Bikemaraton Beroun České spořitelny

MTB
DATUM :18.7.2020 MÍSTO :Beroun

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo # 5.Kolo # 6.Kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo # 5.Kolo # 6.Kolo #
1 6635 detail závodníka HALÁS Václav CZE 2007 Cykloteam KOLARNA Olomouc 1. /  Žáci 12-13 let 0:16:16.8 0:00:00.0 02:36.9 [1] 1 02:42.2 [3] 1 02:41.9 [1] 1 02:43.8 [1] 1 02:44.9 [1] 1 02:46.9 [3] 1
2 6653 detail závodníka DRHOVÁ Eva CZE 2008 Bike Team Špindlerův Mlýn 1. /  Žákyně 12-13 let 0:16:19.1 0:00:02.3 02:40.7 [3] 3 02:40.9 [2] 2 02:44.2 [3] 2 02:44.7 [3] 2 02:45.4 [3] 2 02:43.0 [1] 2
3 6637 detail závodníka PAVELKOVÁ Barbora CZE 2007 SupGirls 2. /  Žákyně 12-13 let 0:16:39.9 0:00:23.0 02:46.5 [6] 6 02:48.1 [6] 5 02:43.7 [2] 4 02:45.4 [4] 4 02:47.2 [4] 3 02:48.7 [5] 3
4 6678 detail závodníka LUBAS Jan CZE 2007 TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 2. /  Žáci 12-13 let 0:16:40.6 0:00:23.7 02:38.7 [2] 2 02:44.3 [4] 3 02:48.4 [5] 3 02:50.9 [6] 3 02:50.4 [5] 4 02:47.7 [4] 4
5 6829 detail závodníka LISÝ Vít CZE 2008 Expres CZ - Tufo Team Kolín 3. /  Žáci 12-13 let 0:16:44.1 0:00:27.2 03:00.7 [12] 12 02:39.7 [1] 8 02:48.2 [4] 6 02:43.9 [2] 5 02:45.4 [2] 5 02:45.9 [2] 5
6 6787 detail závodníka NOVÁKOVÁ Daniela CZE 2007 MLADÁ BOLESLAV 3. /  Žákyně 12-13 let 0:17:03.6 0:00:46.8 02:45.7 [4] 4 02:48.4 [7] 4 02:53.2 [9] 5 02:52.4 [8] 6 02:52.4 [8] 6 02:51.2 [7] 6
7 6808 detail závodníka FORSTER Samuel CZE 2008 --- 4. /  Žáci 12-13 let 0:17:05.1 0:00:48.2 02:54.4 [9] 9 02:44.7 [5] 7 02:50.9 [8] 8 02:50.4 [5] 7 02:51.9 [7] 7 02:52.4 [8] 7
8 6664 detail závodníka KŘUPALOVÁ Kristýna CZE 2008 KOLOKROUŽEK Zlín 4. /  Žákyně 12-13 let 0:17:10.3 0:00:53.4 02:46.4 [5] 5 02:49.4 [8] 6 02:53.4 [10] 7 02:52.2 [7] 8 02:54.2 [9] 8 02:54.4 [9] 8
9 6857 detail závodníka STRÁNSKÁ Sofie CZE 2008 ACTIVE TOUR TEAM 5. /  Žákyně 12-13 let 0:17:22.8 0:01:05.9 02:59.9 [11] 11 02:57.3 [10] 12 02:50.6 [7] 10 02:52.5 [9] 10 02:51.1 [6] 9 02:51.2 [6] 9
10 6798 detail závodníka HAVLOVÁ Justýna CZE 2007 MS Bike Academy Racing 6. /  Žákyně 12-13 let 0:17:46.3 0:01:29.4 02:57.7 [10] 10 02:58.9 [12] 11 02:49.9 [6] 9 02:52.9 [10] 9 02:54.4 [10] 10 03:12.2 [15] 10
11 6828 detail závodníka VANKA Matouš CZE 2007 EXPRES CZ-TUFO TEAM KOLÍN 5. /  Žáci 12-13 let 0:18:09.3 0:01:52.4 03:03.9 [13] 13 02:56.4 [9] 13 03:01.2 [12] 11 03:01.9 [12] 11 03:04.4 [13] 11 03:01.1 [10] 11
12 6680 detail závodníka HENDRICH Daniel Maximus CZE 2008 BIKE FREAKS HOLICE 6. /  Žáci 12-13 let 0:18:13.8 0:01:56.9 02:52.2 [7] 7 03:01.9 [14] 9 03:08.2 [13] 12 03:02.4 [13] 12 03:04.5 [14] 13 03:04.4 [11] 12
13 6681 detail závodníka ČERNÝ Antonín CZE 2008 BSK Cyklo-Market juniors 7. /  Žáci 12-13 let 0:18:13.9 0:01:57.0 02:53.9 [8] 8 03:01.9 [15] 10 03:08.2 [13] 13 03:01.4 [11] 13 03:03.2 [12] 12 03:04.9 [12] 13
14 6690 detail závodníka LANG Robert CZE 2008 --- 8. /  Žáci 12-13 let 0:18:36.8 0:02:19.9 03:17.9 [17] 17 02:58.7 [11] 16 03:00.7 [11] 15 03:08.0 [14] 15 03:02.9 [11] 14 03:08.4 [13] 14
15 6644 detail závodníka KOČOVÁ Barbora CZE 2007 INT CZ 7. /  Žákyně 12-13 let 0:18:44.1 0:02:27.3 03:05.7 [15] 15 03:00.4 [13] 14 03:09.4 [15] 14 03:09.7 [15] 14 03:08.7 [15] 15 03:10.0 [14] 15
16 6650 detail závodníka KAVALÍR Martin CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 9. /  Žáci 12-13 let 0:19:36.9 0:03:20.0 03:05.7 [14] 14 03:10.2 [16] 15 03:20.7 [16] 16 03:24.2 [18] 16 03:14.0 [17] 16 03:21.9 [16] 16
17 6655 detail závodníka KOŽELUH David CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 10. /  Žáci 12-13 let 0:16:38.6 - 1 Lap(s) 03:17.0 [16] 16 03:25.9 [18] 17 03:24.9 [18] 17 03:21.4 [16] 17 03:09.2 [16] 17 --- ---
18 6694 detail závodníka DOLEŽAL Marek CZE 2008 --- 11. /  Žáci 12-13 let 0:16:47.9 - 1 Lap(s) 03:22.0 [18] 18 03:21.9 [17] 18 03:24.0 [17] 18 03:22.2 [17] 18 03:17.7 [18] 18 --- ---
19 6856 detail závodníka BAUER Tomáš CZE 2007 --- 12. /  Žáci 12-13 let 0:18:43.4 - 1 Lap(s) 03:52.2 [19] 19 03:32.7 [19] 19 03:34.2 [19] 19 03:50.4 [19] 19 03:53.7 [20] 19 --- ---
20 6848 detail závodníka SRUJI Salim Adrian CZE 2008 --- 13. /  Žáci 12-13 let 0:19:16.3 - 1 Lap(s) 03:56.5 [20] 20 03:46.9 [20] 20 03:51.9 [20] 20 03:50.4 [19] 20 03:50.4 [19] 20 --- ---
21 6855 detail závodníka ELIASEK Samuel CZE 2008 --- 14. /  Žáci 12-13 let 0:20:11.6 - 2 Lap(s) 04:18.2 [21] 21 04:52.4 [21] 21 05:20.9 [21] 21 05:39.9 [21] 21 --- --- --- ---
--- 6881 detail závodníka BUTTKE Alex CZE 2008 --- . /  Žáci 12-13 let DSQ --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6660 detail závodníka HANUŠ František CZE 2008 POCTA - BikeGallery . /  Žáci 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6675 detail závodníka NOVÁK Vojtěch CZE 2007 BIKE FREAKS HOLICE . /  Žáci 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6677 detail závodníka TRLLOVÁ Šárka CZE 2007 BAKAKO Nová Paka . /  Žákyně 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6739 detail závodníka NOVÁKOVÁ Valerie CZE 2007 Bike Klub Špindl . /  Žákyně 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6792 detail závodníka ŠELMECI Vojtěch CZE 2007 Herby servis . /  Žáci 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6842 detail závodníka ALEXY NOVÁK Filip CZE 2008 --- . /  Žáci 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6864 detail závodníka PEJŠOVÁ Viktorie CZE 2007 --- . /  Žákyně 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru