Vysočina Arena Tour České spořitelny

MTB
DÁTUM :15 - 16.8.2020 MIESTO :Vysočina Arena – Nové Město na Moravě
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, a.s.

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.Mezičas # 2.Mezičas #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.Mezičas # 2.Mezičas #
1 4017 detail pretekára ADEL Filip CZE 1990 Superior Velsbike Team 1. /  Muži Elite 3:00:04.3 0:00:00.0 1:13:55.3 2 2:20:37.8 1
2 4009 detail pretekára BUKSA Dominik CZE 1990 Future Cycling Northwave 2. /  Muži Elite 3:00:04.8 0:00:00.4 1:13:56.5 5 2:20:38.6 5
3 4004 detail pretekára RAUCHFUSS Marek CZE 1990 ETHIC SPORT CYCLING TEAM 3. /  Muži Elite 3:00:05.5 0:00:01.2 1:13:54.8 1 2:20:37.8 2
4 4002 detail pretekára ULMAN Matouš CZE 1984 Česká spořitelna - Accolade cycling team 4. /  Muži Elite 3:00:06.5 0:00:02.2 1:13:55.8 3 2:20:38.3 3
5 4003 detail pretekára RYDVAL Filip CZE 1996 Česká spořitelna Accolade 5. /  Muži Elite 3:02:50.8 0:02:46.4 1:13:56.0 4 2:20:38.6 4
6 4008 detail pretekára BUBÍLEK Michal CZE 1986 KROSS Bikeranch Team 6. /  Muži Elite 3:05:46.5 0:05:42.2 1:15:13.3 7 2:24:38.3 6
7 4005 detail pretekára JOBÁNEK Jan CZE 1983 Superior Velsbike Team 7. /  Muži Elite 3:05:48.5 0:05:44.2 1:15:11.8 6 2:24:39.1 7
8 4037 detail pretekára REINER Jan CZE 1985 Česká spořitelna - Accolade 1. /  Muži 30-39 let 3:12:59.2 0:12:54.9 1:18:00.3 9 2:30:16.9 9
9 4016 detail pretekára KOZÁK Matouš CZE 1998 ROHOZEC AMULET TEAM 1. /  Muži 17-29 let 3:13:00.5 0:12:56.1 1:17:59.8 8 2:30:16.1 8
10 4025 detail pretekára HULA Robert CZE 2000 Expres CZ - Tufo Team Kolín 8. /  Muži Elite 3:13:10.4 0:13:06.1 1:18:00.8 10 2:30:17.3 11
11 4038 detail pretekára ZEITHAMMER Martin CZE 1987 PETR ČECH SPORT MTB TEAM 2. /  Muži 30-39 let 3:13:17.7 0:13:13.4 1:18:01.1 11 2:30:17.1 10
12 4039 detail pretekára DVOŘÁK David CZE 1993 MONDRAKER racing team 2. /  Muži 17-29 let 3:15:36.9 0:15:32.6 1:20:40.8 16 2:33:47.4 14
13 4022 detail pretekára PITACH Maciej POL 1987 CST 7R MTB TEAM 9. /  Muži Elite 3:15:37.9 0:15:33.6 1:20:32.5 13 2:33:47.9 15
14 4007 detail pretekára HLŮŽEK Radim CZE 1992 MONDRAKER racing team 10. /  Muži Elite 3:15:42.9 0:15:38.6 1:20:40.5 14 2:33:46.9 13
15 4015 detail pretekára HELCEL Martin CZE 1988 cyklo tým Horní Bludovice 11. /  Muži Elite 3:16:20.9 0:16:16.6 1:18:45.6 12 2:33:02.4 12
16 4026 detail pretekára KUBELKA Petr CZE 1995 MONDRAKER racing team 12. /  Muži Elite 3:18:11.4 0:18:07.1 1:20:40.6 15 2:33:54.9 16
17 4040 detail pretekára SWÁROVSKÝ Michal CZE 1998 ZPcyklo PROOFY Corratec team 3. /  Muži 17-29 let 3:18:49.8 0:18:45.5 1:20:42.0 18 2:34:09.0 17
18 4012 detail pretekára SÖLTER Marcus GER 1989 Focus RAPIRO Racing 13. /  Muži Elite 3:22:19.4 0:22:15.0 1:20:43.0 19 2:35:41.4 18
