Oderská Mlýnice Lesy ČR

MTB
DÁTUM :26.9.2020 MIESTO :Odry
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, a.s.

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.Kolo #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.Kolo #
1 6523 detail pretekára MĚŘÍNSKÝ Tobiáš CZE 2013 TUFO Cyklozákladna Otrkovice 1. /  Žáci 6-7 let 0:05:37.9 0:00:00.0 05:37.9 [1] 1
2 6540 detail pretekára DRÁBEK Tom CZE 2013 BB racing čerčany 2. /  Žáci 6-7 let 0:05:41.1 0:00:03.2 05:41.1 [2] 2
3 6534 detail pretekára ZEJFART Jakub CZE 2013 --- 3. /  Žáci 6-7 let 0:05:41.4 0:00:03.5 05:41.4 [3] 3
4 6512 detail pretekára DRONGOVÁ Sofie CZE 2013 TUFO CykloZákladna Otrokovice 1. /  Žákyně 6-7 let 0:05:42.6 0:00:04.7 05:42.6 [4] 4
5 6640 detail pretekára HUŤKA Tomáš CZE 2013 TufoCykloZakladnaOtrokovice 4. /  Žáci 6-7 let 0:05:58.1 0:00:20.2 05:58.1 [5] 5
6 6522 detail pretekára MAZALOVÁ Elen CZE 2013 Drahanský sport team 2. /  Žákyně 6-7 let 0:06:04.9 0:00:27.0 06:04.9 [6] 6
7 6577 detail pretekára ŠPILEROVÁ Anna CZE 2013 CK PeMaP Přerov 3. /  Žákyně 6-7 let 0:06:12.4 0:00:34.4 06:12.4 [7] 7
8 6549 detail pretekára JURIS šimon CZE 2013 CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 5. /  Žáci 6-7 let 0:06:13.1 0:00:35.2 06:13.1 [8] 8
9 6576 detail pretekára VODICOVÁ Adéla CZE 2014 Drahanský sport team 4. /  Žákyně 6-7 let 0:06:25.9 0:00:47.9 06:25.9 [9] 9
10 6528 detail pretekára RŮŽIČKA Mikuláš CZE 2013 --- 6. /  Žáci 6-7 let 0:06:26.6 0:00:48.7 06:26.6 [10] 10
11 6543 detail pretekára ŠTROFOVÁ Ema CZE 2014 PNEUALU Team 5. /  Žákyně 6-7 let 0:07:05.1 0:01:27.2 07:05.1 [11] 11
12 6669 detail pretekára KELAR Jiří CZE 2013 Černé koně 7. /  Žáci 6-7 let 0:07:25.9 0:01:48.0 07:25.9 [12] 12
13 6667 detail pretekára MUŠÁLKOVÁ Markéta CZE 2013 Head Pro Team Opava 6. /  Žákyně 6-7 let 0:07:36.4 0:01:58.4 07:36.4 [13] 13
14 6555 detail pretekára GAMBA Kryštof CZE 2013 Bitters Superior Cyklofit Team 8. /  Žáci 6-7 let 0:08:11.6 0:02:33.7 08:11.6 [14] 14
15 6664 detail pretekára KOLKUS Matias CZE 2014 --- 9. /  Žáci 6-7 let 0:10:29.1 0:04:51.2 10:29.1 [15] 15
--- 6529 detail pretekára PROCHÁZKOVÁ Kateřina CZE 2013 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- ---
--- 6544 detail pretekára MELICHÁREK Matěj CZE 2013 --- . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- ---
--- 6558 detail pretekára NEUŽILOVÁ Bára CZE 2014 --- . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- ---
--- 6564 detail pretekára SZÖLLÖS Samuel CZE 2013 ADASTRA Cycling Team . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- ---
--- 6569 detail pretekára PTÁČEK Radim CZE 2013 Rohálov bike team . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- ---
--- 6581 detail pretekára OLŠÁK Stěpán CZE 2013 --- . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- ---
--- 6586 detail pretekára CHUDÝ Jindra CZE 2013 --- . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- ---
--- 6591 detail pretekára VALOVÁ Karolína CZE 2014 Yogi Team Ostrava . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- ---
--- 6594 detail pretekára GLOGAR David CZE 2014 --- . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- ---
--- 6596 detail pretekára RIEDINGEROVÁ Eliška CZE 2014 RTB Team Bruntál . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- ---
--- 6609 detail pretekára ZDRAŽILA Jiří CZE 2013 --- . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- ---
--- 6612 detail pretekára MOLNÁR Adam CZE 2013 --- . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- ---
--- 6624 detail pretekára WIERZGONOVA Eva CZE 2014 --- . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- ---
--- 6627 detail pretekára GLABAZŇA Adam CZE 2014 --- . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- ---
--- 6633 detail pretekára LAJCHA Radim CZE 2013 Team Forman Kids . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- ---
--- 6650 detail pretekára AGELOVÁ Justýna CZE 2013 TEAM 2012 . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- ---
--- 6651 detail pretekára VASILIADIS Tobias CZE 2013 --- . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- ---
--- 6656 detail pretekára BORÁŇOVÁ Michaela CZE 2014 SERNATTO . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- ---
--- 6677 detail pretekára TRÁVNÍČKOVÁ Sara CZE 2013 --- . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- ---

Kontaktujte časomíru