Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Plavání | # | D1 | # | Kolo | # | D2 | # | Běh | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | SERRIERES Arthur | 1994 | T2S | 1. / PRO(m) | 2:33:26.2 | 0:00:00.0 | 19:49.0 [5] | 5 | 00:45.9 [1] | 4 | 1:30:16.2 [6] | 4 | 0:00:29.5 [3] | 3 | 0:42:05.5 [1] | 1 | ||
2 | 30 | CHANE Maxim | 1996 | Nissa triathlon / Team Organicoach Xterra | 2. / PRO(m) | 2:34:03.2 | 0:00:37.0 | 18:13.8 [1] | 1 | 00:47.0 [2] | 1 | 1:29:33.0 [3] | 1 | 0:00:27.7 [1] | 1 | 0:45:01.5 [4] | 2 | ||
3 | 17 | CARABIN Sébastien | 1989 | BH Wallonie MTB TEAM | 3. / PRO(m) | 2:35:20.7 | 0:01:54.4 | 23:37.1 [79] | 79 | 01:21.0 [44] | 65 | 1:26:55.2 [1] | 5 | 0:00:51.2 [54] | 5 | 0:42:36.0 [2] | 3 | ||
4 | 6 | KOČAŘ Lukáš | 1992 | Konrad Tools Triathlon team | 4. / PRO(m) | 2:36:18.5 | 0:02:52.2 | 18:15.8 [2] | 2 | 00:56.5 [7] | 2 | 1:30:46.5 [7] | 2 | 0:00:45.2 [37] | 2 | 0:45:34.2 [6] | 4 | ||
5 | 5 | CARLONI Francois | 1985 | ORGANICOACH | 5. / PRO(m) | 2:36:24.0 | 0:02:57.7 | 19:51.7 [6] | 6 | 00:50.4 [3] | 5 | 1:30:06.2 [4] | 3 | 0:00:40.5 [20] | 4 | 0:44:54.9 [3] | 5 | ||
6 | 22 | SLOTH NIELSEN Jens Emil | 1999 | Outdoor Bjerringbro/scott Sports Denmark | 6. / PRO(m) | 2:40:02.2 | 0:06:36.0 | 20:48.8 [12] | 12 | 01:08.5 [18] | 11 | 1:30:12.0 [5] | 6 | 0:01:11.3 [120] | 6 | 0:46:41.4 [9] | 6 | ||
7 | 26 | FOGNINI Fausto | 1985 | Pool Cantu Triathlon | 7. / PRO(m) | 2:40:05.8 | 0:06:39.5 | 23:30.3 [75] | 75 | 00:56.8 [8] | 52 | 1:28:51.5 [2] | 7 | 0:00:42.2 [25] | 7 | 0:46:04.8 [7] | 7 | ||
8 | 8 | RINALDI Filippo | 1991 | CUS PARMA | 8. / PRO(m) | 2:41:26.2 | 0:08:00.0 | 19:47.3 [4] | 4 | 00:55.8 [5] | 6 | 1:34:54.7 [12] | 8 | 0:00:37.7 [14] | 8 | 0:45:10.5 [5] | 8 | ||
9 | 11 | JUD Samuel | 1985 | Chaelbli Bikes / LC-Meilen TRI-Team | 9. / PRO(m) | 2:44:16.7 | 0:10:50.5 | 20:26.3 [11] | 11 | 01:06.0 [17] | 9 | 1:34:28.0 [11] | 9 | 0:00:45.7 [40] | 9 | 0:47:30.6 [12] | 9 | ||
10 | 171 | KUEFNER Sebastian | 1987 | Triathlon Gera | 1. / 30-34(m) | 2:44:57.7 | 0:11:31.5 | 21:11.3 [23] | 23 | 01:46.5 [86] | 25 | 1:34:01.2 [9] | 10 | 0:01:09.3 [112] | 10 | 0:46:49.3 [10] | 10 | ||
11 | 15 | FRANCKE Michal | 1986 | Haven Team | 10. / PRO(m) | 2:47:28.3 | 0:14:02.0 | 19:52.6 [7] | 7 | 00:56.3 [6] | 7 | 1:37:56.2 [15] | 13 | 0:00:41.7 [24] | 13 | 0:48:01.4 [14] | 11 | ||
12 | 115 | FEDER SCHWANER Mathieu | 1981 | Aarhus 1900 tri | 1. / 35-39(m) | 2:48:01.0 | 0:14:34.7 | 23:25.6 [73] | 73 | 01:18.0 [34] | 60 | 1:33:32.7 [8] | 11 | 0:00:34.2 [7] | 11 | 0:49:10.4 [23] | 12 | ||
13 | 80 | BEDNARSKÝ Vojtěch | 1997 | TITAN TRILIFE | 1. / 20-24(m) | 2:48:40.0 | 0:15:13.7 | 22:54.2 [54] | 54 | 01:02.4 [16] | 46 | 1:34:21.7 [10] | 12 | 0:00:34.8 [8] | 12 | 0:49:46.8 [25] | 13 | ||
14 | 98 | CMUNT Petr | 1996 | Triclub Česká Lípa | 2. / 20-24(m) | 2:49:45.5 | 0:16:19.2 | 25:30.8 [98] | 98 | 01:40.8 [74] | 96 | 1:34:58.1 [13] | 17 | 0:00:45.2 [36] | 17 | 0:46:50.4 [11] | 14 | ||
15 | 12 | WOLPERT Hannes | 1991 | Racextract Racing Team | 11. / PRO(m) | 2:50:21.0 | 0:16:54.7 | 19:53.8 [8] | 8 | 00:58.5 [10] | 8 | 1:40:17.9 [20] | 15 | 0:00:40.9 [21] | 15 | 0:48:29.6 [18] | 15 | ||
16 | 28 | ZANENGA Andrea | 1991 | Pool Cant? 1999 | 12. / PRO(m) | 2:51:21.3 | 0:17:55.0 | 22:10.1 [44] | 44 | 01:20.3 [40] | 38 | 1:38:30.9 [17] | 16 | 0:00:54.4 [65] | 18 | 0:48:25.4 [17] | 16 | ||
17 | 13 | VIVIEN Gaëtan | 1990 | Rennes Triathlon | 13. / PRO(m) | 2:51:53.5 | 0:18:27.2 | 20:50.0 [13] | 13 | 01:12.9 [26] | 12 | 1:38:03.7 [16] | 14 | 0:00:59.0 [82] | 14 | 0:50:47.8 [33] | 17 | ||
18 | 53 | PHILIPP Laura | 1987 | --- | 1. / PRO(f) | 2:52:43.5 | 0:19:17.2 | 20:52.8 [15] | 15 | 01:16.3 [31] | 13 | 1:41:43.6 [29] | 23 | 0:00:41.2 [23] | 22 | 0:48:09.3 [16] | 18 | ||
19 | 243 | STREJC Michal | 2002 | Triatlonová akademie Plzeň | 1. / 15-19(m) | 2:53:36.5 | 0:20:10.2 | 21:13.0 [24] | 24 | 01:20.6 [43] | 22 | 1:42:17.1 [33] | 27 | 0:00:37.9 [15] | 27 | 0:48:07.7 [15] | 19 | ||
20 | 168 | KUBICA Roman | 1989 | MS Bike Academy Racing | 2. / 30-34(m) | 2:53:47.5 | 0:20:21.2 | 25:49.7 [102] | 102 | 01:20.6 [42] | 95 | 1:36:53.9 [14] | 24 | 0:00:41.2 [22] | 23 | 0:49:01.9 [20] | 20 | ||
21 | 85 | BONASSO Franck | 1981 | CCCE triathlon | 2. / 35-39(m) | 2:54:00.0 | 0:20:33.7 | 23:19.0 [69] | 69 | 01:56.4 [100] | 75 | 1:40:30.9 [22] | 28 | 0:00:42.2 [26] | 28 | 0:47:31.4 [13] | 21 | ||
22 | 137 | HOLOMOUCKÝ Adam | 1999 | ELAB Team | 3. / 20-24(m) | 2:54:08.0 | 0:20:41.7 | 21:10.2 [22] | 22 | 01:11.1 [23] | 19 | 1:41:29.6 [28] | 22 | 0:00:38.7 [16] | 21 | 0:49:38.2 [24] | 22 | ||
23 | 239 | SPITZHORN Timo | 2000 | Kern-Haus Team RSG Montabaur | 4. / 20-24(m) | 2:54:20.5 | 0:20:54.2 | 18:53.8 [3] | 3 | 01:17.0 [33] | 3 | 1:42:02.9 [32] | 18 | 0:00:37.2 [12] | 16 | 0:51:29.3 [36] | 23 | ||
24 | 304 | HRON Jan | 1981 | Šumavský triatlon | 3. / 35-39(m) | 2:54:55.3 | 0:21:29.0 | 21:50.6 [31] | 31 | 01:25.3 [48] | 32 | 1:40:50.6 [23] | 25 | 0:00:51.2 [53] | 25 | 0:49:57.4 [27] | 24 | ||
