Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO

MTB
DÁTUM :8.8.2020 MIESTO :Hustopeče
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, a.s.

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.Kolo # 2.Kolo #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.Kolo # 2.Kolo #
1 6686 detail pretekára MĚŘÍNSKÝ Tobiáš CZE 2013 TUFO Cyklozákladna Otrkovice 1. /  Žáci 6-7 let 0:05:10.8 0:00:00.0 01:38.8 [1] 1 01:45.4 [1] 1
2 6627 detail pretekára DRONGOVÁ Sofie CZE 2013 TUFO CykloZákladna Otrokovice 1. /  Žákyně 6-7 let 0:05:20.7 0:00:09.8 01:47.4 [4] 4 01:45.7 [2] 2
3 6634 detail pretekára RŮŽIČKA Mikuláš CZE 2013 --- 2. /  Žáci 6-7 let 0:05:31.3 0:00:20.4 01:44.6 [2] 2 01:52.4 [6] 3
4 6685 detail pretekára BRZEK Tomáš CZE 2013 HOUNYK MTB TEAM 3. /  Žáci 6-7 let 0:05:36.6 0:00:25.7 01:49.3 [5] 5 01:51.4 [3] 5
5 6632 detail pretekára MAZALOVÁ Elen CZE 2013 Drahanský sport team 2. /  Žákyně 6-7 let 0:05:36.7 0:00:25.8 01:46.2 [3] 3 01:52.4 [5] 4
6 6647 detail pretekára JURIS šimon CZE 2013 CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 4. /  Žáci 6-7 let 0:05:46.8 0:00:36.0 01:49.8 [6] 6 01:57.9 [8] 6
7 6642 detail pretekára MELICHÁREK Matěj CZE 2013 --- 5. /  Žáci 6-7 let 0:05:47.3 0:00:36.4 01:51.1 [7] 7 01:57.0 [7] 7
8 6784 detail pretekára KYSELA Viktor CZE 2013 Favorit Brno 6. /  Žáci 6-7 let 0:05:49.3 0:00:38.4 02:05.3 [10] 10 01:51.9 [4] 8
9 6824 detail pretekára ŠRÁMKOVÁ Viktorie CZE 2013 Cykloservis Vysočina Žďár nad Sázavou 3. /  Žákyně 6-7 let 0:06:16.7 0:01:05.8 02:03.4 [9] 9 02:04.7 [9] 9
10 6743 detail pretekára LYSONĚK Dominik CZE 2013 ASPIRE SCM BRNO 7. /  Žáci 6-7 let 0:06:22.8 0:01:11.9 02:08.8 [14] 14 02:06.9 [10] 10
11 6702 detail pretekára ŘEHŮŘKOVÁ Adéla CZE 2013 CYKLOŠVEC GALAXY 4. /  Žákyně 6-7 let 0:06:28.1 0:01:17.3 02:06.9 [12] 12 02:09.2 [11] 11
12 6697 detail pretekára DUBEN Mikoláš CZE 2013 --- 8. /  Žáci 6-7 let 0:06:33.0 0:01:22.2 02:08.1 [13] 13 02:13.2 [12] 13
13 6658 detail pretekára GAMBA Kryštof CZE 2013 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 9. /  Žáci 6-7 let 0:06:33.8 0:01:22.9 02:09.3 [15] 15 02:15.4 [15] 14
14 6737 detail pretekára NOVÁKOVÁ Tereza CZE 2013 BTB Písek 5. /  Žákyně 6-7 let 0:06:36.4 0:01:25.5 02:02.7 [8] 8 02:14.7 [14] 12
15 6679 detail pretekára BABIČ Matyáš CZE 2013 --- 10. /  Žáci 6-7 let 0:06:40.8 0:01:29.9 02:05.3 [10] 10 02:22.7 [18] 15
16 6830 detail pretekára NEUŽILOVÁ Barbora CZE 2014 --- 6. /  Žákyně 6-7 let 0:06:49.4 0:01:38.5 02:15.9 [18] 18 02:14.2 [13] 16
17 6709 detail pretekára GEMBAL Robin CZE 2013 GHOST Junior team 11. /  Žáci 6-7 let 0:06:56.8 0:01:45.9 02:11.3 [16] 16 02:21.9 [17] 17
18 6681 detail pretekára URBANEK Hana CZE 2013 --- 7. /  Žákyně 6-7 let 0:07:03.6 0:01:52.8 02:13.9 [17] 17 02:21.2 [16] 18
19 6722 detail pretekára CHUDOBA Josef CZE 2014 --- 12. /  Žáci 6-7 let 0:07:06.8 0:01:55.9 02:17.1 [19] 19 02:23.4 [19] 19
20 6718 detail pretekára NEVRLÍK Filip CZE 2014 --- 13. /  Žáci 6-7 let 0:07:19.5 0:02:08.7 02:20.8 [20] 20 02:27.2 [22] 20
21 6783 detail pretekára KADERA Štěpán CZE 2013 --- 14. /  Žáci 6-7 let 0:07:26.5 0:02:15.7 02:31.8 [24] 24 02:26.2 [21] 21
22 6699 detail pretekára PANTŮČEK Jiří CZE 2014 ACT leraK Blansko 15. /  Žáci 6-7 let 0:07:30.8 0:02:19.9 02:29.1 [22] 22 02:32.2 [25] 23
