serie : serie logo

MČR v silniční cyklistice mládeže - závod s hromadným startem - neděle

Road cycling
DATE :16.8.2020 PLACE  :Plzeň

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
SEEMAN Adam
TJ STADION LOUNY
CZE 2:08:23.0 0:00:00.0
2.
KADLEC Milan
DUKLA PRAHA
CZE 2:08:23.4 0:00:00.4
3.
TELECKÝ Štěpán
TJ FAVORIT BRNO
CZE 2:08:24.3 0:00:01.3
4.
LUKEŠ Jan
Carla.kupkolo.cz
CZE 2:08:25.3 0:00:02.3
5.
NOVÁK Pavel
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 2:08:25.7 0:00:02.7
6.
MÜLLER Mirek
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 2:08:25.8 0:00:02.8
7.
RUBÁŠ Matouš
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 2:08:26.7 0:00:03.7
8.
VANÍČEK Šimon
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 2:08:27.2 0:00:04.2
9.
KOBR Richard
TJ LOKOMOTIVA BEROUN
CZE 2:08:27.4 0:00:04.4
10.
POŘÍZKA Jan
KOVO PRAHA
CZE 2:08:28.5 0:00:05.5
11.
CHÝLE Filip
Ústecké centrum cyklistiky
CZE 2:08:28.9 0:00:05.9
12.
VENC Adam
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 2:08:29.3 0:00:06.3
13.
CÍRKVA Vojtěch
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 2:08:29.4 0:00:06.4
14.
VYSOČAN Daniel
TJ FAVORIT BRNO
CZE 2:08:31.1 0:00:08.1
15.
PŘIDAL Tomáš
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 2:08:32.0 0:00:08.9
16.
KOBR Robert
TJ LOKOMOTIVA BEROUN
CZE 2:08:32.3 0:00:09.3
17.
DOBRÝ Lukáš
FUTURE CYCLING - NORTHWAVE
CZE 2:08:34.0 0:00:11.0
18.
KOBLÍŽEK Matyáš
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 2:08:36.7 0:00:13.7
19.
PROCHÁZKA Stanislav
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 2:08:37.2 0:00:14.2
20.
MRÁZ Daniel
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 2:08:37.6 0:00:14.6
21.
BERNÁT Adam
DUKLA PRAHA
CZE 2:08:39.3 0:00:16.3
22.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:08:59.5 0:00:36.5
23.
ŠIMEČEK David
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 2:09:19.0 0:00:56.0
24.
ŠTEC Radovan
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 2:09:20.2 0:00:57.1
25.
PÁVEK Matyáš
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 2:09:20.9 0:00:57.9
26.
ŠILHAVÝ Daniel
KOVO PRAHA
CZE 2:09:25.5 0:01:02.5
27.
ŠILHAVÝ Ondřej
KOVO PRAHA
CZE 2:09:29.5 0:01:06.5
28.
BÁRTA Martin
TJ STADION LOUNY
CZE 2:09:35.5 0:01:12.5
29.
NOVOTNÝ Ondřej
DUKLA PRAHA
CZE 2:09:39.9 0:01:16.9
30.
MAJDANICS Marek
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 2:10:08.7 0:01:45.7
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BITTNER Pavel
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 3:27:12.7 0:00:00.0
2.
VACEK Mathias
Team Giorgi
CZE 3:27:15.6 0:00:02.9
3.
HAVRLANT Jakub
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 3:27:22.5 0:00:09.8
4.
DOSTÁL Václav
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 3:30:01.4 0:02:48.7
5.
ŠULC David
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 3:30:01.9 0:02:49.1
6.
VONDRÁČEK Jan
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 3:30:40.2 0:03:27.4
7.
VOLF Martin
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 3:30:42.3 0:03:29.5
8.
KOPECKÝ Matyáš
Callant - Pauwels Sauzen CT
CZE 3:30:46.4 0:03:33.6
9.
KOPELENT David
TJ FAVORIT BRNO
CZE 3:30:52.5 0:03:39.8
10.
ČEKAL Josef
TJ FAVORIT BRNO
CZE 3:34:37.9 0:07:25.1
11.
BORKOVEC Matyáš
KOVO PRAHA
CZE 3:35:56.4 0:08:43.7
12.
DANĚK Jakub
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 3:35:57.3 0:08:44.5
13.
SPORYSCH Daniel
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 3:36:24.5 0:09:11.7
14.
ŽVAK Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 3:36:31.4 0:09:18.6
15.
STRÁNSKÝ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 3:36:53.9 0:09:41.1
16.
KUBÍK Adam
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 3:40:24.0 0:13:11.2
17.
MACÁN Karel
SportRaces Cycling Team
CZE 3:41:57.5 0:14:44.7
18.
ŠIROKÝ Štěpán
TJ FAVORIT BRNO
CZE 3:41:57.7 0:14:44.9
19.
JINDŘICH Pavel
TJ STADION LOUNY
CZE 3:41:58.8 0:14:46.0
20.
VÁVRA Petr
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 3:42:00.0 0:14:47.2
21.
ŘEHÁK Martin
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 3:42:00.9 0:14:48.2
22.
CHOMA Eduard
MG Bike Team
CZE 3:42:01.3 0:14:48.6
23.
DOLEŽAL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 3:42:01.6 0:14:48.8
24.
KUČERA Vojtěch
CK FESO PETŘVALD
CZE 3:42:01.9 0:14:49.2
25.
ŠIGUT David
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 3:42:02.4 0:14:49.6
26.
SVOBODA Pavel
Vokolek_Cycling_Team
CZE 3:42:03.0 0:14:50.2
27.
VODRÁŽKA Vojtěch
KC HLINSKO
CZE 3:42:03.4 0:14:50.6
28.
ČÍŽEK Vojtěch
TJ STADION LOUNY
CZE 3:42:09.1 0:14:56.3
29.
KYJONKA Štěpán
CK FESO PETŘVALD
CZE 3:42:09.3 0:14:56.5
30.
VEVERKA Václav
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 3:42:14.8 0:15:02.1

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.