25 | 278 | RINALDI Marco | 1994 | Cus Parma Triathlon | 1. / 25-29(m) | 2:55:09.0 | 0:21:42.7 | 21:56.0 [34] | 34 | 00:57.9 [9] | 24 | 1:40:15.4 [19] | 19 | 0:00:45.0 [35] | 19 | 0:51:14.6 [34] | 25 | ||
26 | 144 | JANATA Boris | 1994 | Kompava H-Triathlon Team | 2. / 25-29(m) | 2:56:45.3 | 0:23:19.0 | 20:50.6 [14] | 14 | 01:31.8 [62] | 20 | 1:42:02.9 [31] | 26 | 0:00:54.7 [67] | 26 | 0:51:25.2 [35] | 26 | ||
27 | 58 | MAIRHOFER Sandra | 1992 | --- | 2. / PRO(f) | 2:57:43.5 | 0:24:17.2 | 21:32.8 [29] | 29 | 01:16.0 [30] | 23 | 1:43:45.4 [40] | 32 | 0:00:36.1 [10] | 31 | 0:50:33.0 [30] | 27 | ||
28 | 56 | MENDITTO Marta | 1999 | ORGANICOACH | 3. / PRO(f) | 2:58:03.1 | 0:24:36.8 | 22:07.5 [41] | 41 | 00:53.3 [4] | 27 | 1:44:03.1 [42] | 34 | 0:00:38.9 [17] | 34 | 0:50:20.1 [29] | 28 | ||
29 | 51 | KARÁSKOVÁ ERBENOVÁ Helena | 1979 | LAWI | 4. / PRO(f) | 2:58:41.8 | 0:25:15.5 | 23:28.8 [74] | 74 | 01:12.5 [25] | 58 | 1:43:01.6 [36] | 36 | 0:00:40.0 [19] | 35 | 0:50:18.6 [28] | 29 | ||
30 | 273 | RABENSTEIN Jonas | 1992 | RSC Neukirchen | 3. / 25-29(m) | 2:59:12.5 | 0:25:46.3 | 24:47.2 [90] | 90 | 02:52.9 [178] | 105 | 1:40:27.8 [21] | 37 | 0:01:09.9 [116] | 37 | 0:49:54.5 [26] | 30 | ||
31 | 21 | OLSZEWSKI Marek | 1987 | TriDivision | 14. / PRO(m) | 2:59:28.3 | 0:26:02.0 | 21:09.7 [21] | 21 | 01:11.6 [24] | 18 | 1:41:05.9 [25] | 20 | 0:00:36.4 [11] | 20 | 0:55:24.4 [61] | 31 | ||
32 | 103 | DELEEBEECK Joeri | 1990 | SP&O | 3. / 30-34(m) | 2:59:44.8 | 0:26:18.5 | 23:22.6 [71] | 71 | 01:18.0 [35] | 57 | 1:41:11.1 [26] | 29 | 0:01:27.7 [157] | 32 | 0:52:25.1 [41] | 32 | ||
33 | 128 | GIJSSEN Tibor | 1986 | SRAM | 4. / 30-34(m) | 2:59:49.5 | 0:26:23.3 | 30:21.6 [181] | 181 | 01:09.0 [19] | 160 | 1:41:01.1 [24] | 54 | 0:00:46.7 [43] | 54 | 0:46:31.0 [8] | 33 | ||
34 | 52 | RIOU Morgane | 1986 | TEMA ORGANICOACH XTERRA | 5. / PRO(f) | 3:00:09.8 | 0:26:43.5 | 23:35.0 [78] | 78 | 01:02.4 [15] | 56 | 1:45:39.1 [46] | 42 | 0:00:44.7 [31] | 42 | 0:49:08.4 [21] | 34 | ||
35 | 222 | RICHTER Miroslav | 1984 | KERBEROS | 4. / 35-39(m) | 3:00:22.5 | 0:26:56.3 | 21:04.7 [17] | 17 | 01:25.6 [49] | 21 | 1:45:01.9 [44] | 35 | 0:00:54.6 [66] | 36 | 0:51:55.6 [40] | 35 | ||
36 | 116 | FELLMANN Pâris | 1999 | ORGANICOACH | 5. / 20-24(m) | 3:00:32.0 | 0:27:05.8 | 24:29.2 [86] | 86 | 01:15.1 [27] | 81 | 1:44:41.1 [43] | 43 | 0:00:58.0 [79] | 43 | 0:49:08.4 [22] | 36 | ||
37 | 105 | DOLIVO Fred | 1975 | TER-X-Three | 1. / 45-49(m) | 3:00:35.0 | 0:27:08.8 | 23:07.6 [65] | 65 | 01:58.3 [103] | 70 | 1:46:04.3 [48] | 47 | 0:00:51.2 [55] | 47 | 0:48:33.4 [19] | 37 | ||
38 | 299 | JAROŠ Zbyšek | 1974 | Artsport Team | 2. / 45-49(m) | 3:00:40.5 | 0:27:14.3 | 21:54.5 [33] | 33 | 01:10.6 [22] | 28 | 1:46:09.6 [50] | 40 | 0:00:52.2 [59] | 39 | 0:50:33.5 [31] | 38 | ||
39 | 27 | IBERT Lasse | 1986 | Team twenty.six e.V. Roth | 15. / PRO(m) | 3:00:53.0 | 0:27:26.7 | 21:31.5 [28] | 28 | 01:28.4 [59] | 26 | 1:42:52.1 [35] | 30 | 0:00:49.7 [48] | 29 | 0:54:11.2 [50] | 39 | ||
40 | 209 | PETIŠKA Ondřej | 1997 | Cycology | 6. / 20-24(m) | 3:00:55.8 | 0:27:29.5 | 22:48.0 [51] | 51 | 01:02.1 [13] | 42 | 1:42:19.9 [34] | 31 | 0:00:45.4 [39] | 30 | 0:54:00.2 [49] | 40 | ||
41 | 227 | RŮŽIČKA Jakub | 2000 | Cyklo Bendl | 7. / 20-24(m) | 3:02:46.1 | 0:29:19.8 | 22:57.1 [56] | 56 | 01:45.1 [83] | 59 | 1:38:55.1 [18] | 21 | 0:01:08.2 [110] | 24 | 0:58:00.5 [81] | 41 | ||
42 | 316 | BERKA Jan | 1989 | Cycology | 5. / 30-34(m) | 3:03:26.3 | 0:30:00.0 | 22:43.1 [50] | 50 | 02:03.5 [108] | 63 | 1:41:47.9 [30] | 33 | 0:00:50.7 [50] | 33 | 0:56:00.9 [65] | 42 | ||
43 | 158 | KOLAR Adam | 1989 | --- | 6. / 30-34(m) | 3:04:15.8 | 0:30:49.5 | 22:06.8 [40] | 40 | 01:32.0 [63] | 39 | 1:47:33.1 [56] | 48 | 0:01:10.2 [117] | 48 | 0:51:53.5 [39] | 43 | ||
44 | 188 | MERLE Jakub | 1987 | KOME klub Kraslice | 7. / 30-34(m) | 3:06:03.3 | 0:32:37.0 | 21:30.6 [27] | 27 | 01:45.8 [85] | 33 | 1:46:35.3 [53] | 41 | 0:00:51.5 [56] | 41 | 0:55:19.9 [59] | 44 | ||
45 | 279 | LAMPRECHT Philipp | 1994 | Stefflhof Adventures | 4. / 25-29(m) | 3:06:18.0 | 0:32:51.8 | 22:05.0 [37] | 37 | 02:02.1 [104] | 47 | 1:49:25.8 [62] | 56 | 0:01:11.5 [123] | 56 | 0:51:33.5 [37] | 45 | ||
46 | 92 | PLUNDRÁK David | 1988 | --- | 8. / 30-34(m) | 3:06:25.5 | 0:32:59.3 | 26:09.5 [109] | 109 | 02:15.4 [133] | 111 | 1:43:24.1 [39] | 50 | 0:00:45.0 [34] | 51 | 0:53:51.5 [46] | 46 | ||
47 | 55 | PATIES Alezee | 1995 | --- | 6. / PRO(f) | 3:06:37.8 | 0:33:11.5 | 22:06.1 [39] | 39 | 01:01.5 [11] | 29 | 1:48:31.3 [59] | 49 | 0:00:43.7 [28] | 49 | 0:54:15.0 [51] | 47 | ||
48 | 246 | SVATÍK Daniel | 1996 | --- | 8. / 20-24(m) | 3:06:40.3 | 0:33:14.0 | 26:45.6 [117] | 117 | 02:30.3 [155] | 124 | 1:41:22.6 [27] | 44 | 0:01:06.5 [104] | 46 | 0:54:55.2 [55] | 48 | ||
49 | 294 | D'ALBENZO Riccardo | 1978 | 3.4 Fun Barbatriathlon | 1. / 40-44(m) | 3:07:07.6 | 0:33:41.4 | 22:50.7 [53] | 53 | 01:44.9 [82] | 54 | 1:47:18.6 [55] | 52 | 0:00:56.7 [74] | 52 | 0:54:16.6 [52] | 49 | ||
50 | 195 | NAVRÁTIL Dušan | 1984 | Alfa tri team | 5. / 35-39(m) | 3:07:19.3 | 0:33:53.0 | 23:07.0 [64] | 64 | 01:20.1 [39] | 53 | 1:46:35.1 [52] | 46 | 0:00:33.5 [6] | 45 | 0:55:43.5 [62] | 50 | ||
