Ralsko MTB Tour České spořitelny
DÁTUM : | 3.10.2020 | MIESTO : | Ralsko |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1.Kolo | # | 2.Kolo | # | 3.Kolo | # | 4.Kolo | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 6773 | VAJSEJTL Jan | 2009 | Skiandbike Kunratice Team | 1. / Žáci 10-11 let | 0:15:21.8 | 0:00:00.0 | 03:47.7 [6] | 6 | 03:53.1 [2] | 2 | 03:53.4 [1] | 2 | 03:47.4 [3] | 1 | ||
2 | diplom | 6728 | KOLÁŘOVÁ Babeta | 2009 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:15:25.9 | 0:00:04.1 | 03:23.5 [1] | 1 | 03:59.7 [5] | 1 | 04:00.7 [3] | 1 | 04:01.9 [5] | 2 | ||
3 | diplom | 6684 | RADA Vojtěch | 2010 | SkiAndBike Kunratice | 2. / Žáci 10-11 let | 0:15:28.1 | 0:00:06.2 | 03:47.7 [5] | 5 | 03:54.4 [3] | 3 | 04:01.9 [4] | 4 | 03:44.0 [1] | 3 | ||
4 | diplom | 6693 | STRÁNSKÝ Daniel | 2010 | ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM | 3. / Žáci 10-11 let | 0:15:31.3 | 0:00:09.5 | 03:51.9 [11] | 11 | 03:50.9 [1] | 4 | 03:59.7 [2] | 3 | 03:48.7 [4] | 4 | ||
5 | diplom | 6674 | KŘUPALA Jakub | 2009 | KOLOKROUŽEK Zlín | 4. / Žáci 10-11 let | 0:15:33.3 | 0:00:11.5 | 03:48.9 [7] | 7 | 03:54.7 [4] | 5 | 04:02.9 [5] | 5 | 03:46.7 [2] | 5 | ||
6 | diplom | 6698 | KLUČKA Václav | 2009 | KILPI KIDS RACING TEAM | 5. / Žáci 10-11 let | 0:16:17.1 | 0:00:55.2 | 03:54.1 [13] | 13 | 04:00.4 [6] | 8 | 04:14.4 [7] | 7 | 04:07.9 [7] | 6 | ||
7 | diplom | 6735 | JANŮ Tomáš | 2009 | BIKE puzzle team | 6. / Žáci 10-11 let | 0:16:17.6 | 0:00:55.7 | 03:50.6 [9] | 9 | 04:11.5 [8] | 11 | 04:11.7 [6] | 9 | 04:03.6 [6] | 7 | ||
8 | diplom | 6677 | BOHÁNSKÁ Vanesa | 2010 | ROHOZEC AMULET TEAM | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:16:21.2 | 0:00:59.4 | 03:33.6 [2] | 2 | 04:11.9 [10] | 6 | 04:16.5 [9] | 6 | 04:19.2 [8] | 8 | ||
9 | diplom | 6749 | FAMFULÍKOVÁ Barbora | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:16:30.7 | 0:01:08.9 | 03:39.1 [3] | 3 | 04:11.9 [11] | 7 | 04:19.2 [10] | 8 | 04:20.4 [9] | 9 | ||
10 | diplom | 6771 | KUDRNA Tomáš | 2009 | CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB | 7. / Žáci 10-11 let | 0:16:44.6 | 0:01:22.7 | 03:51.1 [10] | 10 | 04:11.7 [9] | 12 | 04:15.2 [8] | 10 | 04:26.5 [10] | 10 | ||
11 | diplom | 6721 | ŠPERL Václav | 2009 | Skiandbike Kunratice Team | 8. / Žáci 10-11 let | 0:16:49.1 | 0:01:27.2 | 03:49.6 [8] | 8 | 04:08.5 [7] | 9 | 04:24.1 [12] | 11 | 04:26.7 [11] | 11 | ||
12 | diplom | 6681 | KLUČKOVÁ Hanka | 2010 | KILPI KIDS RACING TEAM | 4. / Žákyně 10-11 let | 0:16:56.4 | 0:01:34.6 | 03:42.5 [4] | 4 | 04:17.4 [12] | 10 | 04:23.5 [11] | 12 | 04:32.8 [13] | 12 | ||
13 | diplom | 6706 | KANDOVÁ Michaela | 2009 | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 5. / Žákyně 10-11 let | 0:17:33.2 | 0:02:11.3 | 03:57.0 [14] | 14 | 04:30.2 [14] | 14 | 04:34.7 [14] | 14 | 04:31.1 [12] | 13 | ||
14 | diplom | 6775 | BARTOŠOVÁ Lucie | 2010 | CCC - Cycling Club Chomutov | 6. / Žákyně 10-11 let | 0:17:38.7 | 0:02:16.8 | 03:59.0 [17] | 17 | 04:30.4 [15] | 15 | 04:34.7 [13] | 15 | 04:34.4 [14] | 14 | ||
