serie : serie logo

MČR v silniční cyklistice mládeže - závod s hromadným startem - sobota

Road cycling
DATE :15.8.2020 PLACE  :Plzeň

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
VOREL Lukáš
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:45:21.7 0:00:00.0
2.
KUBĚNA Daniel
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:45:22.1 0:00:00.3
3.
ICHA David
CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
CZE 0:45:22.3 0:00:00.5
4.
TESAŘÍK Jakub
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:45:22.9 0:00:01.1
5.
DOUDĚRA Petr
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:45:23.8 0:00:02.0
6.
DUBEC Martin
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 0:45:24.4 0:00:02.6
7.
KRÁL Jan
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:45:24.5 0:00:02.7
8.
BLAHOUT Jonáš
DUKLA PRAHA
CZE 0:45:25.3 0:00:03.5
9.
CIBOCH Ondřej
KOVO PRAHA
CZE 0:45:25.4 0:00:03.6
10.
BRADNA Vítek
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 0:45:25.7 0:00:03.9
11.
ŽUFÁNEK Antonín
CK DACOM PHARMA KYJOV
CZE 0:45:25.7 0:00:03.9
12.
LEHKÝ Šimon
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:45:26.4 0:00:04.7
13.
KANIŠČEV Alexandr
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:45:27.2 0:00:05.4
14.
HUBÁČEK Jaroslav
TJ FAVORIT BRNO
CZE 0:45:29.1 0:00:07.4
15.
LIPENSKÝ Matouš
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 0:45:30.3 0:00:08.5
16.
DEDEK Matěj
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 0:45:45.9 0:00:24.2
17.
ICHA Martin
CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
CZE 0:45:50.9 0:00:29.1
18.
KALAUZ Petr
TJ STADION LOUNY
CZE 0:45:52.1 0:00:30.3
19.
KRÁL Matyáš
DUKLA PRAHA
CZE 0:47:42.0 0:02:20.2
20.
PODHAISKÝ Ondřej
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:47:50.7 0:02:28.9
21.
VOTÍPKA Jan
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:48:13.4 0:02:51.6
22.
PANUŠ Jakub
Bike Freaks Holice
CZE 0:49:37.7 0:04:15.9
23.
DRÁBEK Nikola
SKP DUHA Lanškroun
CZE 0:49:59.9 0:04:38.1
24.
HLADÍK František
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:51:59.1 0:06:37.3
25.
TROUSIL Jakub
TJ STADION LOUNY
CZE 0:52:09.8 0:06:48.0
26.
BRANČ Matyáš
TJ FAVORIT BRNO
CZE 0:53:13.4 0:07:51.6
27.
BRADÁČ Michal
DUKLA PRAHA
CZE 0:53:16.9 0:07:55.1
28.
STRAKATÝ Šimon
DUKLA PRAHA
CZE 1:08:06.7 0:22:44.9
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ZAHÁLKA Štěpán
CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
CZE 1:16:34.2 0:00:00.0
2.
BITTMAN Adam
KOVO PRAHA
CZE 1:16:34.3 0:00:00.1
3.
PODAŘIL Jan
DUKLA PRAHA
CZE 1:16:34.6 0:00:00.4
4.
POLÁK Matyáš
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 1:19:05.1 0:02:30.9
5.
PETERKA David
SK PETŘÍN PLZEŇ
CZE 1:19:18.7 0:02:44.5
6.
URBÁNEK Tomáš
CYKLOTEAM OSTROV
CZE 1:19:19.1 0:02:44.8
7.
ŠUMPÍK Pavel
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:19:19.6 0:02:45.4
8.
ŽENÍŠEK Martin
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 1:19:20.1 0:02:45.9
9.
LIENERT Patrik
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 1:19:20.5 0:02:46.3
10.
KOTSCHY Vít
SK PETŘÍN PLZEŇ
CZE 1:19:20.6 0:02:46.3
11.
FÜRBACH Miroslav
PROFI SPORT CHEB
CZE 1:19:20.8 0:02:46.6
12.
SMEJKAL Adam
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:19:21.4 0:02:47.2
13.
PEKAŘ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:19:22.1 0:02:47.8
14.
FALTÝNEK Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:19:22.1 0:02:47.9
15.
VAŠUT David
BIKE PRO RACING
CZE 1:19:22.6 0:02:48.4
16.