51 | 102 | DEBNAR Jan | 1972 | JK Racing | 3. / 45-49(m) | 3:07:35.5 | 0:34:09.3 | 24:18.3 [83] | 83 | 01:34.8 [66] | 82 | 1:46:07.1 [49] | 53 | 0:00:51.9 [57] | 53 | 0:54:43.3 [54] | 51 | ||
52 | 315 | KROUPA Tomas | 1987 | Konrad Tools Team | 9. / 30-34(m) | 3:07:42.0 | 0:34:15.8 | 21:08.8 [20] | 20 | 01:01.8 [12] | 15 | 1:48:51.1 [61] | 45 | 0:00:30.2 [4] | 44 | 0:56:09.9 [67] | 52 | ||
53 | 286 | CINTULA Lukáš | 1991 | ENDEKA BASSTA team | 5. / 25-29(m) | 3:08:08.9 | 0:34:42.6 | 25:53.6 [104] | 104 | 01:44.3 [79] | 103 | 1:45:10.8 [45] | 55 | 0:00:44.8 [32] | 55 | 0:54:35.3 [53] | 53 | ||
54 | 282 | EBERL Tomáš | 1984 | X-Team BaNo K. Vary | 6. / 35-39(m) | 3:08:17.6 | 0:34:51.3 | 23:21.6 [70] | 70 | 01:42.8 [77] | 67 | 1:44:00.3 [41] | 39 | 0:00:56.7 [75] | 38 | 0:58:15.9 [85] | 54 | ||
55 | 199 | ONDREJ Michal | 1986 | 2bwinner | 10. / 30-34(m) | 3:08:25.0 | 0:34:58.8 | 20:53.1 [16] | 16 | 01:16.0 [29] | 14 | 1:49:43.3 [63] | 51 | 0:00:37.5 [13] | 50 | 0:55:55.0 [63] | 55 | ||
56 | 54 | WASLE Carina | 1984 | Wave Tri Team TS Wörgl | 7. / PRO(f) | 3:09:29.5 | 0:36:03.3 | 22:05.1 [38] | 38 | 01:19.0 [38] | 35 | 1:53:54.3 [77] | 71 | 0:01:26.4 [153] | 71 | 0:50:44.5 [32] | 56 | ||
57 | 59 | ZEMANOVÁ Jindřiška | 1980 | Triatlon Plzen | 8. / PRO(f) | 3:09:47.3 | 0:36:21.0 | 22:48.5 [52] | 52 | 01:22.6 [46] | 49 | 1:51:00.8 [68] | 59 | 0:00:39.7 [18] | 59 | 0:53:55.5 [47] | 57 | ||
58 | 207 | PEDERSEN Anders Winkler | 1992 | Odense Triathlon Club | 6. / 25-29(m) | 3:10:21.3 | 0:36:55.0 | 23:16.7 [68] | 68 | 02:10.1 [121] | 78 | 1:48:51.1 [60] | 57 | 0:01:02.2 [89] | 57 | 0:55:01.1 [56] | 58 | ||
59 | 71 | ADAMEC Radek | 1991 | 2bwinner | 7. / 25-29(m) | 3:11:33.3 | 0:38:07.0 | 26:11.2 [110] | 110 | 01:30.6 [61] | 106 | 1:47:48.5 [57] | 61 | 0:00:44.8 [33] | 61 | 0:55:17.9 [58] | 59 | ||
60 | 281 | KONÁREK Zdeněk | 1982 | Šutri Prachatice | 7. / 35-39(m) | 3:11:48.8 | 0:38:22.5 | 26:23.1 [112] | 112 | 01:35.3 [68] | 109 | 1:46:56.0 [54] | 58 | 0:00:57.2 [78] | 58 | 0:55:57.0 [64] | 60 | ||
61 | 124 | GAGO Juraj | 1996 | PERRY 3 CLUB | 9. / 20-24(m) | 3:11:59.6 | 0:38:33.3 | 25:03.8 [93] | 93 | 02:14.8 [132] | 99 | 1:49:51.8 [64] | 70 | 0:01:22.2 [145] | 70 | 0:53:26.8 [44] | 61 | ||
62 | 131 | GREEVEN Niklas | 1988 | --- | 11. / 30-34(m) | 3:12:40.1 | 0:39:13.8 | 19:55.2 [9] | 9 | 02:16.6 [136] | 16 | 1:54:15.0 [81] | 65 | 0:00:49.7 [49] | 63 | 0:55:23.3 [60] | 62 | ||
