ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skimaraton - FT
DÁTUM : | 22.2.2020 | MIESTO : | Kvilda |
---|
USPORIADATEĽ : | Fischer Ski klub Šumava | STRÁNKY PRETEKOV : | skimaraton.cz/ |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 6061 | KOMLEV Dmitry | 2010 | Rittis Alpin Chalets | 1. / Chlapci 9-10 let | 0:03:28.7 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 5536 | PŮBALOVÁ Silvie | 2010 | Skiklub Strakonice | 1. / Dívky 9-10 let | 0:04:00.9 | 0:00:32.1 | |
3 | diplom | 6041 | RANDÁKOVÁ Jana | 2011 | SOSY | 2. / Dívky 9-10 let | 0:04:08.7 | 0:00:39.9 | |
4 | diplom | 6065 | BRANDOVÁ Beáta | 2011 | SKI Klub Strakonice | 3. / Dívky 9-10 let | 0:04:09.7 | 0:00:40.9 | |
5 | diplom | 6011 | IGLER Jan | 2010 | ski klub Šumava Vimpek | 2. / Chlapci 9-10 let | 0:04:12.0 | 0:00:43.2 | |
6 | diplom | 6014 | BALDRIAN Josef | 2011 | --- | 3. / Chlapci 9-10 let | 0:04:14.7 | 0:00:45.9 | |
7 | diplom | 6030 | JIRÁK Jakub | 2010 | JKL Desná v Jizerských horách | 4. / Chlapci 9-10 let | 0:04:17.2 | 0:00:48.5 | |
8 | diplom | 6058 | STEHLÍKOVÁ Aneta | 2010 | SKI Klub Strakonice | 4. / Dívky 9-10 let | 0:04:21.2 | 0:00:52.4 | |
9 | diplom | 6060 | ŠÍMOVÁ Viktorie | 2011 | SKI Klub Strakonice | 5. / Dívky 9-10 let | 0:04:22.4 | 0:00:53.6 | |
10 | diplom | 6193 | ŘEŽÁBOVÁ Nikola | 2010 | TJ Sokol Stachy | 6. / Dívky 9-10 let | 0:04:26.9 | 0:00:58.1 | |
11 | diplom | 6217 | MACEK Simon | 2011 | SA Spicak | 5. / Chlapci 9-10 let | 0:04:27.0 | 0:00:58.2 | |
12 | diplom | 5980 | JANOŠÍKOVÁ Lenka | 2010 | Fisher Ski klub Šumava Vimperk | 7. / Dívky 9-10 let | 0:04:29.0 | 0:01:00.2 | |
13 | diplom | 6142 | ŠOULA Jakub | 2011 | SKI Borová Lada | 6. / Chlapci 9-10 let | 0:04:33.2 | 0:01:04.4 | |
14 | diplom | 6064 | BERÁNKOVÁ Julie | 2010 | USK CS Plzeň | 8. / Dívky 9-10 let | 0:04:36.7 | 0:01:07.9 | |
15 | diplom | 6003 | KOLAFA Jan | 2010 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 7. / Chlapci 9-10 let | 0:04:36.7 | 0:01:07.9 | |
16 | diplom | 6031 | JIRÁK Filip | 2011 | JKL Desná | 8. / Chlapci 9-10 let | 0:04:39.7 | 0:01:11.0 | |
17 | diplom | 6081 | HEIDE Lucie | 2010 | SKI Klub Strakonice | 9. / Dívky 9-10 let | 0:04:42.5 | 0:01:13.7 | |
18 | diplom | 6054 | ROZKOŠNÁ Erika | 2011 | KB Blansko | 10. / Dívky 9-10 let | 0:04:43.9 | 0:01:15.1 | |
19 | diplom | 5979 | VOCELKA Patrik | 2011 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 9. / Chlapci 9-10 let | 0:04:49.2 | 0:01:20.4 | |
20 | diplom | 6093 | SÝKORA Matyáš | 2012 | Tatran Železná Ruda | 1. / Chlapci do 8 let | 0:04:50.1 | 0:01:21.3 | |
21 | diplom | 6047 | ŠRÁMKOVÁ Klára | 2010 | HC MOTOR ČB | 11. / Dívky 9-10 let | 0:04:53.9 | 0:01:25.1 | |
