Vysočina Arena Tour České spořitelny

MTB
DÁTUM :15 - 16.8.2020 MIESTO :Vysočina Arena – Nové Město na Moravě
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, a.s.

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo #
1 6960 detail pretekára VAŠINA Timotej CZE 2009 JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM 1. /  Žáci 10-11 let 0:15:41.2 0:00:00.0 04:56.5 [1] 1 05:18.5 [3] 1 05:26.2 [4] 1
2 6119 detail pretekára RAŠKA Tomáš CZE 2009 Short Bike Academy Opletal 2. /  Žáci 10-11 let 0:15:56.2 0:00:15.0 05:23.5 [2] 2 05:13.3 [2] 2 05:19.4 [2] 2
3 6876 detail pretekára KŘUPALA Jakub CZE 2009 KOLOKROUŽEK Zlín 3. /  Žáci 10-11 let 0:16:00.0 0:00:18.7 05:24.3 [5] 5 05:12.7 [1] 3 05:23.0 [3] 3
4 6121 detail pretekára KOLÁŘOVÁ Babeta CZE 2009 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1. /  Žákyně 10-11 let 0:16:20.5 0:00:39.2 05:24.2 [4] 4 05:37.7 [7] 4 05:18.4 [1] 4
5 6106 detail pretekára JIRÁSKOVÁ Ema CZE 2009 CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA 2. /  Žákyně 10-11 let 0:16:39.0 0:00:57.7 05:23.7 [3] 3 05:38.7 [8] 5 05:36.5 [6] 5
6 6064 detail pretekára PRAŽAN Adam CZE 2010 F-BIKE KLUB SÁDEK 4. /  Žáci 10-11 let 0:16:50.5 0:01:09.2 05:32.8 [8] 8 05:34.9 [4] 7 05:42.7 [9] 6
7 6934 detail pretekára ŠPERL Václav CZE 2009 Skiandbike Kunratice Team 5. /  Žáci 10-11 let 0:16:53.0 0:01:11.7 05:27.5 [7] 7 05:45.5 [11] 8 05:39.9 [8] 7
8 6147 detail pretekára MAKOVEC Dominik CZE 2010 JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM 6. /  Žáci 10-11 let 0:16:55.2 0:01:14.0 05:50.5 [18] 18 05:37.0 [5] 10 05:27.7 [5] 8
9 6972 detail pretekára PANUŠ Jakub CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 7. /  Žáci 10-11 let 0:16:59.2 0:01:18.0 05:45.0 [12] 12 05:37.3 [6] 9 05:36.9 [7] 9
10 6882 detail pretekára BOHÁNSKÁ Vanesa CZE 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 3. /  Žákyně 10-11 let 0:17:03.3 0:01:22.0 05:25.2 [6] 6 05:42.5 [10] 6 05:55.5 [13] 10
11 6988 detail pretekára ČERNÍN Lukáš CZE 2009 TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ 8. /  Žáci 10-11 let 0:17:27.2 0:01:46.0 05:34.5 [9] 9 05:54.5 [15] 11 05:58.2 [14] 11
12 6925 detail pretekára LORENC Adam CZE 2009 Vokolek-Cycling-Team 9. /  Žáci 10-11 let 0:17:28.5 0:01:47.2 05:48.7 [16] 16 05:56.2 [17] 17 05:43.5 [10] 12
13 6912 detail pretekára KLUČKOVÁ Hanka CZE 2010 Kilpi kids racing team 4. /  Žákyně 10-11 let 0:17:40.5 0:01:59.2 05:40.2 [10] 10 05:52.7 [13] 12 06:07.4 [22] 13
14 6005 detail pretekára ČERMÁK Denis CZE 2010 ADASTRA Cycling Team 10. /  Žáci 10-11 let 0:17:41.0 0:01:59.8 06:10.2 [31] 31 05:40.2 [9] 18 05:50.5 [11] 14
15 6129 detail pretekára FAMFULÍKOVÁ Barbora CZE 2010 BAKAKO Nová Paka 5. /  Žákyně 10-11 let 0:17:43.5 0:02:02.2 05:46.0 [13] 13 05:56.9 [18] 14 06:00.5 [16] 15
16 6995 detail pretekára KNOBLOCH Adam CZE 2010 IVAR - CS AUTHOR TEAM 11. /  Žáci 10-11 let 0:17:44.7 0:02:03.5 05:51.7 [19] 19 05:52.7 [12] 15 06:00.2 [15] 16