63 | 238 | ŠOULA Oldřich | 1978 | --- | 2. / 40-44(m) | 3:13:15.1 | 0:39:48.8 | 28:44.6 [159] | 159 | 01:52.5 [97] | 148 | 1:50:15.0 [66] | 84 | 0:00:46.9 [44] | 81 | 0:51:35.8 [38] | 63 | ||
64 | 197 | NETÍK Lukáš | 1988 | SK RN Hradec Králové | 12. / 30-34(m) | 3:13:26.3 | 0:40:00.0 | --- | --- | --- | --- | --- | 68 | 0:01:11.7 [124] | 68 | 0:55:07.8 [57] | 64 | ||
65 | 276 | ŠIMEK Adam | 1989 | Tereza Šimková | 13. / 30-34(m) | 3:13:36.1 | 0:40:09.8 | 23:04.0 [61] | 61 | 02:05.6 [115] | 73 | 1:43:07.6 [38] | 38 | 0:02:14.2 [200] | 40 | 1:03:04.5 [118] | 65 | ||
66 | 65 | LUŽNÁ Anna | 1993 | Oplt Cycling | 9. / PRO(f) | 3:13:37.1 | 0:40:10.8 | 23:33.6 [76] | 76 | 01:21.8 [45] | 64 | 1:53:53.5 [76] | 74 | 0:00:50.9 [51] | 72 | 0:53:57.0 [48] | 66 | ||
67 | 198 | NIEDERL Harald | 1990 | SU TRI Styria | 14. / 30-34(m) | 3:15:08.1 | 0:41:41.8 | 22:16.6 [46] | 46 | 01:39.0 [73] | 45 | 1:52:27.8 [72] | 64 | 0:01:00.0 [86] | 65 | 0:57:44.5 [79] | 67 | ||
68 | 297 | KACENA Vojtech | 1979 | ArtSport | 3. / 40-44(m) | 3:16:59.1 | 0:43:32.8 | 27:21.3 [135] | 135 | 01:51.8 [93] | 123 | 1:50:32.3 [67] | 77 | 0:00:59.4 [84] | 76 | 0:56:14.1 [68] | 68 | ||
69 | 79 | BAUM Manuel | 1995 | TSV Bad Reichenhall | 8. / 25-29(m) | 3:17:45.6 | 0:44:19.3 | 21:07.8 [19] | 19 | 02:18.3 [137] | 36 | 1:56:52.7 [90] | 80 | 0:01:23.9 [148] | 83 | 0:56:02.6 [66] | 69 | ||
70 | 241 | STODOLA Martin | 1989 | 3X Republic | 15. / 30-34(m) | 3:17:50.6 | 0:44:24.3 | 22:37.8 [49] | 49 | 01:44.5 [81] | 50 | 1:51:03.3 [69] | 60 | 0:00:35.7 [9] | 60 | 1:01:49.0 [113] | 70 | ||
71 | 291 | TUMA Zdenek | 1966 | VANAMAN Kladno | 1. / 50-54(m) | 3:18:04.3 | 0:44:38.0 | 24:27.0 [85] | 85 | 02:04.4 [111] | 90 | 1:53:50.8 [75] | 81 | 0:00:55.9 [72] | 80 | 0:56:46.1 [71] | 71 | ||
72 | 314 | OBR Tomas | 1977 | Body ID | 4. / 40-44(m) | 3:18:20.8 | 0:44:54.5 | 21:59.3 [35] | 35 | 01:53.5 [98] | 43 | 1:53:09.3 [73] | 67 | 0:00:55.7 [71] | 67 | 1:00:22.8 [101] | 72 | ||
73 | 83 | BISOVÁ Štěpánka | 2000 | Triclub Česká Lípa | 1. / 20-24(f) | 3:18:40.1 | 0:45:13.9 | 25:25.6 [97] | 97 | 01:30.5 [60] | 91 | 1:53:54.5 [78] | 83 | 0:01:27.4 [155] | 84 | 0:56:21.9 [69] | 73 | ||
74 | 63 | BILLOUIN Solenne | 1997 | ASPTT Angers Triathlon | 10. / PRO(f) | 3:19:05.1 | 0:45:38.8 | 22:08.8 [43] | 43 | 01:10.0 [21] | 34 | 1:56:36.3 [86] | 79 | 0:00:55.7 [70] | 78 | 0:58:14.1 [84] | 74 | ||
75 | 210 | PICHLÍKOVÁ Jana | 1985 | CSG TRI TEAM | 1. / 35-39(f) | 3:19:07.4 | 0:45:41.1 | 29:41.4 [169] | 169 | 01:54.3 [99] | 161 | 1:48:12.0 [58] | 78 | 0:01:05.9 [102] | 79 | 0:58:13.6 [83] | 75 | ||