15 | diplom | 6705 | BEDĚRKA Matyáš | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 9. / Žáci 10-11 let | 0:17:40.1 | 0:02:18.2 | 03:53.4 [12] | 12 | 04:19.2 [13] | 13 | 04:44.7 [18] | 13 | 04:42.7 [16] | 15 | ||
16 | diplom | 6783 | KNOBLOCH Adam | 2010 | IVAR - CS AUTHOR TEAM | 10. / Žáci 10-11 let | 0:17:50.3 | 0:02:28.4 | 03:57.4 [15] | 15 | 04:34.9 [18] | 16 | 04:39.7 [15] | 16 | 04:38.2 [15] | 16 | ||
17 | diplom | 6750 | JOHÁNEK štěpán | 2010 | BSK cyklomarket juniors | 11. / Žáci 10-11 let | 0:18:07.1 | 0:02:45.2 | 04:00.2 [19] | 19 | 04:34.9 [17] | 18 | 04:44.2 [17] | 17 | 04:47.7 [18] | 17 | ||
18 | diplom | 6848 | ŠLAMBOR Martin | 2010 | WPC sport team | 12. / Žáci 10-11 let | 0:18:22.8 | 0:03:00.9 | 04:13.4 [20] | 20 | 04:40.9 [20] | 20 | 04:43.5 [16] | 19 | 04:44.9 [17] | 18 | ||
19 | diplom | 6876 | ČERNÝ Tadeáš | 2009 | Kross Bikeranch Team Junior | 13. / Žáci 10-11 let | 0:18:30.0 | 0:03:08.2 | 04:16.6 [22] | 22 | 04:39.2 [19] | 21 | 04:45.7 [19] | 20 | 04:48.4 [19] | 19 | ||
20 | diplom | 6844 | ZELENÁ Lucie | 2010 | Bitters Superior cyklolive | 7. / Žákyně 10-11 let | 0:18:32.7 | 0:03:10.8 | 03:59.3 [18] | 18 | 04:34.9 [16] | 17 | 04:52.9 [20] | 18 | 05:05.4 [23] | 20 | ||
21 | diplom | 6923 | SOUČKOVÁ Amélie | 2010 | Bikeclinic Junior team | 8. / Žákyně 10-11 let | 0:18:55.2 | 0:03:33.3 | 03:58.3 [16] | 16 | 04:51.4 [22] | 19 | 04:59.5 [21] | 21 | 05:05.9 [24] | 21 | ||
22 | diplom | 6742 | ZMEŠKAL Adam | 2010 | POCTA-BikeGallery | 14. / Žáci 10-11 let | 0:19:04.8 | 0:03:42.9 | 04:14.7 [21] | 21 | 04:56.4 [25] | 22 | 05:01.4 [22] | 22 | 04:52.2 [21] | 22 | ||
23 | diplom | 6880 | OUHRABKA Vít | 2010 | Kross Bikeranch Team Junior | 15. / Žáci 10-11 let | 0:19:13.0 | 0:03:51.2 | 04:27.1 [25] | 25 | 04:51.4 [23] | 25 | 05:04.9 [25] | 24 | 04:49.4 [20] | 23 | ||
24 | diplom | 6938 | TRVALCOVÁ Valentina | 2009 | --- | 9. / Žákyně 10-11 let | 0:19:29.2 | 0:04:07.4 | 04:29.1 [27] | 27 | 04:44.9 [21] | 23 | 05:04.9 [24] | 23 | 05:10.2 [26] | 24 | ||
25 | diplom | 6939 | BUTALA Jiří | 2010 | Velo Akademie Kladno | 16. / Žáci 10-11 let | 0:19:50.8 | 0:04:29.0 | 04:25.6 [24] | 24 | 05:08.7 [26] | 26 | 05:07.4 [27] | 26 | 05:08.9 [25] | 25 | ||
26 | diplom | 6910 | VOBROVA Linda | 2010 | Tri club Česká lípa | 10. / Žákyně 10-11 let | 0:19:56.2 | 0:04:34.3 | 04:19.0 [23] | 23 | 04:55.9 [24] | 24 | 05:22.7 [29] | 25 | 05:18.4 [27] | 26 | ||
27 | diplom | 6787 | DURDIL Tomáš | 2010 | BSK Cyklo-Market juniors | 17. / Žáci 10-11 let | 0:20:00.6 | 0:04:38.7 | 04:35.1 [30] | 30 | 05:09.2 [27] | 27 | 05:13.6 [28] | 28 | 05:02.5 [22] | 27 | ||
28 | diplom | 6778 | KRÁLÍK Adam | 2009 | CCeX | 18. / Žáci 10-11 let | 0:20:39.3 | 0:05:17.5 | 04:41.7 [31] | 31 | 05:28.9 [30] | 30 | 05:03.2 [23] | 29 | 05:25.4 [28] | 28 | ||
29 | diplom | 6711 | RŮŽIČKOVÁ Šarlota | 2009 | --- | 11. / Žákyně 10-11 let | 0:20:47.0 | 0:05:25.1 | 04:27.3 [26] | 26 | 05:19.9 [28] | 28 | 05:05.7 [26] | 27 | 05:53.9 [29] | 29 | ||