19 4044 detail pretekára ČAPEK Jan CZE 1973 AUTHOR MASTERS 1. /  Muži 40-49 let 3:22:39.0 0:22:34.7 1:24:59.5 26 2:40:09.9 22
20 4051 detail pretekára FLEIŠMAN Miroslav CZE 1989 Česká Spořitelna MTB Hobby A 3. /  Muži 30-39 let 3:22:39.3 0:22:34.9 1:25:01.5 30 2:40:09.1 21
21 4023 detail pretekára KUCEWICZ Michał POL 1987 CST 7R MTB TEAM 14. /  Muži Elite 3:22:43.5 0:22:39.2 1:24:53.8 20 2:40:08.7 20
22 4055 detail pretekára SAKAŘ Radek CZE 1977 --- 2. /  Muži 40-49 let 3:25:28.6 0:25:24.3 1:24:58.8 25 2:40:35.4 24
23 4063 detail pretekára ZIMA Ota CZE 1984 Fly4Sport 4. /  Muži 30-39 let 3:25:46.9 0:25:42.5 1:24:58.3 24 2:40:34.4 23
24 4067 detail pretekára ČAPLA Jakub CZE 1992 KILPI racing team 4. /  Muži 17-29 let 3:26:07.6 0:26:03.3 1:24:57.3 21 2:40:36.1 26
25 4046 detail pretekára LANDSMAN Robert CZE 1973 Gepard Finance Cycling Team 3. /  Muži 40-49 let 3:26:19.4 0:26:15.0 1:25:02.0 31 2:41:56.9 28
26 4019 detail pretekára KUNÁŠEK Josef CZE 2000 --- 15. /  Muži Elite 3:26:19.9 0:26:15.5 1:20:41.5 17 2:36:06.1 19
27 4031 detail pretekára PICHLÍKOVÁ Jana CZE 1985 Kross Bike Ranch team 1. /  Ženy Elite 3:26:26.4 0:26:22.0 1:24:59.8 27 2:41:56.4 27
28 4069 detail pretekára KUBÍČEK Martin CZE 1968 --- 1. /  Muži nad 50 let 3:27:45.1 0:27:40.8 1:24:57.8 23 2:40:35.9 25
29 4052 detail pretekára MATĚJ Houška CZE 1995 Nikl Cycling Team 5. /  Muži 17-29 let 3:28:46.1 0:28:41.8 1:25:01.0 29 2:41:57.9 29
30 4048 detail pretekára ZEDNIK Pavel CZE 1979 Cykloklub Dalečín 4. /  Muži 40-49 let 3:30:09.3 0:30:05.0 1:25:28.0 34 2:45:18.9 36
31 4072 detail pretekára LIBRA Mirek CZE 1989 NOVATOP BIKE TEAM 5. /  Muži 30-39 let 3:30:09.3 0:30:05.0 1:25:02.8 32 2:43:18.6 30
32 4080 detail pretekára TOMAŠOV Filip CZE 1996 SKR sportswear 6. /  Muži 17-29 let 3:30:12.3 0:30:08.0 1:24:57.8 22 2:44:21.9 31
33 4057 detail pretekára GUNTHER Petr CZE 1968 BIG SHOCK 2. /  Muži nad 50 let 3:30:13.2 0:30:08.9 1:27:07.0 40 2:45:16.4 32
34 4073 detail pretekára ŠOLC Radek CZE 1985 CYKLOTRENINK.com 6. /  Muži 30-39 let 3:30:17.1 0:30:12.7 1:27:06.0 36 2:45:17.6 33
35 4070 detail pretekára KUBAN Michal CZE 1985 MONDRAKER racing team 7. /  Muži 30-39 let 3:30:22.8 0:30:18.5 1:27:06.3 37 2:45:17.6 34
36 4064 detail pretekára DANĚK Jakub CZE 1985 --- 8. /  Muži 30-39 let 3:30:59.8 0:30:55.5 1:27:06.8 39 2:45:18.1 35
37 4056 detail pretekára HONS Michal CZE 1995 --- 7. /  Muži 17-29 let 3:33:04.1 0:32:59.7 1:28:13.8 42 2:47:12.6 39
38 4050 detail pretekára ERDZIAK Maroš CZE 1980 ENDEKA BASSTA team 5. /  Muži 40-49 let 3:33:20.6 0:33:16.2 1:26:23.8 35 2:45:54.1 37
39 4086 detail pretekára VOBORA Pavel CZE 1984 ROHOZEC AMULET TEAM 9. /  Muži 30-39 let 3:34:16.3 0:34:12.0 1:28:14.3 43 2:47:13.1 40