76 | 263 | WINTER Arthur | 1972 | HSV Triathlon Kärnten | 4. / 45-49(m) | 3:19:07.7 | 0:45:41.4 | 23:04.1 [62] | 62 | 01:42.0 [75] | 62 | 1:53:57.8 [79] | 73 | 0:01:25.9 [151] | 75 | 0:58:57.7 [89] | 76 | ||
77 | 154 | KODRAS Ondra | 1988 | K2 Travel & Tips | 16. / 30-34(m) | 3:19:11.3 | 0:45:45.0 | 25:35.6 [100] | 100 | 01:27.3 [53] | 93 | 1:50:04.3 [65] | 69 | 0:01:12.2 [125] | 69 | 1:00:51.8 [103] | 77 | ||
78 | 153 | KOCIÁN Robert | 1988 | TITAN TRILIFE | 17. / 30-34(m) | 3:19:27.6 | 0:46:01.3 | 28:54.2 [160] | 160 | 01:37.9 [72] | 147 | 1:46:25.8 [51] | 66 | 0:00:51.0 [52] | 66 | 1:01:38.5 [111] | 78 | ||
79 | 143 | JAHN Bohumil | 1980 | BogasTeam | 5. / 40-44(m) | 3:19:38.1 | 0:46:11.8 | 23:42.8 [81] | 81 | 02:11.8 [126] | 83 | 1:55:29.5 [82] | 87 | 0:01:03.7 [93] | 87 | 0:57:10.1 [76] | 79 | ||
80 | 60 | SPANGSBERG Janni | 1984 | Esbjerg Tri- og Multisport | 11. / PRO(f) | 3:20:07.1 | 0:46:40.8 | 27:04.5 [126] | 126 | 02:02.6 [105] | 120 | 1:51:21.8 [70] | 82 | 0:01:11.5 [122] | 82 | 0:58:26.5 [87] | 80 | ||
81 | 95 | CHOLEVA Petr | 1974 | Litaci Jelen | 5. / 45-49(m) | 3:21:01.6 | 0:47:35.3 | 25:10.1 [94] | 94 | 01:51.5 [92] | 92 | 1:55:56.0 [84] | 90 | 0:01:08.4 [111] | 90 | 0:56:55.3 [74] | 81 | ||
82 | 257 | VOLTR Tomas | 1992 | 2bwinner | 9. / 25-29(m) | 3:21:04.6 | 0:47:38.3 | 22:35.3 [48] | 48 | 03:05.5 [187] | 80 | 1:52:22.3 [71] | 72 | 0:01:40.9 [172] | 73 | 1:01:20.3 [110] | 82 | ||
83 | 218 | RÁDL Jakub | 1992 | Velosport Domažlice | 10. / 25-29(m) | 3:21:18.1 | 0:47:51.8 | 30:38.3 [184] | 184 | 02:09.8 [120] | 175 | 1:43:06.6 [37] | 62 | 0:01:04.4 [98] | 62 | 1:04:18.8 [127] | 83 | ||
84 | 67 | HARPAINTNER Sabrina | 1989 | Team Soas | 12. / PRO(f) | 3:21:45.6 | 0:48:19.3 | 22:23.5 [47] | 47 | 01:16.9 [32] | 40 | 1:55:29.5 [82] | 75 | 0:00:55.4 [69] | 74 | 1:01:40.1 [112] | 84 | ||
85 | 66 | GOLSTEYN Maud | 1980 | --- | 13. / PRO(f) | 3:22:25.3 | 0:48:59.0 | 23:51.1 [82] | 82 | 01:15.3 [28] | 71 | 1:58:30.5 [98] | 91 | 0:01:01.0 [87] | 91 | 0:57:47.3 [80] | 85 | ||
86 | 186 | MATĚJOVIČ Martin | 1969 | Triatlon Plzeň | 2. / 50-54(m) | 3:23:16.3 | 0:49:50.1 | 23:42.0 [80] | 80 | 01:35.0 [67] | 76 | 1:57:12.8 [93] | 89 | 0:01:08.2 [109] | 89 | 0:59:38.1 [94] | 86 | ||
87 | 99 | ČUMPELÍK Marek | 2001 | Haven Team | 2. / 15-19(m) | 3:23:23.3 | 0:49:57.1 | 23:08.8 [66] | 66 | 01:27.5 [54] | 55 | 1:56:47.0 [88] | 86 | 0:00:58.4 [80] | 85 | 1:01:01.4 [106] | 87 | ||
88 | 94 | CHAID Steve | 1967 | Nora racing team | 3. / 50-54(m) | 3:23:43.4 | 0:50:17.1 | 23:05.8 [63] | 63 | 02:21.8 [140] | 79 | 1:58:13.7 [97] | 92 | 0:01:09.7 [114] | 92 | 0:58:52.1 [88] | 88 | ||
