Šumavský MTB maraton České spořitelny

MTB
DÁTUM :1.8.2020 MIESTO :Zadov - Churáňov
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, a.s.

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata
1 7346 detail pretekára UHER David CZE 2005 Bike time bulls Písek 1. /  Žáci 14-16 let 0:41:36.9 0:00:00.0
2 7327 detail pretekára MAŘÍK Petr CZE 2006 SK BIKETIME BULLS PÍSEK 2. /  Žáci 14-16 let 0:41:50.6 0:00:13.7
3 7325 detail pretekára BÖHM Jan CZE 2006 Rouvy Specialized Cycling Team 3. /  Žáci 14-16 let 0:45:14.6 0:03:37.7
4 7312 detail pretekára HÝŽĎAL Vít CZE 2005 KOLOKROUŽEK Zlín 4. /  Žáci 14-16 let 0:45:22.6 0:03:45.7
5 7328 detail pretekára HRDINA Adam CZE 2008 --- 1. /  Žáci 12-13 let 0:45:25.1 0:03:48.2
6 7294 detail pretekára JIROUŠ Vincent CZE 2008 Rouvy Specialized Cycling Team 2. /  Žáci 12-13 let 0:46:42.4 0:05:05.5
7 7290 detail pretekára PŇOVSKÝ Sebastian CZE 2011 Silvini team 1. /  Žáci 8-9 let 0:47:06.7 0:05:29.7
8 7331 detail pretekára STEINBACH Hynek CZE 2007 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 3. /  Žáci 12-13 let 0:47:07.6 0:05:30.7
9 7359 detail pretekára PŇOVSKÝ Martin CZE 1980 Silvini team 1. /  JTM Doprovod 0:47:09.4 0:05:32.5
10 7367 detail pretekára TOMAN Pavel CZE 2005 --- 5. /  Žáci 14-16 let 0:47:40.9 0:06:04.0
11 7335 detail pretekára LÁCHA Filip CZE 2005 --- 6. /  Žáci 14-16 let 0:47:56.7 0:06:19.7
12 7355 detail pretekára MACH Miroslav CZE 2006 Šutri Prachatice 7. /  Žáci 14-16 let 0:48:12.9 0:06:36.0
13 7291 detail pretekára LISÝ Vít CZE 2008 Expres CZ - Tufo Team Kolín 4. /  Žáci 12-13 let 0:48:37.4 0:07:00.5
14 7330 detail pretekára BEČVÁŘ Oliver CZE 2009 OVLADEJKOLO - Trek Bikes 1. /  Žáci 10-11 let 0:50:11.9 0:08:35.0
15 7315 detail pretekára ŽITNÝ Adam CZE 2008 CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz Praha MTB Team 5. /  Žáci 12-13 let 0:50:13.9 0:08:37.0
16 7344 detail pretekára HLOUŠKOVÁ Marcela CZE 2005 Fénix Jeseník 1. /  Žákyně 14-16 let 0:50:17.1 0:08:40.2
17 7361 detail pretekára KACHLÍK Adam CZE 2009 Cycling Academy Tábor 2. /  Žáci 10-11 let 0:50:23.4 0:08:46.5
18 7307 detail pretekára JANATA Jakub CZE 2011 --- 2. /  Žáci 8-9 let 0:50:24.1 0:08:47.2
19 7263 detail pretekára PAVELKOVÁ Barbora CZE 2007 SupGirls 1. /  Žákyně 12-13 let 0:50:48.6 0:09:11.7
20 7283 detail pretekára HENDRICH Daniel Maximus CZE 2008 BIKE FREAKS HOLICE 6. /  Žáci 12-13 let 0:50:52.1 0:09:15.2
21 7281 detail pretekára ZAVADIL Mikuláš CZE 2011 --- 3. /  Žáci 8-9 let 0:51:11.6 0:09:34.7
22 7317 detail pretekára PANUŠOVÁ Anna CZE 2006 BIKE FREAKS HOLICE 2. /  Žákyně 14-16 let 0:51:20.1 0:09:43.2
23 7276 detail pretekára JANŮ Tomáš CZE 2009 Bike puzzle team 3. /  Žáci 10-11 let 0:52:46.9 0:11:10.0
24 7345 detail pretekára KABOUREK Štěpán CZE 2006 Fortex Ski Moravský Beroun 8. /  Žáci 14-16 let 0:53:04.6 0:11:27.7