40 4034 detail pretekára PAVELKOVÁ Klára CZE 2000 SupGirls 2. /  Ženy Elite 3:34:31.7 0:34:27.4 1:28:14.8 44 2:47:37.6 41
41 4045 detail pretekára MÜLLER Patrik CZE 1973 BIG SHOCK TEAM 6. /  Muži 40-49 let 3:34:48.5 0:34:44.2 1:25:26.8 33 2:48:11.6 42
42 4065 detail pretekára HAJNÝ Martin CZE 1986 MTBS Racing 10. /  Muži 30-39 let 3:36:25.3 0:36:21.0 1:27:06.5 38 2:46:58.9 38
43 4061 detail pretekára DUŠEK Michal CZE 1992 ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM 8. /  Muži 17-29 let 3:36:30.5 0:36:26.2 1:27:07.3 41 2:48:17.9 43
44 4049 detail pretekára TELECKÝ Martin CZE 1970 Koruna Pralines 3. /  Muži nad 50 let 3:36:49.3 0:36:45.0 1:28:15.3 45 2:48:26.4 44
45 4178 detail pretekára BOŘIL Vojtěch CZE 1990 TJ Atletika Žďár nad Sázavou 11. /  Muži 30-39 let 3:37:05.0 0:37:00.7 1:31:34.5 52 2:51:12.9 47
46 4066 detail pretekára SPALENKA Robert CZE 1968 Sport Invest MTB Team 4. /  Muži nad 50 let 3:37:09.5 0:37:05.2 1:29:54.5 48 2:52:22.9 51
47 4074 detail pretekára JENŠÍK Jan CZE 1988 BIG SHOCK TEAM 12. /  Muži 30-39 let 3:37:12.8 0:37:08.5 1:32:16.8 62 2:51:38.9 48
48 4014 detail pretekára NEUMANN Marcus GER 1987 --- 16. /  Muži Elite 3:37:17.3 0:37:12.9 1:29:34.5 47 2:51:44.6 49
49 4076 detail pretekára KLOFANDA Martin CZE 1977 Future Cycling Northwave 7. /  Muži 40-49 let 3:38:19.8 0:38:15.4 1:25:00.8 28 2:48:42.6 45
50 4060 detail pretekára KŘIŽÁK Petr CZE 1965 Křižák Team 5. /  Muži nad 50 let 3:38:23.5 0:38:19.2 1:31:36.6 56 2:52:22.4 50
51 4068 detail pretekára KOLÁŘ Viktor CZE 1972 Sport Invest MTB Team 8. /  Muži 40-49 let 3:38:31.8 0:38:27.4 1:29:56.3 49 2:52:23.9 52
52 4084 detail pretekára ŠTRBÍK Roman CZE 1977 GHOST Team 9. /  Muži 40-49 let 3:41:41.3 0:41:36.9 1:33:53.5 67 2:55:41.1 59
53 4058 detail pretekára TRUMMER Rudolf AUT 1966 Toms radhaus 6. /  Muži nad 50 let 3:41:45.5 0:41:41.2 1:31:36.0 54 2:54:25.4 55
54 4089 detail pretekára HAMOUZ Michal CZE 1974 --- 10. /  Muži 40-49 let 3:42:05.0 0:42:00.7 1:29:57.0 50 2:52:51.9 53
55 4129 detail pretekára VAŠULÍN Zdeněk CZE 1964 --- 7. /  Muži nad 50 let 3:42:06.3 0:42:01.9 1:31:38.0 57 2:53:32.9 54
56 4186 detail pretekára KOTEN Adam CZE 1981 MST Jihlava 13. /  Muži 30-39 let 3:43:07.1 0:43:02.8 1:31:38.8 59 2:55:16.9 57
57 4062 detail pretekára MAZGAJ Břetislav CZE 1983 --- 14. /  Muži 30-39 let 3:43:13.0 0:43:08.7 1:28:16.5 46 2:50:54.9 46
58 4082 detail pretekára HONS Libor CZE 1965 BIKE SPORT CHRUDIM 8. /  Muži nad 50 let 3:43:21.2 0:43:16.9 1:31:38.1 58 2:55:23.7 58
59 4092 detail pretekára VESELÝ Miloš CZE 1973 Křižák Team 11. /  Muži 40-49 let 3:44:45.0 0:44:40.6 1:33:04.8 66 2:56:56.6 62