17 6967 detail pretekára JIROUT Filip CZE 2009 Kilpi kids racing team 12. /  Žáci 10-11 let 0:17:53.2 0:02:12.0 05:46.0 [14] 14 05:58.7 [19] 16 06:08.5 [24] 17
18 6902 detail pretekára KLUČKA Václav CZE 2009 Kilpi kids racing team 13. /  Žáci 10-11 let 0:17:56.7 0:02:15.5 06:08.2 [27] 27 05:53.7 [14] 22 05:54.7 [12] 18
19 6042 detail pretekára ČERNÁ lucie CZE 2009 TUFO CZ OTROKOVICE 6. /  Žákyně 10-11 let 0:18:04.7 0:02:23.4 05:43.2 [11] 11 05:59.2 [20] 13 06:22.2 [28] 19
20 6950 detail pretekára LAŠKOVÁ Anežka CZE 2009 TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ 7. /  Žákyně 10-11 let 0:18:09.2 0:02:27.9 06:08.7 [28] 28 05:56.2 [16] 24 06:04.2 [17] 20
21 6959 detail pretekára BLAŽKOVÁ Jolana CZE 2010 Nasavrky Bikers 8. /  Žákyně 10-11 let 0:18:10.5 0:02:29.2 05:49.5 [17] 17 06:08.7 [25] 21 06:12.2 [25] 21
22 6870 detail pretekára DRONGOVÁ Eliška CZE 2010 TUFO CykloZákladna Otrokovice 9. /  Žákyně 10-11 let 0:18:11.0 0:02:29.7 05:53.7 [21] 21 06:03.5 [23] 19 06:13.7 [26] 22
23 6958 detail pretekára HÝŽĎAL Vojtěch CZE 2010 KOLOKROUŽEK Zlín 14. /  Žáci 10-11 let 0:18:25.0 0:02:43.7 06:09.2 [30] 30 06:09.2 [27] 27 06:06.5 [21] 23
24 6916 detail pretekára TOUŠEK Jan CZE 2009 --- 15. /  Žáci 10-11 let 0:18:25.5 0:02:44.2 05:46.5 [15] 15 06:11.5 [29] 20 06:27.4 [33] 24
25 6240 detail pretekára KUCHAŘ Jáchym CZE 2009 ACT leraK Blansko 16. /  Žáci 10-11 let 0:18:26.0 0:02:44.7 06:19.2 [36] 36 06:02.0 [21] 29 06:04.7 [18] 25
26 6978 detail pretekára GEBAUER Adam CZE 2010 Sportovní kurzy opava 17. /  Žáci 10-11 let 0:18:26.8 0:02:45.5 05:58.8 [23] 23 06:11.7 [30] 25 06:16.2 [27] 26
27 6983 detail pretekára KŘÍŽ Jakub CZE 2010 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 18. /  Žáci 10-11 let 0:18:27.2 0:02:46.0 06:13.0 [33] 33 06:06.7 [24] 28 06:07.5 [23] 27
28 6179 detail pretekára LEBEDA Štěpán CZE 2009 --- 19. /  Žáci 10-11 let 0:18:27.8 0:02:46.5 06:19.7 [37] 37 06:02.7 [22] 32 06:05.3 [19] 28
29 6060 detail pretekára KUNC Tomáš CZE 2009 GHOST Junior team 20. /  Žáci 10-11 let 0:18:28.5 0:02:47.2 06:05.7 [25] 25 06:16.2 [32] 31 06:06.4 [20] 29
30 6893 detail pretekára KOPŘIVOVÁ Adéla CZE 2010 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 10. /  Žákyně 10-11 let 0:18:31.5 0:02:50.2 05:53.0 [20] 20 06:11.2 [28] 23 06:27.2 [32] 30
31 6894 detail pretekára BEDĚRKA Matyáš CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 21. /  Žáci 10-11 let 0:18:45.2 0:03:04.0 05:56.7 [22] 22 06:25.0 [35] 30 06:23.5 [29] 31
32 6180 detail pretekára HRUDA Tomáš CZE 2009 Drahanský sport team 22. /  Žáci 10-11 let 0:18:46.8 0:03:05.5 06:08.7 [29] 29 06:08.7 [26] 26 06:29.3 [34] 32
33 6059 detail pretekára ERBANOVÁ Viktorie CZE 2010 TUFO CykloZákladna Otrokovice 11. /  Žákyně 10-11 let 0:18:51.2 0:03:09.9 06:12.5 [32] 32 06:14.5 [31] 34 06:24.2 [30] 33
34 6131 detail pretekára FARA Jan CZE 2010 Ivar cs autor team 23. /  Žáci 10-11 let 0:19:09.2 0:03:28.0 06:15.7 [34] 34 06:19.7 [33] 35 06:33.7 [35] 34
