Bikemaraton Beroun České spořitelny
DÁTUM : | 18.7.2020 | MIESTO : | Beroun |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Strata | 1.Mezičas | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3 | STOŠEK Martin | 1994 | Future Cycling Northwave | 1:51:30.4 | 0:00:00.0 | 0:54:12.9 | 1 | ||
2 | diplom | 10 | STROŽ Jan | 1989 | Ethic Sport cycling team | 1:51:49.1 | 0:00:18.7 | 0:54:14.4 | 2 | ||
3 | diplom | 6 | CINK Ondřej | 1990 | --- | 1:51:50.4 | 0:00:19.9 | 0:54:16.7 | 6 | ||
4 | diplom | 1 | HYNEK Kristián | 1980 | Future Cycling Northwave | 1:52:41.4 | 0:01:10.9 | 0:54:14.9 | 3 | ||
5 | diplom | 7 | ULMAN Matouš | 1984 | Česká spořitelna - Accolade cycling team | 1:52:42.9 | 0:01:12.4 | 0:54:15.4 | 5 | ||
6 | diplom | 8 | ŠKARNITZL Jan | 1986 | CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA | 1:53:35.5 | 0:02:05.1 | 0:55:39.9 | 10 | ||
7 | diplom | 155 | PRŮDEK Matěj | 1997 | Multicraft Mtb Team | 1:53:35.6 | 0:02:05.2 | 0:55:39.2 | 9 | ||
8 | diplom | 9 | KOBES Lukáš | 1996 | GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team | 1:53:38.1 | 0:02:07.7 | 0:55:38.9 | 8 | ||
9 | diplom | 11 | RAUCHFUSS Marek | 1990 | Ethic Sport cycling team | 1:54:42.1 | 0:03:11.7 | 0:55:38.7 | 7 | ||
10 | diplom | 12 | PAPRSTKA Tomáš | 1992 | GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team | 1:54:42.3 | 0:03:11.9 | 0:55:40.7 | 11 | ||
11 | diplom | 5 | KANĚRA Michal | 1986 | GHOST Team | 1:58:12.6 | 0:06:42.1 | 0:55:41.7 | 12 | ||
12 | diplom | 19 | JEŽEK Petr | 1992 | SUPERIOR RIDERS | 1:58:50.8 | 0:07:20.4 | 0:57:19.9 | 13 | ||
13 | diplom | 4 | RYDVAL Filip | 1996 | Česká spořitelna Accolade | 2:00:27.1 | 0:08:56.6 | 0:54:14.9 | 3 | ||
14 | diplom | 14 | BUKSA Dominik | 1990 | Future Cycling Northwave | 2:00:27.3 | 0:08:56.9 | 0:58:47.2 | 16 | ||
15 | diplom | 505 | HULA Robert | 2000 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | 2:01:05.6 | 0:09:35.1 | 0:57:20.2 | 14 | ||
16 | diplom | 16 | SKÁLA Jaromír | 1998 | Rouvy Specialized Cycling Team | 2:04:40.5 | 0:13:10.1 | 0:57:20.4 | 15 | ||
17 | diplom | 18 | HLŮŽEK Radim | 1992 | MONDRAKER racing team | 2:05:09.8 | 0:13:39.3 | 1:00:26.7 | 17 | ||
--- | 2 | VIŠŇOVSKÝ Tomáš | 1993 | Česká spořitelna - Accolade | DNF | --- | 0:55:41.9 | --- | |||
--- | 13 | RAJCHART Jan | 1996 | Ethic Sport cycling team | DNF | --- | 0:58:06.2 | --- | |||
--- | 15 | BUBÍLEK Michal | 1986 | Kross Bikeranch team | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 17 | JELÍNEK Josef | 1998 | CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA | DNS | --- | --- | --- |