60 4189 detail pretekára RIENER Reinhard AUT 1990 Toms radhaus 15. /  Muži 30-39 let 3:45:20.0 0:45:15.6 1:31:35.6 53 2:54:49.9 56
61 4075 detail pretekára NOVOTNÝ Martin CZE 1998 --- 9. /  Muži 17-29 let 3:46:58.2 0:46:53.9 1:34:17.3 71 2:57:26.6 64
62 4071 detail pretekára HORT Stanislav CZE 1971 --- 12. /  Muži 40-49 let 3:47:15.7 0:47:11.4 1:34:15.3 70 2:55:50.6 60
63 4179 detail pretekára BERÁNEK Jiří CZE 1983 Catus team 16. /  Muži 30-39 let 3:47:18.5 0:47:14.1 1:32:11.5 61 2:56:58.9 63
64 4117 detail pretekára WEWIORA Slawomir CZE 1972 --- 13. /  Muži 40-49 let 3:47:33.2 0:47:28.9 1:31:36.3 55 2:56:55.6 61
65 4180 detail pretekára PULGRET Lukáš CZE 1994 --- 10. /  Muži 17-29 let 3:47:35.8 0:47:31.5 --- --- --- ---
66 4090 detail pretekára HABR Jan CZE 1978 Sport Invest MTB Team 14. /  Muži 40-49 let 3:48:19.5 0:48:15.1 1:35:02.8 74 3:01:11.1 71
67 4185 detail pretekára KOLÍNSKÝ Tomáš CZE 1981 Sport Invest MTB Team 17. /  Muži 30-39 let 3:48:19.9 0:48:15.5 1:35:02.1 73 3:01:11.4 72
68 4143 detail pretekára DVOŘÁK Petr CZE 1972 --- 15. /  Muži 40-49 let 3:49:29.0 0:49:24.6 1:33:55.4 69 2:59:05.4 66
69 4081 detail pretekára ŠIMEK Bronislav CZE 1964 Bike Team/Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn 9. /  Muži nad 50 let 3:49:43.7 0:49:39.4 1:35:05.5 75 2:59:35.6 67
70 4102 detail pretekára ROUBÍČEK Lukáš CZE 1981 Eleven Black.ET team 18. /  Muži 30-39 let 3:49:46.9 0:49:42.6 1:33:04.5 64 2:58:13.6 65
71 4033 detail pretekára DRHOVÁ Kateřina CZE 1985 Česká spořitelna - Accolade cycling team 3. /  Ženy Elite 3:50:53.9 0:50:49.6 1:35:21.6 79 3:01:41.9 74
72 4114 detail pretekára WINKLER Jan CZE 1977 Cyklosport HaF - Bikestyle.cz 16. /  Muži 40-49 let 3:51:00.9 0:50:56.6 1:35:07.3 76 3:01:40.1 73
73 4190 detail pretekára JIČÍNSKÝ Pavel CZE 1976 Polanský Bike&Run 17. /  Muži 40-49 let 3:51:04.2 0:50:59.9 1:32:18.8 63 2:59:58.4 68
74 4100 detail pretekára ŠAMPALÍK Karel CZE 1974 RC Tatra Smíchov 18. /  Muži 40-49 let 3:51:34.9 0:51:30.6 1:33:04.5 64 3:00:37.9 69
75 4125 detail pretekára VITOSLAVSKÝ Igor CZE 1977 FV Cafe 19. /  Muži 40-49 let 3:52:26.2 0:52:21.9 1:33:54.5 68 3:00:58.6 70
76 4111 detail pretekára MACHARÁČEK Jan CZE 1999 --- 11. /  Muži 17-29 let 3:53:35.2 0:53:30.9 1:41:01.8 99 3:08:10.4 86
77 4127 detail pretekára GROSSU Andrej CZE 1987 Stark Cycling Team 19. /  Muži 30-39 let 3:53:39.0 0:53:34.7 1:40:09.0 93 3:04:42.9 80
78 4085 detail pretekára PETSCH Jaroslav CZE 1975 vebrovyboudy.com 20. /  Muži 40-49 let 3:54:04.4 0:54:00.1 1:36:43.5 82 3:03:19.9 78
79 4079 detail pretekára NERADIL Tomáš CZE 1974 Cykloteam MXM Hulín 21. /  Muži 40-49 let 3:54:22.7 0:54:18.3 1:34:36.5 72 3:02:38.4 76
80 4101 detail pretekára NĚMEC Šimon CZE 2002 Rouvy Specialized 12. /  Muži 17-29 let 3:55:13.9 0:55:09.6 1:30:51.5 51 3:01:42.4 75
81 4110 detail pretekára SVOBODA Josef CZE 1981 WWW.COREX.CZ 20. /  Muži 30-39 let 3:55:16.9 0:55:12.6 1:40:02.0 91 3:07:13.6 83
82 4107 detail pretekára SVOBODA Radek CZE 1969 --- 10. /  Muži nad 50 let 3:55:27.1 0:55:22.8 1:38:09.6 83 3:05:59.1 81
83 4094 detail pretekára KAMÍNEK Petr CZE 1995 BIKE for LIFE bike club 13. /  Muži 17-29 let 3:56:15.1 0:56:10.8 1:35:24.8 80 3:04:35.1 79
84 4091 detail pretekára KUNCENDORFER Matěj CZE 1991 COPR TJ Přeštice 14. /  Muži 17-29 let 3:57:06.6 0:57:02.2 1:40:13.8 94 3:06:56.1 82
85 4032 detail pretekára KUČEROVÁ Božena CZE 1988 GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team 4. /  Ženy Elite 3:57:08.1 0:57:03.8 1:40:08.1 92 3:07:55.1 85
86 4097 detail pretekára ŠOT Michal CZE 1988 KILPI racing team 21. /  Muži 30-39 let 3:57:22.9 0:57:18.6 1:31:39.0 60 3:09:21.1 90
87 4103 detail pretekára RUBEŠ Pavel CZE 1977 Trusts & Wealth protection 22. /  Muži 40-49 let 3:59:40.6 0:59:36.3 1:38:18.8 84 3:08:41.4 87
88 4156 detail pretekára HOFMAN Jan CZE 1982 --- 22. /  Muži 30-39 let 4:00:00.9 0:59:56.5 1:40:21.0 96 3:09:14.4 89
89 4121 detail pretekára ČÍŽEK Erik CZE 1970 BIKE for LIFE bike club 11. /  Muži nad 50 let 4:00:13.4 1:00:09.0 1:40:52.1 97 3:09:55.6 91
90 4099 detail pretekára PŘIBYL Tomáš CZE 1960 GAPP System Kolofix MTB Racing Team 12. /  Muži nad 50 let 4:01:11.6 1:01:07.3 1:38:30.3 85 3:09:07.6 88
91 4116 detail pretekára MARHOUN Zdeněk CZE 1970 ČESKÉ BUDĚJOVICE 13. /  Muži nad 50 let 4:01:39.4 1:01:35.0 1:35:09.3 78 3:07:14.4 84
92 4095 detail pretekára KRÁL Michal CZE 1975 MK 23. /  Muži 40-49 let 4:02:24.1 1:02:19.8 1:39:40.0 89 3:10:05.4 92
93 4134 detail pretekára SVOBODA Václav CZE 1990 --- 23. /  Muži 30-39 let 4:03:09.4 1:03:05.0 1:44:23.3 107 3:12:51.2 97
94 4152 detail pretekára RAJDL Miloš CZE 1985 --- 24. /  Muži 30-39 let 4:03:53.6 1:03:49.3 1:36:41.8 81 3:10:05.9 93
95 4078 detail pretekára PRITZL Vladimír CZE 1964 TJ COPR Přeštice 14. /  Muži nad 50 let 4:04:10.1 1:04:05.8 1:40:14.5 95 3:10:49.4 94
96 4093 detail pretekára MARHOUL Jakub CZE 1986 Cyklo u Tyrše 25. /  Muži 30-39 let 4:05:31.3 1:05:27.0 1:43:28.3 105 3:15:03.9 101
97 4128 detail pretekára FLÉGL Aleš CZE 1963 CTMsilviniR2sport 15. /  Muži nad 50 let 4:05:36.1 1:05:31.8 1:39:40.5 90 3:12:02.6 96
98 4142 detail pretekára PETRUJ Martin CZE 1968 ZVONEK SPORT Valašské Klobouky 16. /  Muži nad 50 let 4:06:42.6 1:06:38.2 1:42:18.5 102 3:14:29.4 100
99 4196 detail pretekára KRESTA Jan CZE 1980 --- 24. /  Muži 40-49 let 4:06:42.8 1:06:38.5 1:40:53.0 98 3:11:59.1 95
100 4035 detail pretekára MAŤHOVÁ Andrea CZE 1997 GHOST Team 5. /  Ženy Elite 4:07:04.6 1:07:00.2 1:41:11.8 100 3:13:46.6 98

Kontaktujte časomíru