25 7308 detail pretekára JANATA Lukáš CZE 2011 --- 4. /  Žáci 8-9 let 0:53:28.1 0:11:51.2
26 7318 detail pretekára KOLÁŘ Jan CZE 2007 SK CHLISTOV 7. /  Žáci 12-13 let 0:53:38.4 0:12:01.5
27 7364 detail pretekára ZBRÁNKOVÁ Emily CZE 2006 SK Sporting Příbram 3. /  Žákyně 14-16 let 0:53:40.2 0:12:03.2
28 7340 detail pretekára VONDRAŠ Štěpán CZE 2004 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 9. /  Žáci 14-16 let 0:53:40.4 0:12:03.5
29 7341 detail pretekára VONDRAŠ Petr CZE 2007 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 8. /  Žáci 12-13 let 0:53:42.4 0:12:05.5
30 7270 detail pretekára KŘUPALA Jakub CZE 2009 KOLOKROUŽEK Zlín 4. /  Žáci 10-11 let 0:53:52.1 0:12:15.2
31 7292 detail pretekára KLUČKA Václav CZE 2009 KILPI KIDS RACING TEAM 5. /  Žáci 10-11 let 0:53:52.6 0:12:15.7
32 7356 detail pretekára DRÁBKOVÁ Nela CZE 2011 Čistý sport kids racing team 1. /  Žákyně 8-9 let 0:53:58.4 0:12:21.5
33 7332 detail pretekára RADA Tobiáš CZE 2007 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 9. /  Žáci 12-13 let 0:53:59.9 0:12:23.0
34 7357 detail pretekára DRÁBEK Daniel CZE 1977 Čistý sport kids racing team 2. /  JTM Doprovod 0:54:08.6 0:12:31.7
35 7277 detail pretekára LANG Robert CZE 2008 --- 10. /  Žáci 12-13 let 0:54:30.9 0:12:54.0
36 7271 detail pretekára KOČOVÁ Barbora CZE 2007 INT CZ 2. /  Žákyně 12-13 let 0:54:58.1 0:13:21.2
37 7286 detail pretekára KLUČKOVÁ Hanka CZE 2010 KILPI KIDS RACING TEAM 1. /  Žákyně 10-11 let 0:55:23.4 0:13:46.5
38 7265 detail pretekára BOHÁNSKÁ Vanesa CZE 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 2. /  Žákyně 10-11 let 0:55:38.6 0:14:01.7
39 7303 detail pretekára HÝŽĎAL Vojtěch CZE 2010 KOLOKROUŽEK Zlín 6. /  Žáci 10-11 let 0:55:48.1 0:14:11.2
40 7285 detail pretekára ROTHBAUEROVÁ Karolína CZE 2009 Biketime Bulls Písek 3. /  Žákyně 10-11 let 0:56:04.9 0:14:28.0
41 7338 detail pretekára DINGA Jan CZE 2010 BSK racing 7. /  Žáci 10-11 let 0:56:49.4 0:15:12.5
42 7284 detail pretekára HALLER Maxmilián CZE 2011 --- 5. /  Žáci 8-9 let 0:57:06.9 0:15:30.0
43 7288 detail pretekára TOBRMAN Robin CZE 2011 COPR TJ PŘEŠTICE 6. /  Žáci 8-9 let 0:57:18.4 0:15:41.5
44 7302 detail pretekára PETERKA Šimon CZE 2011 Bike Club Kralovice 7. /  Žáci 8-9 let 0:58:07.1 0:16:30.2
45 7273 detail pretekára ČERNÝ Antonín CZE 2008 BSK Cyklo-Market juniors 11. /  Žáci 12-13 let 0:58:33.2 0:16:56.2
46 7287 detail pretekára TOUŠEK Jan CZE 2009 --- 8. /  Žáci 10-11 let 0:58:35.9 0:16:59.0
47 7342 detail pretekára ČERNÝ Antonín CZE 1975 --- 3. /  JTM Doprovod 0:58:42.9 0:17:06.0
48 7269 detail pretekára KOHOUT Jindřich CZE 2011 VELO Akademie Kladno 8. /  Žáci 8-9 let 0:58:52.9 0:17:16.0
49 7369 detail pretekára GRAFNETTEROVÁ Petra CZE 1976 03PROBIKE 1. /  JTM Doprovod 0:59:04.6 0:17:27.7