23 6859 detail pretekára ŠVEC David CZE 2014 DuKo Rýmařov 16. /  Žáci 6-7 let 0:07:32.1 0:02:21.2 02:31.1 [23] 23 02:32.4 [26] 24
24 6788 detail pretekára ZACEK Filip CZE 2013 --- 17. /  Žáci 6-7 let 0:07:37.5 0:02:26.7 02:40.6 [27] 27 02:23.9 [20] 25
25 6845 detail pretekára ČÁPKOVÁ Radka CZE 2013 --- 8. /  Žákyně 6-7 let 0:07:37.9 0:02:27.0 02:34.4 [25] 25 02:36.7 [31] 26
26 6705 detail pretekára MATĚJKA Matyáš CZE 2014 Dovedové Křešín 18. /  Žáci 6-7 let 0:07:46.3 0:02:35.4 02:26.1 [21] 21 02:33.7 [27] 22
27 6769 detail pretekára MADRON Patrik CZE 2014 MirDUCHA 19. /  Žáci 6-7 let 0:05:13.8 - 1 Lap(s) 02:42.8 [30] 30 02:30.9 [24] 27
28 6710 detail pretekára DLOUHÝ Daniel CZE 2014 --- 20. /  Žáci 6-7 let 0:05:17.3 - 1 Lap(s) 02:43.6 [31] 31 02:33.7 [27] 28
29 6816 detail pretekára FUČÍK Tobias CZE 2013 --- 21. /  Žáci 6-7 let 0:05:18.3 - 1 Lap(s) 02:41.6 [29] 29 02:36.7 [30] 29
30 6820 detail pretekára TECL Samuel CZE 2014 Teclíci 22. /  Žáci 6-7 let 0:05:21.8 - 1 Lap(s) 02:46.1 [32] 32 02:35.7 [29] 30
31 6837 detail pretekára ŠKODA Edík CZE 2014 --- 23. /  Žáci 6-7 let 0:05:28.1 - 1 Lap(s) 02:41.3 [28] 28 02:46.7 [34] 31
32 6762 detail pretekára TETUR Filip CZE 2013 LAURENS Bike 24. /  Žáci 6-7 let 0:05:28.3 - 1 Lap(s) 02:49.3 [35] 35 02:38.9 [32] 32
33 6687 detail pretekára GROŠEK Šimon CZE 2013 --- 25. /  Žáci 6-7 let 0:05:34.3 - 1 Lap(s) 02:34.8 [26] 26 02:59.4 [37] 33
34 6765 detail pretekára NOVAK Sebastian CZE 2013 ACT leraK Blansko 26. /  Žáci 6-7 let 0:05:35.8 - 1 Lap(s) 03:07.1 [39] 39 02:28.7 [23] 34
35 6856 detail pretekára VACULÍK Jindřich CZE 2014 --- 27. /  Žáci 6-7 let 0:05:36.6 - 1 Lap(s) 02:54.1 [36] 36 02:42.4 [33] 35
36 6763 detail pretekára ABRAHÁMKOVÁ Zoe CZE 2014 --- 9. /  Žákyně 6-7 let 0:05:43.9 - 1 Lap(s) 02:47.4 [34] 34 02:56.4 [36] 36
37 6823 detail pretekára NIKODÉMOVÁ Isabel CZE 2014 --- 10. /  Žákyně 6-7 let 0:05:51.7 - 1 Lap(s) 02:46.9 [33] 33 03:04.7 [39] 37
38 6741 detail pretekára KUČERA Hynek CZE 2014 Dolly Vyškov 28. /  Žáci 6-7 let 0:05:56.8 - 1 Lap(s) 02:55.3 [37] 37 03:01.4 [38] 38
39 6821 detail pretekára MICHALOVIČOVÁ Justýna CZE 2013 --- 11. /  Žákyně 6-7 let 0:06:13.2 - 1 Lap(s) 02:57.4 [38] 38 03:15.7 [40] 39
40 6761 detail pretekára PLCHÚT Simon CZE 2014 --- 29. /  Žáci 6-7 let 0:06:54.3 - 1 Lap(s) 03:58.3 [40] 40 02:55.9 [35] 40
--- 6640 detail pretekára PROCHÁZKOVÁ Kateřina CZE 2013 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6650 detail pretekára DRÁBEK Tom CZE 2013 BB racing čerčany . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6659 detail pretekára ŠTROFOVÁ Ema CZE 2014 PNEUALU Team . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6674 detail pretekára SZÖLLÖS Samuel CZE 2013 ADASTRA Cycling Team . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6688 detail pretekára POLÁKOVÁ Adéla CZE 2013 --- . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6695 detail pretekára DRHA Jan CZE 2013 Bike Team Špindlerův Mlýn . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6793 detail pretekára DVOŘÁK Prokop CZE 2013 --- . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6802 detail pretekára VALOVA Valerie CZE 2013 --- . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---

Kontaktujte časomíru