Bikemaraton Beroun České spořitelny
DÁTUM : | 18.7.2020 | MIESTO : | Beroun |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1.Kolo | # | 2.Kolo | # | 3.Kolo | # | 4.Kolo | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 6813 | VAJSEJTL Jan | 2009 | Skiandbike Kunratice Team | 1. / Žáci 10-11 let | 0:10:38.0 | 0:00:00.0 | 02:31.8 [1] | 1 | 02:37.5 [1] | 1 | 02:42.2 [1] | 1 | 02:46.4 [6] | 1 | ||
2 | diplom | 6661 | NOVÁK Matěj | 2009 | Rouvy Specialized Cycling Team | 2. / Žáci 10-11 let | 0:10:47.0 | 0:00:09.0 | 02:39.0 [4] | 4 | 02:44.2 [2] | 3 | 02:43.9 [2] | 2 | 02:39.7 [1] | 2 | ||
3 | diplom | 6632 | RADA Vojtěch | 2010 | SkiAndBike Kunratice | 3. / Žáci 10-11 let | 0:10:48.4 | 0:00:10.4 | 02:37.0 [2] | 2 | 02:45.4 [3] | 2 | 02:45.7 [5] | 3 | 02:40.1 [2] | 3 | ||
4 | diplom | 6671 | KŘUPALA Jakub | 2009 | KOLOKROUŽEK Zlín | 4. / Žáci 10-11 let | 0:10:55.7 | 0:00:17.7 | 02:37.1 [3] | 3 | 02:47.1 [7] | 4 | 02:45.9 [6] | 4 | 02:45.5 [4] | 4 | ||
5 | diplom | 6815 | ŠPERL Václav | 2009 | Bikeclinic Junior team | 5. / Žáci 10-11 let | 0:11:00.4 | 0:00:22.4 | 02:42.8 [5] | 5 | 02:45.9 [4] | 5 | 02:45.2 [4] | 5 | 02:46.4 [5] | 5 | ||
6 | diplom | 6872 | PAZOUREK Tadeáš | 2009 | Cycling Academy Tábor | 6. / Žáci 10-11 let | 0:11:02.4 | 0:00:24.4 | 02:47.3 [7] | 7 | 02:46.6 [6] | 7 | 02:44.4 [3] | 6 | 02:43.9 [3] | 6 | ||
7 | diplom | 6666 | JANŮ Tomáš | 2009 | BIKE puzzle team | 7. / Žáci 10-11 let | 0:11:20.9 | 0:00:42.9 | 02:46.8 [6] | 6 | 02:46.4 [5] | 6 | 02:52.4 [7] | 7 | 02:55.2 [8] | 7 | ||
8 | diplom | 6809 | FORSTER Tobias | 2010 | --- | 8. / Žáci 10-11 let | 0:11:55.4 | 0:01:17.4 | 02:56.8 [9] | 9 | 03:00.7 [8] | 9 | 02:57.9 [9] | 8 | 02:59.9 [10] | 8 | ||
9 | diplom | 6651 | BEDĚRKA Matyáš | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 9. / Žáci 10-11 let | 0:12:04.9 | 0:01:26.9 | 02:50.8 [8] | 8 | 03:06.2 [10] | 8 | 03:10.6 [12] | 9 | 02:57.2 [9] | 9 | ||
10 | diplom | 6858 | STRÁNSKÝ Daniel | 2010 | ACTIVE TOUR TEAM | 10. / Žáci 10-11 let | 0:12:10.7 | 0:01:32.6 | 03:07.6 [13] | 13 | 03:13.2 [11] | 13 | 02:56.6 [8] | 11 | 02:53.2 [7] | 10 | ||
11 | diplom | 6870 | POSPÍŠIL Michal | 2010 | Bikeclinic Junior team | 11. / Žáci 10-11 let | 0:12:14.9 | 0:01:36.9 | 03:05.3 [11] | 11 | 03:02.7 [9] | 10 | 03:05.4 [11] | 10 | 03:01.4 [12] | 11 | ||
12 | diplom | 6706 | TOUŠEK Jan | 2009 | --- | 12. / Žáci 10-11 let | 0:12:21.4 | 0:01:43.4 | 03:06.3 [12] | 12 | 03:13.9 [12] | 12 | 02:59.7 [10] | 12 | 03:01.4 [11] | 12 | ||
13 | diplom | 6696 | ZMEŠKAL Adam | 2010 | POCTA-BikeGallery | 13. / Žáci 10-11 let | 0:13:02.7 | 0:02:24.6 | 03:03.8 [10] | 10 | 03:15.7 [13] | 11 | 03:19.4 [13] | 13 | 03:23.7 [13] | 13 | ||
14 | diplom | 6719 | DURDIL Tomáš | 2010 | BSK Cyklo-Market juniors | 14. / Žáci 10-11 let | 0:13:13.2 | 0:02:35.1 | 03:12.3 [14] | 14 | 03:15.7 [14] | 14 | 03:20.6 [14] | 14 | 03:24.4 [14] | 14 | ||
15 | diplom | 6726 | BUTALA Jiří | 2010 | Velo Akademie Kladno | 15. / Žáci 10-11 let | 0:13:31.4 | 0:02:53.4 | 03:14.3 [15] | 15 | 03:23.2 [15] | 15 | 03:24.4 [15] | 15 | 03:29.4 [15] | 15 | ||
16 | diplom | 6745 | KRÁLÍK Adam | 2009 | CCeX | 16. / Žáci 10-11 let | 0:14:19.0 | 0:03:40.9 | 03:28.1 [16] | 16 | 03:34.9 [16] | 16 | 03:32.2 [16] | 16 | 03:43.7 [16] | 16 | ||
17 | diplom | 6877 | DUŠKA Vojta | 2010 | --- | 17. / Žáci 10-11 let | 0:10:48.2 | - 1 Lap(s) | 03:32.0 [17] | 17 | 03:38.7 [17] | 17 | 03:37.4 [17] | 17 | --- | --- | ||
18 | diplom | 6717 | HORÁČEK Maxmilián | 2009 | TJ Sokol Dobřichovice | 18. / Žáci 10-11 let | 0:11:42.0 | - 1 Lap(s) | 03:48.8 [18] | 18 | 03:52.4 [18] | 18 | 04:00.7 [18] | 18 | --- | --- | ||
19 | diplom | 6759 | CHAROUZEK Matouš | 2010 | --- | 19. / Žáci 10-11 let | 0:12:15.2 | - 1 Lap(s) | 04:11.3 [19] | 19 | 04:01.9 [19] | 19 | 04:01.9 [19] | 19 | --- | --- | ||
--- | 6646 | SZÖLLÖS Štefan | 2010 | ADASTRA Cycling Team | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6654 | MAZAL Vojtěch Radek | 2010 | Drahanský sport team | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6682 | KUDRNA Tomáš | 2009 | CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6702 | TRLLO Lukáš | 2010 | BAKAKO Nová Paka | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6725 | KNOBLOCH Adam | 2010 | IVAR - CS AUTHOR TEAM | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6738 | HAVLÍČEK Adam | 2010 | Dukla Praha | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6752 | HRDINA ADAM | 2010 | Kross Bikeranch Team Junior | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6755 | VOJÁK Matěj | 2009 | Author Team Stupno | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6943 | HLAVÁČEK Tadeáš | 2010 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6944 | DVOŘÁK Nicholas | 2010 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6947 | KALOS Jan | 2010 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6962 | DURDIL Tomáš | 2010 | BSK Cyklo-Market juniors | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |