Vysočina Arena Tour České spořitelny

MTB
DÁTUM :15 - 16.8.2020 MIESTO :Vysočina Arena – Nové Město na Moravě
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, a.s.

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata
1 7527 detail pretekára KOMÁREK Tomáš CZE 2004 ACT leraK Blansko 1. /  Žáci 14-16 let 0:41:19.2 0:00:00.0
2 7532 detail pretekára ŠUMPÍK Pavel CZE 2006 JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM 2. /  Žáci 14-16 let 0:42:46.7 0:01:27.4
3 7531 detail pretekára RAŠKA Lukáš CZE 2007 Short Bike Academy Opletal 1. /  Žáci 12-13 let 0:44:02.2 0:02:42.9
4 7503 detail pretekára KUBA TOMÁŠ CZE 2005 Kilpi kids racing team 3. /  Žáci 14-16 let 0:44:03.5 0:02:44.2
5 7604 detail pretekára OPLUŠTIL Ivo CZE 2005 Favorit Brno 4. /  Žáci 14-16 let 0:44:52.5 0:03:33.2
6 7577 detail pretekára SRNSKÁ Patricie CZE 2004 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 1. /  Žákyně 14-16 let 0:44:52.6 0:03:33.3
7 7521 detail pretekára JELÍNEK Vojtěch CZE 2007 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 2. /  Žáci 12-13 let 0:44:54.7 0:03:35.4
8 7543 detail pretekára MAŘÍK Petr CZE 2006 SK BIKETIME BULLS PÍSEK 5. /  Žáci 14-16 let 0:45:20.0 0:04:00.7
9 7552 detail pretekára FOLDYNA David CZE 2005 Kilpi kids racing team 6. /  Žáci 14-16 let 0:46:40.2 0:05:20.9
10 7473 detail pretekára BLAŽEK Aleš CZE 2007 JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM 3. /  Žáci 12-13 let 0:46:48.7 0:05:29.4
11 7528 detail pretekára HOFMAN Eliáš CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 4. /  Žáci 12-13 let 0:47:45.0 0:06:25.7
12 7500 detail pretekára ZOUHAR Tadeáš CZE 2005 ACT leraK Blansko 7. /  Žáci 14-16 let 0:47:55.2 0:06:35.9
13 7529 detail pretekára JELÍNKOVÁ Natalie CZE 2004 Drahanský sport team 2. /  Žákyně 14-16 let 0:47:56.5 0:06:37.2
14 7498 detail pretekára HÝŽĎAL Vít CZE 2005 KOLOKROUŽEK Zlín 8. /  Žáci 14-16 let 0:47:57.0 0:06:37.7
15 7479 detail pretekára VAŠINA Timotej CZE 2009 JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM 1. /  Žáci 10-11 let 0:48:02.5 0:06:43.2
16 7548 detail pretekára VEDRAL Max CZE 2008 Skiandbike Kunratice Team 5. /  Žáci 12-13 let 0:48:06.5 0:06:47.2
17 7435 detail pretekára HALÁS Václav CZE 2007 CYKLO TEAM KOLARNA Olomouc 6. /  Žáci 12-13 let 0:48:07.7 0:06:48.4
18 7563 detail pretekára JIŘÍ Havlík CZE 2007 KOLOKROUŽEK Zlín 7. /  Žáci 12-13 let 0:48:22.4 0:07:03.2
19 7619 detail pretekára KOČVARA Jakub CZE 2007 Drahanský sport team 8. /  Žáci 12-13 let 0:48:42.7 0:07:23.4
20 7539 detail pretekára LÁCHA Filip CZE 2005 --- 9. /  Žáci 14-16 let 0:48:45.7 0:07:26.4
21 7610 detail pretekára KUCHAŘ Josef CZE 2008 ACT leraK Blansko 9. /  Žáci 12-13 let 0:48:47.7 0:07:28.4
22 7533 detail pretekára KOLÁŘOVÁ Babeta CZE 2009 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1. /  Žákyně 10-11 let 0:48:49.0 0:07:29.7
23 7569 detail pretekára MINAŘÍK Matyáš CZE 2006 KOLOKROUŽEK Zlín 10. /  Žáci 14-16 let 0:49:36.9 0:08:17.6
24 7534 detail pretekára KOLÁŘOVÁ Justýna CZE 2004 Dukla Praha 3. /  Žákyně 14-16 let 0:49:37.3 0:08:18.1
25 7512 detail pretekára KONEČNÝ Šimon CZE 2007 TUFO CykloZákladna Otrokovice 10. /  Žáci 12-13 let 0:50:32.5 0:09:13.2
26 7605 detail pretekára KACHLÍK Adam CZE 2009 Cycling Academy Tábor 2. /  Žáci 10-11 let 0:50:34.6 0:09:15.3
27 7468 detail pretekára LISÝ Vít CZE 2008 Expres CZ - Tufo Team Kolín 11. /  Žáci 12-13 let 0:50:35.1 0:09:15.9
28 7586 detail pretekára PANUŠOVÁ Anna CZE 2006 BIKE FREAKS HOLICE 4. /  Žákyně 14-16 let 0:50:55.9 0:09:36.6
29 7530 detail pretekára RAŠKA Tomáš CZE 2009 Short Bike Academy Opletal 3. /  Žáci 10-11 let 0:51:06.2 0:09:46.9
30 7470 detail pretekára NEJEDLÝ Lukáš CZE 2008 Vokolek_Cycling_Team 12. /  Žáci 12-13 let 0:51:40.4 0:10:21.1
31 7547 detail pretekára VALERIÁN František CZE 2006 KOLOKROUŽEK Zlín 11. /  Žáci 14-16 let 0:51:44.7 0:10:25.4
32 7611 detail pretekára NEUMANOVÁ Kristýna CZE 2007 SK TOUR SPORT Třebíč 1. /  Žákyně 12-13 let 0:51:45.9 0:10:26.6
33 7487 detail pretekára KAMENÍK Jan CZE 2008 BIKE puzzle team 13. /  Žáci 12-13 let 0:52:11.9 0:10:52.6
34 7545 detail pretekára FRENCL Dominik CZE 2007 JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM 14. /  Žáci 12-13 let 0:52:26.6 0:11:07.3
35 7562 detail pretekára LEBEDA Štěpán CZE 2009 --- 4. /  Žáci 10-11 let 0:52:44.7 0:11:25.4
36 7597 detail pretekára PRAŽAN Adam CZE 2010 F-BIKE KLUB SÁDEK 5. /  Žáci 10-11 let 0:52:46.2 0:11:26.9
37 7544 detail pretekára MAKOVEC Dominik CZE 2010 JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM 6. /  Žáci 10-11 let 0:53:09.4 0:11:50.1
38 7524 detail pretekára JIRÁSKOVÁ Ema CZE 2009 CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA 2. /  Žákyně 10-11 let 0:53:10.9 0:11:51.6
39 7538 detail pretekára BERKA Tadeáš CZE 2009 North bike club 7. /  Žáci 10-11 let 0:53:18.4 0:11:59.1
40 7614 detail pretekára MAKOVEC Petr CZE 1974 --- 1. /  JTM Doprovod 0:53:21.4 0:12:02.1
41 7588 detail pretekára KUCHAŘ Filip CZE 2004 ACT leraK Blansko 12. /  Žáci 14-16 let 0:53:28.9 0:12:09.6
42 7616 detail pretekára NOVÁK Lukáš CZE 2005 HC Sparta Praha 13. /  Žáci 14-16 let 0:53:30.7 0:12:11.4
43 7466 detail pretekára LORENC Adam CZE 2009 Vokolek-Cycling-Team 8. /  Žáci 10-11 let 0:53:32.7 0:12:13.4
44 7441 detail pretekára KOHOUT Jindřich CZE 2011 Velo Akademie Kladno 1. /  Žáci 8-9 let 0:54:00.4 0:12:41.1
45 7560 detail pretekára LEBEDA Jan CZE 2005 --- 14. /  Žáci 14-16 let 0:54:14.4 0:12:55.1
46 7517 detail pretekára JANOVSKÁ Barbora CZE 2008 MORAVEC TEAM 2. /  Žákyně 12-13 let 0:54:47.4 0:13:28.1
47 7526 detail pretekára JAKLOVÁ Ema CZE 2008 SK EDIE team 3. /  Žákyně 12-13 let 0:54:55.3 0:13:36.0
48 7440 detail pretekára BOHÁNSKÁ Vanesa CZE 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 3. /  Žákyně 10-11 let 0:54:55.4 0:13:36.1
49 7613 detail pretekára KOMÁREK Jakub CZE 2007 ACT leraK Blansko 15. /  Žáci 12-13 let 0:55:10.2 0:13:50.9
50 7483 detail pretekára JANATA Jakub CZE 2011 --- 2. /  Žáci 8-9 let 0:55:12.7 0:13:53.4
51 7606 detail pretekára POLÁČEK Dominik CZE 2008 ACT leraK Blansko 16. /  Žáci 12-13 let 0:55:28.2 0:14:08.9
52 7587 detail pretekára KUCHAŘ Jáchym CZE 2009 ACT leraK Blansko 9. /  Žáci 10-11 let 0:55:28.9 0:14:09.6
53 7450 detail pretekára FOUSKOVÁ Veronika CZE 2012 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 1. /  Žákyně 8-9 let 0:55:38.2 0:14:18.9
54 7570 detail pretekára FOUSEK Tomáš CZE 1987 --- 2. /  JTM Doprovod 0:55:38.2 0:14:18.9
55 7453 detail pretekára KLUČKA Václav CZE 2009 Kilpi kids racing team 10. /  Žáci 10-11 let 0:55:39.3 0:14:20.0
56 7438 detail pretekára KŘUPALA Jakub CZE 2009 KOLOKROUŽEK Zlín 11. /  Žáci 10-11 let 0:55:39.9 0:14:20.6
57 7449 detail pretekára HENDRICH Daniel Maximus CZE 2008 BIKE FREAKS HOLICE 17. /  Žáci 12-13 let 0:55:42.9 0:14:23.6
58 7594 detail pretekára KNOBLOCH Adam CZE 2010 IVAR - CS AUTHOR TEAM 12. /  Žáci 10-11 let 0:55:44.2 0:14:24.9
59 7456 detail pretekára KLUČKOVÁ Hanka CZE 2010 Kilpi kids racing team 4. /  Žákyně 10-11 let 0:55:57.9 0:14:38.6
60 7444 detail pretekára ČERNÝ Antonín CZE 2008 BSK Cyklo-Market juniors 18. /  Žáci 12-13 let 0:55:57.9 0:14:38.6
61 7592 detail pretekára DRÁBKOVÁ Nela CZE 2011 Čistý sport kids racing team 2. /  Žákyně 8-9 let 0:56:09.9 0:14:50.6
62 7508 detail pretekára ERBANOVÁ Viktorie CZE 2010 TUFO CykloZákladna Otrokovice 5. /  Žákyně 10-11 let 0:56:19.6 0:15:00.4
63 7436 detail pretekára DRONGOVÁ Eliška CZE 2010 TUFO CykloZákladna Otrokovice 6. /  Žákyně 10-11 let 0:56:20.2 0:15:00.9
64 7580 detail pretekára ČERNÝ Antonín CZE 1975 --- 3. /  JTM Doprovod 0:56:20.3 0:15:01.0
65 7617 detail pretekára ERBAN Daniel CZE 1980 --- 4. /  JTM Doprovod 0:56:22.6 0:15:03.3
66 7593 detail pretekára DRÁBEK Daniel CZE 1977 BB racing čerčany 5. /  JTM Doprovod 0:56:24.6 0:15:05.4
67 7618 detail pretekára FRÝDEK Lukáš CZE 2008 biatlon blansko 19. /  Žáci 12-13 let 0:56:27.2 0:15:07.9
68 7477 detail pretekára HÝŽĎAL Vojtěch CZE 2010 KOLOKROUŽEK Zlín 13. /  Žáci 10-11 let 0:56:30.7 0:15:11.4
69 7566 detail pretekára HAVLÍK Pavel CZE 1974 KOLOKROUŽEK Zlín 6. /  JTM Doprovod 0:56:31.8 0:15:12.5
70 7535 detail pretekára FAMFULÍKOVÁ Barbora CZE 2010 BAKAKO Nová Paka 7. /  Žákyně 10-11 let 0:57:13.2 0:15:53.9
71 7554 detail pretekára POUR Miroslav CZE 1991 --- 7. /  JTM Doprovod 0:57:41.2 0:16:21.9
72 7469 detail pretekára ŠPERL Václav CZE 2009 Skiandbike Kunratice Team 14. /  Žáci 10-11 let 0:57:47.1 0:16:27.9
73 7505 detail pretekára HORÁČEK jakub CZE 2007 --- 20. /  Žáci 12-13 let 0:58:14.4 0:16:55.1
74 7522 detail pretekára NĚMCOVÁ Lucka CZE 2006 POLIČKA 5. /  Žákyně 14-16 let 0:58:15.6 0:16:56.3
75 7461 detail pretekára TRLLOVÁ Šárka CZE 2007 BAKAKO Nová Paka 4. /  Žákyně 12-13 let 0:58:44.6 0:17:25.3
76 7485 detail pretekára GEBAUER Adam CZE 2010 Sportovní kurzy opava 15. /  Žáci 10-11 let 0:58:57.4 0:17:38.1
77 7443 detail pretekára KOČOVÁ Barbora CZE 2007 INT CZ 5. /  Žákyně 12-13 let 0:59:26.4 0:18:07.1
78 7559 detail pretekára KOČÍ Ladislav CZE 1972 INT CZ 8. /  JTM Doprovod 0:59:31.4 0:18:12.1
79 7488 detail pretekára ČERNÍN Lukáš CZE 2009 TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ 16. /  Žáci 10-11 let 0:59:38.6 0:18:19.3
80 7437 detail pretekára GAMBA Filip CZE 2011 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 3. /  Žáci 8-9 let 1:00:32.8 0:19:13.5
81 7561 detail pretekára LEBEDOVÁ Anna CZE 2007 --- 6. /  Žákyně 12-13 let 1:01:23.6 0:20:04.3
82 7471 detail pretekára FRÖHLICHOVÁ Lucie CZE 2011 Galaxy Cyklošvec Stevens team 3. /  Žákyně 8-9 let 1:01:25.1 0:20:05.8
83 7457 detail pretekára ŠTROFOVÁ Natálie CZE 2012 PNEUALU Team 4. /  Žákyně 8-9 let 1:01:25.2 0:20:05.9
84 7564 detail pretekára LEBEDA Jan CZE 1976 --- 9. /  JTM Doprovod 1:01:25.8 0:20:06.5
85 7551 detail pretekára BRZEK Matěj CZE 2010 HOUNYK MTB TEAM 17. /  Žáci 10-11 let 1:01:58.1 0:20:38.8
86 7497 detail pretekára MAIVALD Matyáš CZE 2011 --- 4. /  Žáci 8-9 let 1:02:08.6 0:20:49.3
87 7455 detail pretekára KOŽELUH David CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 21. /  Žáci 12-13 let 1:02:09.1 0:20:49.8
88 7460 detail pretekára VĚNTUS Tadeaš CZE 2011 sportovnikurzy.cz 5. /  Žáci 8-9 let 1:02:12.1 0:20:52.8
89 7506 detail pretekára HORÁČEK adam CZE 2008 --- 22. /  Žáci 12-13 let 1:02:18.1 0:20:58.8
90 7536 detail pretekára FARA Jan CZE 2010 Ivar cs autor team 18. /  Žáci 10-11 let 1:02:57.9 0:21:38.6
91 7523 detail pretekára BONDY Štěpán CZE 2011 CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 6. /  Žáci 8-9 let 1:03:36.6 0:22:17.3
92 7496 detail pretekára ČERNÍN Ondřej CZE 2008 TJ SOKOL SMOLKOV 23. /  Žáci 12-13 let 1:03:41.9 0:22:22.6
93 7603 detail pretekára SALAJKA Jan CZE 2006 --- 15. /  Žáci 14-16 let 1:03:42.4 0:22:23.1
94 7480 detail pretekára GALUŠKOVÁ Adéla CZE 2008 KOLOKROUŽEK Zlín 7. /  Žákyně 12-13 let 1:03:42.6 0:22:23.3
95 7490 detail pretekára KAMENÍKOVÁ Hana CZE 2012 BIKE puzzle team 5. /  Žákyně 8-9 let 1:03:45.8 0:22:26.5
96 7607 detail pretekára POLÁČEK Lukáš CZE 1979 ACT leraK Blansko 10. /  JTM Doprovod 1:03:45.9 0:22:26.6
97 7573 detail pretekára BONDY Vít CZE 1982 Cycology - North Bike Club 11. /  JTM Doprovod 1:03:53.6 0:22:34.3
98 7494 detail pretekára KOŽUŠNÍKOVÁ Julie CZE 2008 Kilpi kids racing team 8. /  Žákyně 12-13 let 1:04:28.6 0:23:09.3
99 7601 detail pretekára NAVRÁTILOVÁ Nikola CZE 2008 CK MTB MARATON HLINSKO 9. /  Žákyně 12-13 let 1:05:28.6 0:24:09.3
100 7602 detail pretekára ŠUDOMA Ondřej CZE 2009 CK MTB MARATON HLINSKO 19. /  Žáci 10-11 let 1:05:28.8 0:24:09.6

Kontaktujte časomíru