Oderská Mlýnice Lesy ČR

MTB
DÁTUM :26.9.2020 MIESTO :Odry
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, a.s.

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata
1 7749 detail pretekára RUBAČ Tomáš CZE 2005 Head Pro Team Opava 1. /  Žáci 14-16 let 0:31:39.1 0:00:00.0
2 7732 detail pretekára KUBINA Štěpán CZE 2006 SK JiříTeam Ostrava 2. /  Žáci 14-16 let 0:34:34.3 0:02:55.2
3 7702 detail pretekára HALÁS Václav CZE 2007 CYKLO TEAM KOLARNA Olomouc 1. /  Žáci 12-13 let 0:37:25.6 0:05:46.5
4 7741 detail pretekára GAJDOŠ Štěpán CZE 2005 4EVER CykloBulis 3. /  Žáci 14-16 let 0:37:52.9 0:06:13.7
5 7737 detail pretekára HALFAR Štěpán CZE 2006 --- 4. /  Žáci 14-16 let 0:37:53.3 0:06:14.2
6 7734 detail pretekára VÁLA Ondřej CZE 2007 SKI Jiří team ostrava 2. /  Žáci 12-13 let 0:38:16.6 0:06:37.5
7 7716 detail pretekára JAKLOVÁ Ema CZE 2008 SK EDIE team 1. /  Žákyně 12-13 let 0:39:35.1 0:07:56.0
8 7739 detail pretekára LANČA Dominik CZE 2010 SKI Klub Kopřivnice 1. /  Žáci 10-11 let 0:42:52.1 0:11:13.0
9 7738 detail pretekára HOHN Martin CZE 2009 SKI Klub Kopřivnice 2. /  Žáci 10-11 let 0:44:03.6 0:12:24.5
10 7746 detail pretekára KLUČKA Václav CZE 2009 KILPI KIDS RACING TEAM 3. /  Žáci 10-11 let 0:44:42.6 0:13:03.5
11 7745 detail pretekára KLUČKOVÁ Hanka CZE 2010 KILPI KIDS RACING TEAM 1. /  Žákyně 10-11 let 0:44:45.9 0:13:06.7
12 7744 detail pretekára BEDĚRKA Matyáš CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 4. /  Žáci 10-11 let 0:45:13.6 0:13:34.5
13 7735 detail pretekára VÁLOVÁ Eliška CZE 2009 --- 2. /  Žákyně 10-11 let 0:45:18.9 0:13:39.7
14 7718 detail pretekára KUBÍNEK Vojtěch CZE 2011 --- 1. /  Žáci 8-9 let 0:45:19.6 0:13:40.5
15 7704 detail pretekára FOUSKOVÁ Veronika CZE 2012 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 1. /  Žákyně 8-9 let 0:45:46.9 0:14:07.7
16 7731 detail pretekára KUBĚNOVÁ Daniela CZE 2009 Kilpi Kids Racig Team 3. /  Žákyně 10-11 let 0:50:31.4 0:18:52.3
17 7747 detail pretekára ORLOWSKÁ Pavlína CZE 2011 Praha Troja 2. /  Žákyně 8-9 let 0:50:32.1 0:18:53.0
18 7707 detail pretekára GAMBA Filip CZE 2011 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 2. /  Žáci 8-9 let 0:51:18.1 0:19:39.0
19 7742 detail pretekára LUKÁŠ David CZE 2006 --- 5. /  Žáci 14-16 let 0:54:34.9 0:22:55.8
--- 7748 detail pretekára ZÍTKA Samuel CZE 2012 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ . /  Žáci 8-9 let DSQ ---
--- 7710 detail pretekára HALÁS Antonín CZE 2011 CYKLO TEAM KOLARNA Olomouc . /  Žáci 8-9 let DNF ---
--- 7728 detail pretekára NAVRÁTIL Fanda CZE 2011 --- . /  Žáci 8-9 let DNF ---
--- 7701 detail pretekára KŘUPALA Jakub CZE 2009 KOLOKROUŽEK Zlín . /  Žáci 10-11 let DNS ---
