Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO

MTB
DÁTUM :8.8.2020 MIESTO :Hustopeče
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, a.s.

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo #
1 6639 detail pretekára KŘUPALA Jakub CZE 2009 KOLOKROUŽEK Zlín 1. /  Žáci 10-11 let 0:12:20.0 0:00:00.0 02:31.1 [3] 3 02:16.9 [1] 1 02:25.2 [1] 1 02:29.2 [1] 1
2 6636 detail pretekára STRÁNSKÝ Daniel CZE 2010 ACTIVE TOUR TEAM 2. /  Žáci 10-11 let 0:12:43.0 0:00:22.9 02:30.3 [1] 1 02:29.4 [2] 2 02:33.9 [2] 2 02:35.2 [2] 2
3 6694 detail pretekára LORENC Adam CZE 2009 Vokolek-Cycling-Team 3. /  Žáci 10-11 let 0:12:47.8 0:00:27.7 02:31.3 [4] 4 02:31.2 [3] 3 02:34.9 [3] 3 02:35.7 [3] 3
4 6723 detail pretekára KOMINAK Michael AUT 2010 KAKTUS-BIKE Team Bratislava 4. /  Žáci 10-11 let 0:12:54.0 0:00:33.9 02:31.8 [5] 5 02:31.9 [4] 4 02:37.7 [5] 4 02:39.2 [5] 5
5 6646 detail pretekára BEDĚRKA Matyáš CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 5. /  Žáci 10-11 let 0:13:17.3 0:00:57.2 02:32.6 [6] 6 02:31.9 [5] 5 02:37.7 [4] 5 02:37.9 [4] 4
6 6628 detail pretekára DRONGOVÁ Eliška CZE 2010 TUFO CykloZákladna Otrokovice 1. /  Žákyně 10-11 let 0:13:28.9 0:01:08.8 02:31.0 [2] 2 02:44.4 [8] 7 02:44.2 [6] 7 02:43.2 [7] 6
7 6666 detail pretekára KLUČKOVÁ Hanka CZE 2010 Kilpi kids racing team 2. /  Žákyně 10-11 let 0:13:34.2 0:01:14.1 02:42.2 [9] 9 02:39.7 [7] 8 02:44.9 [7] 8 02:41.9 [6] 8
8 6663 detail pretekára KLUČKA Václav CZE 2009 Kilpi kids racing team 6. /  Žáci 10-11 let 0:13:35.3 0:01:15.2 02:34.6 [7] 7 02:35.9 [6] 6 02:44.9 [8] 6 02:50.4 [11] 7
9 6656 detail pretekára PANTŮČKOVÁ Anna CZE 2009 ACT leraK Blansko 3. /  Žákyně 10-11 let 0:14:00.7 0:01:40.6 02:46.8 [13] 13 02:48.4 [10] 11 02:52.7 [11] 12 02:48.4 [8] 11
10 6696 detail pretekára TRLLO Lukáš CZE 2010 BAKAKO Nová Paka 7. /  Žáci 10-11 let 0:14:01.5 0:01:41.4 02:45.3 [11] 11 02:48.4 [12] 10 02:50.4 [10] 10 02:48.7 [9] 9
11 6740 detail pretekára MAREK Matěj CZE 2010 TJ Favorit Brno 8. /  Žáci 10-11 let 0:14:04.8 0:01:44.7 02:46.3 [12] 12 02:50.9 [13] 12 02:49.2 [9] 11 02:49.9 [10] 12
12 6661 detail pretekára KOSÍKOVÁ Nela CZE 2010 --- 4. /  Žákyně 10-11 let 0:14:08.9 0:01:48.9 02:39.0 [8] 8 02:45.7 [9] 9 02:53.7 [12] 9 02:56.4 [13] 10
13 6669 detail pretekára MAZAL Vojtěch Radek CZE 2010 Drahanský sport team 9. /  Žáci 10-11 let 0:14:35.5 0:02:15.4 02:51.3 [14] 14 02:54.2 [15] 14 02:57.4 [14] 14 03:02.2 [16] 13
14 6777 detail pretekára POLÁŠEK Radek CZE 2009 Život na Kolech 10. /  Žáci 10-11 let 0:14:40.8 0:02:20.7 02:43.8 [10] 10 02:59.7 [17] 13 02:57.7 [15] 13 03:05.9 [17] 15
15 6773 detail pretekára BRZEK Matěj CZE 2010 HOUNYK MTB TEAM 11. /  Žáci 10-11 let 0:14:43.3 0:02:23.2 03:05.6 [18] 18 02:48.4 [11] 16 02:56.4 [13] 16 02:58.7 [14] 16
