Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 80 | BEDNARSKÝ Vojtěch | 1997 | TITAN TRILIFE | 1. / Men | 0:18:14.1 | 0:00:00.0 | ||
2 | 342 | BEDNARSKÝ Václav | 2001 | TITAN TRILIFE | 2. / Men | 0:18:21.1 | 0:00:06.9 | ||
3 | 239 | SPITZHORN Timo | 2000 | Kern-Haus Team RSG Montabaur | 3. / Men | 0:18:54.9 | 0:00:40.7 | ||
4 | 20 | KOKOT Krzysztof | 1992 | 2K Sport Team | 4. / Men | 0:19:11.1 | 0:00:56.9 | ||
5 | 101 | DAVITE Stefano | 1986 | Triathlon Team Frecce Bianche | 5. / Men | 0:19:11.3 | 0:00:57.2 | ||
6 | 209 | PETIŠKA Ondřej | 1997 | Cycology | 6. / Men | 0:19:20.3 | 0:01:06.2 | ||
7 | 340 | FUCHS Michael | 2003 | TV 1875 Burglengenfeld e.V. | 7. / Men | 0:19:24.3 | 0:01:10.2 | ||
8 | 341 | SRBECKÝ Filip | 1999 | Team Cyklotrener.com | 8. / Men | 0:19:33.6 | 0:01:19.4 | ||
9 | 21 | OLSZEWSKI Marek | 1987 | --- | 9. / Men | 0:19:38.4 | 0:01:24.3 | ||
10 | 137 | HOLOMOUCKÝ Adam | 1999 | --- | 10. / Men | 0:19:50.1 | 0:01:36.0 | ||
11 | 116 | FELLMANN Pâris | 1999 | ORGANICOACH | 11. / Men | 0:20:11.5 | 0:01:57.3 | ||
12 | 241 | STODOLA Martin | 1989 | 3X Republic | 12. / Men | 0:20:19.9 | 0:02:05.7 | ||
13 | 131 | GREEVEN Niklas | 1988 | --- | 13. / Men | 0:20:29.0 | 0:02:14.9 | ||
14 | 181 | MACH Frantisek | 1986 | 321Start | 14. / Men | 0:20:31.9 | 0:02:17.8 | ||
15 | 154 | KODRAS Ondra | 1988 | K2 Travel & Tips | 15. / Men | 0:21:21.6 | 0:03:07.5 | ||
16 | 144 | JANATA Boris | 1994 | Kompava H-Triathlon Team | 16. / Men | 0:21:23.6 | 0:03:09.4 | ||
17 | 408 | DUPEJ Dominik | 2004 | 3X Republic | 17. / Men | 0:21:35.2 | 0:03:21.1 | ||
18 | 99 | ČUMPELÍK Marek | 2001 | Haven Team | 18. / Men | 0:22:13.2 | 0:03:59.1 | ||
19 | 271 | JÓCSIK Ondřej | 2001 | TAP Plzen | 19. / Men | 0:23:24.2 | 0:05:10.1 | ||
20 | 208 | PETER Tomas | 1976 | TEAM PAUL MITCHELL® | 20. / Men | 0:23:49.2 | 0:05:35.1 | ||
21 | 259 | VORLÍČKOVÁ Jana | 1995 | 2B Winner | 1. / Women | 0:24:19.2 | 0:06:05.0 | ||
22 | 165 | KRENN Katja | 2003 | FC Donald | 2. / Women | 0:24:37.2 | 0:06:23.0 | ||
23 | 93 | ČECH Ladislav | 1973 | RSFK | 21. / Men | 0:25:37.6 | 0:07:23.5 | ||
24 | 152 | KLÍMA Petr | 1996 | --- | 22. / Men | 0:26:45.1 | 0:08:31.0 | ||
--- | 16 | JAIS Christian | 1978 | Tri Team FFB | . / Men | DNS | --- | ||
--- | 19 | BIRNGRUBER Christian | 1983 | PEWAG Racing Team | . / Men | DNS | --- | ||
--- | 79 | BAUM Manuel | 1995 | TSV Bad Reichenhall | . / Men | DNS | --- | ||
--- | 115 | FEDER SCHWANER Mathieu | 1981 | Aarhus 1900 tri | . / Men | DNS | --- | ||
--- | 210 | PICHLÍKOVÁ Jana | 1985 | CSG TRI TEAM | . / Women | DNS | --- | ||
--- | 219 | REBRO Alex | 2002 | Triatlon Team Trnava | . / Men | DNS | --- | ||
--- | 623 | SCHWANER Helle | 1982 | --- | . / Women | DNS | --- |