NÁGR Ondřej
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 1:19:22.7 0:02:48.5
17.
NETÍK Tomáš
CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
CZE 1:19:22.9 0:02:48.7
18.
STREJČEK Adam
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:19:23.7 0:02:49.5
19.
VLK Josef
Bikeheart
CZE 1:19:25.1 0:02:50.9
20.
SYRKO Robin
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 1:19:34.1 0:02:59.9
21.
RIEGER Marek
KOVO PRAHA
CZE 1:19:50.7 0:03:16.5
22.
PITÁK Matěj
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:20:01.8 0:03:27.5
23.
KRAUS Tomáš
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 1:20:05.1 0:03:30.8
24.
HAVEL Matěj
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 1:20:14.1 0:03:39.9
25.
BRADÁČ Adam
DUKLA PRAHA
CZE 1:20:19.0 0:03:44.8
26.
FOMČENKO Gleb
TJ STADION LOUNY
CZE 1:20:21.0 0:03:46.8
27.
KRÁL Kryštof
DUKLA PRAHA
CZE 1:22:37.9 0:06:03.6
28.
HÁJEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:22:38.5 0:06:04.3
29.
ZEDNÍK Jiří
TJ STADION LOUNY
CZE 1:22:39.0 0:06:04.8
30.
SEVERYN Richard
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:22:39.1 0:06:04.9
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
CERMANOVÁ Antonie
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:20:33.6 0:00:00.0
2.
KRÁTKÁ Zuzka
Bike Freaks Holice
CZE 0:21:10.9 0:00:37.3
3.
GROHOVÁ Lucie
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:21:11.3 0:00:37.7
4.
ŠPICAROVÁ Karolína
CUBE Cyklo Špicar Jilemnice
CZE 0:21:13.6 0:00:40.0
5.
KOLÁŘOVÁ Babeta
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:22:05.5 0:01:31.9
6.
STRÁNSKÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:22:06.2 0:01:32.6
7.
DUBCOVÁ Anna
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 0:22:07.1 0:01:33.5
8.
HARTYCHOVÁ Vanessa
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:22:13.9 0:01:40.3
9.
FRYDRYCHOVÁ Karolína
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:24:04.3 0:03:30.7
10.
BENEŠOVÁ Ema
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 0:24:05.4 0:03:31.8
11.
BĚLOBRADIČOVÁ Adéla
TJ FAVORIT BRNO
CZE 0:25:19.8 0:04:46.2
12.
VOTÍPKOVÁ Andrea
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:26:45.3 0:06:11.6
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
JADRNÁ Veronika
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 0:42:36.1 0:00:00.0
2.
KOVAŘÍKOVÁ Iva
Ústecké centrum cyklistiky
CZE 0:42:37.4 0:00:01.2
3.
DUBCOVÁ Štěpánka
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 0:43:00.6 0:00:24.4
4.
BOŘÁNKOVÁ Lucie
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:43:02.7 0:00:26.5
5.
MIKULÁŠKOVÁ Alice
TJ FAVORIT BRNO
CZE 0:43:05.7 0:00:29.5
6.
STRAKATÁ Vendula
DUKLA PRAHA
CZE 0:43:06.5 0:00:30.3
7.
VIKOVÁ Hanka
DUKLA PRAHA
CZE 0:43:06.5 0:00:30.3
8.
HERMANOVÁ Beata
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 0:43:06.9 0:00:30.7
9.
POLÁŠKOVÁ Ema
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 0:43:07.2 0:00:31.0
10.
KAŇKOVSKÁ Nela
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:43:08.7 0:00:32.5
11.
CIBULKOVÁ Tereza
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:43:09.1 0:00:33.0
12.
ČERNÁ Karolína
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:43:13.0 0:00:36.8
13.
RAJNOCHOVÁ Barbora
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:43:20.2 0:00:44.0
14.
SEDLÁČKOVÁ Veronika
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:44:09.4 0:01:33.2
15.
LHOTÁKOVÁ Adéla
Bike Freaks Holice
CZE 0:44:09.7 0:01:33.5
16.
DOUDĚROVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:44:09.8 0:01:33.6
17.
JEDLIČKOVÁ Nela
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:44:10.5 0:01:34.3
18.
CEBULOVÁ Klára
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 0:44:11.3 0:01:35.1
19.
LALÁKOVÁ Anna
KOVO PRAHA
CZE 0:44:12.7 0:01:36.5
20.