35 6205 detail pretekára SRNSKÁ Amálie CZE 2009 SK nové Město na Moravě startovné zdarma 12. /  Žákyně 10-11 let 0:19:19.0 0:03:37.7 06:01.7 [24] 24 06:24.2 [34] 33 06:53.0 [41] 35
36 6908 detail pretekára MAZAL Vojtyx CZE 2010 Drahanský sport team 24. /  Žáci 10-11 let 0:19:44.0 0:04:02.8 06:36.8 [39] 39 06:29.4 [36] 38 06:37.8 [36] 36
37 6151 detail pretekára POSLUSNÝ Ondřej CZE 2009 CK MTB MARATON HLINSKO 25. /  Žáci 10-11 let 0:19:51.2 0:04:10.0 06:44.5 [41] 41 06:40.4 [39] 41 06:26.2 [31] 37
38 6083 detail pretekára ŠUDOMA Ondřej CZE 2009 CK MTB MARATON HLINSKO 26. /  Žáci 10-11 let 0:19:52.7 0:04:11.5 06:39.2 [40] 40 06:32.7 [37] 39 06:40.7 [38] 38
39 6981 detail pretekára POZORSKÁ Ivona CZE 2010 Drahanský sport team 13. /  Žákyně 10-11 let 0:20:03.8 0:04:22.5 06:08.2 [26] 26 06:51.5 [42] 37 07:04.0 [42] 39
40 6185 detail pretekára ŠKARVADA Richard CZE 2009 Drahanský sport team 27. /  Žáci 10-11 let 0:20:11.5 0:04:30.2 06:18.7 [35] 35 06:37.7 [38] 36 07:15.0 [44] 40
41 6008 detail pretekára BRZEK Matěj CZE 2010 HOUNYK MTB TEAM 28. /  Žáci 10-11 let 0:20:12.5 0:04:31.2 06:45.5 [42] 42 06:40.4 [39] 42 06:46.5 [39] 41
42 6230 detail pretekára HRADÍLKOVÁ Zuzana CZE 2009 MG Bike Team 14. /  Žákyně 10-11 let 0:20:15.0 0:04:33.7 06:22.2 [38] 38 07:02.5 [43] 40 06:50.2 [40] 42
43 6944 detail pretekára TRLLO Lukáš CZE 2010 BAKAKO Nová Paka 29. /  Žáci 10-11 let 0:20:33.2 0:04:52.0 07:04.5 [45] 45 06:49.7 [41] 44 06:38.9 [37] 43
44 6994 detail pretekára MOULIS Ondřej CZE 2009 IVAR CS AUTHOR TEAM 30. /  Žáci 10-11 let 0:21:03.6 0:05:22.3 06:47.8 [43] 43 07:02.9 [44] 43 07:12.8 [43] 44
45 6189 detail pretekára GABRIEL Jakub CZE 2009 --- 31. /  Žáci 10-11 let 0:21:56.0 0:06:14.7 07:08.5 [47] 47 07:24.7 [46] 46 07:22.7 [45] 45
46 6900 detail pretekára PANTŮČKOVÁ Anna CZE 2009 ACT leraK Blansko 15. /  Žákyně 10-11 let 0:22:02.0 0:06:20.7 06:49.2 [44] 44 07:25.2 [47] 45 07:47.5 [49] 46
47 6980 detail pretekára KRÁLÍK Adam CZE 2009 CCeX 32. /  Žáci 10-11 let 0:22:13.7 0:06:32.5 07:13.0 [48] 48 07:21.0 [45] 47 07:39.7 [48] 47
48 6081 detail pretekára SPĚVÁK Vojtěch CZE 2010 --- 33. /  Žáci 10-11 let 0:22:19.1 0:06:37.8 07:16.2 [49] 49 07:35.5 [48] 48 07:27.2 [47] 48
49 6922 detail pretekára KANDOVÁ Michaela CZE 2009 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 16. /  Žákyně 10-11 let 0:22:23.8 0:06:42.5 07:07.5 [46] 46 07:50.0 [50] 49 07:26.2 [46] 49
50 6255 detail pretekára ZADINA Adam CZE 2010 --- 34. /  Žáci 10-11 let 0:24:00.7 0:08:19.5 07:53.0 [50] 50 07:48.7 [49] 50 08:19.0 [52] 50
51 6214 detail pretekára DURDIL Tomáš CZE 2010 BSK Cyklo-Market juniors 35. /  Žáci 10-11 let 0:24:12.0 0:08:30.7 07:57.7 [51] 51 08:01.0 [52] 51 08:13.2 [51] 51
52 6987 detail pretekára ŠPOK Stanislav CZE 2009 --- 36. /  Žáci 10-11 let 0:24:43.5 0:09:02.2 07:58.7 [52] 52 08:52.7 [57] 55 07:52.0 [50] 52
53 6237 detail pretekára SOPČÁK Šimon CZE 2010 --- 37. /  Žáci 10-11 let 0:24:54.2 0:09:13.0 08:25.5 [57] 57 07:55.1 [51] 53 08:33.5 [53] 53
54 6246 detail pretekára MAYER Adam CZE 2009 --- 38. /  Žáci 10-11 let 0:24:54.7 0:09:13.5 08:12.7 [54] 54 08:05.5 [53] 52 08:36.5 [54] 54
55 6242 detail pretekára VYCHYTILOVÁ Žofie CZE 2009 Penguin team 17. /  Žákyně 10-11 let 0:26:08.7 0:10:27.4 08:00.7 [53] 53 08:37.2 [55] 54 09:30.7 [58] 55
56 6236 detail pretekára NEJEDLÍKOVÁ Aneta CZE 2009 --- 18. /  Žákyně 10-11 let 0:26:11.5 0:10:30.2 08:26.2 [58] 58 08:34.7 [54] 56 09:10.5 [57] 56
57 6114 detail pretekára FOŘT Tomáš CZE 2009 --- 39. /  Žáci 10-11 let 0:26:49.8 0:11:08.5 08:56.5 [61] 61 08:47.2 [56] 57 09:06.0 [56] 57
58 6247 detail pretekára MAYER Matyáš CZE 2009 DC Bike 40. /  Žáci 10-11 let 0:26:50.3 0:11:09.0 08:48.0 [60] 60 09:10.5 [58] 59 08:51.8 [55] 58
59 6888 detail pretekára RŮŽIČKOVÁ Šarlota CZE 2009 --- 19. /  Žákyně 10-11 let 0:27:44.0 0:12:02.7 08:36.7 [59] 59 09:36.2 [60] 60 09:31.0 [59] 59
60 6263 detail pretekára ŠMÍD Matěj CZE 2010 --- 41. /  Žáci 10-11 let 0:28:02.0 0:12:20.7 08:24.7 [56] 56 09:25.7 [59] 58 10:11.4 [61] 60
61 6262 detail pretekára KOZÁROVÁ Veronika CZE 2010 Nové Město na Moravě 20. /  Žákyně 10-11 let 0:28:14.7 0:12:33.4 08:24.0 [55] 55 09:53.0 [61] 61 09:57.7 [60] 61
62 6113 detail pretekára DUDEK Štěpán CZE 2010 --- 42. /  Žáci 10-11 let 0:30:54.6 0:15:13.3 09:38.0 [62] 62 10:06.3 [62] 62 11:10.2 [62] 62
63 6165 detail pretekára BACHOVÁ Zuzana CZE 2010 --- 21. /  Žákyně 10-11 let 0:32:26.2 0:16:44.9 10:11.0 [63] 63 10:54.5 [64] 63 11:20.7 [63] 63
64 6245 detail pretekára MOONEY Eliska CZE 2009 --- 22. /  Žákyně 10-11 let 0:33:41.0 0:17:59.7 11:08.7 [64] 64 10:13.9 [63] 64 12:18.2 [64] 64
65 6141 detail pretekára CEJPKOVÁ Adéla Marie CZE 2009 --- 23. /  Žákyně 10-11 let 0:39:31.0 0:23:49.7 13:11.7 [65] 65 12:59.3 [65] 65 13:19.9 [65] 65
--- 6084 detail pretekára STANĚK Filip CZE 2009 --- . /  Žáci 10-11 let DNF --- 06:12.8 [-] --- --- --- --- ---
--- 6238 detail pretekára BOHÁČOVÁ Laura CZE 2010 --- . /  Žákyně 10-11 let DNF --- 09:10.0 [-] --- --- --- --- ---
--- 6027 detail pretekára JAKUBIŠIN Tobias CZE 2010 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6115 detail pretekára FOŘTOVÁ Veronika CZE 2009 --- . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6124 detail pretekára CHROUSTOVSKY David CZE 2009 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6157 detail pretekára FOLDYNA Marek CZE 2009 KILPI KIDS REACING TEAM . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6188 detail pretekára GABRIEL Jakub CZE 2009 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6198 detail pretekára DRMOLOVÁ Natálie CZE 2010 --- . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6936 detail pretekára SZÖLLÖS Štefan CZE 2010 ADASTRA Cycling Team . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6954 detail pretekára KUDRNA Tomáš CZE 2009 CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- ---

Kontaktujte časomíru