50 7289 detail pretekára SALAQUARDOVÁ Sofie CZE 2009 BSK Cyklo-Market juniors 4. /  Žákyně 10-11 let 0:59:05.9 0:17:29.0
51 7267 detail pretekára STRÁNSKÝ Daniel CZE 2010 ACTIVE TOUR TEAM 9. /  Žáci 10-11 let 0:59:21.2 0:17:44.2
52 7321 detail pretekára IGLER Jan CZE 2010 LYKO klub Prachatice 10. /  Žáci 10-11 let 0:59:21.9 0:17:45.0
53 7354 detail pretekára IGLER Jan CZE 1984 --- 4. /  JTM Doprovod 1:00:02.4 0:18:25.5
54 7268 detail pretekára KOPŘIVOVÁ Adéla CZE 2010 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 5. /  Žákyně 10-11 let 1:00:07.4 0:18:30.5
55 7293 detail pretekára KOTLÍNOVÁ Hana CZE 2008 Biketime Bulls Písek 3. /  Žákyně 12-13 let 1:00:14.6 0:18:37.7
56 7297 detail pretekára DOLEŽAL Marek CZE 2008 --- 12. /  Žáci 12-13 let 1:01:05.6 0:19:28.7
57 7313 detail pretekára ŠEDIVÝ Antonín CZE 2011 Bicykl Team Ústí nad Labem 9. /  Žáci 8-9 let 1:01:56.9 0:20:20.0
58 7298 detail pretekára ZAVADIL Tobiáš CZE 2012 --- 10. /  Žáci 8-9 let 1:02:17.4 0:20:40.5
59 7362 detail pretekára ROTHBAUEROVÁ Julie CZE 2012 Biketime Bulls Písek 2. /  Žákyně 8-9 let 1:02:25.9 0:20:49.0
60 7363 detail pretekára ROTHBAUER Stanislav CZE 1981 Bike time bulls Písek 5. /  JTM Doprovod 1:02:26.4 0:20:49.5
61 7279 detail pretekára ŠTROFOVÁ Natálie CZE 2012 PNEUALU Team 3. /  Žákyně 8-9 let 1:02:38.2 0:21:01.2
62 7299 detail pretekára PETERKOVÁ Adéla CZE 2009 Bike Club Kralovice 6. /  Žákyně 10-11 let 1:03:03.9 0:21:27.0
63 7314 detail pretekára SKÁLA Tomáš CZE 2006 --- 10. /  Žáci 14-16 let 1:03:37.7 0:22:00.7
64 7311 detail pretekára SMAŽILOVÁ Markéta CZE 2006 Sanitka66 Holešov 4. /  Žákyně 14-16 let 1:04:39.7 0:23:02.7
65 7366 detail pretekára NOVÁ Alice CZE 2011 --- 4. /  Žákyně 8-9 let 1:07:27.7 0:25:50.7
66 7296 detail pretekára SEMERÁD Mára Semiš CZE 2012 CYKLOSTAR TREK MERCEDEZ-BENZ Praha 11. /  Žáci 8-9 let 1:08:31.6 0:26:54.7
67 7275 detail pretekára GAMBA Filip CZE 2011 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 12. /  Žáci 8-9 let 1:08:46.9 0:27:10.0
68 7324 detail pretekára HOLOUBKOVÁ Lucie CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 4. /  Žákyně 12-13 let 1:08:48.4 0:27:11.5
69 7358 detail pretekára ORLOWSKÁ Pavlína CZE 2011 Praha Troja 5. /  Žákyně 8-9 let 1:09:14.7 0:27:37.7
70 7334 detail pretekára HATINOVÁ Kateřina CZE 2008 --- 5. /  Žákyně 12-13 let 1:10:15.4 0:28:38.5
71 7323 detail pretekára ČÁBELKOVÁ Kristýna CZE 2005 --- 5. /  Žákyně 14-16 let 1:10:48.9 0:29:12.0
72 7339 detail pretekára SANTAMARIA Daniele CZE 2008 --- 13. /  Žáci 12-13 let 1:11:15.6 0:29:38.7
73 7333 detail pretekára RADA Vít CZE 2011 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 13. /  Žáci 8-9 let 1:11:27.9 0:29:51.0
74 7368 detail pretekára HAVEL Tomáš CZE 1980 cycling team kbely 6. /  JTM Doprovod 1:12:14.4 0:30:37.5
