Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | 4.kolo | # | 5.kolo | # | 7. kolo | # |
---|
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | 4.kolo | # | 5.kolo | # | 7. kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | ŠKARNITZL Jan | 1986 | SRAM RUBENA TREK | 1. / Muži Elita | 1:39:11.8 | 0:00:00.0 | 16:04.2 [3] | 3 | 16:41.7 [4] | 3 | 16:14.7 [1] | 2 | 16:28.7 [1] | 2 | 16:33.7 [1] | 1 | 17:08.7 [1] | 1 | |
2 | 61 | CINK Ondřej | 1990 | Multivan Merida Biking Team | 2. / Muži Elita | 1:39:51.6 | 0:00:39.7 | 16:02.9 [1] | 1 | 16:03.2 [1] | 1 | 16:32.4 [2] | 1 | 16:50.2 [3] | 1 | 17:06.4 [3] | 2 | 17:16.2 [3] | 2 | |
3 | 18 | PAPRSTKA Tomáš | 1992 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 1. / U23 | 1:41:07.3 | 0:01:55.4 | 16:23.8 [5] | 5 | 16:48.8 [5] | 5 | 16:49.4 [3] | 5 | 16:48.7 [2] | 3 | 17:01.7 [2] | 3 | 17:14.7 [2] | 3 | |
4 | 62 | KONWA Marek | 1990 | Superior Brentjens MTB Team | 3. / Muži Elita | 1:42:24.6 | 0:03:12.7 | 16:03.2 [2] | 2 | 16:32.3 [2] | 2 | 17:20.3 [6] | 4 | 17:43.2 [6] | 4 | 17:23.9 [4] | 4 | 17:21.4 [4] | 4 | |
5 | 2 | EBERL Filip | 1982 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 4. / Muži Elita | 1:43:10.3 | 0:03:58.4 | 16:39.4 [8] | 8 | 16:59.7 [6] | 6 | 17:12.7 [5] | 6 | 17:09.5 [4] | 6 | 17:31.9 [5] | 5 | 17:36.9 [5] | 5 | |
6 | 9 | NOVÁK Jiří | 1985 | Superior Brentjens MTB Team | 5. / Muži Elita | 1:45:48.8 | 0:06:36.9 | 16:14.2 [4] | 4 | 16:39.0 [3] | 4 | 17:02.3 [4] | 3 | 18:05.4 [9] | 5 | 18:44.4 [11] | 6 | 19:03.2 [12] | 6 | |
7 | 8 | KURCZAB Piotr | 1991 | Sante BSA Tour | 2. / U23 | 1:46:11.8 | 0:06:59.9 | 17:43.9 [14] | 14 | 17:25.7 [9] | 11 | 17:30.7 [8] | 10 | 17:31.4 [5] | 9 | 17:56.7 [6] | 9 | 18:03.2 [6] | 7 | |
8 | 16 | KANĚRA Michal | 1986 | GHOST - MOJEKOLO | 6. / Muži Elita | 1:46:50.3 | 0:07:38.4 | 16:29.2 [7] | 7 | 17:23.7 [8] | 7 | 18:00.7 [11] | 8 | 17:50.4 [8] | 8 | 18:23.2 [8] | 8 | 18:42.9 [8] | 8 | |
9 | 4 | STOŠEK Martin | 1994 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 3. / U23 | 1:48:23.6 | 0:09:11.7 | 16:28.7 [6] | 6 | 17:52.8 [11] | 9 | 17:54.1 [9] | 9 | 18:28.4 [13] | 10 | 18:44.9 [13] | 10 | 18:54.4 [10] | 9 | |
10 | 15 | TITARENKO Dmytro | 1990 | ISD MTB Team | 7. / Muži Elita | 1:49:03.3 | 0:09:51.4 | 17:23.4 [10] | 10 | 17:41.9 [10] | 10 | 17:54.4 [10] | 11 | 18:20.4 [10] | 11 | 18:45.2 [14] | 11 | 18:57.7 [11] | 10 | |
11 | 1 | SPĚŠNÝ Milan | 1977 | Kola-bbm.cz | 8. / Muži Elita | 1:49:51.1 | 0:10:39.2 | 16:55.5 [9] | 9 | 17:11.2 [7] | 8 | 17:26.7 [7] | 7 | 17:47.6 [7] | 7 | 18:00.7 [7] | 7 | 22:29.2 [17] | 11 | |
12 | 11 | BOHATA Tomáš | 1993 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 4. / U23 | 1:50:10.1 | 0:10:58.2 | 18:06.9 [20] | 20 | 18:38.9 [21] | 21 | 18:11.9 [13] | 18 | 18:27.4 [12] | 13 | 18:26.2 [9] | 12 | 18:18.4 [7] | 12 | |
13 | 22 | RUSIIA Tymur | 1993 | ISD MTB Team | 5. / U23 | 1:50:44.6 | 0:11:32.7 | 18:03.2 [17] | 17 | 18:20.9 [17] | 17 | 18:29.2 [16] | 16 | 18:25.4 [11] | 12 | 18:33.7 [10] | 13 | 18:51.9 [9] | 13 | |
14 | 46 | MALÍK Michal | 1989 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N | 9. / Muži Elita | 1:51:34.6 | 0:12:22.7 | 18:14.2 [21] | 21 | 18:03.4 [14] | 16 | 18:06.4 [12] | 12 | 19:04.9 [19] | 14 | 18:44.7 [12] | 14 | 19:20.7 [13] | 14 | |
15 | 25 | SKALICKÝ Pavel | 1992 | SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT | 6. / U23 | 1:51:50.6 | 0:12:38.7 | 18:04.2 [18] | 18 | 18:24.4 [18] | 18 | 18:24.2 [15] | 14 | 18:38.2 [14] | 15 | 18:56.4 [16] | 15 | 19:22.9 [14] | 15 | |
16 | 20 | PAUR Ondřej | 1991 | AUTHOR TEAM STUPNO | 7. / U23 | 1:52:14.6 | 0:13:02.7 | 18:20.2 [22] | 22 | 18:17.7 [16] | 20 | 18:20.9 [14] | 19 | 18:40.9 [15] | 16 | 18:56.2 [15] | 16 | 19:38.4 [15] | 16 | |
17 | 7 | VOBECKÝ Zdeněk | 1989 | ELEVEN - RUBENA TEST TEAM | 10. / Muži Elita | 1:54:03.1 | 0:14:51.2 | 17:46.9 [15] | 15 | 18:28.9 [19] | 15 | 18:40.7 [17] | 17 | 18:58.2 [16] | 17 | 19:47.7 [17] | 17 | 20:20.4 [16] | 17 | |
18 | 19 | ŠILAR Jakub | 1989 | CYKLOTRENINK.COM | 11. / Muži Elita | 1:57:57.1 | 0:18:45.2 | 18:02.7 [16] | 16 | 18:34.2 [20] | 19 | 19:31.2 [23] | 20 | 19:04.7 [18] | 19 | 20:02.9 [18] | 18 | 22:41.2 [18] | 18 | |
19 | 14 | KOVÁŘ Radim | 1993 | EP Energy Merida Biking Team | 8. / U23 | 1:35:23.0 | - 1 Lap(s) | 17:25.2 [11] | 11 | 18:11.7 [15] | 14 | 19:16.2 [19] | 15 | 20:21.7 [24] | 20 | 20:08.0 [19] | 19 | --- | --- | |
20 | 12 | SÁBLÍK Lukáš | 1987 | TOYOTA DOLÁK MTB | 12. / Muži Elita | 1:36:23.0 | - 1 Lap(s) | 17:26.4 [13] | 13 | 18:02.7 [13] | 13 | 19:07.4 [18] | 13 | 20:05.9 [23] | 18 | 21:40.3 [21] | 20 | --- | --- | |
21 | 28 | BARTÁK Tomáš | 1992 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 9. / U23 | 1:37:23.0 | - 1 Lap(s) | 18:05.7 [19] | 19 | 19:23.4 [23] | 23 | 19:25.2 [21] | 22 | 19:03.4 [17] | 21 | 21:25.0 [20] | 21 | --- | --- | |
22 | 31 | CÍSAŘ Vojtěch | 1994 | Superior Brentjens MTB Team | 10. / U23 | 1:38:23.0 | - 1 Lap(s) | 18:27.4 [24] | 24 | 18:42.9 [22] | 22 | 19:28.2 [22] | 21 | 19:44.7 [20] | 22 | 21:59.5 [23] | 22 | --- | --- | |
23 | 50 | KOUDELKA Petr | 1981 | KONA CYCLING POINT | 13. / Muži Elita | 1:39:23.0 | - 1 Lap(s) | 18:32.5 [26] | 26 | 19:39.4 [25] | 25 | 19:37.7 [24] | 23 | 19:48.4 [21] | 23 | 21:44.8 [22] | 23 | --- | --- | |
24 | 60 | BEBČÁK Jozef | 1993 | REPREZENTACE SLOVENSKA | 11. / U23 | 1:18:23.0 | - 2 Lap(s) | 19:32.7 [31] | 31 | 19:34.7 [24] | 28 | 19:19.7 [20] | 25 | 19:55.8 [22] | 24 | --- | --- | --- | --- | |
25 | 23 | KEC Jan | 1990 | Superior Brentjens MTB Team | 14. / Muži Elita | 1:19:23.0 | - 2 Lap(s) | 18:27.9 [25] | 25 | 19:42.4 [26] | 24 | 19:51.7 [25] | 24 | 21:20.8 [26] | 25 | --- | --- | --- | --- | |
26 | 32 | WOJCZAL Pawel | 1990 | MKS Karkonosze Jelenia Góra | 15. / Muži Elita | 1:20:23.0 | - 2 Lap(s) | 18:55.9 [28] | 28 | 19:44.4 [27] | 26 | 19:59.7 [26] | 26 | 21:42.8 [27] | 26 | --- | --- | --- | --- | |
27 | 13 | BOGAR Kryštof | 1994 | CK Kolokrám - Svijany o.s. | 12. / U23 | 1:21:23.0 | - 2 Lap(s) | 17:25.4 [12] | 12 | 17:54.7 [12] | 12 | 25:30.4 [39] | 32 | 20:32.3 [25] | 27 | --- | --- | --- | --- | |
28 | 39 | SVOBODA Tomáš | 1993 | MADETA FITNESS/HAIBIKE | 13. / U23 | 1:22:23.0 | - 2 Lap(s) | 19:43.4 [36] | 36 | 20:05.2 [28] | 30 | 20:13.9 [28] | 29 | 22:20.3 [28] | 28 | --- | --- | --- | --- | |
