. | DOJČANOVÁ Monika |
Mojzesovo |
SVK | 1:34:35.6 | 0:28:22.2 |
26. | MICHALÍKOVÁ Dana |
Kupelnasnov.sk Bike Team |
SVK | 1:41:00.9 | 0:34:47.5 |
27. | JANČÍKOVÁ Ivana |
CK Bradlo Bike |
SVK | 1:41:58.9 | 0:35:45.5 |
28. | HABALOVÁ Paulína |
Lehota pod Vtáčnikom |
SVK | 1:42:07.1 | 0:35:53.7 |
29. | HRIVNÁKOVÁ Petra |
Pezinok |
SVK | 1:54:40.9 | 0:48:27.5 |
30. | REMENÁROVÁ Ivana |
Senec |
SVK | 2:33:57.2 | 1:27:43.8 |
Statistics
Number of registered | 772 |
---|---|
Registered - Men | 688 |
Registered - Women | 84 |
Started | 770 |
Finished | 750 |
Races in series
- Maratón Medzihorím
- Račianska cykločasovka
- BBB Vlko – Hron cyklomaratón
- Fatranský maratón
- Oravský cyklomaratón
- 1. Košický bikemaratón
- Kaktus Bike okolo Bratislavy
- Cykločasovka Svätý Jur
- Hornohradský MERIDA MTB maratón
- HORAL MTB maratón
- Greenbike MTB maratón
- Merida – Zelená stopa SNP
- Královský MTB maratón
- DAVORIN XCM Slovak Paradise
- MTB TOUR Kremnica -Skalka
- JAKI KELLY´S Biketour Brezno