Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Klub | meno1 | meno2 | meno3 | Kategórie | Čas | Strata | 1. úsek | # | 2. úsek | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 63 | BUMERANG | GEVA s.r.o. | Tomáš Palkovič | René Valent | Ján Matúš | 1. / Firemné štafety | 1:05:54 | 0:00:00 | 22:25 | 1 | 0:45:00 | 2 | |
2 | 47 | BEHAME.SK | --- | Pavol Bukovác | Ondrej Piják | Konštantín Kocian | 1. / Mužské štafety | 1:05:55 | 0:00:01 | 22:27 | 2 | 0:44:01 | 1 | |
3 | 41 | CYKLISTICKA STAFETA | Procycling | Martin Markech | Daniel Klucik | Pavol Namer | 2. / Firemné štafety | 1:10:17 | 0:04:23 | 23:37 | 3 | 0:47:39 | 3 | |
4 | 52 | ZSE - KARLOVKA | --- | Martin Nevaril | Mikulas Keri | Andrej Petrla | 2. / Mužské štafety | 1:14:36 | 0:08:42 | 25:50 | 8 | 0:51:04 | 5 | |
5 | 19 | SANSPORT.SK | --- | Matúš Marton | Matej Mičušík | Tomáš Wiebauer | 3. / Mužské štafety | 1:16:12 | 0:10:18 | 24:20 | 4 | 0:49:56 | 4 | |
6 | 64 | MADAGASKAR | GEVA s.r.o. | Andrej Červeňan | Renewart Valent | Matej Tóth | 3. / Firemné štafety | 1:17:10 | 0:11:16 | 26:15 | 10 | 0:52:44 | 6 | |
7 | 42 | ALLIANZ - SLOVENSKÁ POISŤOVŇA, A.S. | Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s. | Tomáš Tvrdoň | Denisa Kušnierová | Daniel Medvecký | 4. / Firemné štafety | 1:18:47 | 0:12:53 | 25:52 | 9 | 0:54:31 | 9 | |
8 | 39 | FEŠÁK TEAM I. | --- | Ľuboš Ferenc | Ján Remiš | Lehen Štefan | 4. / Mužské štafety | 1:18:53 | 0:12:59 | 28:11 | 15 | 0:53:49 | 8 | |
9 | 32 | RÝCHLA ROTA Z PIEŠŤAN | --- | Žofia Naňová | Terézia Beitlová | Juraj Pospíšil | 1. / Zmiešané štafety | 1:19:51 | 0:13:57 | 28:14 | 16 | 0:56:04 | 13 | |
10 | 14 | KL-AM-TE BEZ KOMPROMISOV | --- | Peter Ambrus | Renáta Klčová | Diana Tešovicová | 2. / Zmiešané štafety | 1:20:14 | 0:14:20 | 26:45 | 11 | 0:53:25 | 7 | |
11 | 43 | KARPATSKÉ STRELY | --- | Igor Chrappa | Matej Krištín | Richard Chrappa | 5. / Mužské štafety | 1:20:47 | 0:14:53 | 29:40 | 22 | 0:56:05 | 14 | |
12 | 55 | BIZTEC | --- | Peter Sedláček | Tomáš Kukumberg | Peter Oslej | 6. / Mužské štafety | 1:21:45 | 0:15:51 | 30:12 | 24 | 0:56:06 | 15 | |
13 | 6 | RUN FOR FUN | Hewlett-Packard Slovensko | Jozef Mráz | Jana Mozolániová | Martin Šmotlák | 5. / Firemné štafety | 1:21:52 | 0:15:58 | 26:53 | 12 | 0:55:50 | 11 | |
14 | 21 | AO SLAVIA STU BRATISLAVA | --- | Jakub Sloboda | Martin Beňo | Adrián Pavelka | 7. / Mužské štafety | 1:23:24 | 0:17:30 | 30:34 | 27 | 0:55:57 | 12 | |