HEZINOVÁ Daniela
TJ STADION LOUNY
CZE 0:44:15.9 0:01:39.7
21.
PITTNEROVÁ Adéla
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:44:16.9 0:01:40.7
22.
ŠTEFANOVÁ Martina
TJ FAVORIT BRNO
CZE 0:45:26.8 0:02:50.6
23.
HURAČOVÁ Markéta
CK FESO PETŘVALD
CZE 0:45:55.7 0:03:19.5
24.
PANUŠOVÁ Anna
Bike Freaks Holice
CZE 0:45:55.9 0:03:19.7
25.
JANÍKOVÁ Anna
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:45:58.0 0:03:21.8
26.
JUROVÁ Hana
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:46:00.1 0:03:23.9
27.
SYSLOVÁ Barbara
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:46:02.7 0:03:26.5
28.
MÍČKOVÁ Magdaléna
ACS DRAK VRBNO
CZE 0:46:36.5 0:04:00.3
29.
RICHTEROVÁ Karolína
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 0:46:53.0 0:04:16.8
30.
STAŇOVÁ Šarlota
FORCE TEAM JESENÍK
CZE 0:47:49.3 0:05:13.1
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KOPECKY Julia
LRTV Swift
CZE 1:24:58.2 0:00:00.0
2.
RŮŽIČKOVÁ Anna
DUKLA PRAHA
CZE 1:25:19.6 0:00:21.3
3.
DLASKOVÁ Vanda
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 1:26:19.9 0:01:21.7
4.
PERNICKÁ Adéla
BIKE PRO RACING
CZE 1:26:20.1 0:01:21.8
5.
MIKŠANÍKOVÁ Natálie
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 1:26:21.2 0:01:23.0
6.
RADOVÁ Daniela
STEVENS Cykloklub Benešov
CZE 1:26:21.4 0:01:23.1
7.
JABORNÍKOVÁ Anna
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 1:26:21.4 0:01:23.2
8.
MARKOVÁ Adéla
DUKLA PRAHA
CZE 1:26:21.5 0:01:23.2
9.
DOSTÁLOVÁ Anna
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 1:26:22.8 0:01:24.5
10.
SPĚŠNÁ Simona
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 1:26:24.5 0:01:26.2
11.
MÜLLEROVÁ Patricie
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 1:26:24.5 0:01:26.2
12.
NAVRKALOVÁ Nikola
Ethic Sport cycling team
CZE 1:26:25.0 0:01:26.7
13.
KOTLÍKOVÁ Adéla
CK LOKO Rakovník
CZE 1:26:27.5 0:01:29.3
14.
HLADÍKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:26:28.4 0:01:30.1
15.
NOVÁKOVÁ Karla
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:26:33.1 0:01:34.8
16.
GRULICHOVÁ Eliška
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 1:26:33.3 0:01:35.0
17.
NĚMCOVÁ Barbora
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 1:26:33.3 0:01:35.0
18.
SLANÍKOVÁ Nela
LAPIERRE SWEEP
CZE 1:26:44.8 0:01:46.5
19.
PETERKOVÁ Sára Kateřina
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 1:28:09.2 0:03:10.9
20.
MACHANCOVÁ Andrea
TJ Sigma Hranice z.s.
CZE 1:28:45.2 0:03:46.9
21.
POULOVÁ Michaela
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 1:32:12.0 0:07:13.7
22.
ČERNÁ Kateřina
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 1:32:13.3 0:07:15.0
23.
ZOUBKOVÁ Veronika
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 1:32:15.1 0:07:16.8
24.
RUPOVÁ Dominika
FORCE TEAM JESENÍK
CZE 1:32:21.8 0:07:23.5
25.
JEŘÁBKOVÁ Barbora
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:32:35.6 0:07:37.3
26.
MITRYCHOVÁ Michaela
kola-bbm.cz
CZE 1:32:48.7 0:07:50.4
27.
SMUDALOVÁ Pavla
FORCE TEAM JESENÍK
CZE 1:37:05.3 0:12:07.0
28.
KRÁLOVÁ Julie
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 1:37:36.1 0:12:37.9
29.
DOLEŽALOVÁ Markéta
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:37:36.2 0:12:37.9
30.
KOLÁŘOVÁ Justýna
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 1:37:36.3 0:12:38.0

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.