Manitou Železné hory Cardion

MTB
DATUM :22.8.2020 MÍSTO :Chrudim

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo #
1 6387 detail závodníka KOLÁŘOVÁ Babeta CZE 2009 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1. /  Žákyně 10-11 let 0:14:53.7 0:00:00.0 03:38.7 [1] 1 03:38.5 [2] 1 03:45.6 [3] 1 03:50.7 [2] 1
2 6519 detail závodníka KŘUPALA Jakub CZE 2009 KOLOKROUŽEK Zlín 1. /  Žáci 10-11 let 0:15:04.0 0:00:10.2 04:10.0 [12] 12 03:26.9 [1] 2 03:39.8 [1] 2 03:47.1 [1] 2
3 6342 detail závodníka STRÁNSKÝ Daniel CZE 2010 ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM 2. /  Žáci 10-11 let 0:15:25.7 0:00:32.0 03:56.8 [4] 4 03:52.8 [3] 4 03:44.1 [2] 3 03:51.9 [3] 3
4 6365 detail závodníka ŠPERL Václav CZE 2009 Skiandbike Kunratice Team 3. /  Žáci 10-11 let 0:15:56.0 0:01:02.3 03:54.9 [3] 3 03:53.9 [4] 3 04:02.0 [4] 4 04:05.2 [6] 4
5 6360 detail závodníka KLUČKA Václav CZE 2009 KILPI KIDS RACING TEAM 4. /  Žáci 10-11 let 0:15:59.7 0:01:06.0 03:57.5 [5] 5 03:57.2 [5] 6 04:03.7 [5] 5 04:01.1 [5] 5
6 6372 detail závodníka LORENC Adam CZE 2009 Vokolek-Cycling-Team 5. /  Žáci 10-11 let 0:16:08.5 0:01:14.8 04:07.0 [9] 9 03:58.7 [6] 9 04:05.4 [7] 8 03:57.2 [4] 6
7 6341 detail závodníka BOHÁNSKÁ Vanesa CZE 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 2. /  Žákyně 10-11 let 0:16:13.7 0:01:19.9 03:52.4 [2] 2 04:01.5 [8] 5 04:09.4 [9] 6 04:10.2 [8] 7
8 6352 detail závodníka KLUČKOVÁ Hanka CZE 2010 KILPI KIDS RACING TEAM 3. /  Žákyně 10-11 let 0:16:33.9 0:01:40.1 03:58.5 [6] 6 04:04.9 [9] 8 04:12.2 [10] 9 04:18.2 [9] 8
9 6370 detail závodníka TOUŠEK Jan CZE 2009 --- 6. /  Žáci 10-11 let 0:16:34.7 0:01:41.0 04:03.3 [7] 7 03:59.4 [7] 7 04:06.2 [8] 7 04:25.6 [10] 9
10 6410 detail závodníka ČERMÁK Denis CZE 2010 ADASTRA Cycling Team 7. /  Žáci 10-11 let 0:16:35.5 0:01:41.7 04:12.8 [13] 13 04:07.2 [10] 10 04:05.1 [6] 10 04:10.2 [7] 10
11 6520 detail závodníka DRONGOVÁ Eliška CZE 2010 TUFO CykloZákladna Otrokovice 4. /  Žákyně 10-11 let 0:17:16.4 0:02:22.7 04:09.7 [11] 11 04:14.7 [13] 13 04:25.7 [12] 13 04:26.2 [11] 11
12 6351 detail závodníka BEDĚRKA Matyáš CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 8. /  Žáci 10-11 let 0:17:17.0 0:02:23.2 04:06.0 [8] 8 04:15.2 [14] 12 04:14.4 [11] 11 04:41.2 [14] 12
13 6347 detail závodníka KOPŘIVOVÁ Adéla CZE 2010 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 5. /  Žákyně 10-11 let 0:17:26.6 0:02:32.9 04:13.7 [15] 15 04:10.8 [12] 14 04:27.9 [13] 14 04:34.2 [12] 13
14 6430 detail závodníka FARA Jan CZE 2010 Ivar cs autor team 9. /  Žáci 10-11 let 0:17:49.0 0:02:55.2 04:21.8 [16] 16 04:18.9 [15] 15 04:29.4 [14] 15 04:38.7 [13] 14
15 6437 detail závodníka HRDINA ADAM CZE 2010 Kross Bikeranch Team Junior 10. /  Žáci 10-11 let 0:18:04.0 0:03:10.2 04:09.5 [10] 10 04:10.7 [11] 11 04:29.5 [15] 12 05:14.1 [17] 15
16 6391 detail závodníka BLAŽKOVÁ Jolana CZE 2010 Nasavrky Bikers 6. /  Žákyně 10-11 let 0:18:16.9 0:03:23.2 04:13.2 [14] 14 04:28.5 [17] 16 04:39.6 [16] 16 04:55.5 [16] 16
17 6442 detail závodníka BRZEK Matěj CZE 2010 HOUNYK MTB TEAM 11. /  Žáci 10-11 let 0:19:25.2 0:04:31.5 04:51.0 [19] 19 04:30.7 [18] 17 05:07.9 [19] 18 04:55.4 [15] 17