15 | 57 | TATRA BANKA RUNNING TEAM | Tatra banka, a.s. | Matej Štalmach | Martin Rástocký | Ivan Fronko | 6. / Firemné štafety | 1:24:32 | 0:18:38 | 25:04 | 5 | 0:54:34 | 10 | |
16 | 48 | TJ DYNAMO DK | --- | Peter Miklian | Ján Sliacky | Lukáš Novák | 8. / Mužské štafety | 1:25:56 | 0:20:02 | 28:26 | 17 | 0:59:42 | 19 | |
17 | 35 | QBSW - FEŠÁCI | QBSW, a.s. | Rastislav Cisár | Lukáš Felis | Boris Kotman | 7. / Firemné štafety | 1:26:34 | 0:20:40 | 29:15 | 21 | 1:02:49 | 26 | |
18 | 49 | TJ DYNAMO DK II | --- | Ľubomír Karaba | Eva Kulková | Michal Harkabuzík | 3. / Zmiešané štafety | 1:26:43 | 0:20:49 | 27:50 | 14 | 0:57:54 | 17 | |
19 | 12 | SPPOMALENI | Slovenský plynárenský priemysel | Soňa Othmanová | Martin Kopča | Hubert Ingr | 8. / Firemné štafety | 1:27:26 | 0:21:32 | 30:32 | 26 | 1:00:33 | 22 | |
20 | 56 | DOPRAVOPROJEKT RUN TEAM | DOPRAVOPROJEKT, a.s. | Jozef Harvančík | Marián Šípoš | Marián Sloboda | 9. / Firemné štafety | 1:27:50 | 0:21:56 | 27:15 | 13 | 0:56:36 | 16 | |
21 | 54 | RUN FOR FUN GENTS | --- | Ján Rajčok | Rastislav Sojka | Ivan Medla | 9. / Mužské štafety | 1:28:16 | 0:22:22 | 31:17 | 30 | 1:01:17 | 23 | |
22 | 66 | DOPEX S.R.O. | Dopex S.r.o. | Matej Maton | Andrej Šebesta | Marcel Németh | 10. / Firemné štafety | 1:29:51 | 0:23:57 | 28:38 | 20 | 0:59:25 | 18 | |
23 | 34 | ACCENTURE RUNNERS CLUB 2 | Accenture s.r.o. | Diogo Vila Luz | Jaroslav Radnyak | Peter Krivosudský | 11. / Firemné štafety | 1:29:55 | 0:24:01 | 25:20 | 6 | 1:03:49 | 31 | |
24 | 4 | ADA WASTE | ADA WASTE s.r.o. | Norbert Adamča | Michal Adamča | Marek Adamča | 12. / Firemné štafety | 1:30:13 | 0:24:19 | 31:30 | 33 | 1:03:27 | 28 | |
25 | 38 | DNO DNA | --- | Sonja Miler | Ivan Mistrik | Daniel Stano | 4. / Zmiešané štafety | 1:30:34 | 0:24:40 | 31:46 | 34 | 1:00:08 | 21 | |
26 | 20 | VICTORIOUS BULLETS | --- | Markéta Ďuriačová | Vierka Štieberová | Ondrej Duraj | 5. / Zmiešané štafety | 1:30:57 | 0:25:03 | 32:49 | 36 | 1:03:54 | 32 | |
27 | 30 | KANCELÁRSKE KRYSY | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Matej Sivčák | Peter Borovský | Pavol Borovský | 13. / Firemné štafety | 1:31:08 | 0:25:14 | 31:17 | 31 | 1:01:19 | 24 | |
28 | 65 | TROL | --- | Jozef Granec | Pavol Brezovský | Michal Kubiš | 10. / Mužské štafety | 1:31:37 | 0:25:43 | 37:27 | 54 | 1:06:11 | 36 | |
29 | 58 | GRUPPA NIKOVA MAMA | NAFTA a.s. | Martin Mikolas | Karin Kaczorova | Tomas Zlatnik | 14. / Firemné štafety | 1:31:50 | 0:25:56 | 30:56 | 28 | 1:02:26 | 25 | |
