Vysočina Arena Tour České spořitelny
DATUM : | 15 - 16.8.2020 | MÍSTO : | Vysočina Arena – Nové Město na Moravě |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 7527 | KOMÁREK Tomáš | 2004 | ACT leraK Blansko | 1. / Žáci 14-16 let | 0:41:19.2 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 7532 | ŠUMPÍK Pavel | 2006 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 2. / Žáci 14-16 let | 0:42:46.7 | 0:01:27.4 | ||
3 | diplom | 7531 | RAŠKA Lukáš | 2007 | Short Bike Academy Opletal | 1. / Žáci 12-13 let | 0:44:02.2 | 0:02:42.9 | ||
4 | diplom | 7503 | KUBA TOMÁŠ | 2005 | Kilpi kids racing team | 3. / Žáci 14-16 let | 0:44:03.5 | 0:02:44.2 | ||
5 | diplom | 7604 | OPLUŠTIL Ivo | 2005 | Favorit Brno | 4. / Žáci 14-16 let | 0:44:52.5 | 0:03:33.2 | ||
6 | diplom | 7577 | SRNSKÁ Patricie | 2004 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 1. / Žákyně 14-16 let | 0:44:52.6 | 0:03:33.3 | ||
7 | diplom | 7521 | JELÍNEK Vojtěch | 2007 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 2. / Žáci 12-13 let | 0:44:54.7 | 0:03:35.4 | ||
8 | diplom | 7543 | MAŘÍK Petr | 2006 | SK BIKETIME BULLS PÍSEK | 5. / Žáci 14-16 let | 0:45:20.0 | 0:04:00.7 | ||
9 | diplom | 7552 | FOLDYNA David | 2005 | Kilpi kids racing team | 6. / Žáci 14-16 let | 0:46:40.2 | 0:05:20.9 | ||
10 | diplom | 7473 | BLAŽEK Aleš | 2007 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 3. / Žáci 12-13 let | 0:46:48.7 | 0:05:29.4 | ||
11 | diplom | 7528 | HOFMAN Eliáš | 2007 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 4. / Žáci 12-13 let | 0:47:45.0 | 0:06:25.7 | ||
12 | diplom | 7500 | ZOUHAR Tadeáš | 2005 | ACT leraK Blansko | 7. / Žáci 14-16 let | 0:47:55.2 | 0:06:35.9 | ||
13 | diplom | 7529 | JELÍNKOVÁ Natalie | 2004 | Drahanský sport team | 2. / Žákyně 14-16 let | 0:47:56.5 | 0:06:37.2 | ||
14 | diplom | 7498 | HÝŽĎAL Vít | 2005 | KOLOKROUŽEK Zlín | 8. / Žáci 14-16 let | 0:47:57.0 | 0:06:37.7 | ||
15 | diplom | 7479 | VAŠINA Timotej | 2009 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 1. / Žáci 10-11 let | 0:48:02.5 | 0:06:43.2 | ||
16 | diplom | 7548 | VEDRAL Max | 2008 | Skiandbike Kunratice Team | 5. / Žáci 12-13 let | 0:48:06.5 | 0:06:47.2 | ||
17 | diplom | 7435 | HALÁS Václav | 2007 | CYKLO TEAM KOLARNA Olomouc | 6. / Žáci 12-13 let | 0:48:07.7 | 0:06:48.4 | ||
18 | diplom | 7563 | JIŘÍ Havlík | 2007 | KOLOKROUŽEK Zlín | 7. / Žáci 12-13 let | 0:48:22.4 | 0:07:03.2 | ||
19 | diplom | 7619 | KOČVARA Jakub | 2007 | Drahanský sport team | 8. / Žáci 12-13 let | 0:48:42.7 | 0:07:23.4 | ||
20 | diplom | 7539 | LÁCHA Filip | 2005 | --- | 9. / Žáci 14-16 let | 0:48:45.7 | 0:07:26.4 | ||
21 | diplom | 7610 | KUCHAŘ Josef | 2008 | ACT leraK Blansko | 9. / Žáci 12-13 let | 0:48:47.7 | 0:07:28.4 | ||
22 | diplom | 7533 | KOLÁŘOVÁ Babeta | 2009 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:48:49.0 | 0:07:29.7 | ||
23 | diplom | 7569 | MINAŘÍK Matyáš | 2006 | KOLOKROUŽEK Zlín | 10. / Žáci 14-16 let | 0:49:36.9 | 0:08:17.6 | ||