30 | diplom | 6855 | VYHLAS Vilem | 2009 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 19. / Žáci 10-11 let | 0:15:48.4 | - 1 Lap(s) | 04:34.4 [28] | 28 | 05:28.7 [29] | 29 | 05:45.2 [31] | 30 | --- | --- | ||
31 | diplom | 6935 | KOLAŘÍKOVÁ Rozárka | 2009 | Velo Akademie Kladno | 12. / Žákyně 10-11 let | 0:15:52.7 | - 1 Lap(s) | 04:35.0 [29] | 29 | 05:38.7 [31] | 31 | 05:38.9 [30] | 31 | --- | --- | ||
32 | diplom | 6941 | VOLF Martin | 2009 | Velo Akademie Kladno | 20. / Žáci 10-11 let | 0:16:17.3 | - 1 Lap(s) | 04:42.4 [32] | 32 | 05:42.6 [32] | 32 | 05:52.2 [33] | 32 | --- | --- | ||
33 | diplom | 6887 | KOVAŘÍKOVÁ Tereza | 2009 | --- | 13. / Žákyně 10-11 let | 0:16:41.9 | - 1 Lap(s) | 05:07.3 [34] | 34 | 05:43.9 [33] | 33 | 05:50.6 [32] | 33 | --- | --- | ||
34 | diplom | 6823 | PETRUŠKOVÁ Lucie | 2010 | POCTA - První osobní cyklistická talentová akademie, z.s. | 14. / Žákyně 10-11 let | 0:17:18.7 | - 1 Lap(s) | 05:09.6 [35] | 35 | 05:56.6 [35] | 35 | 06:12.4 [34] | 34 | --- | --- | ||
35 | diplom | 6863 | PROCHÁZKA Václav | 2009 | --- | 21. / Žáci 10-11 let | 0:17:25.8 | - 1 Lap(s) | 04:47.2 [33] | 33 | 06:05.4 [36] | 34 | 06:33.2 [36] | 35 | --- | --- | ||
36 | diplom | 6934 | NOVÁKOVÁ Viktorie | 2009 | Tri club Česká lípa | 15. / Žákyně 10-11 let | 0:17:33.5 | - 1 Lap(s) | 05:12.1 [37] | 37 | 05:56.1 [34] | 36 | 06:25.2 [35] | 36 | --- | --- | ||
37 | diplom | 6933 | LUKÁŠÍK Michal | 2009 | --- | 22. / Žáci 10-11 let | 0:18:32.3 | - 1 Lap(s) | 05:10.9 [36] | 36 | 06:36.9 [37] | 37 | 06:44.5 [37] | 37 | --- | --- | ||
38 | diplom | 6715 | BACHOVÁ Zuzana | 2010 | --- | 16. / Žákyně 10-11 let | 0:19:56.5 | - 1 Lap(s) | 05:13.1 [38] | 38 | 06:55.2 [38] | 38 | 07:48.2 [39] | 38 | --- | --- | ||
39 | diplom | 6964 | RYCHTAŘÍK Dominik | 2009 | --- | 23. / Žáci 10-11 let | 0:20:10.8 | - 1 Lap(s) | 05:36.2 [39] | 39 | 07:07.7 [39] | 39 | 07:26.9 [38] | 39 | --- | --- | ||
--- | 6014 | KUČERA Radim | 2009 | Beko - bike racing team | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6019 | KUČERA Radim | 2009 | Beko - bike racing team | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6687 | DRONGOVÁ Eliška | 2010 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6714 | MAZAL Vojtěch Radek | 2010 | Drahanský sport team | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6758 | SZÖLLÖS Štefan | 2010 | ADASTRA Cycling Team | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6761 | TRLLO Lukáš | 2010 | BAKAKO Nová Paka | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6779 | UŠEL Ondřej | 2010 | Skiandbike Kunratice Team | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6784 | KOLAŘÍKOVÁ Rozárka | 2009 | Velo Akademie Kladno | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6795 | FARA Jan | 2010 | Ivar cs autor team | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6949 | VOLF Martin | 2009 | Velo Akademie Kladno | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6977 | BUTALA Jiří | 2010 | Velo Akademie Kladno | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |