Vysočina Arena Tour České spořitelny
DÁTUM : | 15 - 16.8.2020 | MIESTO : | Vysočina Arena – Nové Město na Moravě |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 6120 | RAŠKA Lukáš | 2007 | Short Bike Academy Opletal | 1. / Žáci 12-13 let | 0:02:05.4 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 6118 | JELÍNEK Tomáš | 2007 | Drahanský sport team | 2. / Žáci 12-13 let | 0:02:07.5 | 0:00:02.1 | |
3 | diplom | 6117 | KOČVARA Jakub | 2007 | Drahanský sport team | 3. / Žáci 12-13 let | 0:02:09.7 | 0:00:04.2 | |
4 | diplom | 6206 | MUŠÁLEK Jakub | 2007 | Head Pro Team Opava | 4. / Žáci 12-13 let | 0:02:13.1 | 0:00:07.6 | |
5 | diplom | 6945 | BLAŽEK Aleš | 2007 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 5. / Žáci 12-13 let | 0:02:14.8 | 0:00:09.3 | |
6 | diplom | 6876 | KŘUPALA Jakub | 2009 | KOLOKROUŽEK Zlín | 1. / Žáci 10-11 let | 0:02:16.9 | 0:00:11.4 | |
7 | diplom | 6177 | HAVLÍK Jiří | 2007 | KOLOKROUŽEK Zlín | 6. / Žáci 12-13 let | 0:02:16.9 | 0:00:11.4 | |
8 | diplom | 6186 | NEUMANOVÁ Kristýna | 2007 | SK TOUR SPORT Třebíč | 1. / Žákyně 12-13 let | 0:02:17.0 | 0:00:11.5 | |
9 | diplom | 6960 | VAŠINA Timotej | 2009 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 2. / Žáci 10-11 let | 0:02:18.6 | 0:00:13.1 | |
10 | diplom | 6889 | DRHOVÁ Eva | 2008 | Bike Team Špindlerův Mlýn | 2. / Žákyně 12-13 let | 0:02:19.0 | 0:00:13.5 | |
11 | diplom | 6213 | PAPOUŠEK Adam | 2008 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 7. / Žáci 12-13 let | 0:02:20.0 | 0:00:14.6 | |
12 | diplom | 6933 | LISÝ Vít | 2008 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | 8. / Žáci 12-13 let | 0:02:20.5 | 0:00:15.0 | |
13 | diplom | 6028 | NOVÁKOVÁ Daniela | 2007 | MLADÁ BOLESLAV | 3. / Žákyně 12-13 let | 0:02:20.8 | 0:00:15.3 | |
14 | diplom | 6119 | RAŠKA Tomáš | 2009 | Short Bike Academy Opletal | 3. / Žáci 10-11 let | 0:02:20.9 | 0:00:15.5 | |
15 | diplom | 6204 | SRNSKÁ Veronika | 2007 | SK nové Město na Moravě startovné zdarma | 4. / Žákyně 12-13 let | 0:02:21.7 | 0:00:16.2 | |
16 | diplom | 6882 | BOHÁNSKÁ Vanesa | 2010 | ROHOZEC AMULET TEAM | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:02:21.7 | 0:00:16.3 | |
17 | diplom | 6121 | KOLÁŘOVÁ Babeta | 2009 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:02:22.0 | 0:00:16.5 | |
18 | diplom | 6069 | ORSAVA Jakub | 2008 | TUFO CZ OTROKOVICE | 9. / Žáci 12-13 let | 0:02:22.0 | 0:00:16.5 | |
19 | diplom | 6147 | MAKOVEC Dominik | 2010 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 4. / Žáci 10-11 let | 0:02:22.1 | 0:00:16.6 | |
20 | diplom | 6906 | KRÁTKÁ Zuzka | 2008 | BIKE FREAKS HOLICE | 5. / Žákyně 12-13 let | 0:02:22.3 | 0:00:16.8 | |
21 | diplom | 6874 | ZÍTKA Samuel | 2012 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 1. / Žáci 8-9 let | 0:02:22.6 | 0:00:17.1 | |
22 | diplom | 6896 | KŘUPALOVÁ Kristýna | 2008 | KOLOKROUŽEK Zlín | 6. / Žákyně 12-13 let | 0:02:24.2 | 0:00:18.7 | |
23 | diplom | 6883 | KOHOUT Jindřich | 2011 | Velo Akademie Kladno | 2. / Žáci 8-9 let | 0:02:25.3 | 0:00:19.8 | |
24 | diplom | 6924 | LUBAS Jan | 2007 | Lawi Sport Team | 10. / Žáci 12-13 let | 0:02:26.0 | 0:00:20.5 | |
25 | diplom | 6100 | BONDY Štěpán | 2011 | CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB | 3. / Žáci 8-9 let | 0:02:26.1 | 0:00:20.6 | |
26 | diplom | 6904 | NOVÁK Vojtěch | 2007 | BIKE FREAKS HOLICE | 11. / Žáci 12-13 let | 0:02:26.8 | 0:00:21.3 | |
27 | diplom | 6106 | JIRÁSKOVÁ Ema | 2009 | CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:02:27.5 | 0:00:22.0 | |
28 | diplom | 6149 | FRENCL Dominik | 2007 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 12. / Žáci 12-13 let | 0:02:27.8 | 0:00:22.3 | |
29 | diplom | 6898 | HENDRICH Daniel Maximus | 2008 | BIKE FREAKS HOLICE | 13. / Žáci 12-13 let | 0:02:28.0 | 0:00:22.5 | |
30 | diplom | 6129 | FAMFULÍKOVÁ Barbora | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 4. / Žákyně 10-11 let | 0:02:28.2 | 0:00:22.7 | |
31 | diplom | 6116 | HOFMAN Eliáš | 2007 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 14. / Žáci 12-13 let | 0:02:28.8 | 0:00:23.3 | |
32 | diplom | 6179 | LEBEDA Štěpán | 2009 | --- | 5. / Žáci 10-11 let | 0:02:29.0 | 0:00:23.5 | |
33 | diplom | 6067 | ORSAVA Matyáš | 2011 | TUFO cyklozákladna otrokovice | 4. / Žáci 8-9 let | 0:02:29.1 | 0:00:23.6 | |
34 | diplom | 6879 | DRÁBKOVÁ Nela | 2011 | Čistý sport kids racing team | 1. / Žákyně 8-9 let | 0:02:29.6 | 0:00:24.1 | |
35 | diplom | 6881 | PAVELKOVÁ Barbora | 2007 | SupGirls | 7. / Žákyně 12-13 let | 0:02:30.4 | 0:00:24.9 | |
36 | diplom | 6942 | SEMERÁD Mára Semiš | 2012 | CYKLOSTAR TREK MERCEDEZ-BENZ Praha | 5. / Žáci 8-9 let | 0:02:30.9 | 0:00:25.4 | |
37 | diplom | 6984 | KAMENÍK Jan | 2008 | BIKE puzzle team | 15. / Žáci 12-13 let | 0:02:31.0 | 0:00:25.5 | |
38 | diplom | 6154 | VEDRAL Max | 2008 | Skiandbike Kunratice Team | 16. / Žáci 12-13 let | 0:02:31.2 | 0:00:25.7 | |
39 | diplom | 6064 | PRAŽAN Adam | 2010 | F-BIKE KLUB SÁDEK | 6. / Žáci 10-11 let | 0:02:31.3 | 0:00:25.8 | |
40 | diplom | 6995 | KNOBLOCH Adam | 2010 | IVAR - CS AUTHOR TEAM | 7. / Žáci 10-11 let | 0:02:31.4 | 0:00:25.9 | |
41 | diplom | 6220 | KUCHAŘ Josef | 2008 | ACT leraK Blansko | 17. / Žáci 12-13 let | 0:02:31.5 | 0:00:26.0 | |
42 | diplom | 6934 | ŠPERL Václav | 2009 | Skiandbike Kunratice Team | 8. / Žáci 10-11 let | 0:02:31.7 | 0:00:26.2 | |
43 | diplom | 6079 | JANOVSKÁ Barbora | 2008 | MORAVEC TEAM | 8. / Žákyně 12-13 let | 0:02:31.8 | 0:00:26.3 | |
44 | diplom | 6975 | JANATA Lukáš | 2011 | --- | 6. / Žáci 8-9 let | 0:02:31.9 | 0:00:26.4 | |
45 | diplom | 6227 | PÍREK Matyáš | 2008 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 18. / Žáci 12-13 let | 0:02:32.0 | 0:00:26.5 | |
46 | diplom | 6916 | TOUŠEK Jan | 2009 | --- | 9. / Žáci 10-11 let | 0:02:33.2 | 0:00:27.7 | |
47 | diplom | 6872 | HALÁS Václav | 2007 | CYKLO TEAM KOLARNA Olomouc | 19. / Žáci 12-13 let | 0:02:33.2 | 0:00:27.7 | |
48 | diplom | 6131 | FARA Jan | 2010 | Ivar cs autor team | 10. / Žáci 10-11 let | 0:02:33.4 | 0:00:27.9 | |
49 | diplom | 6988 | ČERNÍN Lukáš | 2009 | TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ | 11. / Žáci 10-11 let | 0:02:33.4 | 0:00:28.0 | |