75 7322 detail pretekára HAŠKOVÁ Kateřina CZE 2009 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 7. /  Žákyně 10-11 let 1:13:13.7 0:31:36.7
76 7306 detail pretekára VESELÝ Matěj CZE 2009 --- 11. /  Žáci 10-11 let 1:13:24.9 0:31:48.0
77 7282 detail pretekára LHOTÁKOVÁ Kristýna CZE 2011 ROHOZEC AMULET TEAM 6. /  Žákyně 8-9 let 1:13:34.4 0:31:57.5
78 7304 detail pretekára DURDIL Tomáš CZE 2010 BSK Cyklo-Market juniors 12. /  Žáci 10-11 let 1:13:41.2 0:32:04.2
79 7343 detail pretekára DURDIL Tomas CZE 1982 --- 7. /  JTM Doprovod 1:13:47.9 0:32:11.0
80 7264 detail pretekára PROCHÁZKOVÁ Martina CZE 2011 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 7. /  Žákyně 8-9 let 1:16:27.7 0:34:50.7
81 7336 detail pretekára PÁNEK Vojtěch CZE 2007 PivoMan 14. /  Žáci 12-13 let 1:18:34.7 0:36:57.7
82 7280 detail pretekára KOSÍKOVÁ Nela CZE 2010 --- 8. /  Žákyně 10-11 let 1:19:13.7 0:37:36.7
83 7310 detail pretekára BLÁHA Tomáš CZE 2009 --- 13. /  Žáci 10-11 let 1:21:43.9 0:40:07.0
84 7316 detail pretekára LEUCHTER Adam CZE 2009 --- 14. /  Žáci 10-11 let 1:21:46.7 0:40:09.7
85 7360 detail pretekára ŠAROCH Martin CZE 1979 --- 8. /  JTM Doprovod 1:25:33.7 0:43:56.8
86 7305 detail pretekára ŠAROCH Marek CZE 2010 Skiandbike Kunratice Team 15. /  Žáci 10-11 let 1:25:40.2 0:44:03.2
87 7351 detail pretekára BARTOŠ Přemysl CZE 2010 TJ Lokomotiva Břeclav 16. /  Žáci 10-11 let 1:32:46.9 0:51:10.0
88 7319 detail pretekára JEDLIČKOVÁ Tereza CZE 2011 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 8. /  Žákyně 8-9 let 1:35:19.9 0:53:43.0
89 7353 detail pretekára HORÁČEK Maxmilián CZE 2009 TJ Sokol Dobřichovice 17. /  Žáci 10-11 let 1:37:31.4 0:55:54.5
90 7278 detail pretekára LHOTÁKOVÁ Sofie CZE 2013 ROHOZEC AMULET TEAM 9. /  Žákyně 8-9 let 1:42:36.9 1:01:00.0
91 7348 detail pretekára DRONGOVÁ Eliška CZE 2010 TUFO CykloZákladna Otrokovice 9. /  Žákyně 10-11 let 1:49:48.9 1:08:12.0
92 7347 detail pretekára HORÁČEK Daniel CZE 2012 --- 14. /  Žáci 8-9 let 1:49:49.9 1:08:13.0
93 7350 detail pretekára HORÁČEK Jaromír CZE 1974 --- 9. /  JTM Doprovod 1:49:51.2 1:08:14.2
--- 7266 detail pretekára STRÁNSKÁ Sofie CZE 2008 ACTIVE TOUR TEAM . /  Žákyně 12-13 let DNF ---
--- 7320 detail pretekára IGLER Tobiaš CZE 2012 LYKO klub Prachatice . /  Žáci 8-9 let DNF ---
--- 7329 detail pretekára MOLHANCOVA Nikol CZE 2008 SK VELO PRAHA . /  Žákyně 12-13 let DNF ---
--- 7262 detail pretekára RADA Vojtěch CZE 2010 SkiAndBike Kunratice . /  Žáci 10-11 let DNS ---
--- 7272 detail pretekára FOUSKOVÁ Veronika CZE 2012 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ . /  Žákyně 8-9 let DNS ---
--- 7274 detail pretekára KŘUPALOVÁ Kristýna CZE 2008 KOLOKROUŽEK Zlín . /  Žákyně 12-13 let DNS ---
--- 7295 detail pretekára HAVLOVÁ Eliška CZE 2010 ADASTRA BIKE TEAM . /  Žákyně 10-11 let DNS ---

Kontaktujte časomíru