--- 7703 detail pretekára BOHÁNSKÁ Vanesa CZE 2010 ROHOZEC AMULET TEAM . /  Žákyně 10-11 let DNS ---
--- 7705 detail pretekára KŘUPALOVÁ Kristýna CZE 2008 KOLOKROUŽEK Zlín . /  Žákyně 12-13 let DNS ---
--- 7706 detail pretekára NOVÁK Vojtěch CZE 2007 BIKE FREAKS HOLICE . /  Žáci 12-13 let DNS ---
--- 7708 detail pretekára ŠTROFOVÁ Natálie CZE 2012 PNEUALU Team . /  Žákyně 8-9 let DNS ---
--- 7709 detail pretekára PAVELKOVÁ Barbora CZE 2007 SupGirls . /  Žákyně 12-13 let DNS ---
--- 7711 detail pretekára PROCHÁZKOVÁ Martina CZE 2011 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM . /  Žákyně 8-9 let DNS ---
--- 7712 detail pretekára KOČOVÁ Barbora CZE 2007 INT CZ . /  Žákyně 12-13 let DNS ---
--- 7713 detail pretekára SEMERÁD Mára Semiš CZE 2012 CYKLOSTAR TREK MERCEDEZ-BENZ Praha . /  Žáci 8-9 let DNS ---
--- 7714 detail pretekára VĚNTUS Tadeaš CZE 2011 sportovnikurzy.cz . /  Žáci 8-9 let DNS ---
--- 7715 detail pretekára LAŠKOVÁ Anežka CZE 2009 TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ . /  Žákyně 10-11 let DNS ---
--- 7717 detail pretekára LAŠKOVÁ Eliška CZE 2012 TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ . /  Žákyně 8-9 let DNS ---
--- 7719 detail pretekára ČERNÍN Lukáš CZE 2009 TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ . /  Žáci 10-11 let DNS ---
--- 7720 detail pretekára KOŽUŠNÍKOVÁ Julie CZE 2008 KILPI KIDS RACING TEAM . /  Žákyně 12-13 let DNS ---
--- 7721 detail pretekára MENŠÍK Max CZE 2011 --- . /  Žáci 8-9 let DNS ---
--- 7722 detail pretekára BLAŽEK Albert CZE 2008 Team Forman Kids Nový Jičín . /  Žáci 12-13 let DNS ---
--- 7723 detail pretekára ČERNÍN Ondřej CZE 2008 TJ SOKOL SMOLKOV . /  Žáci 12-13 let DNS ---
--- 7724 detail pretekára BUKOVSKÝ Ondřej CZE 2010 DK Bike shop Racing team . /  Žáci 10-11 let DNS ---
--- 7725 detail pretekára CHUDÝ Vojta CZE 2008 FORMAN CINELLI Kids . /  Žáci 12-13 let DNS ---
--- 7726 detail pretekára POLÁŠEK Richard CZE 2008 Bike 2000 . /  Žáci 12-13 let DNS ---
--- 7727 detail pretekára SMAŽILOVÁ Markéta CZE 2006 Sanitka66 Holešov . /  Žákyně 14-16 let DNS ---
--- 7729 detail pretekára KROUPOVÁ Eliška CZE 2010 SK EDIE team . /  Žákyně 10-11 let DNS ---
--- 7730 detail pretekára KROUPA Jiří CZE 2008 SK EDIE team . /  Žáci 12-13 let DNS ---
--- 7733 detail pretekára KOTEK Adrian CZE 2010 LK Svinec . /  Žáci 10-11 let DNS ---
--- 7736 detail pretekára VALERIÁN Ondřej CZE 2012 KOLOKROUŽEK Zlín . /  Žáci 8-9 let DNS ---
--- 7740 detail pretekára AGEL Tobiáš CZE 2011 AGROFERT cyklo tým . /  Žáci 8-9 let DNS ---
--- 7743 detail pretekára LUBAS Jan CZE 2007 Lawi Sport Team . /  Žáci 12-13 let DNS ---
--- 7750 detail pretekára NERUDA Matěj CZE 2011 BSK Cyklo-Market juniors . /  Žáci 8-9 let DNS ---

Kontaktujte časomíru