29 | 49 | SMĚŠNÝ Jan | 1991 | CREDO TEAM | 14. / U23 | 1:23:23.0 | - 2 Lap(s) | 18:27.2 [23] | 23 | 20:34.2 [32] | 27 | 20:33.2 [32] | 27 | 23:48.3 [29] | 29 | --- | --- | --- | --- | |
30 | 54 | LASZCZYK Mateusz | 1994 | Integral Collections MTB Team | 15. / U23 | 1:24:23.0 | - 2 Lap(s) | 19:53.2 [38] | 38 | 20:13.4 [29] | 32 | 20:23.7 [29] | 31 | 23:52.5 [30] | 30 | --- | --- | --- | --- | |
31 | 35 | DAMEK Milan | 1992 | caffenannini.cz CyclingMTBteam | 16. / U23 | 1:25:23.0 | - 2 Lap(s) | 19:41.4 [34] | 34 | 20:34.7 [33] | 33 | 20:37.4 [33] | 33 | 24:29.3 [31] | 31 | --- | --- | --- | --- | |
32 | 55 | KONEČNÝ Vojtěch | 1993 | AMENITY-EXTREM SPORT TEAM | 17. / U23 | 1:26:23.0 | - 2 Lap(s) | 19:41.7 [35] | 35 | 20:17.7 [30] | 31 | 20:25.7 [30] | 30 | 25:57.8 [32] | 32 | --- | --- | --- | --- | |
33 | 44 | OŠŤÁDAL Jiří | 1993 | GT bicycles opportunity | 18. / U23 | 1:27:23.0 | - 2 Lap(s) | 19:14.2 [29] | 29 | 20:29.2 [31] | 29 | 20:01.4 [27] | 28 | 27:38.0 [33] | 33 | --- | --- | --- | --- | |
34 | 58 | JEŽEK Petr | 1992 | HNÍZDIL TEAM | 19. / U23 | 1:01:23.0 | - 3 Lap(s) | 18:48.2 [27] | 27 | 22:02.4 [38] | 37 | 20:32.3 [31] | 34 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
35 | 47 | ANDRLE David | 1991 | VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM | 20. / U23 | 1:02:23.0 | - 3 Lap(s) | 19:38.2 [33] | 33 | 20:55.1 [34] | 34 | 21:49.5 [34] | 35 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
36 | 52 | KACIŁOWICZ Mateusz | 1987 | MKS Karkonosze Jelenia Góra | 16. / Muži Elita | 1:03:23.0 | - 3 Lap(s) | 19:52.9 [37] | 37 | 20:57.9 [35] | 38 | 22:32.0 [35] | 36 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
37 | 40 | STOŠEK Viktor | 1991 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 21. / U23 | 1:04:23.0 | - 3 Lap(s) | 19:29.7 [30] | 30 | 21:14.4 [37] | 36 | 23:38.8 [36] | 37 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
38 | 41 | BULIS Roman | 1991 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 22. / U23 | 1:06:23.0 | - 3 Lap(s) | 19:35.2 [32] | 32 | 21:05.2 [36] | 35 | 25:42.5 [40] | 38 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
39 | 51 | STANĚK Tomáš | 1994 | TNF BIKE TEAM | 23. / U23 | 1:07:23.0 | - 3 Lap(s) | 19:59.7 [39] | 39 | 23:34.4 [40] | 39 | 23:48.8 [37] | 39 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
40 | 59 | ŠIMARA Jiří | 1992 | --- | 24. / U23 | 1:08:23.0 | - 3 Lap(s) | 20:57.7 [40] | 40 | 22:59.4 [39] | 40 | 24:25.8 [38] | 40 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 3 | NESVADBA Jan | 1991 | MADETA FITNESS/HAIBIKE | . / U23 | DNF | --- | 15:58.4 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 17 | LUKEŠ Daniel | 1994 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | . / U23 | DNF | --- | 18:03.2 [-] | --- | 36:45.7 [-] | --- | 57:40.4 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 43 | ŘEHÁK Vít | 1994 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | . / U23 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 48 | HUŠEK Martin | 1990 | BIG SHOCK TEAM o. s. | . / Muži Elita | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |