Manitou Železné hory Cardion

MTB
DATUM :22.8.2020 MÍSTO :Chrudim

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo #
1 6340 detail závodníka MÁLEK Matěj CZE 2013 MS Bike Academy Racing 1. /  Žáci 6-7 let 0:04:40.1 0:00:00.0 02:18.9 [1] 1 02:21.2 [1] 1
2 6350 detail závodníka MĚŘÍNSKÝ Tobiáš CZE 2013 TUFO Cyklozákladna Otrkovice 2. /  Žáci 6-7 let 0:04:43.1 0:00:03.0 02:19.9 [2] 2 02:23.1 [3] 2
3 6363 detail závodníka DRÁBEK Tom CZE 2013 BB racing čerčany 3. /  Žáci 6-7 let 0:04:54.8 0:00:14.7 02:29.6 [3] 3 02:25.2 [4] 3
4 6331 detail závodníka DRONGOVÁ Sofie CZE 2013 TUFO CykloZákladna Otrokovice 1. /  Žákyně 6-7 let 0:04:58.7 0:00:18.5 02:36.2 [5] 5 02:22.4 [2] 4
5 6378 detail závodníka LHOTÁKOVÁ Sofie CZE 2013 ROHOZEC AMULET TEAM 2. /  Žákyně 6-7 let 0:05:00.4 0:00:20.3 02:34.7 [4] 4 02:25.6 [5] 5
6 6373 detail závodníka BRZEK Tomáš CZE 2013 HOUNYK MTB TEAM 4. /  Žáci 6-7 let 0:05:06.1 0:00:26.0 02:39.1 [7] 7 02:26.9 [6] 6
7 6369 detail závodníka ZEJFART Jakub CZE 2013 --- 5. /  Žáci 6-7 let 0:05:08.6 0:00:28.4 02:40.3 [8] 8 02:28.2 [7] 7
8 6336 detail závodníka RŮŽIČKA Mikuláš CZE 2013 --- 6. /  Žáci 6-7 let 0:05:09.1 0:00:29.0 02:37.1 [6] 6 02:32.0 [8] 8
9 6346 detail závodníka MELICHÁREK Matěj CZE 2013 --- 7. /  Žáci 6-7 let 0:05:13.6 0:00:33.4 02:41.1 [9] 9 02:32.4 [9] 9
10 6398 detail závodníka GIRGALOVÁ Julie CZE 2014 Brdští kanci 3. /  Žákyně 6-7 let 0:05:36.0 0:00:55.8 02:50.2 [10] 10 02:45.7 [10] 10
11 6402 detail závodníka KRÁLÍK Tomáš CZE 2013 --- 8. /  Žáci 6-7 let 0:05:39.6 0:00:59.5 02:52.1 [11] 11 02:47.4 [12] 11
12 6384 detail závodníka ŠTROFOVÁ Ema CZE 2014 PNEUALU Team 4. /  Žákyně 6-7 let 0:05:41.7 0:01:01.6 02:54.7 [13] 13 02:47.0 [11] 12
13 6452 detail závodníka RYŠAVÝ Jonáš CZE 2013 --- 9. /  Žáci 6-7 let 0:05:41.8 0:01:01.7 02:53.1 [12] 12 02:48.7 [14] 13
14 6429 detail závodníka BÁRTA Vít CZE 2013 --- 10. /  Žáci 6-7 let 0:05:44.6 0:01:04.5 02:56.1 [14] 14 02:48.5 [13] 14
15 6541 detail závodníka SLAVÍKOVÁ Karolína CZE 2013 --- 5. /  Žákyně 6-7 let 0:06:02.4 0:01:22.3 03:00.4 [15] 15 03:01.9 [15] 15
16 6408 detail závodníka ČERMÁKOVÁ Johana CZE 2013 ADASTRA Cycling Team 6. /  Žákyně 6-7 let 0:06:14.9 0:01:34.8 03:10.5 [16] 16 03:04.4 [16] 16
17 6367 detail závodníka GAMBA Kryštof CZE 2013 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 11. /  Žáci 6-7 let 0:06:22.3 0:01:42.2 03:14.6 [17] 17 03:07.7 [18] 17
18 6566 detail závodníka BALCAR Václav CZE 2013 --- 12. /  Žáci 6-7 let 0:06:37.6 0:01:57.5 03:17.6 [18] 18 03:20.0 [23] 18
19 6544 detail závodníka KEDRŠT Petr CZE 2014 KEDA TEAM Kolín 13. /  Žáci 6-7 let 0:06:37.8 0:01:57.7 03:22.9 [20] 20 03:14.9 [21] 19
20 6400 detail závodníka NOVÁK Štěpán CZE 2013 BIKE FREAKS HOLICE 14. /  Žáci 6-7 let 0:06:38.6 0:01:58.5 03:28.8 [22] 22 03:09.7 [20] 20
21 6433 detail závodníka LORENC Filip CZE 2014 HOUNYK MTB TEAM 15. /  Žáci 6-7 let 0:06:38.8 0:01:58.7 03:21.1 [19] 19 03:17.7 [22] 21
22 6424 detail závodníka ŠPERLOVÁ Terezka CZE 2014 --- 7. /  Žákyně 6-7 let 0:07:06.9 0:02:26.8 03:34.9 [23] 23 03:31.9 [26] 22
23 6471 detail závodníka HORÁK Jakub CZE 2014 Sportík Čáslav 16. /  Žáci 6-7 let 0:07:12.1 0:02:32.0 03:44.4 [26] 26 03:27.7 [24] 23
24 6459 detail závodníka KOUBA Jonáš CZE 2013 --- 17. /  Žáci 6-7 let 0:07:12.6 0:02:32.4 03:27.4 [21] 21 03:45.2 [33] 24
25 6561 detail závodníka HRNČÁL Daniel CZE 2014 --- 18. /  Žáci 6-7 let 0:07:17.3 0:02:37.2 03:37.1 [24] 24 03:40.2 [29] 25
26 6355 detail závodníka PROCHÁZKOVÁ Kateřina CZE 2013 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 8. /  Žákyně 6-7 let 0:07:17.7 0:02:37.6 04:10.5 [33] 33 03:07.2 [17] 26
27 6470 detail závodníka KUCHYŇKA Matyáš CZE 2013 FUBO team 19. /  Žáci 6-7 let 0:07:18.3 0:02:38.2 03:48.3 [30] 30 03:30.0 [25] 27
28 6444 detail závodníka KOCOUREK Albert CZE 2014 --- 20. /  Žáci 6-7 let 0:07:22.6 0:02:42.5 03:47.9 [29] 29 03:34.7 [27] 28
29 6551 detail závodníka MÍČKOVÁ Nikola CZE 2014 --- 9. /  Žákyně 6-7 let 0:07:22.7 0:02:42.6 03:41.5 [25] 25 03:41.2 [31] 29
30 6522 detail závodníka DOLEJŠ Matyas CZE 2013 Haven 21. /  Žáci 6-7 let 0:07:26.8 0:02:46.7 03:45.9 [27] 27 03:40.9 [30] 30
31 6567 detail závodníka KÁŇA Matyáš CZE 2013 --- 22. /  Žáci 6-7 let 0:07:33.6 0:02:53.5 04:24.6 [37] 37 03:08.9 [19] 31
32 6423 detail závodníka SVOBODOVÁ Nikola CZE 2014 --- 10. /  Žákyně 6-7 let 0:07:48.9 0:03:08.8 04:10.5 [32] 32 03:38.4 [28] 32
33 6548 detail závodníka PAZDEROVÁ Ema CZE 2014 Uličníci 11. /  Žákyně 6-7 let 0:07:51.9 0:03:11.8 03:47.2 [28] 28 04:04.7 [34] 33
34 6413 detail závodníka NÝVLTOVÁ Rozárka CZE 2014 --- 12. /  Žákyně 6-7 let 0:07:53.7 0:03:13.6 04:09.7 [31] 31 03:43.9 [32] 34
35 6431 detail závodníka ŠÍMOVÁ Markéta CZE 2013 Šiok e-sport team 13. /  Žákyně 6-7 let 0:08:39.9 0:03:59.8 04:22.7 [34] 34 04:17.1 [36] 35
36 6538 detail závodníka BOHATCOVÁ Kamila CZE 2014 --- 14. /  Žákyně 6-7 let 0:08:40.6 0:04:00.5 04:24.7 [38] 38 04:15.9 [35] 36
37 6559 detail závodníka VESELÁ Johana CZE 2013 --- 15. /  Žákyně 6-7 let 0:08:42.4 0:04:02.3 04:23.7 [36] 36 04:18.7 [37] 37
38 6446 detail závodníka KOCEK David CZE 2014 Cyklo RD 23. /  Žáci 6-7 let 0:09:08.1 0:04:27.9 04:22.9 [35] 35 04:45.1 [38] 38
39 6426 detail závodníka DIBLÍK Robin CZE 2014 --- 24. /  Žáci 6-7 let 0:04:41.4 - 1 Lap(s) 04:41.4 [39] 39 --- ---
40 6554 detail závodníka TOMEK Matyáš CZE 2013 --- 25. /  Žáci 6-7 let 0:04:45.3 - 1 Lap(s) 04:45.3 [40] 40 --- ---
41 6533 detail závodníka CHRASTNÝ Tomáš CZE 2014 --- 26. /  Žáci 6-7 let 0:04:57.1 - 1 Lap(s) 04:57.1 [41] 41 --- ---
42 6546 detail závodníka DUDEK Karel CZE 2014 --- 27. /  Žáci 6-7 let 0:05:25.4 - 1 Lap(s) 05:25.4 [42] 42 --- ---
43 6528 detail závodníka NOVÁKOVÁ Anastázie CZE 2014 SKI&BIKE modelarna-novak 16. /  Žákyně 6-7 let 0:05:32.9 - 1 Lap(s) 05:32.9 [43] 43 --- ---
44 6418 detail závodníka NÝVLTOVÁ Johanka CZE 2014 --- 17. /  Žákyně 6-7 let 0:05:47.2 - 1 Lap(s) 05:47.2 [44] 44 --- ---
--- 6338 detail závodníka MAZALOVÁ Elen CZE 2013 Drahanský sport team . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6356 detail závodníka JURIS šimon CZE 2013 CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6389 detail závodníka KAZDOVÁ Rozárie CZE 2013 Cykloklub Jičín . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6394 detail závodníka KOVÁŘ Daniel CZE 2014 Expres CZ - Tufo Team Kolín . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6396 detail závodníka SCHUSOVÁ Eliška CZE 2014 CK Bítovská . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6401 detail závodníka SZÖLLÖS Samuel CZE 2013 ADASTRA Cycling Team . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6414 detail závodníka GEMBAL Robin CZE 2013 GHOST Junior team . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6415 detail závodníka DRHA Jan CZE 2013 Bike Team Špindlerův Mlýn . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6468 detail závodníka MATĚJKA Šimon CZE 2014 --- . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6581 detail závodníka PETRILÁK Matěj CZE 2014 --- . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru