Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 7231 | MAŘÍK Petr | 2006 | SK BIKETIME BULLS PÍSEK | 1. / Žáci 14-16 let | 0:40:40.9 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 7228 | HABR Jakub | 2006 | --- | 2. / Žáci 14-16 let | 0:43:14.6 | 0:02:33.6 | ||
3 | diplom | 7158 | HALÁS Václav | 2007 | Cykloteam KOLARNA Olomouc | 1. / Žáci 12-13 let | 0:43:23.8 | 0:02:42.9 | ||
4 | diplom | 7219 | HRDINA Adam | 2008 | --- | 2. / Žáci 12-13 let | 0:43:29.8 | 0:02:48.8 | ||
5 | diplom | 7212 | ZOUHAR Tadeáš | 2005 | ACT leraK Blansko | 3. / Žáci 14-16 let | 0:45:28.1 | 0:04:47.1 | ||
6 | diplom | 7235 | LÁCHA Filip | 2005 | --- | 4. / Žáci 14-16 let | 0:46:13.6 | 0:05:32.6 | ||
7 | diplom | 7251 | PAZOUREK Tadeáš | 2009 | Cycling Academy Tábor | 1. / Žáci 10-11 let | 0:46:29.1 | 0:05:48.1 | ||
8 | diplom | 7160 | RADA Vojtěch | 2010 | SkiAndBike Kunratice | 2. / Žáci 10-11 let | 0:47:23.6 | 0:06:42.6 | ||
9 | diplom | 7178 | VAJSEJTL Jan | 2009 | Skiandbike Kunratice Team | 3. / Žáci 10-11 let | 0:47:23.8 | 0:06:42.8 | ||
10 | diplom | 7185 | FORSTER Samuel | 2008 | --- | 3. / Žáci 12-13 let | 0:47:24.8 | 0:06:43.8 | ||
11 | diplom | 7223 | VAŠINA Timotej | 2009 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 4. / Žáci 10-11 let | 0:47:56.8 | 0:07:15.8 | ||
12 | diplom | 7161 | PAVELKOVÁ Barbora | 2007 | SupGirls | 1. / Žákyně 12-13 let | 0:47:58.8 | 0:07:17.9 | ||
13 | diplom | 7234 | BERKA Tadeáš | 2009 | Bitters Superior cyklolive | 5. / Žáci 10-11 let | 0:48:17.6 | 0:07:36.6 | ||
14 | diplom | 7168 | KOHOUT Jindřich | 2011 | VELO Akademie Kladno | 1. / Žáci 8-9 let | 0:48:48.3 | 0:08:07.3 | ||
15 | diplom | 7254 | ZBRÁNKOVÁ Emily | 2006 | SK Sporting Příbram | 1. / Žákyně 14-16 let | 0:49:10.3 | 0:08:29.3 | ||
16 | diplom | 7193 | FORSTER Tobias | 2010 | --- | 6. / Žáci 10-11 let | 0:49:53.3 | 0:09:12.3 | ||
17 | diplom | 7183 | ZAVADIL Mikuláš | 2011 | --- | 2. / Žáci 8-9 let | 0:50:19.6 | 0:09:38.6 | ||
18 | diplom | 7255 | RADA Tobiáš | 2007 | Fisher Ski klub Šumava Vimperk | 4. / Žáci 12-13 let | 0:50:25.1 | 0:09:44.1 | ||
19 | diplom | 7164 | STRÁNSKÁ Sofie | 2008 | ACTIVE TOUR TEAM | 2. / Žákyně 12-13 let | 0:50:40.3 | 0:09:59.3 | ||
20 | diplom | 7210 | JANATA Jakub | 2011 | --- | 3. / Žáci 8-9 let | 0:50:41.3 | 0:10:00.3 | ||
21 | diplom | 7246 | DRÁBKOVÁ Nela | 2011 | Čistý sport kids racing team | 1. / Žákyně 8-9 let | 0:50:44.3 | 0:10:03.3 | ||
22 | diplom | 7247 | DRONGOVÁ Eliška | 2010 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:50:45.3 | 0:10:04.3 | ||
23 | diplom | 7171 | VOBORNÍK Filip | 2008 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 5. / Žáci 12-13 let | 0:51:20.8 | 0:10:39.8 | ||
24 | diplom | 7215 | TVRZ Jan | 2009 | BSK Cyklo-Market juniors | 7. / Žáci 10-11 let | 0:51:32.1 | 0:10:51.1 | ||
25 | diplom | 7258 | HRUBÁ Gabriela | 1977 | BSK Cyklo-Market | 1. / JTM Doprovod | 0:51:34.6 | 0:10:53.6 | ||
26 | diplom | 7163 | STRÁNSKÝ Daniel | 2010 | ACTIVE TOUR TEAM | 8. / Žáci 10-11 let | 0:51:35.3 | 0:10:54.3 | ||
27 | diplom | 7174 | ŠKOPEK Patrik | 2011 | Author Team Stupno | 4. / Žáci 8-9 let | 0:51:44.3 | 0:11:03.3 | ||
28 | diplom | 7165 | BOHÁNSKÁ Vanesa | 2010 | ROHOZEC AMULET TEAM | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:51:51.1 | 0:11:10.1 | ||
29 | diplom | 7172 | KŘUPALOVÁ Kristýna | 2008 | KOLOKROUŽEK Zlín | 3. / Žákyně 12-13 let | 0:52:47.8 | 0:12:06.8 | ||
30 | diplom | 7188 | TRLLOVÁ Šárka | 2007 | BAKAKO Nová Paka | 4. / Žákyně 12-13 let | 0:52:53.6 | 0:12:12.6 | ||
31 | diplom | 7180 | HAVLOVÁ Justýna | 2007 | MS Bike Academy Racing | 5. / Žákyně 12-13 let | 0:53:29.1 | 0:12:48.1 | ||
32 | diplom | 7195 | TOBRMAN Robin | 2011 | COPR TJ PŘEŠTICE | 5. / Žáci 8-9 let | 0:53:47.8 | 0:13:06.8 | ||
33 | diplom | 7170 | KOPŘIVOVÁ Adéla | 2010 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:53:48.3 | 0:13:07.3 | ||
34 | diplom | 7241 | ARNOŠTOVÁ Veronika | 2004 | OK Dobříš | 2. / Žákyně 14-16 let | 0:53:51.8 | 0:13:10.8 | ||
35 | diplom | 7189 | TOUŠEK Jan | 2009 | --- | 9. / Žáci 10-11 let | 0:54:02.4 | 0:13:21.4 | ||
36 | diplom | 7217 | MOLHANCOVA Nikol | 2008 | SK VELO PRAHA | 6. / Žákyně 12-13 let | 0:54:46.3 | 0:14:05.3 | ||
37 | diplom | 7199 | SALAQUARDOVÁ Sofie | 2009 | BSK Cyklo-Market juniors | 4. / Žákyně 10-11 let | 0:55:25.3 | 0:14:44.3 | ||
38 | diplom | 7175 | ČERNÝ Antonín | 2008 | BSK Cyklo-Market juniors | 6. / Žáci 12-13 let | 0:55:35.3 | 0:14:54.4 | ||
39 | diplom | 7257 | ŠIŠKA Petr | 1988 | BSK Cyklo-Market.cz | 1. / JTM Doprovod | 0:55:35.6 | 0:14:54.6 | ||
40 | diplom | 7197 | KUDRNA Tomáš | 2009 | CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB | 10. / Žáci 10-11 let | 0:55:56.8 | 0:15:15.8 | ||
41 | diplom | 7167 | KOČOVÁ Barbora | 2007 | INT CZ | 7. / Žákyně 12-13 let | 0:55:59.3 | 0:15:18.3 | ||
42 | diplom | 7186 | ŠPERL Václav | 2009 | Skiandbike Kunratice Team | 11. / Žáci 10-11 let | 0:56:02.8 | 0:15:21.8 | ||
43 | diplom | 7209 | JANATA Lukáš | 2011 | --- | 6. / Žáci 8-9 let | 0:56:14.3 | 0:15:33.3 | ||
44 | diplom | 7198 | ZAVADIL Tobiáš | 2012 | --- | 7. / Žáci 8-9 let | 0:57:11.1 | 0:16:30.1 | ||
45 | diplom | 7216 | JOHÁNEK Štěpán | 2010 | BSK cyklomarket juniors | 12. / Žáci 10-11 let | 0:57:14.8 | 0:16:33.8 | ||
46 | diplom | 7179 | LANG Robert | 2008 | --- | 7. / Žáci 12-13 let | 0:57:58.6 | 0:17:17.6 | ||
47 | diplom | 7169 | BEDĚRKA Matyáš | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 13. / Žáci 10-11 let | 0:58:48.6 | 0:18:07.6 | ||
48 | diplom | 7192 | HALLER Maxmilián | 2011 | --- | 8. / Žáci 8-9 let | 0:59:35.8 | 0:18:54.8 | ||
49 | diplom | 7211 | VOLÁK Ondřej | 2006 | pocta | 5. / Žáci 14-16 let | 1:00:50.1 | 0:20:09.1 | ||
50 | diplom | 7220 | ŠETELÍK Prokop | 2007 | --- | 8. / Žáci 12-13 let | 1:01:25.1 | 0:20:44.1 | ||
51 | diplom | 7259 | KALOS Kan | 2010 | --- | 14. / Žáci 10-11 let | 1:01:30.3 | 0:20:49.3 | ||
52 | diplom | 7218 | KÉRY Sebastian | 2007 | --- | 9. / Žáci 12-13 let | 1:02:11.8 | 0:21:30.9 | ||
53 | diplom | 7184 | ŠTROFOVÁ Natálie | 2012 | PNEUALU Team | 2. / Žákyně 8-9 let | 1:04:13.3 | 0:23:32.4 | ||
54 | diplom | 7213 | PETERKA Šimon | 2011 | Bike Club Kralovice | 9. / Žáci 8-9 let | 1:05:36.3 | 0:24:55.4 | ||
55 | diplom | 7206 | TRLLO Lukáš | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 15. / Žáci 10-11 let | 1:05:37.6 | 0:24:56.6 | ||
56 | diplom | 7194 | KOSÍKOVÁ Nela | 2010 | --- | 5. / Žákyně 10-11 let | 1:05:38.6 | 0:24:57.6 | ||
57 | diplom | 7214 | PETERKOVÁ Adéla | 2009 | Bike Club Kralovice | 6. / Žákyně 10-11 let | 1:05:39.1 | 0:24:58.1 | ||
58 | diplom | 7202 | KOPECKÝ Matyáš | 2008 | SkiAndBike Kunratice | 10. / Žáci 12-13 let | 1:06:13.6 | 0:25:32.6 | ||
59 | diplom | 7182 | ZMEŠKAL Adam | 2010 | POCTA-BikeGallery | 16. / Žáci 10-11 let | 1:07:06.1 | 0:26:25.1 | ||
60 | diplom | 7190 | DOLEŽAL Marek | 2008 | --- | 11. / Žáci 12-13 let | 1:07:09.1 | 0:26:28.1 | ||
61 | diplom | 7256 | MASOPUST Matěj | 2010 | pustmaso | 17. / Žáci 10-11 let | 1:07:29.1 | 0:26:48.1 | ||
62 | diplom | 7200 | DURDIL Tomáš | 2010 | BSK Cyklo-Market juniors | 18. / Žáci 10-11 let | 1:07:40.3 | 0:26:59.4 | ||
63 | diplom | 7244 | ZÍTKA Samuel | 2012 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 10. / Žáci 8-9 let | 1:07:48.1 | 0:27:07.1 | ||
64 | diplom | 7245 | SEBANI Lucien | 2009 | --- | 19. / Žáci 10-11 let | 1:07:48.4 | 0:27:07.4 | ||
65 | diplom | 7248 | SYNEK Alexandr | 2012 | --- | 11. / Žáci 8-9 let | 1:07:52.8 | 0:27:11.9 | ||
66 | diplom | 7173 | KŘUPALA Jakub | 2009 | KOLOKROUŽEK Zlín | 20. / Žáci 10-11 let | 1:08:03.8 | 0:27:22.9 | ||
67 | diplom | 7162 | ORLOWSKÁ Pavlína | 2011 | --- | 3. / Žákyně 8-9 let | 1:08:36.1 | 0:27:55.1 | ||
68 | diplom | 7261 | KALBÁČ Michal | 1975 | --- | 2. / JTM Doprovod | 1:09:45.8 | 0:29:04.9 | ||
69 | diplom | 7224 | KALBÁČOVÁ Nela | 2008 | --- | 8. / Žákyně 12-13 let | 1:09:46.6 | 0:29:05.6 | ||
70 | diplom | 7166 | PROCHÁZKOVÁ Martina | 2011 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 4. / Žákyně 8-9 let | 1:10:41.6 | 0:30:00.6 | ||
71 | diplom | 7239 | DURDIL Tomáš | 1982 | --- | 3. / JTM Doprovod | 1:10:43.8 | 0:30:02.9 | ||
72 | diplom | 7233 | VRANÝ Matěj | 2006 | Skiandbike Kunratice Team | 6. / Žáci 14-16 let | 1:11:02.6 | 0:30:21.6 | ||
73 | diplom | 7232 | VRANÝ Dominik | 2004 | Skiandbike Kunratice Team | 7. / Žáci 14-16 let | 1:11:11.8 | 0:30:30.9 | ||
74 | diplom | 7243 | MALÁ Aneta | 2009 | Dobříš | 7. / Žákyně 10-11 let | 1:15:23.8 | 0:34:42.9 | ||
75 | diplom | 7230 | SVATÝ Filip | 2011 | --- | 12. / Žáci 8-9 let | 1:16:40.1 | 0:35:59.1 | ||
76 | diplom | 7208 | ČTRNÁCTÝ Antonín | 2011 | Veloakademie Kladno | 13. / Žáci 8-9 let | 1:17:14.3 | 0:36:33.4 | ||
77 | diplom | 7253 | ČTRNÁCTÝ Marek | 1972 | Veloakademie Kladno | 4. / JTM Doprovod | 1:17:15.6 | 0:36:34.6 | ||
78 | diplom | 7236 | ČÁBELKOVÁ Kristýna | 2005 | Brunetti.cz | 3. / Žákyně 14-16 let | 1:17:46.3 | 0:37:05.4 | ||
79 | diplom | 7260 | ČÁBELKA Jiří | 1975 | DHL ITS MTB Team | 5. / JTM Doprovod | 1:17:46.8 | 0:37:05.9 | ||
80 | diplom | 7221 | SCHUSOVÁ Marie | 2011 | --- | 5. / Žákyně 8-9 let | 1:21:46.6 | 0:41:05.6 | ||
81 | diplom | 7242 | TVRZOVÁ Anna | 2012 | Krakatit Dobříš | 6. / Žákyně 8-9 let | 1:23:13.4 | 0:42:32.4 | ||
82 | diplom | 7203 | BUTALA Jiří | 2010 | VELO Akademie Kladno | 21. / Žáci 10-11 let | 1:23:47.4 | 0:43:06.4 | ||
83 | diplom | 7227 | JIRKA Jaroslav | 2012 | VELO Akademie Kladno | 14. / Žáci 8-9 let | 1:23:50.3 | 0:43:09.4 | ||
84 | diplom | 7204 | HORÁČEK Maxmilián | 2009 | TJ Sokol Dobřichovice | 22. / Žáci 10-11 let | 1:33:50.9 | 0:53:09.9 | ||
85 | diplom | 7249 | HORÁČEK Jaromír | 1974 | TJ Sokol Dobřichovice | 6. / JTM Doprovod | 1:33:52.2 | 0:53:11.2 | ||
--- | 7229 | MAXA Petr | 2006 | --- | . / Žáci 14-16 let | DNF | --- | |||
--- | 7159 | HALÁS Antonín | 2011 | Cykloteam KOLARNA Olomouc | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7176 | BLAŽEK Aleš | 2007 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7177 | PŇOVSKÝ Sebastian | 2011 | Silvini team | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7181 | HANUŠ František | 2008 | POCTA - BikeGallery | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7187 | SEMERÁD Mára Semiš | 2012 | CYKLOSTAR TREK MERCEDEZ-BENZ Praha | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7191 | BLAŽKOVÁ Jolana | 2010 | Nasavrky Bikers | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 7196 | POSPÍŠIL Michal | 2010 | HAPO team | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 7201 | MLEJNEK Adam | 2011 | POCTA BikeGallery | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7205 | POSPÍŠILOVÁ Anna | 2012 | HAPO team | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7207 | SKLENÁŘ Dominik | 2012 | --- | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7222 | PULKRABOVÁ Marika | 2006 | Čistý sport | . / Žákyně 14-16 let | DNS | --- | |||
--- | 7225 | VÍTKOVÁ Sára | 2008 | Bike klub Město Touškov | . / Žákyně 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7226 | VÍTKOVÁ Nela | 2011 | Bike klub Město Touškov | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7237 | DÚCKÝ Ondřej | 2010 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- |