30 | 18 | SPOLUŽIACI | --- | Stanislav Fatul | Martin Jura | Oliver Krist | 11. / Mužské štafety | 1:31:50 | 0:25:56 | 30:17 | 25 | 1:03:41 | 29 | |
31 | 29 | BEŽIACE ČUČORIEDKY | --- | Aurel Medo | Roman Dobrovodský | Marek Rolko | 12. / Mužské štafety | 1:32:04 | 0:26:10 | 33:42 | 40 | 1:02:51 | 27 | |
32 | 61 | DELOITTE CATS | Deloitte | Diana Karaffova | Lucia Prozbikova | Pavol Terpak | 15. / Firemné štafety | 1:32:31 | 0:26:37 | 32:18 | 35 | 1:05:23 | 34 | |
33 | 13 | SPP GROUP | HS SPP | Kamila Figurová | Pavol Kaločaj | Katarína Jamrišková | 16. / Firemné štafety | 1:32:48 | 0:26:54 | 29:46 | 23 | 1:03:48 | 30 | |
34 | 23 | HENKEL TEAM | --- | Zdeno Gašperec | Katarína Krošláková | Matej Paluch | 6. / Zmiešané štafety | 1:35:00 | 0:29:06 | 28:35 | 19 | 1:07:16 | 40 | |
35 | 27 | LIGA PROTI RAKOVINE 2 | Liga proti rakovine | Veronika Klinková | Tatiana Bartošíková | Ivan Máčaj | 17. / Firemné štafety | 1:35:13 | 0:29:19 | 35:45 | 51 | 1:10:47 | 49 | |
36 | 51 | NEJAKÍ DIVNÍ | --- | Renáta Uhrínová | Kamil Valko | Peter Ondrejička | 7. / Zmiešané štafety | 1:35:26 | 0:29:32 | 33:53 | 41 | 1:05:41 | 35 | |
37 | 44 | PUCKOVCI | --- | Frederika Pucovská | Tomáš Pucovský | Lukáš Pucovský | 8. / Zmiešané štafety | 1:35:55 | 0:30:01 | 34:23 | 44 | 1:06:31 | 38 | |
38 | 15 | POISŤOVŇA POŠTOVEJ BANKY, A.S. | Poisťovňa Poštovej banky, a.s. | Martin Petruľák | Jozef Hančár | Daniel Vida | 18. / Firemné štafety | 1:36:54 | 0:31:00 | 25:47 | 7 | 1:00:07 | 20 | |
39 | 50 | DELOITTE RAKETA | Deloitte Advisory, s.r.o. | Tomáš Segeš | Peter Horovčák | Marcel Kišš | 19. / Firemné štafety | 1:37:22 | 0:31:28 | 34:06 | 42 | 1:09:59 | 47 | |
40 | 67 | REMIŠOVCI | --- | Tomáš Remiš | Michal Remiš | Matúš Remiš | 13. / Mužské štafety | 1:38:52 | 0:32:58 | 31:21 | 32 | 1:06:35 | 39 | |
41 | 59 | RUN DMC | Delloite Advisory, s.r.o. | Michal Paulen | Iveta Šimuneková | Štefan Horváth | 20. / Firemné štafety | 1:38:59 | 0:33:05 | 28:34 | 18 | 1:06:22 | 37 | |
42 | 25 | BOBAFETT TEAM | --- | Max Karel | Juraj Schmidt | Viktor Karel | 14. / Mužské štafety | 1:39:09 | 0:33:15 | 35:27 | 47 | 1:08:17 | 44 | |
43 | 60 | HROM DO PIECKY! | --- | Juraj Bobka | Martin Hric | Martin Basila | 15. / Mužské štafety | 1:39:17 | 0:33:23 | 37:04 | 53 | 1:08:28 | 45 | |
44 | 1 | KOLEČKO #2 | --- | Juraj Surový | Dagmar Turzová | Jozef Nemčok | 9. / Zmiešané štafety | 1:39:23 | 0:33:29 | 31:01 | 29 | 1:09:08 | 46 | |
45 | 40 | FEŠÁK TEAM II. | --- | Miroslava Kunovská | Ľuboš Puškár | Martin Hlaváček | 10. / Zmiešané štafety | 1:41:47 | 0:35:53 | 34:35 | 46 | 1:12:12 | 53 | |
46 | 62 | DÚBRAVSKÍ ŠAKALI | --- | Dušan Mikuláš | Marián Letovanec | Milan Hrvoľ | 16. / Mužské štafety | 1:41:48 | 0:35:54 | 38:13 | 55 | 1:10:53 | 51 | |
47 | 8 | ŠK BOSÁ NOHA | --- | Tomáš Vojtko | Andrej Markuš | Daniel Čerňák | 17. / Mužské štafety | 1:43:26 | 0:37:32 | 33:19 | 38 | 1:07:28 | 42 | |
48 | 46 | PB PARTNER, A.S. | PB PARTNER, a.s. | Jozef Holienka | Zuzana Mačurová | Marek Hurban | 21. / Firemné štafety | 1:43:49 | 0:37:55 | 33:19 | 39 | 1:13:05 | 55 | |
49 | 28 | MTB KOLEČKO #4 - MEITNER DREAM | --- | Ivetka Poláková | Kamil Meitner | Miloš Belzár | 11. / Zmiešané štafety | 1:43:50 | 0:37:56 | 42:07 | 58 | 1:10:47 | 48 | |
50 | 11 | ŠOPRT A POHODA 2 | --- | Lucia Bundová | Maťo Bunda | Viliam Alaksa | 12. / Zmiešané štafety | 1:44:24 | 0:38:30 | 35:35 | 50 | 1:08:13 | 43 | |
51 | 36 | QBSW - ŠTRAMÁCI | QBSW, a.s. | Patrik Malý | Marcel Marko | Pavol Tomek | 22. / Firemné štafety | 1:45:41 | 0:39:47 | 34:10 | 43 | 1:07:28 | 41 | |
52 | 16 | PATKOŠ TEAM | --- | Erika Kovačikova | Lenka Mašulovičova | Peter Smola | 13. / Zmiešané štafety | 1:45:54 | 0:40:00 | 35:33 | 48 | 1:12:23 | 54 | |
53 | 5 | LIFE KOUČING | --- | Roman Markusek | Mirka Procházková | Janette Šimková | 14. / Zmiešané štafety | 1:46:27 | 0:40:33 | 35:34 | 49 | 1:11:46 | 52 | |
54 | 33 | ACCENTURE RUNNERS CLUB | Accenture s.r.o. | Petra Jančová | Miroslava Filová | Lucia Sadloňová | 23. / Firemné štafety | 1:46:36 | 0:40:42 | 34:24 | 45 | 1:10:48 | 50 | |
55 | 9 | AVM MARIANKA | --- | Viera Murková | Andrea Dzurillová | Milan Hudeček | 15. / Zmiešané štafety | 1:48:05 | 0:42:11 | 39:58 | 57 | 1:15:39 | 56 | |
56 | 37 | QBSW - KÁVIČKÁRI | QBSW, a.s. | Peter Gabrhel | Slavomír Garaj | Rastislav Pridala | 24. / Firemné štafety | 1:49:36 | 0:43:42 | 33:01 | 37 | 1:05:20 | 33 | |
57 | 26 | LIGA PROTI RAKOVINE | Liga proti rakovine | Katarína Žúžiová | Lucia Feketeová | Maián Janovčík | 25. / Firemné štafety | 1:50:53 | 0:44:59 | 39:26 | 56 | 1:22:14 | 59 | |
58 | 17 | MTB KOLEČKO #3 | --- | Pavol Kramarič | Rastislav Slovák | Ivan Hrabinský | 18. / Mužské štafety | 1:53:58 | 0:48:04 | 42:09 | 59 | 1:18:51 | 57 | |
59 | 24 | ČERVENÉ, RUŽOVÉ A ČI BIELE? | --- | Ivan Sivák | Gabriela Karelová | Richard Karel | 16. / Zmiešané štafety | 1:55:15 | 0:49:21 | 37:02 | 52 | 1:19:34 | 58 |