Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 19 | MICHALIČKA Štefan | 2000 | MKL Kremnica | 1. / Mladší žiaci 2000 | 0:11:07.9 | 0:00:00.0 | |
2 | 44 | ŠEFČIKOVÁ Zuzana | 2000 | Cross country Levoča | 1. / Mladšie žiačky 2000 | 0:11:13.5 | 0:00:05.6 | |
3 | 13 | SURŽIN Jakub | 2001 | Cross country Levoča | 1. / Mladší žiaci 2001+ | 0:11:16.7 | 0:00:08.8 | |
4 | 184 | HRONČEK Peter | 2000 | LK Hriňová | 2. / Mladší žiaci 2000 | 0:11:40.2 | 0:00:32.3 | |
5 | 2 | KOVÁČIK Matej | 2000 | ŠK METEOR Dolný Kubín | 3. / Mladší žiaci 2000 | 0:12:20.3 | 0:01:12.4 | |
6 | 10 | JURENA Adam | 2000 | MŠK Liptovský Hrádok | 4. / Mladší žiaci 2000 | 0:12:24.1 | 0:01:16.2 | |
7 | 8 | MATUŠKA Tomáš | 2002 | Klub lyžiarov Nováky | 2. / Mladší žiaci 2001+ | 0:12:25.6 | 0:01:17.7 | |
8 | 20 | KLOUDA Kristián | 2000 | MKL Kremnica | 5. / Mladší žiaci 2000 | 0:12:29.4 | 0:01:21.5 | |
9 | 12 | KOŠTIAL Adam | 2002 | Cross country Levoča | 3. / Mladší žiaci 2001+ | 0:12:31.4 | 0:01:23.5 | |
10 | 175 | JACENKOVÁ Timea | 2000 | LK Hriňová | 2. / Mladšie žiačky 2000 | 0:12:33.5 | 0:01:25.6 | |
11 | 160 | HRONČEKOVÁ Andrea | 2000 | LK Hriňová | 3. / Mladšie žiačky 2000 | 0:12:37.4 | 0:01:29.5 | |
12 | 21 | BREZINA Radoslav | 2000 | TJ Družstevník Východná | 6. / Mladší žiaci 2000 | 0:12:57.0 | 0:01:49.1 | |
13 | 43 | LORKOVÁ Ema | 2001 | Cross country Levoča | 1. / Mladšie žiačky 2001+ | 0:13:07.3 | 0:01:59.4 | |
14 | 48 | GABČÍKOVÁ Rebeka | 2000 | MKL Kremnica | 4. / Mladšie žiačky 2000 | 0:13:09.0 | 0:02:01.1 | |
15 | 45 | DŽUGANOVÁ Karin | 2000 | Cross country Levoča | 5. / Mladšie žiačky 2000 | 0:13:09.2 | 0:02:01.3 | |
16 | 1 | BADÁŇ Tomáš | 2000 | ŠK METEOR Dolný Kubín | 7. / Mladší žiaci 2000 | 0:13:14.6 | 0:02:06.7 | |
17 | 47 | MICHALČÍKOVÁ Zuzana | 2002 | MKL Kremnica | 2. / Mladšie žiačky 2001+ | 0:13:15.6 | 0:02:07.7 | |
18 | 30 | MACHAJOVÁ Sára | 2000 | ŠK METEOR Dolný Kubín | 6. / Mladšie žiačky 2000 | 0:13:16.0 | 0:02:08.1 | |
19 | 39 | ZAŤKOVÁ Monika | 2000 | Klub lyžiarov Nováky | 7. / Mladšie žiačky 2000 | 0:13:18.6 | 0:02:10.7 | |
20 | 9 | GAŠPER Samuel | 2001 | ŠKP Štrbské Pleso | 4. / Mladší žiaci 2001+ | 0:13:20.9 | 0:02:13.0 | |
21 | 42 | PRÍLOHOVÁ Ema | 2001 | Cross country Levoča | 3. / Mladšie žiačky 2001+ | 0:13:24.3 | 0:02:16.4 | |
22 | 40 | KLEMENTOVÁ Marianna | 2002 | Klub lyžiarov Nováky | 4. / Mladšie žiačky 2001+ | 0:13:24.6 | 0:02:16.7 | |
23 | 15 | PODMANICKÝ Jozef | 2001 | MKL Kremnica | 5. / Mladší žiaci 2001+ | 0:13:31.1 | 0:02:23.2 | |
24 | 16 | GORDULIČ Filip | 2001 | MKL Kremnica | 6. / Mladší žiaci 2001+ | 0:13:58.0 | 0:02:50.1 | |
25 | 22 | GAJDOŠ Jaroslav | 2000 | TJ Družstevník Východná | 8. / Mladší žiaci 2000 | 0:13:58.6 | 0:02:50.7 | |
26 | 41 | PRÍLOHOVÁ Laura | 2002 | Cross country Levoča | 5. / Mladšie žiačky 2001+ | 0:14:22.5 | 0:03:14.6 | |
27 | 7 | SITÁRIK Michal | 2002 | Klub biatlonu BREZA | 7. / Mladší žiaci 2001+ | 0:14:23.0 | 0:03:15.1 | |
28 | 17 | CESNEK Damián | 2001 | MKL Kremnica | 8. / Mladší žiaci 2001+ | 0:14:23.1 | 0:03:15.2 | |
29 | 4 | BADÁŇ Matej | 2003 | ŠK METEOR Dolný Kubín | 9. / Mladší žiaci 2001+ | 0:14:24.8 | 0:03:16.9 | |
30 | 54 | MIČEVOVÁ Jana | 2002 | TJ Družstevník Východná | 6. / Mladšie žiačky 2001+ | 0:14:46.6 | 0:03:38.7 | |
31 | 14 | TÍLESCH Denis | 2002 | MKL Kremnica | 10. / Mladší žiaci 2001+ | 0:14:50.8 | 0:03:42.9 | |
32 | 38 | REMEŇOVÁ Mária | 2000 | Klub biatlonu BREZA | 8. / Mladšie žiačky 2000 | 0:14:54.0 | 0:03:46.1 | |
33 | 23 | ŽIAK Jozef | 2001 | TJ Družstevník Východná | 11. / Mladší žiaci 2001+ | 0:14:58.6 | 0:03:50.7 | |
34 | 33 | BALÁKOVÁ Júlia | 2000 | Klub biatlonu BREZA | 9. / Mladšie žiačky 2000 | 0:14:59.0 | 0:03:51.1 | |
35 | 5 | MERIAČ Tomáš | 2002 | ZŠ Benice - KPHC T. Teplice | 12. / Mladší žiaci 2001+ | 0:15:21.5 | 0:04:13.6 | |
36 | 46 | BIELIKOVÁ Monika | 2002 | MKL Kremnica | 7. / Mladšie žiačky 2001+ | 0:15:21.6 | 0:04:13.7 | |
37 | 11 | HOHOLM Timothy | 2000 | MŠK Liptovský Hrádok | 9. / Mladší žiaci 2000 | 0:15:43.8 | 0:04:35.9 | |
38 | 143 | ĎURIAN Jakub | 2001 | MKL Kremnica | 13. / Mladší žiaci 2001+ | 0:15:46.8 | 0:04:38.9 | |
39 | 3 | ŠOCH Samuel | 2001 | ŠK METEOR Dolný Kubín | 14. / Mladší žiaci 2001+ | 0:15:55.1 | 0:04:47.2 | |
40 | 35 | REMEŇOVÁ Zuzana | 2000 | Klub biatlonu BREZA | 10. / Mladšie žiačky 2000 | 0:16:06.0 | 0:04:58.1 | |
41 | 150 | KUBIŠ Lukáš | 2000 | LKHL Detvianska Huta - Látky | 10. / Mladší žiaci 2000 | 0:16:20.2 | 0:05:12.3 | |
42 | 55 | GAJDOŠOVÁ Anna | 2001 | TJ Družstevník Východná | 8. / Mladšie žiačky 2001+ | 0:16:23.6 | 0:05:15.7 | |
43 | 53 | ULIČNÁ Lenka | 2000 | TJ Družstevník Východná | 11. / Mladšie žiačky 2000 | 0:16:40.8 | 0:05:32.9 | |
44 | 6 | MACHAJ Samuel | 2003 | ŠK METEOR Dolný Kubín | 15. / Mladší žiaci 2001+ | 0:16:48.5 | 0:05:40.6 | |
45 | 18 | DOMIŇÁK Andrej | 2002 | MKL Kremnica | 16. / Mladší žiaci 2001+ | 0:17:35.3 | 0:06:27.4 | |
46 | 29 | SPIŠIAK Marek | 2000 | ŠKP Banská Bystrica | 11. / Mladší žiaci 2000 | 0:17:51.2 | 0:06:43.3 | |
47 | 36 | DURČÁKOVÁ Adela | 2001 | Klub biatlonu BREZA | 9. / Mladšie žiačky 2001+ | 0:18:03.0 | 0:06:55.1 | |
48 | 37 | MATYSOVÁ Diana | 2002 | Klub biatlonu BREZA | 10. / Mladšie žiačky 2001+ | 0:19:12.0 | 0:08:04.1 | |
49 | 32 | LANGOVÁ Timea | 2001 | ŠK METEOR Dolný Kubín | 11. / Mladšie žiačky 2001+ | 0:19:37.2 | 0:08:29.3 | |
50 | 49 | BRUNNEROVÁ Leila | 2002 | MKL Kremnica | 12. / Mladšie žiačky 2001+ | 0:20:14.0 | 0:09:06.1 | |
51 | 58 | MIKOVÁ Kristína | 2004 | MKL Kremnica | 13. / Mladšie žiačky 2001+ | 0:20:32.5 | 0:09:24.6 |