89 | 310 | LEBEDA Petr | 1975 | --- | 6. / 45-49(m) | 3:24:22.1 | 0:50:55.8 | 26:48.3 [118] | 118 | 01:57.3 [101] | 115 | 1:57:18.7 [94] | 99 | 0:00:51.9 [58] | 98 | 0:57:25.6 [77] | 89 | ||
90 | 141 | IANNARILLI Emanuele | 1976 | endurance training | 6. / 40-44(m) | 3:24:30.0 | 0:51:03.7 | 25:35.0 [99] | 99 | 01:34.1 [65] | 94 | 1:54:01.8 [80] | 85 | 0:01:15.2 [131] | 86 | 1:02:03.7 [114] | 90 | ||
91 | 166 | KRIVOSUDSKY Peter | 1983 | Krivo Tri Team | 8. / 35-39(m) | 3:24:48.1 | 0:51:21.8 | 25:36.6 [101] | 101 | 02:02.8 [106] | 104 | 1:57:46.2 [95] | 95 | 0:01:04.9 [100] | 94 | 0:58:17.4 [86] | 91 | ||
92 | 163 | KOVAR Petr | 1975 | ABB racing team | 7. / 45-49(m) | 3:25:21.6 | 0:51:55.3 | 28:11.1 [150] | 150 | 02:18.8 [138] | 146 | 1:45:44.0 [47] | 63 | 0:01:07.2 [105] | 64 | 1:08:00.3 [157] | 92 | ||
93 | 182 | MALEŇÁK Filip | 1990 | Alfa-Helicopter Triathlon Team, z.s. | 18. / 30-34(m) | 3:25:50.1 | 0:52:23.8 | 20:08.7 [10] | 10 | 01:36.1 [70] | 10 | 2:00:34.5 [104] | 88 | 0:00:44.6 [30] | 88 | 1:02:45.9 [116] | 93 | ||
94 | 100 | DANI Jörg | 1966 | LV Limbach 2000 | 4. / 50-54(m) | 3:25:54.1 | 0:52:27.8 | 30:11.1 [176] | 176 | 03:43.0 [200] | 188 | 1:57:55.7 [96] | 116 | 0:01:20.1 [143] | 117 | 0:52:44.0 [42] | 94 | ||
95 | 308 | HARBAUER Georg | 1971 | LG Würzburg | 8. / 45-49(m) | 3:25:57.3 | 0:52:31.1 | 21:28.2 [26] | 26 | 01:42.4 [76] | 30 | 1:56:33.0 [85] | 76 | 0:01:06.2 [103] | 77 | 1:05:07.4 [135] | 95 | ||
96 | 298 | VOPÁLENSKÝ Tomáš | 1972 | Artsport Team | 9. / 45-49(m) | 3:26:08.6 | 0:52:42.3 | 32:33.3 [198] | 198 | 01:50.5 [91] | 190 | 1:53:30.7 [74] | 102 | 0:01:19.1 [141] | 103 | 0:56:54.7 [73] | 96 | ||
97 | 155 | KOHEL Petr | 1993 | --- | 11. / 25-29(m) | 3:26:27.1 | 0:53:00.8 | 25:58.7 [107] | 107 | 01:52.4 [96] | 107 | 1:56:43.3 [87] | 94 | 0:00:47.9 [46] | 93 | 1:01:04.7 [107] | 97 | ||
98 | 285 | ŠTEVANKA Ladislav | 1981 | ENDEKA BASSTA team | 9. / 35-39(m) | 3:26:53.8 | 0:53:27.6 | 27:30.8 [138] | 138 | 01:26.5 [51] | 117 | 1:56:49.7 [89] | 98 | 0:01:04.2 [94] | 97 | 1:00:02.4 [96] | 98 | ||
99 | 90 | BROŽ Milan | 1982 | KOME klub Kraslice | 10. / 35-39(m) | 3:27:38.1 | 0:54:11.8 | 24:36.1 [88] | 88 | 01:42.8 [78] | 87 | 1:59:13.5 [101] | 96 | 0:01:56.9 [185] | 99 | 1:00:08.7 [98] | 99 | ||
100 | 89 | BRANTLOVÁ Jana | 1995 | Velosport Domažlice | 1. / 25-29(f) | 3:29:26.7 | 0:56:00.4 | 21:52.3 [32] | 32 | 02:15.6 [134] | 48 | 2:04:49.9 [119] | 107 | 0:00:52.9 [61] | 105 | 0:59:35.7 [93] | 100 |