Ralsko MTB Tour České spořitelny

MTB
DÁTUM :3.10.2020 MIESTO :Ralsko
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, a.s.

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas
3038 detail pretekára BARTONÍČEK Jan CZE 2006 --- DNF
3039 detail pretekára BARTONÍČEK Roman CZE 1975 --- DNF
3072 detail pretekára BARTOŠ Tomáš CZE 2004 --- 0:58:40.2
3987 detail pretekára BARTOŠOVÁ Daniela CZE 1988 --- DNS
3073 detail pretekára BARTOŠOVÁ Lenka CZE 1975 --- 1:08:26.0
3075 detail pretekára BEDĚRKOVÁ Markéta CZE 1980 Pardubice 1:37:55.8
3049 detail pretekára BEDNAŘÍK Jan CZE 1981 --- 1:02:56.2
6914 detail pretekára BEDNAŘÍKOVÁ Eva CZE 2015 Bikeranch Junior Team DNS
3048 detail pretekára BEDNAŘÍKOVÁ Jana CZE 1983 --- DNS
3994 detail pretekára BÉDOVÁ Jana CZE 1982 --- DNS
3889 detail pretekára BĚLKA Tomáš CZE 1969 MAGICVETERANS 1:20:27.0
3022 detail pretekára BETKA Stěpán CZE 2010 --- 1:48:11.8
3021 detail pretekára BETKA Vojtěch CZE 1979 --- 1:48:12.3
3086 detail pretekára BLAŽEK Ivan CZE 1952 Nasavrky Bikers 1:20:56.8
3997 detail pretekára BOHÁNSKÝ Leoš CZE 1973 ROHOZEC AMULET TEAM 1:03:45.0
3094 detail pretekára BRUMLÍK Marek CZE 1979 Cykloklub Jičín DNS
3095 detail pretekára BRUMLÍK Marek CZE 2005 Cykloklub Jičín DNS
3897 detail pretekára BŘEZINA Tadeáš CZE 2006 --- DNS
3957 detail pretekára BUGÁROVÁ Věra CZE 1967 --- 1:41:55.3
6946 detail pretekára CIMRMAN Jarolslav CZE 2008 Velo Akademie Kladno 1:02:17.8
3087 detail pretekára CVANCIGEROVÁ Monika CZE 1980 --- 2:02:46.4
3109 detail pretekára ČAPKA Petr CZE 1967 TJ Sokol Vysoká u Mělníka 2:20:20.0
6022 detail pretekára ČAPKOVÁ Julie CZE 2014 TJ Sokol Vysoká u Mělníka 2:20:20.0
3985 detail pretekára ČERNOCH Karel CZE 1973 --- DNS
3989 detail pretekára ČERNOCH Matyáš CZE 2013 --- DNS
3029 detail pretekára ČERYCH Martin CZE 1973 --- 2:19:50.6
3030 detail pretekára ČERYCH Matyáš CZE 2008 --- 1:52:44.5
3031 detail pretekára ČERYCHOVÁ Zuzana CZE 2005 --- DNS
3037 detail pretekára ČTRNÁCTÝ Marek CZE 1972 Veloakademie Kladno 1:13:39.5
3007 detail pretekára DAĎOVÁ Veronika CZE 1979 --- 1:53:43.6
3032 detail pretekára DAŇA Milan CZE 1952 --- 1:15:28.2
3918 detail pretekára DANIEL Ivan SVK 1979 --- 2:04:00.8
3919 detail pretekára DANIEL Tomáš CZE 2010 --- 2:06:50.1
6782 detail pretekára DLOUHÝ Jonáš CZE 2011 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM DNF
3999 detail pretekára DLOUHÝ Marek CZE 1977 Bitters Superior cyklolive 1:31:10.5
3998 detail pretekára DLOUHÝ Matouš CZE 2008 BITTERS SUPERIOR CYCLOLIVE Liberec DNS
3113 detail pretekára DROZD Zdeněk CZE 1981 --- 1:08:14.2
3006 detail pretekára FAMFULÍK Tomáš CZE 1980 --- 1:04:27.5
3916 detail pretekára FERKL Vladislav CZE 1967 --- 1:17:06.0
3114 detail pretekára FRČEK Václav CZE 1977 --- DNS
3115 detail pretekára FRČEK Václav CZE 1977 --- DNS
3116 detail pretekára FRČEK Václav CZE 1977 --- DNS
3886 detail pretekára FRÝBERT Jiří CZE 1973 Česká spořitelna hobby C 1:36:53.5
6730 detail pretekára FRÝBERTOVÁ Adéla CZE 2012 Česká spořitelna - Accolade cycling team 1:36:52.0
6718 detail pretekára GAMBA Kryštof CZE 2013 Bitters Superior Cyklofit Team 2:01:07.8
3071 detail pretekára GAMBOVÁ Michaela CZE 1984 --- 2:00:06.6
3017 detail pretekára GIBBS Dana CZE 1979 --- 1:53:43.8
3112 detail pretekára GIRGAL Tomáš CZE 1974 Brdští kanci 1:39:08.6