22 | diplom | 6216 | DOSEDĚLOVÁ Eva | 2011 | Ski Sokol Stachy | 12. / Dívky 9-10 let | 0:04:55.4 | 0:01:26.6 | |
23 | diplom | 5988 | MYLAND Adam | 2011 | --- | 10. / Chlapci 9-10 let | 0:05:05.0 | 0:01:36.2 | |
24 | diplom | 6110 | ŠIMEČKOVÁ Anna | 2010 | --- | 13. / Dívky 9-10 let | 0:05:05.7 | 0:01:36.9 | |
25 | diplom | 6212 | JIROUŠ Viktor | 2011 | Skiklub Strakonice | 11. / Chlapci 9-10 let | 0:05:09.2 | 0:01:40.4 | |
26 | diplom | 6106 | SKOŘEPOVÁ Eliška | 2011 | --- | 14. / Dívky 9-10 let | 0:05:17.9 | 0:01:49.1 | |
27 | diplom | 6218 | LUKAVSKA Anna | 2011 | SA Spicak | 15. / Dívky 9-10 let | 0:05:26.7 | 0:01:57.9 | |
28 | diplom | 6050 | JEDLIČKOVÁ Terezka | 2011 | --- | 16. / Dívky 9-10 let | 0:05:30.9 | 0:02:02.2 | |
29 | diplom | 6227 | PAVLÍČKOVÁ Lucie | 2011 | Ski Sokol Stachy | 17. / Dívky 9-10 let | 0:05:38.4 | 0:02:09.6 | |
30 | diplom | 6032 | SCHWARZOVÁ Ela | 2012 | Ski Sokol Stachy | 1. / Dívky do 8 let | 0:05:42.4 | 0:02:13.6 | |
31 | diplom | 6091 | KOCUM Martin | 2011 | TTK Klatovy | 12. / Chlapci 9-10 let | 0:05:44.1 | 0:02:15.4 | |
32 | diplom | 5982 | POUL Lukáš | 2010 | --- | 13. / Chlapci 9-10 let | 0:05:46.0 | 0:02:17.2 | |
33 | diplom | 6027 | PATEROVÁ Anna | 2011 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 18. / Dívky 9-10 let | 0:05:55.5 | 0:02:26.7 | |
34 | diplom | 6055 | LICHTENBERGOVÁ Denisa | 2010 | TJ SOKOL SENOHRABY | 19. / Dívky 9-10 let | 0:05:57.4 | 0:02:28.7 | |
35 | diplom | 6107 | MILEC Michaela | 2011 | --- | 20. / Dívky 9-10 let | 0:06:00.4 | 0:02:31.7 | |
36 | diplom | 6210 | FICHE Julie | 2011 | Skiklub Strakonice | 21. / Dívky 9-10 let | 0:06:07.2 | 0:02:38.4 | |
37 | diplom | 6175 | ŠIMKOVÁ Emma Šarlota | 2011 | OlfinCar Ski team | 22. / Dívky 9-10 let | 0:06:12.7 | 0:02:43.9 | |
38 | diplom | 6224 | FILIP Jáchym | 2012 | Slavoj Husinec beach | 2. / Chlapci do 8 let | 0:06:14.1 | 0:02:45.3 | |
39 | diplom | 6194 | EIS Marek | 2011 | Sokol Senohraby | 14. / Chlapci 9-10 let | 0:06:25.4 | 0:02:56.6 | |
40 | diplom | 6001 | VYKYSALÁ Barbora | 2010 | Biatlon Beroun | 23. / Dívky 9-10 let | 0:06:26.6 | 0:02:57.8 | |
41 | diplom | 6221 | JAKŠOVÁ Šarlota | 2012 | Ski klub Šumava Vimperk | 2. / Dívky do 8 let | 0:06:28.3 | 0:02:59.6 | |
42 | diplom | 6114 | MRÁZOVÁ Lucie | 2012 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 3. / Dívky do 8 let | 0:06:35.2 | 0:03:06.4 | |
43 | diplom | 6219 | DRNEC Matous | 2011 | --- | 15. / Chlapci 9-10 let | 0:06:40.1 | 0:03:11.4 | |
44 | diplom | 6012 | IGLER Tobiáš | 2012 | Ski klub Šumava Vimperk | 3. / Chlapci do 8 let | 0:06:43.6 | 0:03:14.8 | |
45 | diplom | 5996 | SMOLÍKOVÁ Anna | 2010 | Fisher Ski klub Šumava Vimperk | 24. / Dívky 9-10 let | 0:06:47.6 | 0:03:18.8 | |
46 | diplom | 6171 | MAŘÍK Lukáš | 2010 | Biketime Bulls Písek | 16. / Chlapci 9-10 let | 0:06:57.1 | 0:03:28.3 | |
47 | diplom | 6154 | RIANTOVÁ Lucie | 2010 | --- | 25. / Dívky 9-10 let | 0:06:58.6 | 0:03:29.8 | |
48 | diplom | 6094 | ŠKODOVÁ Denisa | 2010 | --- | 26. / Dívky 9-10 let | 0:07:02.6 | 0:03:33.8 | |
49 | diplom | 6095 | ŠKODOVÁ Daniela | 2011 | --- | 27. / Dívky 9-10 let | 0:07:12.2 | 0:03:43.4 | |
50 | diplom | 6220 | JAKŠOVÁ Dorota | 2014 | Ski klub Šumava Vimperk | 4. / Dívky do 8 let | 0:07:20.8 | 0:03:52.1 | |
51 | diplom | 6189 | KLOTZOVA Mariana | 2011 | --- | 28. / Dívky 9-10 let | 0:07:33.1 | 0:04:04.3 | |
52 | diplom | 6007 | MLÍKA Tomáš | 2011 | Heřmánci Kvilda | 17. / Chlapci 9-10 let | 0:07:37.9 | 0:04:09.1 | |
53 | diplom | 6128 | SAMEK Šimon | 2012 | VirtualTraining | 4. / Chlapci do 8 let | 0:07:42.5 | 0:04:13.7 | |
54 | diplom | 6187 | NEVOLA Jan | 2012 | --- | 5. / Chlapci do 8 let | 0:07:42.6 | 0:04:13.9 | |
55 | diplom | 6087 | HAXOVÁ Kateřina | 2012 | --- | 5. / Dívky do 8 let | 0:07:50.1 | 0:04:21.3 | |
56 | diplom | 6226 | NOVOTNA LYDIA | 2014 | --- | 6. / Dívky do 8 let | 0:07:58.1 | 0:04:29.3 | |
57 | diplom | 6186 | STROUPKOVÁ Nikola | 2011 | Promaledobrodruhy | 29. / Dívky 9-10 let | 0:08:09.8 | 0:04:41.1 | |
58 | diplom | 6228 | VÁŇOVÁ Magdalena | 2012 | ski klub písek | 7. / Dívky do 8 let | 0:08:11.3 | 0:04:42.6 | |
59 | diplom | 6102 | MINÁŘ Antonín | 2012 | PRAHA | 6. / Chlapci do 8 let | 0:08:20.7 | 0:04:51.9 | |
60 | diplom | 6096 | ŠKODA Ludvík | 2014 | --- | 7. / Chlapci do 8 let | 0:08:22.6 | 0:04:53.9 | |
61 | diplom | 6084 | KUČERA Václav | 2012 | Dolly Vyškov | 8. / Chlapci do 8 let | 0:08:35.1 | 0:05:06.4 | |
62 | diplom | 6037 | PECANEK Matej | 2013 | --- | 9. / Chlapci do 8 let | 0:08:39.9 | 0:05:11.1 | |
63 | diplom | 6018 | BEČVÁŘ Michal | 2012 | --- | 10. / Chlapci do 8 let | 0:08:41.0 | 0:05:12.2 | |
64 | diplom | 6222 | SLAVÍK Oliver | 2013 | --- | 11. / Chlapci do 8 let | 0:08:42.5 | 0:05:13.7 | |
65 | diplom | 6090 | GOROGRANZ Smila | 2011 | SV Grün-Weiß Pirna | 30. / Dívky 9-10 let | 0:08:59.8 | 0:05:31.1 | |
66 | diplom | 6015 | ŠILHÁN Vlastimil | 2014 | --- | 12. / Chlapci do 8 let | 0:09:06.4 | 0:05:37.6 | |
67 | diplom | 6080 | HEIDE Adam | 2012 | --- | 13. / Chlapci do 8 let | 0:09:23.9 | 0:05:55.1 | |
68 | diplom | 6019 | BEČVÁŘOVÁ Kateřina | 2013 | --- | 8. / Dívky do 8 let | 0:09:30.2 | 0:06:01.4 | |
69 | diplom | 6039 | SRNKOVA Johanka | 2014 | mama s tatou | 9. / Dívky do 8 let | 0:09:43.1 | 0:06:14.3 | |
70 | diplom | 5239 | MEDŘICKÁ Karolína | 2011 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 31. / Dívky 9-10 let | 0:09:52.1 | 0:06:23.3 | |
71 | diplom | 6008 | HEŘMAN Lukáš | 2012 | --- | 14. / Chlapci do 8 let | 0:09:57.4 | 0:06:28.6 | |
72 | diplom | 5983 | POUL David | 2013 | --- | 15. / Chlapci do 8 let | 0:10:01.4 | 0:06:32.6 | |
73 | diplom | 6192 | HOLÁ Amálie | 2013 | --- | 10. / Dívky do 8 let | 0:10:03.6 | 0:06:34.8 | |
74 | diplom | 6134 | JANEČKOVÁ Nikol | 2010 | --- | 32. / Dívky 9-10 let | 0:10:08.8 | 0:06:40.1 | |
75 | diplom | 6068 | HAVLOVÁ Nicolka | 2012 | --- | 11. / Dívky do 8 let | 0:10:25.8 | 0:06:57.1 | |
76 | diplom | 6190 | KLOTZ Mikuláš | 2014 | --- | 16. / Chlapci do 8 let | 0:10:26.1 | 0:06:57.4 | |
77 | diplom | 6016 | HAVEL Ales | 2012 | TKF | 17. / Chlapci do 8 let | 0:10:28.4 | 0:06:59.6 | |
78 | diplom | 6038 | PECANKOVA Barbora | 2014 | --- | 12. / Dívky do 8 let | 0:10:29.6 | 0:07:00.8 | |
79 | diplom | 6213 | JIROUŠ Oliver | 2014 | SKI Klub Strakonice | 18. / Chlapci do 8 let | 0:11:07.4 | 0:07:38.6 | |
80 | diplom | 6135 | JANEČEK Marek | 2013 | --- | 19. / Chlapci do 8 let | 0:11:14.6 | 0:07:45.9 | |
81 | diplom | 6085 | ZÝVAL Jan | 2012 | --- | 20. / Chlapci do 8 let | 0:11:16.4 | 0:07:47.6 | |
82 | diplom | 6103 | MINÁŘOVA Helena | 2014 | --- | 13. / Dívky do 8 let | 0:11:29.1 | 0:08:00.3 | |
83 | diplom | 6223 | SLAVÍK Dalibor | 2015 | --- | 21. / Chlapci do 8 let | 0:11:52.4 | 0:08:23.6 | |
84 | diplom | 6029 | RŮŽIČKA Vojtěch | 2015 | --- | 22. / Chlapci do 8 let | 0:13:05.4 | 0:09:36.6 | |
85 | diplom | 5993 | BAILER David | 2012 | --- | 23. / Chlapci do 8 let | 0:13:13.4 | 0:09:44.6 | |
86 | diplom | 6009 | HEŘMANOVÁ Barbora | 2014 | --- | 14. / Dívky do 8 let | 0:14:28.8 | 0:11:00.1 | |
87 | diplom | 5994 | BAILER Simon | 2010 | --- | 18. / Chlapci 9-10 let | 0:14:30.2 | 0:11:01.4 | |
88 | diplom | 5990 | BILEK Roman | 2014 | --- | 24. / Chlapci do 8 let | 0:14:35.7 | 0:11:06.9 | |
89 | diplom | 5991 | BILEK Mona | 2011 | --- | 33. / Dívky 9-10 let | 0:17:39.0 | 0:14:10.2 | |
--- | 5999 | RADA Vít | 2011 | Fisher Ski klub Šumava Vimperk | . / Chlapci 9-10 let | DNS | --- | ||
--- | 6024 | PAVEL Vít | 2010 | --- | . / Chlapci 9-10 let | DNS | --- | ||
--- | 6028 | PATEROVÁ Alžběta | 2013 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | . / Dívky do 8 let | DNS | --- | ||
--- | 6057 | STEINBACHOVÁ Nina | 2014 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | . / Dívky do 8 let | DNS | --- | ||
--- | 6066 | SHAKO Maxim | 2012 | --- | . / Chlapci do 8 let | DNS | --- | ||
--- | 6209 | STEHLÍKOVÁ Aneta | 2010 | SKI Klub Strakonice | . / Dívky 9-10 let | DNS | --- |