16 6771 detail pretekára VYCHYTILOVÁ Žofie CZE 2009 Penguin team 5. /  Žákyně 10-11 let 0:14:44.9 0:02:24.8 02:52.7 [15] 15 02:53.7 [14] 15 02:58.4 [16] 15 03:00.9 [15] 14
17 6814 detail pretekára HRADÍLKOVÁ Zuzana CZE 2009 MG Bike Team 6. /  Žákyně 10-11 let 0:15:14.7 0:02:54.6 03:09.5 [21] 21 03:04.2 [19] 19 03:06.7 [18] 19 02:53.4 [12] 18
18 6668 detail pretekára KANDOVÁ Michaela CZE 2009 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 7. /  Žákyně 10-11 let 0:15:24.2 0:03:04.1 02:54.2 [16] 16 03:01.7 [18] 17 03:07.9 [19] 17 03:09.2 [19] 17
19 6757 detail pretekára HEGAR Jan CZE 2009 --- 12. /  Žáci 10-11 let 0:15:32.5 0:03:12.4 03:05.3 [17] 17 02:58.4 [16] 18 03:03.9 [17] 18 03:08.7 [18] 19
20 6744 detail pretekára GRATZOVÁ Tereza CZE 2009 TJ Favorit Brno 8. /  Žákyně 10-11 let 0:16:54.4 0:04:34.3 03:17.2 [22] 22 03:27.2 [21] 21 03:08.7 [20] 20 03:20.7 [22] 20
21 6648 detail pretekára RŮŽIČKOVÁ Šarlota CZE 2009 --- 9. /  Žákyně 10-11 let 0:17:14.4 0:04:54.3 03:07.2 [20] 20 03:25.2 [20] 20 03:27.7 [22] 21 03:17.4 [20] 21
22 6698 detail pretekára PODOLOVÁ Kamila CZE 2009 Rohálov bike team 10. /  Žákyně 10-11 let 0:17:19.1 0:04:59.1 03:06.2 [19] 19 03:43.9 [22] 22 03:19.7 [21] 22 03:17.4 [21] 22
--- 6749 detail pretekára RUMPLÍK Daniel CZE 2010 TJ Favorit Brno . /  Žáci 10-11 let DNF --- 03:10.6 [-] --- 06:16.8 [-] --- 09:27.0 [-] --- 12:37.5 [-] ---
--- 6754 detail pretekára X Y CZE 2010 --- . /  Žákyně 10-11 let DNF --- 03:46.0 [-] --- 07:47.5 [-] --- 12:12.7 [-] --- 16:40.9 [-] ---
--- 6792 detail pretekára HORÁK Tomáš CZE 2010 TJ Favorit Brno . /  Žáci 10-11 let DNF --- 03:08.8 [-] --- 06:24.1 [-] --- 09:45.3 [-] --- 13:06.8 [-] ---
--- 6809 detail pretekára SLÍVKO Adam CZE 2010 SK Troopers . /  Žáci 10-11 let DNF --- 03:23.1 [-] --- 06:45.8 [-] --- 10:06.0 [-] --- 13:34.0 [-] ---
--- 6810 detail pretekára HERŠKOVIČ Oliver CZE 2009 Favorit Brno . /  Žáci 10-11 let DNF --- 03:03.8 [-] --- 06:13.1 [-] --- 09:26.0 [-] --- 12:37.0 [-] ---
--- 6815 detail pretekára CHALUPA Dominik CZE 2009 --- . /  Žáci 10-11 let DNF --- 03:44.6 [-] --- 08:11.5 [-] --- 12:39.8 [-] --- --- ---
--- 6654 detail pretekára BACHOVÁ Zuzana CZE 2010 --- . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6672 detail pretekára SZÖLLÖS Štefan CZE 2010 ADASTRA Cycling Team . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6701 detail pretekára POLÁK Jáchym CZE 2009 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6708 detail pretekára KNOBLOCH Adam CZE 2010 IVAR - CS AUTHOR TEAM . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6714 detail pretekára POZORSKÁ Ivona CZE 2010 Drahanský sport team . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6719 detail pretekára JAKUBIŠIN Tobias CZE 2010 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6801 detail pretekára VALA Alex CZE 2010 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Kontaktujte časomíru