50 | diplom | 6216 | POLÁČEK Dominik | 2008 | ACT leraK Blansko | 20. / Žáci 12-13 let | 0:02:33.8 | 0:00:28.3 | |
51 | diplom | 6060 | KUNC Tomáš | 2009 | GHOST Junior team | 12. / Žáci 10-11 let | 0:02:33.9 | 0:00:28.4 | |
52 | diplom | 6233 | KOPECKÝ Matěj | 2008 | --- | 21. / Žáci 12-13 let | 0:02:34.2 | 0:00:28.7 | |
53 | diplom | 6021 | ČERNÍN Ondřej | 2008 | TJ SOKOL SMOLKOV | 22. / Žáci 12-13 let | 0:02:34.4 | 0:00:28.9 | |
54 | diplom | 6230 | HRADÍLKOVÁ Zuzana | 2009 | MG Bike Team | 5. / Žákyně 10-11 let | 0:02:34.6 | 0:00:29.1 | |
55 | diplom | 6983 | KŘÍŽ Jakub | 2010 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 13. / Žáci 10-11 let | 0:02:34.7 | 0:00:29.2 | |
56 | diplom | 6107 | CHVOJKA Filip | 2007 | GHOST Team | 23. / Žáci 12-13 let | 0:02:34.8 | 0:00:29.3 | |
57 | diplom | 6932 | KULIHOVÁ Adéla | 2011 | Kilpi kids racing team | 2. / Žákyně 8-9 let | 0:02:35.1 | 0:00:29.6 | |
58 | diplom | 6221 | FRÝDEK Lukáš | 2008 | biatlon blansko | 24. / Žáci 12-13 let | 0:02:35.5 | 0:00:30.0 | |
59 | diplom | 6959 | BLAŽKOVÁ Jolana | 2010 | Nasavrky Bikers | 6. / Žákyně 10-11 let | 0:02:35.7 | 0:00:30.2 | |
60 | diplom | 6921 | VĚNTUS Tadeaš | 2011 | sportovnikurzy.cz | 7. / Žáci 8-9 let | 0:02:36.1 | 0:00:30.6 | |
61 | diplom | 6973 | JANATA Jakub | 2011 | --- | 8. / Žáci 8-9 let | 0:02:36.7 | 0:00:31.2 | |
62 | diplom | 6899 | FOUSKOVÁ Veronika | 2012 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 3. / Žákyně 8-9 let | 0:02:36.8 | 0:00:31.4 | |
63 | diplom | 6070 | ŠKUBALOVÁ sára | 2011 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 4. / Žákyně 8-9 let | 0:02:37.2 | 0:00:31.7 | |
64 | diplom | 6893 | KOPŘIVOVÁ Adéla | 2010 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 7. / Žákyně 10-11 let | 0:02:37.2 | 0:00:31.7 | |
65 | diplom | 6927 | KEJZLAROVÁ Pavlína | 2013 | --- | 1. / Žákyně 6-7 let | 0:02:37.3 | 0:00:31.8 | |
66 | diplom | 6972 | PANUŠ Jakub | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 14. / Žáci 10-11 let | 0:02:37.8 | 0:00:32.3 | |
67 | diplom | 6894 | BEDĚRKA Matyáš | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 15. / Žáci 10-11 let | 0:02:37.9 | 0:00:32.4 | |
68 | diplom | 6151 | POSLUSNÝ Ondřej | 2009 | CK MTB MARATON HLINSKO | 16. / Žáci 10-11 let | 0:02:38.1 | 0:00:32.7 | |
69 | diplom | 6950 | LAŠKOVÁ Anežka | 2009 | TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ | 8. / Žákyně 10-11 let | 0:02:38.2 | 0:00:32.7 | |
70 | diplom | 6912 | KLUČKOVÁ Hanka | 2010 | Kilpi kids racing team | 9. / Žákyně 10-11 let | 0:02:39.0 | 0:00:33.5 | |
71 | diplom | 6887 | ČERNÝ Antonín | 2008 | BSK Cyklo-Market juniors | 25. / Žáci 12-13 let | 0:02:39.3 | 0:00:33.8 | |
72 | diplom | 6937 | FRÖHLICHOVÁ Lucie | 2011 | Galaxy Cyklošvec Stevens team | 5. / Žákyně 8-9 let | 0:02:39.4 | 0:00:33.9 | |
73 | diplom | 6111 | JAKLOVÁ Ema | 2008 | SK EDIE team | 9. / Žákyně 12-13 let | 0:02:39.5 | 0:00:34.1 | |
74 | diplom | 6925 | LORENC Adam | 2009 | Vokolek-Cycling-Team | 17. / Žáci 10-11 let | 0:02:40.2 | 0:00:34.7 | |
75 | diplom | 6963 | ŘEHŮŘKOVÁ Elena | 2011 | CYKLOŠVEC GALAXY | 6. / Žákyně 8-9 let | 0:02:40.7 | 0:00:35.2 | |
76 | diplom | 6180 | HRUDA Tomáš | 2009 | Drahanský sport team | 18. / Žáci 10-11 let | 0:02:41.4 | 0:00:35.9 | |
77 | diplom | 6902 | KLUČKA Václav | 2009 | Kilpi kids racing team | 19. / Žáci 10-11 let | 0:02:42.0 | 0:00:36.5 | |
78 | diplom | 6142 | NAVRÁTILOVÁ Nikola | 2008 | CK MTB MARATON HLINSKO | 10. / Žákyně 12-13 let | 0:02:42.4 | 0:00:36.9 | |
79 | diplom | 6994 | MOULIS Ondřej | 2009 | IVAR CS AUTHOR TEAM | 20. / Žáci 10-11 let | 0:02:42.4 | 0:00:36.9 | |
80 | diplom | 6042 | ČERNÁ lucie | 2009 | TUFO CZ OTROKOVICE | 10. / Žákyně 10-11 let | 0:02:42.4 | 0:00:36.9 | |
81 | diplom | 6224 | KOPECKÝ Jan | 2011 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 9. / Žáci 8-9 let | 0:02:43.1 | 0:00:37.6 | |
82 | diplom | 6105 | ŽERNÍČKOVÁ Zita | 2011 | BIKE8144 | 7. / Žákyně 8-9 let | 0:02:43.3 | 0:00:37.8 | |
83 | diplom | 6978 | GEBAUER Adam | 2010 | Sportovní kurzy opava | 21. / Žáci 10-11 let | 0:02:43.4 | 0:00:38.0 | |
84 | diplom | 6878 | KAVALÍR Martin | 2008 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 26. / Žáci 12-13 let | 0:02:43.5 | 0:00:38.0 | |
85 | diplom | 6008 | BRZEK Matěj | 2010 | HOUNYK MTB TEAM | 22. / Žáci 10-11 let | 0:02:44.1 | 0:00:38.6 | |
86 | diplom | 6240 | KUCHAŘ Jáchym | 2009 | ACT leraK Blansko | 23. / Žáci 10-11 let | 0:02:46.4 | 0:00:40.9 | |
87 | diplom | 6176 | LEBEDOVÁ Anna | 2007 | --- | 11. / Žákyně 12-13 let | 0:02:46.5 | 0:00:41.0 | |
88 | diplom | 6958 | HÝŽĎAL Vojtěch | 2010 | KOLOKROUŽEK Zlín | 24. / Žáci 10-11 let | 0:02:46.7 | 0:00:41.2 | |
89 | diplom | 6922 | KANDOVÁ Michaela | 2009 | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 11. / Žákyně 10-11 let | 0:02:46.7 | 0:00:41.2 | |
90 | diplom | 6181 | HRUDA Martin | 2014 | Drahanský sport team | 1. / Žáci 6-7 let | 0:02:46.9 | 0:00:41.4 | |
91 | diplom | 6935 | NEJEDLÝ Lukáš | 2008 | Vokolek_Cycling_Team | 27. / Žáci 12-13 let | 0:02:47.0 | 0:00:41.5 | |
92 | diplom | 6943 | KROUPA Ondřej | 2008 | --- | 28. / Žáci 12-13 let | 0:02:47.8 | 0:00:42.3 | |
93 | diplom | 6870 | DRONGOVÁ Eliška | 2010 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 12. / Žákyně 10-11 let | 0:02:47.9 | 0:00:42.5 | |
94 | diplom | 6949 | RICHTR Tomáš | 2012 | Author Team Stupno | 10. / Žáci 8-9 let | 0:02:48.0 | 0:00:42.6 | |
95 | diplom | 6986 | MOULIS Lukáš | 2012 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 11. / Žáci 8-9 let | 0:02:48.1 | 0:00:42.6 | |
96 | diplom | 6083 | ŠUDOMA Ondřej | 2009 | CK MTB MARATON HLINSKO | 25. / Žáci 10-11 let | 0:02:49.2 | 0:00:43.7 | |
97 | diplom | 6005 | ČERMÁK Denis | 2010 | ADASTRA Cycling Team | 26. / Žáci 10-11 let | 0:02:49.7 | 0:00:44.2 | |
98 | diplom | 6869 | DRONGOVÁ Sofie | 2013 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 2. / Žákyně 6-7 let | 0:02:50.3 | 0:00:44.9 | |
99 | diplom | 6908 | MAZAL Vojtyx | 2010 | Drahanský sport team | 27. / Žáci 10-11 let | 0:02:50.3 | 0:00:44.9 | |
100 | diplom | 6015 | KOŽUŠNÍKOVÁ Julie | 2008 | Kilpi kids racing team | 12. / Žákyně 12-13 let | 0:02:50.6 | 0:00:45.1 |