Oderská Mlýnice Lesy ČR

MTB
DÁTUM :26.9.2020 MIESTO :Odry
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, a.s.

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo #
1 6580 detail pretekára BUKOVSKÝ Ondřej CZE 2010 DK Bike shop Racing team 1. /  Žáci 10-11 let 0:20:03.7 0:00:00.0 04:58.2 [2] 2 04:48.5 [1] 1 05:03.0 [1] 1 05:14.0 [1] 1
2 6513 detail pretekára KŘUPALA Jakub CZE 2009 KOLOKROUŽEK Zlín 2. /  Žáci 10-11 let 0:21:08.0 0:01:04.2 04:58.2 [1] 1 05:09.0 [2] 2 05:27.2 [2] 2 05:33.5 [2] 2
3 6531 detail pretekára BEDĚRKA Matyáš CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 3. /  Žáci 10-11 let 0:21:38.8 0:01:35.0 04:59.0 [3] 3 05:15.7 [3] 3 05:38.2 [3] 3 05:45.7 [4] 3
4 6518 detail pretekára BOHÁNSKÁ Vanesa CZE 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 1. /  Žákyně 10-11 let 0:22:23.9 0:02:20.2 05:07.1 [5] 5 05:33.2 [4] 4 05:45.3 [4] 4 05:58.2 [6] 4
5 6542 detail pretekára KLUČKA Václav CZE 2009 KILPI KIDS RACING TEAM 4. /  Žáci 10-11 let 0:22:30.3 0:02:26.5 05:06.2 [4] 4 05:43.7 [7] 6 05:51.2 [6] 6 05:49.0 [5] 5
6 6565 detail pretekára ČERNÍN Lukáš CZE 2009 TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ 5. /  Žáci 10-11 let 0:22:38.0 0:02:34.2 05:19.7 [8] 8 05:44.0 [8] 8 05:53.5 [7] 7 05:40.7 [3] 6
7 6526 detail pretekára KLUČKOVÁ Hanka CZE 2010 KILPI KIDS RACING TEAM 2. /  Žákyně 10-11 let 0:22:39.7 0:02:35.9 05:14.4 [6] 6 05:33.7 [5] 5 05:48.2 [5] 5 06:03.2 [8] 7
8 6532 detail pretekára KOPŘIVOVÁ Adéla CZE 2010 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 3. /  Žákyně 10-11 let 0:23:03.4 0:02:59.7 05:15.1 [7] 7 05:40.7 [6] 7 06:02.5 [10] 8 06:05.0 [9] 8
9 6645 detail pretekára HOHN Martin CZE 2009 SKI Klub Kopřivnice 6. /  Žáci 10-11 let 0:23:27.8 0:03:24.0 05:36.7 [9] 9 05:52.2 [9] 9 05:57.2 [8] 9 06:01.5 [7] 9
10 6553 detail pretekára MAZAL Vojtěch Radek CZE 2010 Drahanský sport team 7. /  Žáci 10-11 let 0:24:05.7 0:04:02.0 05:48.7 [11] 11 05:59.2 [10] 10 05:58.5 [9] 10 06:19.2 [10] 10
11 6520 detail pretekára DRONGOVÁ Eliška CZE 2010 TUFO CykloZákladna Otrokovice 4. /  Žákyně 10-11 let 0:25:22.2 0:05:18.4 05:48.1 [10] 10 06:35.0 [12] 11 06:26.7 [11] 11 06:32.2 [11] 11
12 6659 detail pretekára BAČÍK Ondřej CZE 2009 --- 8. /  Žáci 10-11 let 0:26:11.8 0:06:08.0 06:05.2 [12] 12 06:32.5 [11] 12 06:48.2 [13] 12 06:45.7 [12] 12
13 6546 detail pretekára RŮŽIČKOVÁ Šarlota CZE 2009 --- 5. /  Žákyně 10-11 let 0:26:53.4 0:06:49.7 06:11.1 [13] 13 06:51.0 [13] 13 06:44.0 [12] 13 07:07.2 [13] 13
14 6662 detail pretekára KRAMOLÍŠ Max CZE 2009 --- 9. /  Žáci 10-11 let 0:20:42.0 - 1 Lap(s) 06:21.0 [14] 14 06:56.5 [14] 14 07:24.5 [15] 14 --- ---
15 6619 detail pretekára KOTEK Adrian CZE 2010 LK Svinec 10. /  Žáci 10-11 let 0:20:49.0 - 1 Lap(s) 06:42.0 [15] 15 07:05.5 [15] 15 07:01.5 [14] 15 --- ---
16 6548 detail pretekára BACHOVÁ Zuzana CZE 2010 --- 6. /  Žákyně 10-11 let 0:25:53.7 - 1 Lap(s) 07:16.6 [16] 16 09:13.5 [16] 16 09:23.5 [16] 16 --- ---
--- 6559 detail pretekára LAŠKOVÁ Anežka CZE 2009 TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6563 detail pretekára SZÖLLÖS Štefan CZE 2010 ADASTRA Cycling Team . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6566 detail pretekára TRLLO Lukáš CZE 2010 BAKAKO Nová Paka . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6571 detail pretekára KNOBLOCH Adam CZE 2010 IVAR - CS AUTHOR TEAM . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6574 detail pretekára ŠPOK Stanislav CZE 2009 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6601 detail pretekára KROUPOVÁ Eliška CZE 2010 SK EDIE team . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6616 detail pretekára RYSOVÁ Petra CZE 2009 Bike Rysáci . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6620 detail pretekára KOŘISTKOVÁ Anna CZE 2009 Head Pro Team Opava . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6623 detail pretekára VÁLOVÁ Eliška CZE 2009 --- . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6646 detail pretekára LANČA Dominik CZE 2010 SKI Klub Kopřivnice . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6679 detail pretekára FOŘT Tomáš CZE 2009 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6680 detail pretekára FOŘTOVÁ Veronika CZE 2009 --- . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6686 detail pretekára HYKL Kryštof CZE 2010 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Kontaktujte časomíru