Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | 1.člen | 2.člen | 3.člen | 4.člen | 5.člen | 6.člen | 7.člen | 8.člen | Kategórie | Čas | Strata | Plavání | # | D1 | # | Cyklistika | # | D2 | # | Běh | # |
---|
Poradie | Číslo | Meno | 1.člen | 2.člen | 3.člen | 4.člen | 5.člen | 6.člen | 7.člen | 8.člen | Kategórie | Čas | Strata | Plavání | # | D1 | # | Cyklistika | # | D2 | # | Běh | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 915 | AURIA TEAM | Tomáš Knejzlík | Ondřej Olšar | Jaroslav Hendrych | --- | --- | --- | --- | --- | 1. / Real Estate Štafety | 3:56:40.1 | 0:00:00.0 | 25:26.8 [1] | 1 | 00:59.9 [1] | 1 | 2:07:31.2 [1] | 1 | 01:00.9 [1] | 1 | 1:21:41.1 [1] | 1 | |
2 | 913 | EBM GROUP A | Adam Vilčko () | Marek VOlf () | Tomáš Leixr () | --- | --- | --- | --- | --- | 2. / Real Estate Štafety | 4:27:59.7 | 0:31:19.5 | 29:06.0 [3] | 3 | 01:22.2 [11] | 3 | 2:09:41.5 [2] | 2 | 01:03.9 [2] | 2 | 1:46:45.9 [4] | 2 | |
3 | 903 | CTP TRI TEAM II | Ivan Ďuriška (kolo) | Ivan Pastier (běh - 14 km) | Jan Rakovský (běh - 7 km) | Rostislav Talajka | --- | --- | --- | --- | 3. / Real Estate Štafety | 4:58:20.2 | 1:01:40.0 | 35:01.0 [8] | 8 | 01:22.2 [11] | 8 | 2:21:51.0 [4] | 3 | 01:26.9 [21] | 3 | 1:58:38.9 [14] | 3 | |
4 | 906 | 108ČKA | Barbora Novosadová (plavání) | Robert Sgariboldi (kolo) | Michal Přib (kolo) | Katarína Holcová (Běh) | Jakub Holec (Běh) | --- | --- | --- | 4. / Real Estate Štafety | 4:59:37.8 | 1:02:57.6 | 32:24.6 [6] | 6 | 01:21.9 [8] | 5 | 2:30:08.3 [7] | 4 | 01:16.8 [12] | 4 | 1:54:26.0 [8] | 4 | |
5 | 925 | C&W 1 - CUSHMAN & WAKEFIELD | Petr Mandel | Veronika Hincová | Petr Mandel | Barbora Lenzová | Kristian Kučera | --- | --- | --- | 5. / Real Estate Štafety | 4:59:44.6 | 1:03:04.4 | 28:56.2 [2] | 2 | 01:18.5 [5] | 2 | 2:44:35.6 [19] | 13 | 01:19.8 [15] | 12 | 1:43:34.3 [3] | 5 | |
6 | 934 | CTP TRI TEAM VI | Oliver | Petr Pánek | Martin Kunz | --- | --- | --- | --- | --- | 6. / Real Estate Štafety | 5:04:40.5 | 1:08:00.3 | 39:39.5 [13] | 13 | 01:29.0 [18] | 13 | 2:24:46.6 [6] | 5 | 01:10.6 [6] | 5 | 1:57:34.7 [12] | 6 | |
7 | 916 | CTP TRI TEAM I | Ivan Šimo (kolo) | Peter Janko (běh) | Satno Pagáč | --- | --- | --- | --- | --- | 7. / Real Estate Štafety | 5:09:41.9 | 1:13:01.7 | 42:43.9 [18] | 18 | 01:25.9 [17] | 18 | 2:24:02.0 [5] | 7 | 01:19.9 [16] | 7 | 2:00:10.1 [15] | 7 | |
8 | 910 | URW 1 | Martin Makovec (Plavaní 1 | 9km) | Martin Černý (Kolo 1 – 30km) | Martin Makovec (Kolo 2 – 30km) | Martin Makovec (Kolo 3 – 30km) | Zdeněk Vašata (Běh 1 – 7km) | Zuzana Marušková (Běh 2 – 7km) | Markéta Zíková (Běh 3 – 7km) | 8. / Real Estate Štafety | 5:10:11.1 | 1:13:31.0 | 35:05.8 [9] | 9 | 01:23.4 [14] | 9 | 2:35:01.8 [13] | 9 | 01:22.9 [18] | 10 | 1:57:17.1 [11] | 8 | |
9 | 927 | C&W 3 - CUSHMAN & WAKEFIELD | Gabriel Csolle | Pavel Semrád | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 9. / Real Estate Štafety | 5:15:01.5 | 1:18:21.3 | 40:53.9 [17] | 17 | 01:21.1 [7] | 16 | 2:34:28.1 [12] | 15 | 01:11.3 [8] | 14 | 1:57:06.9 [10] | 9 | |
10 | 930 | C&W 6 - CUSHMAN & WAKEFIELD | Michal Malinský | František Gregor | Antonín Brisuda | --- | --- | --- | --- | --- | 10. / Real Estate Štafety | 5:15:04.5 | 1:18:24.3 | 46:53.3 [20] | 20 | 02:41.0 [23] | 20 | 2:31:22.0 [9] | 17 | 01:18.4 [13] | 17 | 1:52:49.7 [7] | 10 | |
11 | 929 | C&W 5 - CUSHMAN & WAKEFIELD | Marie Baláčová | Bořivoj Vokřínek | Nikolas Horký | --- | --- | --- | --- | --- | 11. / Real Estate Štafety | 5:16:22.8 | 1:19:42.6 | 52:50.1 [23] | 23 | 01:22.1 [10] | 23 | 2:43:01.8 [18] | 19 | 01:49.5 [22] | 19 | 1:37:19.0 [2] | 11 | |
12 | 926 | C&W 2 - CUSHMAN & WAKEFIELD | Jiří Fiala | Imrich Masliš | FilipCidlinský | Klára Zálešáková | Alice Pavlíková | Michal Horna | --- | --- | 12. / Real Estate Štafety | 5:19:01.3 | 1:22:21.1 | 32:17.2 [5] | 5 | 01:57.7 [22] | 6 | 2:36:59.3 [15] | 8 | 01:10.1 [5] | 8 | 2:06:36.8 [20] | 12 | |
13 | 932 | CTP TRI TEAM IV | Ondřej Chládek | Pavel Blažek | Jakob Kodr | Michal Bujárek | --- | --- | --- | --- | 13. / Real Estate Štafety | 5:20:56.1 | 1:24:15.9 | 31:29.1 [4] | 4 | 01:17.1 [4] | 4 | 2:42:49.3 [17] | 14 | 01:11.1 [7] | 13 | 2:04:09.3 [19] | 13 | |
14 | 918 | COLLIERS | Tomáš Macek (Swim) | Marek Rackay (Bike 60) | Nicolas Lazaro (Bike 30) | Ezequiel Gonzales (Run 7) | Nicolas Lazaro (Run 7) | Tomáš Macek (Run 7) | --- | --- | 14. / Real Estate Štafety | 5:21:06.2 | 1:24:26.0 | 38:28.1 [11] | 11 | 01:16.9 [3] | 11 | 2:33:06.8 [10] | 12 | 06:21.6 [24] | 15 | 2:01:52.6 [16] | 14 | |
15 | 914 | EBM GROUP B | Petr Kozubík | Jiří Vobr | Zdeněk Kekn | Lukáš Ťopal | --- | --- | --- | --- | 15. / Real Estate Štafety | 5:22:39.4 | 1:25:59.2 | 39:52.8 [15] | 15 | 01:22.0 [9] | 14 | 2:41:43.6 [16] | 18 | 01:18.8 [14] | 18 | 1:58:22.1 [13] | 15 | |
16 | 935 | CTP TRI TEAM VII | Bert | Michal Kodr | Andras Kiss | Vláďa Šenigl | Balázs Kovacs | --- | --- | --- | 16. / Real Estate Štafety | 5:23:17.6 | 1:26:37.5 | 33:59.1 [7] | 7 | 01:24.9 [16] | 7 | 2:30:37.0 [8] | 6 | 01:24.6 [20] | 6 | 2:15:51.9 [23] | 16 | |
17 | 931 | CTP TRI TEAM III | Carolien Vos | Marek Čečetka | Klára Kindlová | Elselien | --- | --- | --- | --- | 17. / Real Estate Štafety | 5:25:08.6 | 1:28:28.4 | 50:18.6 [21] | 21 | 01:35.6 [20] | 21 | 2:19:40.0 [3] | 10 | 01:08.4 [4] | 9 | 2:12:25.8 [21] | 17 | |
18 | 920 | TRIMO | Petr Šmidoch (plavání) | Aleš Pavlovič (kolo) | Tomaž Brcar (běh) | --- | --- | --- | --- | --- | 18. / Real Estate Štafety | 5:25:34.3 | 1:28:54.1 | 40:12.0 [16] | 16 | 03:56.7 [24] | 17 | 2:36:33.3 [14] | 16 | 01:15.9 [11] | 16 | 2:03:36.2 [18] | 18 | |
19 | 936 | CTP TRI TEAM RO | Cristian Cazacu | Petre Paraschiv | Ana Dumitrache | --- | --- | --- | --- | --- | 19. / Real Estate Štafety | 5:29:04.6 | 1:32:24.4 | 37:43.4 [10] | 10 | 01:12.4 [2] | 10 | 2:33:42.6 [11] | 11 | 01:04.1 [3] | 11 | 2:15:22.0 [22] | 19 | |
20 | 921 | URW 2 | David Uher (Plavaní 1 | 9km ) | Libor Pecháček (Kolo 1 – 30km) | Roman Repta (Kolo 2 – 30km) | David Uher (Kolo 3 – 30km) | Roman Repta (Běh 1 – 7km) | Bárbora Vobořilová (Běh 2 – 7km ) | David Uher (Běh 3 – 7km) | 20. / Real Estate Štafety | 5:32:20.8 | 1:35:40.6 | 51:02.3 [22] | 22 | 01:19.7 [6] | 22 | 2:45:12.3 [20] | 20 | 02:00.6 [23] | 20 | 1:52:45.8 [6] | 20 | |
21 | 901 | HERO&OUTLAW | Martin Černý (běh) | Michal Půta (plavání ) | Kateřina Šírová (kolo) | Lucie Grošatová | --- | --- | --- | --- | 21. / Real Estate Štafety | 5:44:40.7 | 1:48:00.6 | 45:00.1 [19] | 19 | 01:24.7 [15] | 19 | 3:08:21.3 [23] | 23 | 01:24.3 [19] | 24 | 1:48:30.2 [5] | 21 | |
22 | 928 | C&W 4 - CUSHMAN & WAKEFIELD | Lukáš Landsinger | Petr Landsinger | Tomáš Landsinger | Lucie Holečková | --- | --- | --- | --- | 22. / Real Estate Štafety | 5:44:57.7 | 1:48:17.6 | 38:35.1 [12] | 12 | 01:22.4 [13] | 12 | 3:00:24.5 [22] | 21 | 01:14.1 [9] | 21 | 2:03:21.4 [17] | 22 | |
23 | 919 | COLLIERS DESIGN & BUILD | Ondřej Slavík (Bike) | Martin Lakomý (Swim) | Manuel Perez (Run) | --- | --- | --- | --- | --- | 23. / Real Estate Štafety | 5:52:59.9 | 1:56:19.7 | 39:47.3 [14] | 14 | 01:31.5 [19] | 15 | 3:13:32.6 [24] | 24 | 01:14.6 [10] | 23 | 1:56:53.8 [9] | 23 | |
24 | 933 | CTP TRI TEAM V | Richard | Petr Závodník | Tom | Petra Morcová | Harmen | --- | --- | --- | 24. / Real Estate Štafety | 6:13:37.7 | 2:16:57.5 | 57:06.5 [24] | 24 | 01:41.7 [21] | 24 | 2:52:59.8 [21] | 22 | 01:20.8 [17] | 22 | 2:20:28.6 [24] | 24 |