24 | diplom | 7534 | KOLÁŘOVÁ Justýna | 2004 | Dukla Praha | 3. / Žákyně 14-16 let | 0:49:37.3 | 0:08:18.1 | ||
25 | diplom | 7512 | KONEČNÝ Šimon | 2007 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 10. / Žáci 12-13 let | 0:50:32.5 | 0:09:13.2 | ||
26 | diplom | 7605 | KACHLÍK Adam | 2009 | Cycling Academy Tábor | 2. / Žáci 10-11 let | 0:50:34.6 | 0:09:15.3 | ||
27 | diplom | 7468 | LISÝ Vít | 2008 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | 11. / Žáci 12-13 let | 0:50:35.1 | 0:09:15.9 | ||
28 | diplom | 7586 | PANUŠOVÁ Anna | 2006 | BIKE FREAKS HOLICE | 4. / Žákyně 14-16 let | 0:50:55.9 | 0:09:36.6 | ||
29 | diplom | 7530 | RAŠKA Tomáš | 2009 | Short Bike Academy Opletal | 3. / Žáci 10-11 let | 0:51:06.2 | 0:09:46.9 | ||
30 | diplom | 7470 | NEJEDLÝ Lukáš | 2008 | Vokolek_Cycling_Team | 12. / Žáci 12-13 let | 0:51:40.4 | 0:10:21.1 | ||
31 | diplom | 7547 | VALERIÁN František | 2006 | KOLOKROUŽEK Zlín | 11. / Žáci 14-16 let | 0:51:44.7 | 0:10:25.4 | ||
32 | diplom | 7611 | NEUMANOVÁ Kristýna | 2007 | SK TOUR SPORT Třebíč | 1. / Žákyně 12-13 let | 0:51:45.9 | 0:10:26.6 | ||
33 | diplom | 7487 | KAMENÍK Jan | 2008 | BIKE puzzle team | 13. / Žáci 12-13 let | 0:52:11.9 | 0:10:52.6 | ||
34 | diplom | 7545 | FRENCL Dominik | 2007 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 14. / Žáci 12-13 let | 0:52:26.6 | 0:11:07.3 | ||
35 | diplom | 7562 | LEBEDA Štěpán | 2009 | --- | 4. / Žáci 10-11 let | 0:52:44.7 | 0:11:25.4 | ||
36 | diplom | 7597 | PRAŽAN Adam | 2010 | F-BIKE KLUB SÁDEK | 5. / Žáci 10-11 let | 0:52:46.2 | 0:11:26.9 | ||
37 | diplom | 7544 | MAKOVEC Dominik | 2010 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 6. / Žáci 10-11 let | 0:53:09.4 | 0:11:50.1 | ||
38 | diplom | 7524 | JIRÁSKOVÁ Ema | 2009 | CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:53:10.9 | 0:11:51.6 | ||
39 | diplom | 7538 | BERKA Tadeáš | 2009 | North bike club | 7. / Žáci 10-11 let | 0:53:18.4 | 0:11:59.1 | ||
40 | diplom | 7614 | MAKOVEC Petr | 1974 | --- | 1. / JTM Doprovod | 0:53:21.4 | 0:12:02.1 | ||
41 | diplom | 7588 | KUCHAŘ Filip | 2004 | ACT leraK Blansko | 12. / Žáci 14-16 let | 0:53:28.9 | 0:12:09.6 | ||
42 | diplom | 7616 | NOVÁK Lukáš | 2005 | HC Sparta Praha | 13. / Žáci 14-16 let | 0:53:30.7 | 0:12:11.4 | ||
43 | diplom | 7466 | LORENC Adam | 2009 | Vokolek-Cycling-Team | 8. / Žáci 10-11 let | 0:53:32.7 | 0:12:13.4 | ||
44 | diplom | 7441 | KOHOUT Jindřich | 2011 | Velo Akademie Kladno | 1. / Žáci 8-9 let | 0:54:00.4 | 0:12:41.1 | ||
45 | diplom | 7560 | LEBEDA Jan | 2005 | --- | 14. / Žáci 14-16 let | 0:54:14.4 | 0:12:55.1 | ||
46 | diplom | 7517 | JANOVSKÁ Barbora | 2008 | MORAVEC TEAM | 2. / Žákyně 12-13 let | 0:54:47.4 | 0:13:28.1 | ||
47 | diplom | 7526 | JAKLOVÁ Ema | 2008 | SK EDIE team | 3. / Žákyně 12-13 let | 0:54:55.3 | 0:13:36.0 | ||
48 | diplom | 7440 | BOHÁNSKÁ Vanesa | 2010 | ROHOZEC AMULET TEAM | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:54:55.4 | 0:13:36.1 | ||
49 | diplom | 7613 | KOMÁREK Jakub | 2007 | ACT leraK Blansko | 15. / Žáci 12-13 let | 0:55:10.2 | 0:13:50.9 | ||
50 | diplom | 7483 | JANATA Jakub | 2011 | --- | 2. / Žáci 8-9 let | 0:55:12.7 | 0:13:53.4 | ||
51 | diplom | 7606 | POLÁČEK Dominik | 2008 | ACT leraK Blansko | 16. / Žáci 12-13 let | 0:55:28.2 | 0:14:08.9 | ||
52 | diplom | 7587 | KUCHAŘ Jáchym | 2009 | ACT leraK Blansko | 9. / Žáci 10-11 let | 0:55:28.9 | 0:14:09.6 | ||
53 | diplom | 7450 | FOUSKOVÁ Veronika | 2012 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 1. / Žákyně 8-9 let | 0:55:38.2 | 0:14:18.9 | ||
54 | diplom | 7570 | FOUSEK Tomáš | 1987 | --- | 2. / JTM Doprovod | 0:55:38.2 | 0:14:18.9 | ||
55 | diplom | 7453 | KLUČKA Václav | 2009 | Kilpi kids racing team | 10. / Žáci 10-11 let | 0:55:39.3 | 0:14:20.0 | ||
56 | diplom | 7438 | KŘUPALA Jakub | 2009 | KOLOKROUŽEK Zlín | 11. / Žáci 10-11 let | 0:55:39.9 | 0:14:20.6 | ||
57 | diplom | 7449 | HENDRICH Daniel Maximus | 2008 | BIKE FREAKS HOLICE | 17. / Žáci 12-13 let | 0:55:42.9 | 0:14:23.6 | ||
58 | diplom | 7594 | KNOBLOCH Adam | 2010 | IVAR - CS AUTHOR TEAM | 12. / Žáci 10-11 let | 0:55:44.2 | 0:14:24.9 | ||
59 | diplom | 7456 | KLUČKOVÁ Hanka | 2010 | Kilpi kids racing team | 4. / Žákyně 10-11 let | 0:55:57.9 | 0:14:38.6 | ||
60 | diplom | 7444 | ČERNÝ Antonín | 2008 | BSK Cyklo-Market juniors | 18. / Žáci 12-13 let | 0:55:57.9 | 0:14:38.6 | ||
61 | diplom | 7592 | DRÁBKOVÁ Nela | 2011 | Čistý sport kids racing team | 2. / Žákyně 8-9 let | 0:56:09.9 | 0:14:50.6 | ||
62 | diplom | 7508 | ERBANOVÁ Viktorie | 2010 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 5. / Žákyně 10-11 let | 0:56:19.6 | 0:15:00.4 | ||
63 | diplom | 7436 | DRONGOVÁ Eliška | 2010 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 6. / Žákyně 10-11 let | 0:56:20.2 | 0:15:00.9 | ||
64 | diplom | 7580 | ČERNÝ Antonín | 1975 | --- | 3. / JTM Doprovod | 0:56:20.3 | 0:15:01.0 | ||
65 | diplom | 7617 | ERBAN Daniel | 1980 | --- | 4. / JTM Doprovod | 0:56:22.6 | 0:15:03.3 | ||
66 | diplom | 7593 | DRÁBEK Daniel | 1977 | BB racing čerčany | 5. / JTM Doprovod | 0:56:24.6 | 0:15:05.4 | ||
67 | diplom | 7618 | FRÝDEK Lukáš | 2008 | biatlon blansko | 19. / Žáci 12-13 let | 0:56:27.2 | 0:15:07.9 | ||
68 | diplom | 7477 | HÝŽĎAL Vojtěch | 2010 | KOLOKROUŽEK Zlín | 13. / Žáci 10-11 let | 0:56:30.7 | 0:15:11.4 | ||
69 | diplom | 7566 | HAVLÍK Pavel | 1974 | KOLOKROUŽEK Zlín | 6. / JTM Doprovod | 0:56:31.8 | 0:15:12.5 | ||
70 | diplom | 7535 | FAMFULÍKOVÁ Barbora | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 7. / Žákyně 10-11 let | 0:57:13.2 | 0:15:53.9 | ||
71 | diplom | 7554 | POUR Miroslav | 1991 | --- | 7. / JTM Doprovod | 0:57:41.2 | 0:16:21.9 | ||
72 | diplom | 7469 | ŠPERL Václav | 2009 | Skiandbike Kunratice Team | 14. / Žáci 10-11 let | 0:57:47.1 | 0:16:27.9 | ||
73 | diplom | 7505 | HORÁČEK jakub | 2007 | --- | 20. / Žáci 12-13 let | 0:58:14.4 | 0:16:55.1 | ||
74 | diplom | 7522 | NĚMCOVÁ Lucka | 2006 | POLIČKA | 5. / Žákyně 14-16 let | 0:58:15.6 | 0:16:56.3 | ||
75 | diplom | 7461 | TRLLOVÁ Šárka | 2007 | BAKAKO Nová Paka | 4. / Žákyně 12-13 let | 0:58:44.6 | 0:17:25.3 | ||
76 | diplom | 7485 | GEBAUER Adam | 2010 | Sportovní kurzy opava | 15. / Žáci 10-11 let | 0:58:57.4 | 0:17:38.1 | ||
77 | diplom | 7443 | KOČOVÁ Barbora | 2007 | INT CZ | 5. / Žákyně 12-13 let | 0:59:26.4 | 0:18:07.1 | ||
78 | diplom | 7559 | KOČÍ Ladislav | 1972 | INT CZ | 8. / JTM Doprovod | 0:59:31.4 | 0:18:12.1 | ||
79 | diplom | 7488 | ČERNÍN Lukáš | 2009 | TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ | 16. / Žáci 10-11 let | 0:59:38.6 | 0:18:19.3 | ||
80 | diplom | 7437 | GAMBA Filip | 2011 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 3. / Žáci 8-9 let | 1:00:32.8 | 0:19:13.5 | ||
81 | diplom | 7561 | LEBEDOVÁ Anna | 2007 | --- | 6. / Žákyně 12-13 let | 1:01:23.6 | 0:20:04.3 | ||
82 | diplom | 7471 | FRÖHLICHOVÁ Lucie | 2011 | Galaxy Cyklošvec Stevens team | 3. / Žákyně 8-9 let | 1:01:25.1 | 0:20:05.8 | ||
83 | diplom | 7457 | ŠTROFOVÁ Natálie | 2012 | PNEUALU Team | 4. / Žákyně 8-9 let | 1:01:25.2 | 0:20:05.9 | ||
84 | diplom | 7564 | LEBEDA Jan | 1976 | --- | 9. / JTM Doprovod | 1:01:25.8 | 0:20:06.5 | ||
85 | diplom | 7551 | BRZEK Matěj | 2010 | HOUNYK MTB TEAM | 17. / Žáci 10-11 let | 1:01:58.1 | 0:20:38.8 | ||
86 | diplom | 7497 | MAIVALD Matyáš | 2011 | --- | 4. / Žáci 8-9 let | 1:02:08.6 | 0:20:49.3 | ||
87 | diplom | 7455 | KOŽELUH David | 2008 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 21. / Žáci 12-13 let | 1:02:09.1 | 0:20:49.8 | ||
88 | diplom | 7460 | VĚNTUS Tadeaš | 2011 | sportovnikurzy.cz | 5. / Žáci 8-9 let | 1:02:12.1 | 0:20:52.8 | ||
89 | diplom | 7506 | HORÁČEK adam | 2008 | --- | 22. / Žáci 12-13 let | 1:02:18.1 | 0:20:58.8 | ||
90 | diplom | 7536 | FARA Jan | 2010 | Ivar cs autor team | 18. / Žáci 10-11 let | 1:02:57.9 | 0:21:38.6 | ||
91 | diplom | 7523 | BONDY Štěpán | 2011 | CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB | 6. / Žáci 8-9 let | 1:03:36.6 | 0:22:17.3 | ||
92 | diplom | 7496 | ČERNÍN Ondřej | 2008 | TJ SOKOL SMOLKOV | 23. / Žáci 12-13 let | 1:03:41.9 | 0:22:22.6 | ||
93 | diplom | 7603 | SALAJKA Jan | 2006 | --- | 15. / Žáci 14-16 let | 1:03:42.4 | 0:22:23.1 | ||
94 | diplom | 7480 | GALUŠKOVÁ Adéla | 2008 | KOLOKROUŽEK Zlín | 7. / Žákyně 12-13 let | 1:03:42.6 | 0:22:23.3 | ||
95 | diplom | 7490 | KAMENÍKOVÁ Hana | 2012 | BIKE puzzle team | 5. / Žákyně 8-9 let | 1:03:45.8 | 0:22:26.5 | ||
96 | diplom | 7607 | POLÁČEK Lukáš | 1979 | ACT leraK Blansko | 10. / JTM Doprovod | 1:03:45.9 | 0:22:26.6 | ||
97 | diplom | 7573 | BONDY Vít | 1982 | Cycology - North Bike Club | 11. / JTM Doprovod | 1:03:53.6 | 0:22:34.3 | ||
98 | diplom | 7494 | KOŽUŠNÍKOVÁ Julie | 2008 | Kilpi kids racing team | 8. / Žákyně 12-13 let | 1:04:28.6 | 0:23:09.3 | ||
99 | diplom | 7601 | NAVRÁTILOVÁ Nikola | 2008 | CK MTB MARATON HLINSKO | 9. / Žákyně 12-13 let | 1:05:28.6 | 0:24:09.3 | ||
100 | diplom | 7602 | ŠUDOMA Ondřej | 2009 | CK MTB MARATON HLINSKO | 19. / Žáci 10-11 let | 1:05:28.8 | 0:24:09.6 |