6724 detail pretekára GIRGALOVÁ Julie CZE 2014 Brdští kanci 1:44:08.6
3060 detail pretekára GROM Richard CZE 1974 Los Gromos 1:30:42.8
6770 detail pretekára GROM Viliam CZE 2012 Los Gromos 1:30:40.8
3059 detail pretekára GROMOVÁ Gabriela CZE 1982 Los Gromos 1:30:41.8
6733 detail pretekára GROMOVÁ Lujza CZE 2013 Los Gromos 1:30:41.5
3888 detail pretekára GUŽÍK Roman CZE 1975 --- 2:15:10.9
6740 detail pretekára GUŽÍKOVÁ Daniela CZE 2013 --- 2:15:09.9
6741 detail pretekára GUŽÍKOVÁ Terezie CZE 2011 --- 1:35:23.8
3941 detail pretekára HÁJEK Lukáš CZE 1988 --- DNS
3940 detail pretekára HÁJKOVÁ Dana CZE 1985 --- DNS
3041 detail pretekára HATAS Jan CZE 1976 --- 0:55:45.2
3043 detail pretekára HATAŠOVÁ Ladislava CZE 1976 ROHOZEC AMULET TEAM 1:14:19.5
3018 detail pretekára HLAVATÁ Beáta CZE 2005 --- 1:33:19.3
3908 detail pretekára HODAČ Luboš CZE 1971 --- DNS
3906 detail pretekára HODAČOVÁ Kateřina CZE 2003 --- DNS
3907 detail pretekára HODAČOVÁ Kristýna CZE 2008 --- DNS
3910 detail pretekára HOFFMANN Martin CZE 1973 MOVS Smržovka 0:52:11.2
3962 detail pretekára HOCHOVÁ Jitka CZE 1998 --- DNS
3110 detail pretekára HONDL Daniel CZE 2012 --- 1:30:02.8
3111 detail pretekára HONDLOVA Sylva CZE 1977 --- 2:13:24.9
3944 detail pretekára HONZEJK Jiří CZE 1978 --- 1:15:10.7
6803 detail pretekára HONZEJK Tadeáš CZE 2012 BITTERS SUPERIOR CIKLOLIVE TEAM DNS
3894 detail pretekára HOVORKA Jiří CZE 1972 --- DNF
3009 detail pretekára HOVORKOVÁ Frederica CZE 2012 --- DNF
3046 detail pretekára ISMAILOVA Viktoriya CZE 1996 --- DNF
3917 detail pretekára JAMAI Petra CZE 1975 Pepet 1:08:43.0
3979 detail pretekára JANATA Honza CZE 1977 pocta 0:56:55.2
3090 detail pretekára JELÍNEK David CZE 2013 --- 1:34:25.3
3089 detail pretekára JELÍNEK Kamil CZE 1984 --- 1:34:23.0
6813 detail pretekára JEŽEK Jan Sebastian CZE 2014 --- 2:25:52.4
6800 detail pretekára JEŽKOVÁ Diana Gabriela CZE 2014 --- 2:25:53.2
6015 detail pretekára JISKRA Filip CZE 2012 --- DNS
6016 detail pretekára JISKRA Jan CZE 2008 --- DNS
3104 detail pretekára JISKROVA Marketa CZE 1975 Liben 2:25:26.5
6796 detail pretekára JOHÁNEK Vojtěch CZE 2014 --- DNS
3912 detail pretekára KANDA Martin CZE 1975 --- 1:16:03.2
3911 detail pretekára KANDOVÁ Zuzana CZE 1977 --- 1:30:47.0
6894 detail pretekára KARBAN Ondřej CZE 2011 --- 1:40:08.0
3023 detail pretekára KARBAN Štěpán CZE 2013 --- 2:01:16.9
3025 detail pretekára KARBAN Zdeněk CZE 1977 ČVK Praha 1905 1:40:12.5
3024 detail pretekára KARBANOVÁ Vendula CZE 1983 --- 2:01:17.3
3899 detail pretekára KAVALÍROVÁ Naďa CZE 1981 IVAR CS – AUTHOR TEAM 1:42:51.4
6716 detail pretekára KAZDOVÁ Rozárie CZE 2013 Cykloklub Jičín 1:35:37.3
3887 detail pretekára KLUČKA Zbyněk CZE 1978 KILPI racing team 1:01:36.7
6907 detail pretekára KMONÍČEK Matyáš CZE 2011 FC PARDUBICE DNS
3047 detail pretekára KMONÍČKOVÁ Helena CZE 1972 Pardubice 1:22:12.7
3070 detail pretekára KOLAŘÍK Roman CZE 1980 Velo Akademie Kladno 0:54:51.9
3042 detail pretekára KONEČNÁ Lenka CZE 1976 --- 2:15:30.4
3013 detail pretekára KOPAČKOVÁ Hana CZE 1980 --- 1:53:40.6
3008 detail pretekára KOPAČKOVÁ Zuzana CZE 2007 --- 1:53:39.6
3005 detail pretekára KOPECKÝ Martin CZE 1974 --- 1:10:04.7
3914 detail pretekára KOŠŤÁL Milan CZE 1955 --- 1:00:40.7

Kontaktujte časomíru