18 6432 detail závodníka POSLUSNÝ Ondřej CZE 2009 CK MTB MARATON HLINSKO 12. /  Žáci 10-11 let 0:19:48.2 0:04:54.5 04:54.6 [20] 20 04:27.6 [16] 18 04:57.7 [17] 17 05:28.2 [18] 18
19 6529 detail závodníka ŠTĚRBA Maxmilian CZE 2009 Zeal 13. /  Žáci 10-11 let 0:15:07.1 - 1 Lap(s) 04:44.8 [18] 18 05:01.9 [20] 20 05:20.2 [20] 19 --- ---
20 6395 detail závodníka VYCHYTILOVÁ Žofie CZE 2009 Penguin team 7. /  Žákyně 10-11 let 0:15:07.9 - 1 Lap(s) 04:30.7 [17] 17 05:14.6 [21] 19 05:22.4 [21] 20 --- ---
21 6480 detail závodníka DIBLÍK Tomáš CZE 2010 --- 14. /  Žáci 10-11 let 0:15:17.5 - 1 Lap(s) 04:54.8 [21] 21 05:18.4 [23] 22 05:04.2 [18] 21 --- ---
22 6416 detail závodníka KRÁLÍK Adam CZE 2009 CCeX 15. /  Žáci 10-11 let 0:15:18.5 - 1 Lap(s) 04:57.0 [22] 22 04:54.5 [19] 21 05:26.8 [23] 22 --- ---
23 6462 detail závodníka ZALAČIKOVÁ Eliška CZE 2010 BIKE FREAKS HOLICE 8. /  Žákyně 10-11 let 0:15:45.9 - 1 Lap(s) 05:05.3 [23] 23 05:16.3 [22] 23 05:24.2 [22] 23 --- ---
24 6532 detail závodníka ZADINA Adam GER 2010 --- 16. /  Žáci 10-11 let 0:16:19.5 - 1 Lap(s) 05:25.1 [24] 24 05:20.7 [24] 24 05:33.7 [25] 24 --- ---
25 6375 detail závodníka KANDOVÁ Michaela CZE 2009 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 9. /  Žákyně 10-11 let 0:16:34.9 - 1 Lap(s) 05:39.2 [26] 26 05:26.7 [25] 25 05:28.9 [24] 25 --- ---
26 6515 detail závodníka SPÁLENKA Dominique CZE 2009 --- 17. /  Žáci 10-11 let 0:17:45.7 - 1 Lap(s) 05:41.8 [27] 27 05:49.9 [26] 26 06:13.9 [27] 26 --- ---
27 6514 detail závodníka HOŠEK Vojtěch CZE 2010 MTB Klub Sokol Chrudim 18. /  Žáci 10-11 let 0:18:21.8 - 1 Lap(s) 05:34.8 [25] 25 06:50.2 [28] 28 05:56.7 [26] 27 --- ---
28 6521 detail závodníka VENCL František CZE 2010 --- 19. /  Žáci 10-11 let 0:19:47.3 - 1 Lap(s) 05:51.5 [28] 28 06:32.0 [27] 27 07:23.7 [28] 28 --- ---
29 6361 detail závodníka RŮŽIČKOVÁ Šarlota CZE 2009 --- 10. /  Žákyně 10-11 let 0:21:06.3 - 1 Lap(s) 06:11.4 [29] 29 06:58.0 [29] 29 07:56.8 [29] 29 --- ---
30 6417 detail závodníka MOONEY Eliska GBR 2009 --- 11. /  Žákyně 10-11 let 0:22:56.9 - 1 Lap(s) 07:02.7 [30] 30 07:31.2 [30] 30 08:22.9 [30] 30 --- ---
31 6371 detail závodníka BACHOVÁ Zuzana CZE 2010 --- 12. /  Žákyně 10-11 let 0:17:50.7 - 2 Lap(s) 08:18.5 [31] 31 09:32.1 [31] 31 --- --- --- ---
32 6518 detail závodníka KAPLANOVÁ Ester CZE 2010 --- 13. /  Žákyně 10-11 let 0:20:39.6 - 2 Lap(s) 09:18.2 [32] 32 11:21.4 [32] 32 --- --- --- ---
--- 6379 detail závodníka MAZAL Vojtěch Radek CZE 2010 Drahanský sport team . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6397 detail závodníka SZÖLLÖS Štefan CZE 2010 ADASTRA Cycling Team . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6399 detail závodníka TRLLO Lukáš CZE 2010 BAKAKO Nová Paka . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6407 detail závodníka KUDRNA Tomáš CZE 2009 CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6412 detail závodníka KNOBLOCH Adam CZE 2010 IVAR - CS AUTHOR TEAM . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6455 detail závodníka JANEŠ Šimon CZE 2010 BMX Pardubice . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6530 detail závodníka STANEK Jan CZE 2010 CC CHOCEN . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru