Vysočina Arena Tour České spořitelny
DÁTUM : | 15 - 16.8.2020 | MIESTO : | Vysočina Arena – Nové Město na Moravě |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 6120 | RAŠKA Lukáš | 2007 | Short Bike Academy Opletal | 1. / Žáci 12-13 let | 0:02:05.4 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 6118 | JELÍNEK Tomáš | 2007 | Drahanský sport team | 2. / Žáci 12-13 let | 0:02:07.5 | 0:00:02.1 | |
3 | diplom | 6117 | KOČVARA Jakub | 2007 | Drahanský sport team | 3. / Žáci 12-13 let | 0:02:09.7 | 0:00:04.2 | |
4 | diplom | 6206 | MUŠÁLEK Jakub | 2007 | Head Pro Team Opava | 4. / Žáci 12-13 let | 0:02:13.1 | 0:00:07.6 | |
5 | diplom | 6945 | BLAŽEK Aleš | 2007 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 5. / Žáci 12-13 let | 0:02:14.8 | 0:00:09.3 | |
6 | diplom | 6876 | KŘUPALA Jakub | 2009 | KOLOKROUŽEK Zlín | 1. / Žáci 10-11 let | 0:02:16.9 | 0:00:11.4 | |
7 | diplom | 6177 | HAVLÍK Jiří | 2007 | KOLOKROUŽEK Zlín | 6. / Žáci 12-13 let | 0:02:16.9 | 0:00:11.4 | |
8 | diplom | 6960 | VAŠINA Timotej | 2009 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 2. / Žáci 10-11 let | 0:02:18.6 | 0:00:13.1 | |
9 | diplom | 6213 | PAPOUŠEK Adam | 2008 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 7. / Žáci 12-13 let | 0:02:20.0 | 0:00:14.6 | |
10 | diplom | 6933 | LISÝ Vít | 2008 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | 8. / Žáci 12-13 let | 0:02:20.5 | 0:00:15.0 | |
11 | diplom | 6119 | RAŠKA Tomáš | 2009 | Short Bike Academy Opletal | 3. / Žáci 10-11 let | 0:02:20.9 | 0:00:15.5 | |
12 | diplom | 6069 | ORSAVA Jakub | 2008 | TUFO CZ OTROKOVICE | 9. / Žáci 12-13 let | 0:02:22.0 | 0:00:16.5 | |
13 | diplom | 6147 | MAKOVEC Dominik | 2010 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 4. / Žáci 10-11 let | 0:02:22.1 | 0:00:16.6 | |
14 | diplom | 6874 | ZÍTKA Samuel | 2012 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 1. / Žáci 8-9 let | 0:02:22.6 | 0:00:17.1 | |
15 | diplom | 6883 | KOHOUT Jindřich | 2011 | Velo Akademie Kladno | 2. / Žáci 8-9 let | 0:02:25.3 | 0:00:19.8 | |
16 | diplom | 6924 | LUBAS Jan | 2007 | Lawi Sport Team | 10. / Žáci 12-13 let | 0:02:26.0 | 0:00:20.5 | |
17 | diplom | 6100 | BONDY Štěpán | 2011 | CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB | 3. / Žáci 8-9 let | 0:02:26.1 | 0:00:20.6 | |
18 | diplom | 6904 | NOVÁK Vojtěch | 2007 | BIKE FREAKS HOLICE | 11. / Žáci 12-13 let | 0:02:26.8 | 0:00:21.3 | |
19 | diplom | 6149 | FRENCL Dominik | 2007 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 12. / Žáci 12-13 let | 0:02:27.8 | 0:00:22.3 | |
20 | diplom | 6898 | HENDRICH Daniel Maximus | 2008 | BIKE FREAKS HOLICE | 13. / Žáci 12-13 let | 0:02:28.0 | 0:00:22.5 | |
21 | diplom | 6116 | HOFMAN Eliáš | 2007 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 14. / Žáci 12-13 let | 0:02:28.8 | 0:00:23.3 | |
22 | diplom | 6179 | LEBEDA Štěpán | 2009 | --- | 5. / Žáci 10-11 let | 0:02:29.0 | 0:00:23.5 | |
23 | diplom | 6067 | ORSAVA Matyáš | 2011 | TUFO cyklozákladna otrokovice | 4. / Žáci 8-9 let | 0:02:29.1 | 0:00:23.6 | |
24 | diplom | 6942 | SEMERÁD Mára Semiš | 2012 | CYKLOSTAR TREK MERCEDEZ-BENZ Praha | 5. / Žáci 8-9 let | 0:02:30.9 | 0:00:25.4 | |
25 | diplom | 6984 | KAMENÍK Jan | 2008 | BIKE puzzle team | 15. / Žáci 12-13 let | 0:02:31.0 | 0:00:25.5 | |
26 | diplom | 6154 | VEDRAL Max | 2008 | Skiandbike Kunratice Team | 16. / Žáci 12-13 let | 0:02:31.2 | 0:00:25.7 | |
27 | diplom | 6064 | PRAŽAN Adam | 2010 | F-BIKE KLUB SÁDEK | 6. / Žáci 10-11 let | 0:02:31.3 | 0:00:25.8 | |
28 | diplom | 6995 | KNOBLOCH Adam | 2010 | IVAR - CS AUTHOR TEAM | 7. / Žáci 10-11 let | 0:02:31.4 | 0:00:25.9 | |
29 | diplom | 6220 | KUCHAŘ Josef | 2008 | ACT leraK Blansko | 17. / Žáci 12-13 let | 0:02:31.5 | 0:00:26.0 | |
30 | diplom | 6934 | ŠPERL Václav | 2009 | Skiandbike Kunratice Team | 8. / Žáci 10-11 let | 0:02:31.7 | 0:00:26.2 | |
31 | diplom | 6975 | JANATA Lukáš | 2011 | --- | 6. / Žáci 8-9 let | 0:02:31.9 | 0:00:26.4 | |
32 | diplom | 6227 | PÍREK Matyáš | 2008 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 18. / Žáci 12-13 let | 0:02:32.0 | 0:00:26.5 | |
33 | diplom | 6916 | TOUŠEK Jan | 2009 | --- | 9. / Žáci 10-11 let | 0:02:33.2 | 0:00:27.7 | |
34 | diplom | 6872 | HALÁS Václav | 2007 | CYKLO TEAM KOLARNA Olomouc | 19. / Žáci 12-13 let | 0:02:33.2 | 0:00:27.7 | |
35 | diplom | 6131 | FARA Jan | 2010 | Ivar cs autor team | 10. / Žáci 10-11 let | 0:02:33.4 | 0:00:27.9 | |
36 | diplom | 6988 | ČERNÍN Lukáš | 2009 | TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ | 11. / Žáci 10-11 let | 0:02:33.4 | 0:00:28.0 | |
37 | diplom | 6216 | POLÁČEK Dominik | 2008 | ACT leraK Blansko | 20. / Žáci 12-13 let | 0:02:33.8 | 0:00:28.3 | |
38 | diplom | 6060 | KUNC Tomáš | 2009 | GHOST Junior team | 12. / Žáci 10-11 let | 0:02:33.9 | 0:00:28.4 | |
39 | diplom | 6233 | KOPECKÝ Matěj | 2008 | --- | 21. / Žáci 12-13 let | 0:02:34.2 | 0:00:28.7 | |
40 | diplom | 6021 | ČERNÍN Ondřej | 2008 | TJ SOKOL SMOLKOV | 22. / Žáci 12-13 let | 0:02:34.4 | 0:00:28.9 | |
41 | diplom | 6983 | KŘÍŽ Jakub | 2010 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 13. / Žáci 10-11 let | 0:02:34.7 | 0:00:29.2 | |
42 | diplom | 6107 | CHVOJKA Filip | 2007 | GHOST Team | 23. / Žáci 12-13 let | 0:02:34.8 | 0:00:29.3 | |
43 | diplom | 6221 | FRÝDEK Lukáš | 2008 | biatlon blansko | 24. / Žáci 12-13 let | 0:02:35.5 | 0:00:30.0 | |
44 | diplom | 6921 | VĚNTUS Tadeaš | 2011 | sportovnikurzy.cz | 7. / Žáci 8-9 let | 0:02:36.1 | 0:00:30.6 | |
45 | diplom | 6973 | JANATA Jakub | 2011 | --- | 8. / Žáci 8-9 let | 0:02:36.7 | 0:00:31.2 | |
46 | diplom | 6972 | PANUŠ Jakub | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 14. / Žáci 10-11 let | 0:02:37.8 | 0:00:32.3 | |
47 | diplom | 6894 | BEDĚRKA Matyáš | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 15. / Žáci 10-11 let | 0:02:37.9 | 0:00:32.4 | |
48 | diplom | 6151 | POSLUSNÝ Ondřej | 2009 | CK MTB MARATON HLINSKO | 16. / Žáci 10-11 let | 0:02:38.1 | 0:00:32.7 | |
49 | diplom | 6887 | ČERNÝ Antonín | 2008 | BSK Cyklo-Market juniors | 25. / Žáci 12-13 let | 0:02:39.3 | 0:00:33.8 | |
50 | diplom | 6925 | LORENC Adam | 2009 | Vokolek-Cycling-Team | 17. / Žáci 10-11 let | 0:02:40.2 | 0:00:34.7 | |
51 | diplom | 6180 | HRUDA Tomáš | 2009 | Drahanský sport team | 18. / Žáci 10-11 let | 0:02:41.4 | 0:00:35.9 | |
52 | diplom | 6902 | KLUČKA Václav | 2009 | Kilpi kids racing team | 19. / Žáci 10-11 let | 0:02:42.0 | 0:00:36.5 | |
53 | diplom | 6994 | MOULIS Ondřej | 2009 | IVAR CS AUTHOR TEAM | 20. / Žáci 10-11 let | 0:02:42.4 | 0:00:36.9 | |
54 | diplom | 6224 | KOPECKÝ Jan | 2011 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 9. / Žáci 8-9 let | 0:02:43.1 | 0:00:37.6 | |
55 | diplom | 6978 | GEBAUER Adam | 2010 | Sportovní kurzy opava | 21. / Žáci 10-11 let | 0:02:43.4 | 0:00:38.0 | |
56 | diplom | 6878 | KAVALÍR Martin | 2008 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 26. / Žáci 12-13 let | 0:02:43.5 | 0:00:38.0 | |
57 | diplom | 6008 | BRZEK Matěj | 2010 | HOUNYK MTB TEAM | 22. / Žáci 10-11 let | 0:02:44.1 | 0:00:38.6 | |
58 | diplom | 6240 | KUCHAŘ Jáchym | 2009 | ACT leraK Blansko | 23. / Žáci 10-11 let | 0:02:46.4 | 0:00:40.9 | |
59 | diplom | 6958 | HÝŽĎAL Vojtěch | 2010 | KOLOKROUŽEK Zlín | 24. / Žáci 10-11 let | 0:02:46.7 | 0:00:41.2 | |
60 | diplom | 6181 | HRUDA Martin | 2014 | Drahanský sport team | 1. / Žáci 6-7 let | 0:02:46.9 | 0:00:41.4 | |
61 | diplom | 6935 | NEJEDLÝ Lukáš | 2008 | Vokolek_Cycling_Team | 27. / Žáci 12-13 let | 0:02:47.0 | 0:00:41.5 | |
62 | diplom | 6943 | KROUPA Ondřej | 2008 | --- | 28. / Žáci 12-13 let | 0:02:47.8 | 0:00:42.3 | |
63 | diplom | 6949 | RICHTR Tomáš | 2012 | Author Team Stupno | 10. / Žáci 8-9 let | 0:02:48.0 | 0:00:42.6 | |
64 | diplom | 6986 | MOULIS Lukáš | 2012 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 11. / Žáci 8-9 let | 0:02:48.1 | 0:00:42.6 | |
65 | diplom | 6083 | ŠUDOMA Ondřej | 2009 | CK MTB MARATON HLINSKO | 25. / Žáci 10-11 let | 0:02:49.2 | 0:00:43.7 | |
66 | diplom | 6005 | ČERMÁK Denis | 2010 | ADASTRA Cycling Team | 26. / Žáci 10-11 let | 0:02:49.7 | 0:00:44.2 | |
67 | diplom | 6908 | MAZAL Vojtyx | 2010 | Drahanský sport team | 27. / Žáci 10-11 let | 0:02:50.3 | 0:00:44.9 | |
68 | diplom | 6029 | JANÁČEK Tomáš | 2011 | --- | 12. / Žáci 8-9 let | 0:02:51.1 | 0:00:45.6 | |
69 | diplom | 6875 | GAMBA Filip | 2011 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 13. / Žáci 8-9 let | 0:02:51.8 | 0:00:46.3 | |
70 | diplom | 6910 | DRÁBEK Tom | 2013 | BB racing čerčany | 2. / Žáci 6-7 let | 0:02:52.3 | 0:00:46.8 | |
71 | diplom | 6948 | DUBEN Štěpán | 2011 | AGROFERT cyklo tým | 14. / Žáci 8-9 let | 0:02:52.6 | 0:00:47.1 | |
72 | diplom | 6183 | HRUDA Petr | 2011 | Drahanský sport team | 15. / Žáci 8-9 let | 0:02:53.1 | 0:00:47.6 | |
73 | diplom | 6987 | ŠPOK Stanislav | 2009 | --- | 28. / Žáci 10-11 let | 0:02:53.2 | 0:00:47.7 | |
74 | diplom | 6918 | CHLUBNA Šimon | 2012 | --- | 16. / Žáci 8-9 let | 0:02:53.6 | 0:00:48.1 | |
75 | diplom | 6905 | MĚŘÍNSKÝ Tobiáš | 2013 | TUFO Cyklozákladna Otrkovice | 3. / Žáci 6-7 let | 0:02:53.7 | 0:00:48.2 | |
76 | diplom | 6185 | ŠKARVADA Richard | 2009 | Drahanský sport team | 29. / Žáci 10-11 let | 0:02:54.1 | 0:00:48.6 | |
77 | diplom | 6901 | ADÁMEK Robin | 2011 | Bike team Alby Znojmo | 17. / Žáci 8-9 let | 0:02:54.4 | 0:00:48.9 | |
78 | diplom | 6237 | SOPČÁK Šimon | 2010 | --- | 30. / Žáci 10-11 let | 0:02:55.2 | 0:00:49.7 | |
79 | diplom | 6931 | ZEJFART Jakub | 2013 | --- | 4. / Žáci 6-7 let | 0:02:55.5 | 0:00:50.0 | |
80 | diplom | 6968 | SMRČKA Matyáš | 2013 | Eurofoam Žirovnice | 5. / Žáci 6-7 let | 0:02:55.5 | 0:00:50.0 | |
81 | diplom | 6880 | MÁLEK Matěj | 2013 | MS Bike Academy Racing | 6. / Žáci 6-7 let | 0:02:55.7 | 0:00:50.3 | |
82 | diplom | 6909 | KOŽELUH David | 2008 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 29. / Žáci 12-13 let | 0:02:56.0 | 0:00:50.5 | |
83 | diplom | 6212 | VAVERKA Jiří | 2008 | --- | 30. / Žáci 12-13 let | 0:02:56.5 | 0:00:51.0 | |
84 | diplom | 6944 | TRLLO Lukáš | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 31. / Žáci 10-11 let | 0:02:56.7 | 0:00:51.2 | |
85 | diplom | 6980 | KRÁLÍK Adam | 2009 | CCeX | 32. / Žáci 10-11 let | 0:02:57.2 | 0:00:51.7 | |
86 | diplom | 6892 | HALÁS Antonín | 2011 | CYKLO TEAM KOLARNA Olomouc | 18. / Žáci 8-9 let | 0:02:57.5 | 0:00:52.0 | |
87 | diplom | 6965 | LANDSMAN Oliver | 2007 | POCTA - BikeGallery | 31. / Žáci 12-13 let | 0:02:57.5 | 0:00:52.1 | |
88 | diplom | 6023 | KOVÁŘ Daniel | 2014 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | 7. / Žáci 6-7 let | 0:02:59.8 | 0:00:54.3 | |
89 | diplom | 6081 | SPĚVÁK Vojtěch | 2010 | --- | 33. / Žáci 10-11 let | 0:03:00.2 | 0:00:54.7 | |
90 | diplom | 6125 | BRABEC Jakub | 2011 | BikePuzzle | 19. / Žáci 8-9 let | 0:03:00.8 | 0:00:55.4 | |
91 | diplom | 6126 | BRABEC Ondřej | 2013 | BikePuzzle | 8. / Žáci 6-7 let | 0:03:02.8 | 0:00:57.4 | |
92 | diplom | 6243 | JÍLEK Petr | 2011 | --- | 20. / Žáci 8-9 let | 0:03:03.1 | 0:00:57.6 | |
93 | diplom | 6886 | MELICHÁREK Matěj | 2013 | --- | 9. / Žáci 6-7 let | 0:03:05.0 | 0:00:59.5 | |
94 | diplom | 6161 | DOBROVOLNÝ Alva | 2007 | Dobrák Tým | 32. / Žáci 12-13 let | 0:03:05.8 | 0:01:00.3 | |
95 | diplom | 6078 | JANOVSKÝ Jonáš | 2014 | MORAVEC TEAM | 10. / Žáci 6-7 let | 0:03:08.3 | 0:01:02.8 | |
96 | diplom | 6109 | JAROŠ Adam | 2011 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 21. / Žáci 8-9 let | 0:03:08.4 | 0:01:02.9 | |
97 | diplom | 6913 | BRZEK Tomáš | 2013 | HOUNYK MTB TEAM | 11. / Žáci 6-7 let | 0:03:09.3 | 0:01:03.8 | |
98 | diplom | 6159 | KUSÝ Jan | 2011 | Highland sport | 22. / Žáci 8-9 let | 0:03:10.2 | 0:01:04.7 | |
99 | diplom | 6278 | VEČEŘA Martin | 2011 | --- | 23. / Žáci 8-9 let | 0:03:13.1 | 0:01:07.7 | |
100 | diplom | 6964 | PABOUČEK Jakub | 2012 | --- | 24. / Žáci 8-9 let | 0:03:13.9 | 0:01:08.4 |